Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: OT z tematu o Bogini Nemezis

Bogini Nemezis 2 lata 7 miesiąc temu #1

• S
  • S Avatar
Kraków czeka, w końcu jakiś konkret na tym bezrybiu, odkąd Pani Selena wyemigrowała do Rzeszowa właśnie :) Może się zamieniają miejscami?
Też się wybierałem do Rzeszowa sprawdzić Panią Nemezis, ale w związku z tym że ma być w Krk poczekam...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bogini Nemezis 2 lata 7 miesiąc temu #2

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
Widzę, że Domina Izabel również widnieje teraz na rzeszowskich ogłoszeniach, a normalnie urzęduje w Krakowie. To jest kobieta warta polecenia w mojej opinii jeśli chodzi o bdsm. Jedyny minus jaki wspominam z sesji to ciągłe chodzenie po jej mieszkaniu jakiegoś "bodyguarda", który bardzo rozpraszał i psuł klimat. Nie wiem jak często jest to praktykowane, ale ja spotkałem się z takim czymś tylko u tej Pani. Tak sobie myślę że może kilka Domin wybrało się po prostu na chwilową wycieczkę do Rzeszowa.
Jeśli chodzi o Panią Selenę to mógłbyś napisać jakieś wrażenia z sesji? Ogłoszenie wygląda bardzo zachęcająco
Szybnik, nie wolnik.

Bogini Nemezis 2 lata 7 miesiąc temu #3

• S
  • S Avatar
Jak ci się wydaje że Izabell była spoko, to idź do Seleny, jest ze trzy levele wyżej od Izabell. Zupełnie inny poziom. U Izabell nie spotkałem żadnego typa plączącego się po mieszkaniu, ale ogólny obraz tego co zastałem i co przeżyłem nie zachęcił mnie do następnej wizyty.
Za to Selena... jak bym miał kasę to co tydzień bym u niej siedział.

Selena przeprowadziła się na stałe pod Rzeszów i tam będzie przyjmowała, od czasu do czasu w Krakowie.
Nemezis na odwrót.
Izabell nie wiem :)
Zasilane przez Forum Kunena