Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ustalamy regulamin forum:)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #31

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
0aA napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
zapominacie o tym,że Admin gości tutaj baaardzo rzadko
a bez niego pewne działania nie są możliwe
No właśnie o to chciałem zapytać już wcześniej. Bo nawet gdyby się nam udało tu napisać najlepszy regulamin na świecie to jeśli nie admin to kto go tu wstawi?
regulamin możemy sobie nawet wstawić na razie na forum:)problem w tym,że jeśli mielibyśmy poczynić pewne zmiany-potrzebujemy ingerencji Admina:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #32

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
doskonale rozumiem fakt,że niektórzy uczestnicy mają takie,a nie inne pomysły na uzdrowienie forum:)ale,po pierwsze:pamiętajmy-ludzie są tylko ludźmi,a nasze polskie klimatyczne piekiełko ilustruje to idealnie:)a skąd pewność,że wszyscy by się ze sobą zgadzali?:)że jedna osoba nie bojkotowałaby pracy drugiej?:)że nie byłoby nacisków w grupie?:)że nie byłoby rozłamów i podgrupek?:)mogłoby się zakończyć kłótnią:)
druga sprawa-wszystkim się nie dogodzi:)przykład-sprawa OaA oraz Thundera:)jedni się na nich skarżą,pytają po co takie osoby są na tych forum:)inni dziwią się w czym problem:)jedna grupa jest oburzona faktem przebywania tych użytkowników na forum,druga jest oburzona zwracaniem im uwagi:)choćby nawet powołać komisję złożoną z kilkunastu osób-zawsze ta komisja będzie musiała podjąć decyzję,która nie będzie się wszystkim podobać:)pomijam już fakt,że osoby z tejże komisji muszą mieć podobne zdanie w sprawach kluczowych,bo inaczej się zagryzą:)i co?i wtedy zamiast "Stronniczego Moderatora" mamy "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji":)a skutek ten sam-nie wszyscy są zadowoleni:)niestety-musi istnieć jakiś profil stronki,konkretne zasady,których należy się trzymać:)i przyłączają się osoby,którym ten profil odpowiada:)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #33

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
proponuję ,by zrobić tak:
niech wszyscy użytkownicy zgłaszają swoje postulaty,a potem każdy będzie mógł na owe postulaty glosować:)np.tak/nie:)
oczywiście glosowanie byłoby do określonego terminu:)
co Wy na to?:)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #34

• 0aA
  • 0aA Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
proponuję ,by zrobić tak:
niech wszyscy użytkownicy zgłaszają swoje postulaty,a potem każdy będzie mógł na owe postulaty glosować:)np.tak/nie:)
oczywiście glosowanie byłoby do określonego terminu:)
co Wy na to?:)
No ale my właśnie zgłaszamy propozycje tych przyszłych zapisów. Chodzi tylko o to, że jeśli ktoś tego nie ogarnie, to nic konkretnego się z tego nie urodzi. Nawet pospolite ruszenie miało jakieś przywództwo. Propozycje zgłaszane są w formie luźnych wniosków, ktoś to musi zredagować do formy w jakiej dla przykładu zgłosiła Mabh, ale nawet takie gotowce ktoś będzie musiał umieścić w odpowiednim rozdziale pod odpowiednim numerem.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #35

• 0aA
  • 0aA Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
0aA napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
zapominacie o tym,że Admin gości tutaj baaardzo rzadko
a bez niego pewne działania nie są możliwe
No właśnie o to chciałem zapytać już wcześniej. Bo nawet gdyby się nam udało tu napisać najlepszy regulamin na świecie to jeśli nie admin to kto go tu wstawi?
regulamin możemy sobie nawet wstawić na razie na forum:)problem w tym,że jeśli mielibyśmy poczynić pewne zmiany-potrzebujemy ingerencji Admina:)
Dokładnie o tym samym pomyślałem, regulamin można wstawić bez pomocy administratora. Problemem przy braku aktywności admina było by jedynie ewentualne wprowadzenie projektu sudeta o zwiększeniu grupy moderatorów, nie miał by kto nadać im uprawnień. Dlatego przynajmniej póki co realistyczne zostają dwa tożsame, mój i LadyNederland. Gdyby więc one miały pozostać to naturalną i konieczną kandydaturą do grupy oceniającej byłaby LRC, która jako jedyna może aktywnie moderować forum.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #36

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
hans4 napisał(a):
Mistrzostwa Swiata w biciu piany uwazam za rozpoczete....

juz zapomnieliscie od czego sie zaczelo,?
jacy moderatorzy? Pani LRC daje sobie rade super, tak trzymac
nie szkoda Wam czasu na jalowe dyskusje?

poszlo o to jak zwracac sie do Pan na forum, i chocby 100 facetow spieralo sie uzywajac superargumentow, to jesli jedna Pani zazyczy sobie aby sie zwracac do niej per Pani to tak ma byc. koniec kropka, jak ktos przez przypadek popelni blad to po zwroceniu grzecznej uwagi pownien przeprosic, jak nie to wypad i tyle w temacie. i dotyczy to zarowno uleglych jak i dominujacych Panow :)
a wiecie dlaczego tak uwazam: dla mnie jedna Pani jest wiecej warta niz wszyscy Panowie razem wzieci, no i znowu podpadlem wiekszosci tego forum, alet jakos sobie dam rade z tym problemem :)
pozdrawiam wszystkich...., kolegow w psiej doli i niedoli szczególnie serdecznie :)

Mistrzostwa Świata w biciu piany? Hans4, Ja chyba o czymś nie wiem . Pomyślmy od czego to się zaczęło. Hm może od momentu , gdy Twoja Pani została obrażona ,czy od momentu gdy została obrażona inna Pani i przez kogo, zawsze przez " uległych". Gdzie są teraz te Panie , powiem Ci - na innych forach . Dalej niedawna sytuacja z Lady Laurą, czyli kolejna Domina , która została obrażona i zlikwidowała konto. Która z obecnych na tym forum Pań zadała sobie trud napisania i poproszenia, nie boję użyć się tego słowa . Kto zapytał, napisał czy zwrócił się z prośbą o powrót, przepraszam , Kto ? Czy Ktoś napisał , zapytał się Dr. M , jakie były Jej powody opuszczenia forum ? Gdzie Szpicruta, Agua, Lady Cold, Młoda Walkiria, Domina Dominika , Domina 40 , przepraszam jeśli o Którejś z Koleżanek zapomniałam. Zależy Mi na tym forum, czuję do Niego sentyment i nie chciała bym go opuszczać . Niestety , ale gdy Ja zostaję nazwana " , że interes Mi nie idzie". Przepraszam , kto i skąd może wiedzieć, jak prosperuje Moja Firma ? A chodziło o klimatyczny biznes i tu też ZONG. Nie pobieram gratyfikacji za spotkania. A najbardziej zabolało, Mnie to, że żadana z Pań nawet słowem się nie odezwała w Mojej obronie i dodam jeszcze, że jedyne co Panie napisały to, że owy uległy , jest bardzo uległy. Moja propozycja jest do ochrony uczestników i aby zachęcić do powrotu na forum Panie, gdzie nie będą szykanowane, zaczepione czy w sarkastyczny sposób opisane czy obrażane. Nie będą tworzyć się grupy wzajemnego poparcia, czy Mi wolno więcej, bo jestem znajomym " góry". Nie. Każdy będzie Miał takie same prawa. Nie musi to być formalnie zatwierdzona i wprowadzona grupa przez Admina ale zatwierdzona i szanowana przez uczestników i wystarczy tylko przy loginie dopisać słowo np komisja , grupa, postawić kciuk nie wiem to już najlepiej będzie wiedziała LRC. Czasami i LRC nie chce lub poprostu nie wypada być stonnicza lub bestronna w danym sporze. A , gdy władza ustawowadcza , wykonawcza oraz sądownicza jest w jednej Osobie, wtedy tym bardziej jest się narażonym na obwinianie o stronniczość . Ale napisanie Kochani uspokójcie się czy skasowanie postów to tylko dorywcze zaleczenie rany, bo gdy zostajesz zraniony pamiętasz długo. No ale cóż pewnie i Mi pozostanie odwiedzanie tej stronki raz na jakiś czas.Pomyślcie czy taka Grupa , nie ochroni też i Waszego prawa, honoru i uczestnictwa zarówno strony Uległych jak i Dominujących na tej stronie.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #37

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
ale ja zgadzam sie z PANIA W 100%....
jedna PANI jest na tym forum wiecej warta niz wszyscy ulegli razem wzieci :)

błagam o wbaczenie jesli PANIA uraziłem, piszac bicie piany miałem na mysli posty niektorych uleglych....., i napisze jeszcze raz: jesli jakakolwiek PANI zazyczy sobie odpowiedniej formy to wszystkie nasze posty na temat rownouprwanienie w necie, formie na ty otp to nic nie warte bicie piany

i jeszcze jedno, zawsze stawałem w obronie PAN na tym forum, wchodzac z niektorymi uzytkownikami w bardzo ostre spory, balansujac na granicy wyrzucenia mnie z forum, mam drobna satysfakcje bo ich juz nie ma a moja skromna osoba, moze i malo aktywna ale jednak zostala....
i dalbym wiele aby PANIE ktore nas opuscily wrocily tutaj,..... i nie sadze aby opuscily to forum z powodu takich uleglych jak ja....
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyNederland

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #38

• Lady Laura Gdynia
  • Lady Laura Gdynia Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 277
  • Oklaski: 22
LadyNederland napisał(a):
hans4 napisał(a):

poszlo o to jak zwracac sie do Pan na forum, i chocby 100 facetow spieralo sie uzywajac superargumentow, to jesli jedna Pani zazyczy sobie aby sie zwracac do niej per Pani to tak ma byc. koniec kropka, jak ktos przez przypadek popelni blad to po zwroceniu grzecznej uwagi pownien przeprosic, jak nie to wypad i tyle w temacie. i dotyczy to zarowno uleglych jak i dominujacych Panow :)
a wiecie dlaczego tak uwazam: dla mnie jedna Pani jest wiecej warta niz wszyscy Panowie razem wzieci, no i znowu podpadlem wiekszosci tego forum, alet jakos sobie dam rade z tym problemem :)
pozdrawiam wszystkich...., kolegow w psiej doli i niedoli szczególnie serdecznie :)

Mistrzostwa Świata w biciu piany? Hans4, Ja chyba o czymś nie wiem . Pomyślmy od czego to się zaczęło. Hm może od momentu , gdy Twoja Pani została obrażona ,czy od momentu gdy została obrażona inna Pani i przez kogo, zawsze przez " uległych". Gdzie są teraz te Panie , powiem Ci - na innych forach . Dalej niedawna sytuacja z Lady Laurą, czyli kolejna Domina , która została obrażona i zlikwidowała konto. Która z obecnych na tym forum Pań zadała sobie trud napisania i poproszenia, nie boję użyć się tego słowa . Kto zapytał, napisał czy zwrócił się z prośbą o powrót, przepraszam , Kto ? Czy Ktoś napisał , zapytał się Dr. M , jakie były Jej powody opuszczenia forum ? Gdzie Szpicruta, Agua, Lady Cold, Młoda Walkiria, Domina Dominika , Domina 40 , przepraszam jeśli o Którejś z Koleżanek zapomniałam. Zależy Mi na tym forum, czuję do Niego sentyment i nie chciała bym go opuszczać . Niestety , ale gdy Ja zostaję nazwana " , że interes Mi nie idzie". Przepraszam , kto i skąd może wiedzieć, jak prosperuje Moja Firma ? A chodziło o klimatyczny biznes i tu też ZONG. Nie pobieram gratyfikacji za spotkania. A najbardziej zabolało, Mnie to, że żadana z Pań nawet słowem się nie odezwała w Mojej obronie i dodam jeszcze, że jedyne co Panie napisały to, że owy uległy , jest bardzo uległy. Moja propozycja jest do ochrony uczestników i aby zachęcić do powrotu na forum Panie, gdzie nie będą szykanowane, zaczepione czy w sarkastyczny sposób opisane czy obrażane. Nie będą tworzyć się grupy wzajemnego poparcia, czy Mi wolno więcej, bo jestem znajomym " góry". Nie. Każdy będzie Miał takie same prawa. Nie musi to być formalnie zatwierdzona i wprowadzona grupa przez Admina ale zatwierdzona i szanowana przez uczestników i wystarczy tylko przy loginie dopisać słowo np komisja , grupa, postawić kciuk nie wiem to już najlepiej będzie wiedziała LRC. Czasami i LRC nie chce lub poprostu nie wypada być stonnicza lub bestronna w danym sporze. A , gdy władza ustawowadcza , wykonawcza oraz sądownicza jest w jednej Osobie, wtedy tym bardziej jest się narażonym na obwinianie o stronniczość . Ale napisanie Kochani uspokójcie się czy skasowanie postów to tylko dorywcze zaleczenie rany, bo gdy zostajesz zraniony pamiętasz długo. No ale cóż pewnie i Mi pozostanie odwiedzanie tej stronki raz na jakiś czas.Pomyślcie czy taka Grupa , nie ochroni też i Waszego prawa, honoru i uczestnictwa zarówno strony Uległych jak i Dominujących na tej stronie.

Zgadzam się z Lady Nederland.Fakt ,że Lady Nederland się ze mną skontaktowała i tylko Ona poprosiła mnie o powrót.Fakt kilka osób zaprotestowało ale na tym się skończyło. A w tej chwili szczerze mówiąc nie mam zbyt wielkiej ochoty się udzielać na tym forum. Co rusz ktoś się obraża ,ktoś kogoś wyrzuca z forum zamiast spokojnie to sobie wyjaśnić. Nie mam zamiaru brać udziału w przepychankach .Czasami jakaś niewinna uwaga powoduje ,że stado uległych rzuca się na delikwenta z pianą ,że ten obrażą. To nie moje klimaty.Lubię podyskutować ale... nie bawi mnie dyskusja na polu minowym. Lady Nederland ,gdybym częściej wchodziła i wszystko czytała to dobrze wiesz,że stanęłabym po Twojej stronie. Ale najbardziej zniechęcają mnie te wszystkie polubienia i podziękowania ,które widać na stronie głównej.Jak to widzę od razu przechodzi mi ochota na wchodzenie dalej .To jest tak-jeden ciekawy post może zachęcić do wejścia dalej a wtej chwili bywa tak ,że cała strona to są podziękowania i polubienia.Np.mnie to zniecheca I żeby nie było-mój biznes ma się dobrze:)
Kontakt w sprawie sesji- GG 47837594 ,tel.728-761-394,Skype-pejczisex
<kliknij baner>
Za tę wiadomość podziękował(a): 0aA

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #39

• Fulgrim
  • Fulgrim Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 12
  • Oklaski: 0
hans4 napisał(a):

Właśnie najsmutniejsze jest to, że forum straciło bardzo dużo Pań... Właśnie przez różne dziwne dyskusje, docinki "uległych" i głupie komentarze. Szkoda, bo im więcej ludzi tym więcej poglądów i więcej okazji do dyskusji. I moim zdaniem aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości należy zawczasu eliminować jednostki siejące ferment, aby już żadna z naszych drogich dominujących Pań nas nie opuściła :)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #40

• hipotamtam
  • hipotamtam Avatar
  • Fresh
Dlatego dla mnie jest rzeczą oczywistą i wręcz absolutnie konieczną dla utrzymania forum, że osoba obrażająca innych uczestników, a przede wszystkim Panie na tym forum, jest usuwana i to natychmiast. To jest granda, że ktoś sobie może wejść na forum, ulżyć swoim fobiom i odreagować zły dzień poprzez obrażanie Pań, ale również i innych uczestników.

Jak czytam komentarze na różnych forach w Polsce, także politycznych, to widzę nieprawdopodobną wręcz rzekę nienawiści i zwykłego buractwa na gigantyczną skalę. Ciekawe, że jakoś na forach międzynarodowych praktycznie tego nie obserwuję i są tylko nieliczne wyjątki, gdzie pojawiają się frustraci i zwykłe trole, które zresztą są natychmiast rugowani.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #41

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 25
Się offtop zrobił ale moja wewnętrzna smoczyca każe mi to napisać.

Jacy się z was teraz szlachetni rycerze porobili. Pod Grunwaldem mniej rycerzy było! Obrońcy moralności i czci Dominujących Kobiet. Tak dużo wielkich słów padło, tyle deklaracji. Rany!
Szkoda tylko że w tych czasach takie słowa nic nie kosztują i są na pokaz. Kiedy trzeba było to znakomita większość siedziała cicho jak myszy....
Osobiście widziałam reakcje tylko 3 osób, a jedną z nich była Lady Red Cat.

Więc bądźmy uczciwi w tej kwestii-użytkownicy (ową znakomitą większość) mają w nosie czy im ktoś Panie na forum obraża czy nie. Jedyne co użytkowników interesuje to to żeby się z daną Panią spotkać. Ewentualnie sobie fotki na forum pooglądać albo wyłapać z dyskusji co pikantniejsze szczegóły.

Mi ostanie dni dały ciekawy materiał ludzki do obserwowania i przemyślenia kilku mechanizmów. Bardzopolecam innym Panią zrobić to samo :)

Mabh albo raczej Pani Mabh :)
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Dragoness Mabh.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #42

• 0aA
  • 0aA Avatar
No właśnie czysty offtop. Powstrzymywałem się przed napisaniem tego wcześniej żeby znowu nie było, że niepotrzebnie mieszam. Spróbuję zapytać. Czy jest szansa, że dyskusja wróci do meritum? Czy jest na tym forum wola stworzenia jakiegoś regulaminu? Powtarzam, nie ma szans aby bez kogoś kto to poprowadzi uzyskać zamierzony efekt. Podtrzymuję swoją opinię, że jedyną naturalną kandydatką do takiej roli jest w tym momencie jest LRC jako moderator, która przy obiektywnej ocenie i dobrej woli do tego aby regulamin powstał niektóre z wcześniej napisanych w tym temacie postów powinna po prostu usunąć jako nie merytoryczne a na końcu ten mój jako bezprzedmiotowy, oczywiście jeśli nie będzie już tamtych.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #43

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Dr.M opuściła stronkę z przyczyn osobistych-po co włazić w jej życie z kopytami?:)jest szczęśliwa:)i na tym zakończmy:)
ok,proszę o konkretne propozycje do regulaminu forum:)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #44

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
Dr.M opuściła stronkę z przyczyn osobistych-po co włazić w jej życie z kopytami?:)jest szczęśliwa:)i na tym zakończmy:)
Z kopytami?
Ok
To z jakich powodów i dlaczego Dr.M odeszła TEŻ WIEM, BO I Z NIĄ ROZMAWIAŁAM PO ODEJŚCIU :)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #45

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
LadyRedCat79 napisał(a):
Z kopytami?
Ok
To z jakich powodów i dlaczego Dr.M odeszła TEŻ WIEM, BO I Z NIĄ ROZMAWIAŁAM PO ODEJŚCIU :)
i na tym poprzestańmy:)
to był jej wybór:)
jest szczęśliwa i super:)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #46

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
Z kopytami?
Ok
i na tym poprzestańmy:)
to był jej wybór:)
jest szczęśliwa i super:)
To też wiem bezpośrednio on Niej Samej. Teraz możemy poprzestać. :)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 10 miesiąc temu #47

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
Mabh napisał(a):
Się offtop zrobił ale moja wewnętrzna smoczyca każe mi to napisać.

Jacy się z was teraz szlachetni rycerze porobili. Pod Grunwaldem mniej rycerzy było! Obrońcy moralności i czci Dominujących Kobiet. Tak dużo wielkich słów padło, tyle deklaracji. Rany!
Szkoda tylko że w tych czasach takie słowa nic nie kosztują i są na pokaz. Kiedy trzeba było to znakomita większość siedziała cicho jak myszy....
Osobiście widziałam reakcje tylko 3 osób, a jedną z nich była Lady Red Cat.

Więc bądźmy uczciwi w tej kwestii-użytkownicy (ową znakomitą większość) mają w nosie czy im ktoś Panie na forum obraża czy nie. Jedyne co użytkowników interesuje to to żeby się z daną Panią spotkać. Ewentualnie sobie fotki na forum pooglądać albo wyłapać z dyskusji co pikantniejsze szczegóły.

Mi ostanie dni dały ciekawy materiał ludzki do obserwowania i przemyślenia kilku mechanizmów. Bardzopolecam innym Panią zrobić to samo :)

Mabh albo raczej Pani Mabh :)

Mabh właśnie takie a nie inne przemyślenia, obserwacje i wyciągnięte z nich wnioski, spowodowały, że Moja propozycja na tym portalu wypłyneła , a na innych likwiduje, usuwam konta. Mam już po dziurki w nosie, może jeszcze wyżej, panoszenia, dowcipkowania dodam sarkastycznego, czy głupich filozoficznych wpisów o niebieskich migdalach, bo nie ma co napisać. wcześniej strona zawierała merytoryczne opisy, z których i Ja korzystałam. O kolejna propozycja, odnawianie tematów krok po kroku od najstarszego, może coś się zmieniło w podejściu i coś innego się napisze :). Odpowiadam, ponieważ pytanie o przemyślenia propozycji zmian na forum, było skierowane do Pań, a nie zauważyłam, aby Inna Pani coś zaproponowała. Żadko widać Inne Panie prócz kilku, które można piliczyć na palcach u JEDNEJ RĘKI. Rozumiem bardzo dobrze Twoją postawe obrony Koleżanki, ale nie ma potrzeby. Wręcz przeciwnie, Moja propozycja dotyczyła chęci pomocy, bez zmiany statusu LRC i ingerencji Administratora, więc nie widzę potrzeby obrażania się. Nie powiedziałam LRC - precz, wręcz przeciwnie , powołanie grupy, ktora uchroni Moderatora , przed oszczerstwami o stronniczość. Ale to propozycja , a jak wiadomo zawsze się na takowych kończy, bo siła u Nas wielka gorzej z ochotą.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #48

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Mabh napisał(a):

Zgadzam się z tym zdaniem. Pytanie co taki użytkownik zobaczy dalej, czy pyskówkę czy edukację. Z pyskówki nic nie wyniesie. Z edukacji być może zrozumie skąd się wzięły takie a nie inne "zasady" i taka dbałość o "szacunek" i odpowiednią "formę".
A to ciekawy wątek na kolejną dyskusję. Czy aby nie jest tak że te zwroty Pani, Lady, nie zaczynają być używane jako niezrozumiały przedrostek, czy jednak idzie za tym świadomość i cel?

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #49

• 0aA
  • 0aA Avatar
suczka do porodu napisał(a):

Zgadzam się z tym zdaniem. Pytanie co taki użytkownik zobaczy dalej, czy pyskówkę czy edukację. Z pyskówki nic nie wyniesie. Z edukacji być może zrozumie skąd się wzięły takie a nie inne "zasady" i taka dbałość o "szacunek" i odpowiednią "formę".
A to ciekawy wątek na kolejną dyskusję. Czy aby nie jest tak że te zwroty Pani, Lady, nie zaczynają być używane jako niezrozumiały przedrostek, czy jednak idzie za tym świadomość i cel?
Co do pyskówek to różnie bywa. Czasem tylko bardziej ożywiona dyskusja dostaje taką łatkę a innym razem czyste chamstwo zdaje się otrzymywać ogólną aprobatę. Ale zaciekawił mnie pomysł edukacji, tzn. w jakim kierunku miała by zmierzać i jakie wartości propagować?

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #50

• suczka do porodu
@0aA:
Miałem na myśli wyjaśnienie, dla czego, skąd i po co wzięły się takie a nie inne zwyczaje i zachowania. np. dla czego i po co w FemDom do Kobiet nie zwraca się na ty, lecz przez Pani, Lady itd.

Niektórym wyda się to może infantylne, naiwne i nie potrzebne. Z drugiej strony najłatwiej obrazić się że ktoś czegoś nie rozumie i nie stosuje, zakładając jego złą wolę.

Nie zawsze tak musi być, większość osób przyjdzie, poczyta, zechce się zarejestrować, poprzez ciekawość zainspirowaną pobudkami seksualnymi. Nie muszą być to osoby mocno i realnie zdeklarowane i świadome. Mogą zwrócić się do Pani, jak do każdej innej osoby, wręcz zdziwieni i zaskoczeni że zaraz zostaną zarzuceni tekstami że "nie mają szacunku", "jak śmią" że na pewno zostali nasłani, albo że niech spadają stąd skoro nie są zdeklarowani i świadomi.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #51

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
regulamin trzypunktowy został spisany
kolejne punktu mogą dojść w razie potrzeby

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #52

• 0aA
  • 0aA Avatar
suczka do porodu napisał(a):
@0aA:
Miałem na myśli wyjaśnienie, dla czego, skąd i po co wzięły się takie a nie inne zwyczaje i zachowania. np. dla czego i po co w FemDom do Kobiet nie zwraca się na ty, lecz przez Pani, Lady itd.

Niektórym wyda się to może infantylne, naiwne i nie potrzebne. Z drugiej strony najłatwiej obrazić się że ktoś czegoś nie rozumie i nie stosuje, zakładając jego złą wolę.

Nie zawsze tak musi być, większość osób przyjdzie, poczyta, zechce się zarejestrować, poprzez ciekawość zainspirowaną pobudkami seksualnymi. Nie muszą być to osoby mocno i realnie zdeklarowane i świadome. Mogą zwrócić się do Pani, jak do każdej innej osoby, wręcz zdziwieni i zaskoczeni że zaraz zostaną zarzuceni tekstami że "nie mają szacunku", "jak śmią" że na pewno zostali nasłani, albo że niech spadają stąd skoro nie są zdeklarowani i świadomi.
Sorry, że dopiero dzisiaj ale oprawa graficzna tego portalu mocno ogranicza w miarę nieskrępowany dostęp do forum. Chociaż trochę zawile redagujesz swoje teksty to myślę, że chyba dobrze zrozumiałem zacytowany powyżej post, w którym Twoja wizja komunikowania się tu na tym forum, oraz definicja szacunku mniej więcej pokrywa się z moją. Chociaż wydarzenia ostatniej doby wskazują, że już i tak jest "po filipku", kaganiec został nałożony i cenzura działa w najlepsze to jeszcze spróbuję dopytać. Jak praktycznie miała by ta edukacja wyglądać?

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #53

• suczka do porodu
@0aA:
słowo "edukacja" użyłem w sensie szerszego pojęcia, a nie konkretnej praktyki, zachowań, poczynań itd.

Edukacja o której pisze powyżej, to kształtowanie zachowań poprzez przykład, wytworzenie atmosfery, oddziaływanie na osobę poprzez grupę. Może podam przykład żeby było łatwiej.

1) Nowy user, wygooglał sadomania.pl bo szukał czegoś o bendage, fetyszu stóp, anonsach erotycznych, komercyjnych sesjach bdsm w języku polskim, w celu podniecenia się.
2) coś go zaciekawiło i się zarejestrował, uiszczając opłatę rejestracyjną.
3) zaczyna przeszukiwanie forum i portalu, zaczyna pisać, nie zważając na treść, formę i kontekst (czyli, pani z małej litery albo wogóle per ty, jego wypowiedzi są mocno ironiczne, aroganckie, roszczeniowe, ogólnie jest rozgoryczony że mimo tak duże ilość userów nikt nie chce się umówić z nim i spełnić jego fantazji, mało znajduje materiałów przy których mógłby się podniecić, a swoją frustrację przekłada na coraz to bardziej bezsensowne kłótnie i bezczelne teksty)

Edukacja o której ja piszę, nie jest to chłosta, ban, itd.
Ta Edukacja to sukcesywne, konsekwentne moderowanie jego wypowiedzi, delikatne aczkolwiek konsekwentne napominanie, napominanie w sposób pouczający, pokazujący mu wartości FemDom, kulturę, uświadamiający go dla czego i po co są pewne zachowania, zwroty.

To proces żmudny, trudny, wymagający konsekwencji, opanowania, wspólnej pracy grupy ludzi.

Uzyskany efekt:
Zmniejszenie frustracji usera, zrozumienia przez co stosowania zachowań i zwrotów, akceptacja zwyczajów.

Skuteczność:
Na pewno nie 100% (sam jestem ciekaw jaka by była). Części trzeba jednak podziękować, jeśli nie rokują i nie wykazują postępów.
Zapewni jednak uczciwe podejście, nawet jeśli ktoś po prostu nie wiedział jak się zachować, zrobił coś złego przez przypadek czy z niewiedzy, ma możliwość się zrehabilitować i udowodnić że to tylko wybryk.
Podejście bardzo liberalne.

Nie myśl że bezczelny user dostanie cyber tresurę za darmo i tylko dla tego że był bezczelny i chamski.

To raczej dumająca rozprawka, niżeli coś co można wprowadzić tak naprawdę. Mało kto ma tyle czasu, pieniędzy, zaangażowania i cierpliwości aby każdemu frustratowi, który zechce trolować i działać na przekór aby się pokazać, wykazywać takie "miłosierdzie".

Cały wywód wziął się z mocnych rozterek kilku Pań, jak i innych użytkowników, do opozycyjnego (równie skrajnego) podejścia, czyli "automatu" zmieniającego wypowiedzi użytkowników.

To co piszę to refleksja abstrakcyjna, nad dwoma skrajnymi podejściami, zarówno do użytkowników web, jak i społeczności BDSM / FemDom. Filozofia, która zawsze podczas implementacji musi być uproszczona, aby można było ją zastosować.

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #54

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 201
  • Oklaski: 5
suczka do porodu, to wszystko co piszesz ma sens, jednak uważam że tutaj nikt nikogo od razu nie banuje lecz zwraca uwagę. Czasem delikatniej a czasem może zbyt dosadnio. Ja znam forum gdzie za niewinne posty pod byle jakim pretekstem userzy są banowani gdyż post wydaje się być niezgodny z linią "partii" Sadomania przy takim forum jest megaliberalna. Z drugiej strony ciężko mi jest zrozumieć jak można rejestrować się ( pomijając fakt opłaty ) wcześniej nie zaglądając na ten portal i niezapoznając się z treściami tu zawartymi, choćby z grubsza? Tym bardziej kiedy forum jest dostępne dla każdego. Jeżeli mówię o zbyt dosadnim potraktowaniu nowicjusza to zauważ że to może być język dialogu narzucony przez takiego luzaka i powinien się liczyć z tym że nie będzie on od razu pączkiem w maśle. Tym właśnie charakteryzuje się internet, że każdy może wejść i powiedzieć niemal wszystko co chce, przez co jest bardzo liberalny. A wyobraź sobie sytuację kiedy user z twojego przykładu wchodzi do sklepu z grami komputerowymi i w wyniku frustracji robi awanturę personelowi i innym klientom że niema danej gry po którą przyszedł. Czy ktoś go pogłaska po główce ? Nie jestem za tym aby eliminować każdej nieobytej osoby, ale jeśli edukacja - to adekwantna do jej braku. :)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #55

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
moronek napisał(a):
To może zakaz umieszczania na avatarze penisów i innych "gorszących" obrazów ?

Kolego Moronek -- czy ty nie przeszlesz na Wiare Uchodzcow ??? Niebawem zaproponujesz tu nam zeby byl zakaz wstawiania tu Zdjec z odkryta Twarza i zeby Nasze Dominy zakladaly Chustki na swoja Twarz ??? Mysle gorszace Obrazki sa tu na swoim miejscu ???

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #56

• suczka do porodu
servant 67 napisał(a):
Nie jestem za tym aby eliminować każdej nieobytej osoby, ale jeśli edukacja - to adekwantna do jej braku. :)

Popieram :)

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #57

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 78
sikopij napisał(a):
moronek napisał(a):

Kolego Moronek -- czy ty nie przeszlesz na Wiare Uchodzcow ??? Niebawem zaproponujesz tu nam zeby byl zakaz wstawiania tu Zdjec z odkryta Twarza i zeby Nasze Dominy zakladaly Chustki na swoja Twarz ??? Mysle gorszace Obrazki sa tu na swoim miejscu ???

Kolego "sikopiju" nie mam pojęcia jak ty ale ja nie mam ochoty patrzeć na czyjegoś penisa w avatarze albo oglądać czyjś odbyt.

A to że przyszło ci do głowy że cytuje "przeszłem na Wiare Uchodzcow i że chcę wpłynąć na ubiór Domin to już w ogóle jest dla mnie kosmos.

Jeśli chodzi o zdjęcia to klimatyczne owszem ale nie gorszące,a jeśli ktoś koniecznie musi się "pochwalić" swoim "genitaliami" to niech to robi chociaż w dziale ze zdjęciami a nie wystawia penisa na avatarze.

Ale i tak uważam że wystawianie zdjęcia(które nie ma w sobie absolutnie nic z klimatu) penisa w jakimkolwiek miejscu, na forum jest żenujące i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca

Ps. Rozumiem że jak by ktoś wystawił zdjęcie jak np. dyma kozę,martwą kobietę albo co gorsza zdjęcie pedofilskie

To tez by ci nie przeszkadzało ?

Ps2. Jestem Ateistą
Ostatnio zmieniany: 3 lata 9 miesiąc temu przez moronek.
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #58

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
moronek napisał(a):
sikopij napisał(a):
moronek napisał(a):

Kolego "sikopiju" nie mam pojęcia jak ty ale ja nie mam ochoty patrzeć na czyjegoś penisa w avatarze albo oglądać czyjś odbyt.

A to że przyszło ci do głowy że cytuje "przeszłem na Wiare Uchodzcow i że chcę wpłynąć na ubiór Domin to już w ogóle jest dla mnie kosmos.

Jeśli chodzi o zdjęcia to klimatyczne owszem ale nie gorszące,a jeśli ktoś koniecznie musi się "pochwalić" swoim "genitaliami" to niech to robi chociaż w dziale ze zdjęciami a nie wystawia penisa na avatarze.

Ale i tak uważam że wystawianie zdjęcia(które nie ma w sobie absolutnie nic z klimatu) penisa w jakimkolwiek miejscu, na forum jest żenujące i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca

Ps. Rozumiem że jak by ktoś wystawił zdjęcie jak np. dyma kozę,martwą kobietę albo co gorsza zdjęcie pedofilskie

Ps2. Jestem Ateistą

kolego Moronek --- jezeli Cie urazilem , to Cie przepraszam, jak cos zlego to nie ja ? Masz racje co do niektorych spraw. Co do penisa , tez sie z Toba zgadzam i takze do innych Twoich wypowiedzi, po prostu lubie czasami sobie pozartowac, jezeli chodzi o islam ? Nie lubie tych ludzi i tyle , bo opanowali juz cale niemcy i dorze ze Polska ich nie wpuscia do siebie ??? Pozdrawiam Cie i nie gniewaj sie na sikopija ???

Ustalamy regulamin forum:) 3 lata 9 miesiąc temu #59

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
sikopij napisał(a):
moronek napisał(a):
sikopij napisał(a):
moronek napisał(a):

Ps2. Jestem Ateistą

kolego Moronek --- jezeli Cie urazilem , to Cie przepraszam, jak cos zlego to nie ja ? Masz racje co do niektorych spraw. Co do penisa , tez sie z Toba zgadzam i takze do innych Twoich wypowiedzi, po prostu lubie czasami sobie pozartowac, jezeli chodzi o islam ? Nie lubie tych ludzi i tyle , bo opanowali juz cale niemcy i dorze ze Polska ich nie wpuscia do siebie ??? Pozdrawiam Cie i nie gniewaj sie na sikopija ???
sikopij-nie uprawiamy polityki:)
to forum Femdom:)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena