Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: wyspa o tematyce niekomercyjnej

wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #1

• kasztan
  • kasztan Avatar
witam chciałbym a żeby tutaj wypowiadali się ludzie , którzy maja już dość tego komercyjnego gówna , którym jest sadomania... którzy maja już dość nakręcania tego całego burdelu w Bytomiu ... , i którzy maja już dość oglądania scen obscenicznych z kałem moczem oraz tak naciąganych filmów z takimi praktykami, których nikt nigdy by nie zrealizował w świecie rzeczywistym ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #2

• Feuer
  • Feuer Avatar
kasztan napisał(a):
witam chciałbym a żeby tutaj wypowiadali się ludzie , którzy maja już dość tego komercyjnego gówna , którym jest sadomania... którzy maja już dość nakręcania tego całego burdelu w Bytomiu ... , i którzy maja już dość oglądania scen obscenicznych z kałem moczem oraz tak naciąganych filmów z takimi praktykami, których nikt nigdy by nie zrealizował w świecie rzeczywistym ...

Nazywasz sadomanie głównem ale sam tu teraz założyłeś temat. więc cos nie halo. :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #3

• lajla
  • lajla Avatar
kasztan napisał(a):

Nikt nikogo tutaj nie trzyma na sile a masz taka magiczna opcje jak "usun profil".
Dla Ciebie pewne rzeczy sa nie do ograniecia, ale nikt nie kaze Ci na to patrzec ani o tym czytac.
Ja przegladam to co mnie interesuje, nie wnikam w to ze ktos lubi scat czy inne zabawy.
Czym dla Ciebie jest wogole BDSM? Chcetnie poznam Twoja wypowiedz na ten temat.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #4

• kasztan
  • kasztan Avatar
lajla napisał(a):
kasztan napisał(a):

Nikt nikogo tutaj nie trzyma na sile a masz taka magiczna opcje jak "usun profil".
Dla Ciebie pewne rzeczy sa nie do ograniecia, ale nikt nie kaze Ci na to patrzec ani o tym czytac.
Ja przegladam to co mnie interesuje, nie wnikam w to ze ktos lubi scat czy inne zabawy.

A gdzie mam taka opcje usuń konto ??

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #5

• Mateusz_sas
  • Mateusz_sas Avatar
wchodze tu i podpisuje sie pod tematem :) wypowiadał sie nie będe przynajmniej dziś bo nie chce psuć sobie nastroju tym "gównem" jak świetnie ujął to założyciel tematu :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc temu przez Mateusz_sas.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #6

• lajla
  • lajla Avatar
kasztan napisał(a):
lajla napisał(a):
kasztan napisał(a):

A gdzie mam taka opcje usuń konto ??

Taki wyszczekany jestes a nie wiesz gdzie masz opcje usun konto? :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #7

• lajla
  • lajla Avatar
Mateusz_sas napisał(a):
wchodze tu i podpisuje sie pod tematem :) wypowiadał sie nie będe przynajmniej dziś bo nie chce psuć sobie nastroju tym "gównem" jak świetnie ujął to założyciel tematu :)

Wiec rowniesz skorzystaj z opcji "usun konto" :whistle:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #8

• czasownik
  • czasownik Avatar
Każdy może przecież poszukać sobie forum o takiej tematyce, jaka mu najbardziej odpowiada. Ewentualnie założyć własne forum lub portal.

Więc w czym problem?

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #9

• lajla
  • lajla Avatar
czasownik napisał(a):
Każdy może przecież poszukać sobie forum o takiej tematyce, jaka mu najbardziej odpowiada. Ewentualnie założyć własne forum lub portal.

Więc w czym problem?

czasowniku, ale o jak prowadzic konwersacje z kims kto wyzej sra jak dupe ma :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #10

• Mateusz_sas
  • Mateusz_sas Avatar
czasownik napisał(a):

Więc w czym problem?

otóż w tym moja miła że z bdsm robi się komercyjny burdel :) kojarzony tylko z usługami i reklamami domin i ich studio... prawdziwe znaczenie bdsm zanika :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc temu przez Mateusz_sas.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #11

• lajla
  • lajla Avatar
Mateusz_sas napisał(a):
czasownik napisał(a):

Więc w czym problem?

otóż w tym moja miła że z bdsm robi się komercyjny burdel :) kojarzony tylko z usługami i reklamami domin i ich studio... prawdziwe znaczenie bdsm zanika :)

To zaloz wlasne forum w ktorym.
Co Ci przeszkadza, ze ktos zajmuje sie czyms zawodowo i zarabia pieniadze na swoich umiejetnosciach?
Za profil nie placisz, za wypowiedzi na forum tez nie. Ja jestem osoba o preferencjach uleglych i moja orientacja jest hetero a pomimo tego wiele ciekawych wypowiedzi do mnie trafilo ze strony kobiet dominujacych wykonujacych to jako swoja prace.
Kazdy powinien robic to co potrafi najlepiej i lubi, wtedy praca jest przyjemnoscia a nie tylko tyraniem od wyplaty do wyplaty.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #12

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
śmiać mi się chce z tych osób które same nic nie znaczą ..nic w życiu nie zdobyli a robią z siebie wyznacznika co wypada a co nie ,,każdy z użytkowników i nie tylko ma swój rozum i wie którą drogą podążać ...a wyzwiska oraz obelgi w moim kierunku tylko wskazują na proces zachodzący w obrębie czaszki danej osoby co te epitety pisała ..no moi drodzy fakt jest jeden na tym świecie muszą być też osoby o mniejszej inteligencji niż przeciętni zjadacze chleba ...ale za to mam się z kogo pośmiać ...z ich głupoty

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #13

• Feuer
  • Feuer Avatar
Ja nie wiem po co tacy ludzie mają internet :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #14

• lizaczek
  • lizaczek Avatar
Hahaha, no nieźle się uśmiałem z Kasztana :-D
Użytkownik forum zakłada temat, żeby zamanifestować, że forum mu się nie podoba i nabluzgać na ludzi którzy to prowadzą.
Kuźwa - nie podoba się, to wypad z baru. Jak mi coś nie odpowiada to tam nie wchodzę.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #15

• Feuer
  • Feuer Avatar
lizaczek napisał(a):
Użytkownik forum zakłada temat, żeby zamanifestować, że forum mu się nie podoba i nabluzgać na ludzi którzy to prowadzą.
Kuźwa - nie podoba się, to wypad z baru. Jak mi coś nie odpowiada to tam nie wchodzę.

Nie każdy jest na tyle inteligentny i to samo pomyślałem :)

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #16

• lajla
  • lajla Avatar
Feuer napisał(a):
lizaczek napisał(a):

Nie każdy jest na tyle inteligentny i to samo pomyślałem :)

Jak on nawet nie wie gdzie jest opcja "usun konto" :laugh:
Moze nawet nie wie gdzie zalozyl profil :huh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #17

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
kocham was za wasze poczucie humoru oraz za odpowiedzi naszym miłym gościom którym się sadomania nie podoba ...ale no cóż moi drodzy przynajmniej mamy się z kogo pośmiać ..pozdrawiam

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #18

• lajla
  • lajla Avatar
Dr.M napisał(a):
kocham was za wasze poczucie humoru oraz za odpowiedzi naszym miłym gościom którym się sadomania nie podoba ...ale no cóż moi drodzy przynajmniej mamy się z kogo pośmiać ..pozdrawiam

Tak to jest jak ktos sie loguje na portal bdsm ktory myli z portalem swietojebliwych :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #19

• lizaczek
  • lizaczek Avatar
No dokładnie. To tak jakby ktoś zalogował się na portal miłośników sportu i narzekał, że musi czytać o piłce nożnej :laugh:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #20

• Feuer
  • Feuer Avatar
Dodam więcej nie lubił piłki nożnej ale zakładał o niej temat. :laugh: Ale cóż bez takich ludzi żyło by się na forach dużo nudniej. A Feuer lubi być tam gdzie coś się dzieje:) A forum patrząc z obiektywnego punktu widzenia i tak jest prowadzone bardzo dobrze i panuje tu ogólna kultura więc szacun

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #21

• lajla
  • lajla Avatar
Feuer napisał(a):
Dodam więcej nie lubił piłki nożnej ale zakładał o niej temat. :laugh: Ale cóż bez takich ludzi żyło by się na forach dużo nudniej. A Feuer lubi być tam gdzie coś się dzieje:) A forum patrząc z obiektywnego punktu widzenia i tak jest prowadzone bardzo dobrze i panuje tu ogólna kultura więc szacun

Feuer, no co ty gadasz, jak mozna lubiec BDSM i przy tym miec poczucie humoru? :ohmy:
Przeciesz My milosnicy BDSM jestesmy zboczencami i tylko sie krzywdzimy i to wszystko na powaznie :woohoo:
A jeszcze w dodatku BDSM zaczelo wychodzic z podziemia dzieki Greyowi :whistle:

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #22

• Feuer
  • Feuer Avatar
lajla napisał(a):
Feuer napisał(a):

Feuer, no co ty gadasz, jak mozna lubiec BDSM i przy tym miec poczucie humoru? :ohmy:
Przeciesz My milosnicy BDSM jestesmy zboczencami i tylko sie krzywdzimy i to wszystko na powaznie :woohoo:

Nie wiem czy pytasz serio czy nie ale to że lubię BDSM nie oznacza że nie mogę być na co dzień normalnym człowiekiem z poczuciem humoru i z innymi zajęciami. Taka jest moja opinia

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #23

• Dr.M
  • Dr.M Avatar

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #24

• lajla
  • lajla Avatar
Feuer napisał(a):
lajla napisał(a):
Feuer napisał(a):

Nie wiem czy pytasz serio czy nie ale to że lubię BDSM nie oznacza że nie mogę być na co dzień normalnym człowiekiem z poczuciem humoru i z innymi zajęciami. Taka jest moja opinia

Napisalam to z doza humoru :) Z ironia opini, ktorzy nas uwazaja za takich.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #25

• Feuer
  • Feuer Avatar
Nie no bo są osoby które BDSM biorą zbyt poważnie ale moim zdaniem to już chorobliwe nawet mimo że BDSM mnie kręci

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #26

• lajla
  • lajla Avatar
Feuer napisał(a):
Nie no bo są osoby które BDSM biorą zbyt poważnie ale moim zdaniem to już chorobliwe nawet mimo że BDSM mnie kręci

Nie moge nie przyznac Ci racji, zgadzam sie z Toba.
Dla mnie bdsm jest powazne i traktuje go powaznie, ale jezeli chodzi o kontakt pomiedzy mna a dominujacym, poczucie humoru tez nam dopisuje :)

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #27

• Feuer
  • Feuer Avatar
lajla napisał(a):
Feuer napisał(a):

Nie moge nie przyznac Ci racji, zgadzam sie z Toba.
Dla mnie bdsm jest powazne i traktuje go powaznie, ale jezeli chodzi o kontakt pomiedzy mna a dominujacym, poczucie humoru tez nam dopisuje :)

Hehe to myślimy podobnie. Jest czas na BDSM i czas na życie

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #28

• lajla
  • lajla Avatar
Hehe to myślimy podobnie. Jest czas na BDSM i czas na życie[/quote]

Zdecydowanie tak. Zyje bdsm, ale na codzien jestem niczym wyróżniającą sie kobietą.

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #29

• Feuer
  • Feuer Avatar
lajla napisał(a):

Zdecydowanie tak. Zyje bdsm, ale na codzien jestem niczym wyróżniającą sie kobietą.[/quote]

Ja się wyrózniam na co dzień a w świecie BDSM jestem, takim uległym jak wszyscy :)

Odp: wyspa o tematyce niekomercyjnej 6 lata 6 miesiąc temu #30

• lajla
  • lajla Avatar
Feuer napisał(a):
lajla napisał(a):

Zdecydowanie tak. Zyje bdsm, ale na codzien jestem niczym wyróżniającą sie kobietą.

Ja się wyrózniam na co dzień a w świecie BDSM jestem, takim uległym jak wszyscy :)[/quote]

Zaczyna mnie oblapiac i to za jezyk :woohoo:
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena