Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak dodać fotki

Jak dodać fotki 8 lata 3 miesiąc temu #1

• deVil85
  • deVil85 Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Witam, jestem nowy i jeszcze nie bardzo obczajam ten portal, chodzi mi o to jak można stworzyć własną galerię, chce dodać swoje fotki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jak dodać fotki 8 lata 3 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
możesz stworzyć swoją galerie na forum ...ale najlepiej dodawać foty na galerii ...pamiętaj też że na galerii nie mogą być duże

Odp: Jak dodać fotki 8 lata 3 miesiąc temu #3

• deVil85
  • deVil85 Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Fotki uploadowałem wczoraj, trochę długo czekam aż się pojawią.

Odp: Jak dodać fotki 8 lata 1 miesiąc temu #4

• Andrzej
  • Andrzej Avatar
  • Junior
  • Oklaski: -1
Niestety ostatnio wywaliło mi zdjęcie główne. Wstawiłem nowe, ale co do galerii nie wiem jak dodać nowe zdjęcia, bo nie mam takiej opcji, nawet jeśli chciałbym jakieś usunąć, lub zamienić na inne, to w swojej galerii się nie da. Dlaczego tak jest i jak to to zrobić, by działało? Pozdrawiam!

Odp: Jak dodać fotki 8 lata 1 miesiąc temu #5

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Andrzej nic prostszego wchodzisz w galerię na głównej i tam masz panel użytkownika ...zdjęcia nie mogą być większe jak 50 kg czyli nie za duże bo po prostu nie przejdą

Odp: Jak dodać fotki 8 lata 1 miesiąc temu #6

• Andrzej
  • Andrzej Avatar
  • Junior
  • Oklaski: -1
Manuelko! Dzięki! Wstawiłem dwie foty. Tak przy okazji - zdjęcie jak pokrywam k... Ty jako moderator miałaś i masz władzę je usunąć - więc je zniszczyłaś/usunęłaś...rozumiem - to Twoja strona!!!! Np. u "Eshaji" zauważyłem ten sam problem, choć biedactwo nie było "tu" 3 miesiące(?) - podejrzewam, że nawet o tym nie wie... Jeśli się dowie, że to problem techniczny, to O.K., a jeśli inny to Wy walczcie prywatnie o co chodzi, a ja chętnie popatrzę na cieknącą Kobiecą krew - taki zbok ze mnie - wybacz, ale Kobiety jeśli cokolwiek robią z sobą, to mnie kurwa kręci i podnieca - taką mam konstrukcję.... Ty wiesz.... Tak, w ogóle marzę o takim Świecie: M tj. Prezydent Kraju, Ja tj. minister szkolnictwa, .... premier itp. to od mojego ulubionego kolegi Palikota! Trochę pojechałem, ale wierz mi i Wy wszyscy czytający: że Ten Kraj byłby lżejszy, gdyby wszyscy się kochali !!!!! i gdyby wobec siebie Wszyscy byli szczerzy jak MY tu na "Sadomanii"! ( nie mówię o idiotach i pojebach). Pozdrawiam wszystkich! , oraz Tych tylko czytających, tak w ogóle dawno mnie tu nie było... przepraszam!

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #7

• Neeno
  • Neeno Avatar
Odświeżam temat gdyż mam pytanie. Dodałem kilka zdjęć do galerii jednak żadne się nie ukazało. Przy każdym widnieje czerwony "X" pod opcją "Zatwierdzone". Moje pytanie brzmi, czy zdjęcia czekają na zatwierdzenie, czy może czerwony krzyżyk oznacza odrzucenie zdjęcia przez moderatora?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
będą zatwierdzone jak admin znajdzie czas

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #9

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
możesz sobie zrobić na forum swoją prywatną galeryjkę i bez ograniczeń dodawać swoje fotyNeeno napisał(a):
Odświeżam temat gdyż mam pytanie. Dodałem kilka zdjęć do galerii jednak żadne się nie ukazało. Przy każdym widnieje czerwony "X" pod opcją "Zatwierdzone". Moje pytanie brzmi, czy zdjęcia czekają na zatwierdzenie, czy może czerwony krzyżyk oznacza odrzucenie zdjęcia przez moderatora?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #10

• Neeno
  • Neeno Avatar
Dr. M. Jak się robi swoją galerię? Tu chodzi o "Panel użytkownika " i ustawienie kategorii na "--Prywatne zdjęcia użytkowników--" ?

Co to znaczy "bez ograniczeń"? Chodzi o rozmiar większy niż 50KB czy większą liczbę zdjęć?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #11

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
na każdym poście gdy klikniesz odpowiedz to po niżej masz przycisk dodaj plik...w tedy dodajesz fotkę a następnie naciśnij przycisk wstaw ...i już gotowe...powodzenia piękna laluniu

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #12

• Neeno
  • Neeno Avatar
Spróbuję, dzięki. Ale zaraz. Czy to idzie do jakiejś galerii czy po prostu w tym temacie będzie się znajdować ?
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 tygodni temu przez Neeno.

Odp: Jak dodać fotki 7 lata 2 tygodni temu #13

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
nie zrobiłaś na koniec wstawiania plików opcję" wstaw"
a tak po za tym masz zajebistą dupę chętnie bym się nią zajęła
Zasilane przez Forum Kunena