Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Specjalistyczne treningi w OWK

Specjalistyczne treningi w OWK 9 lata 1 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Na oficjalnej stronce OWK temat organizowanych imprez i innych wydarzeń w Królestwie Kobiet trochę ostatnio podupadł, ale mimo to postanowiłem kontynuować zamieszczanie co jakiś czas na naszym forum różnych informacji i ciekawostek dotyczących tego miejsca.

Jednym z rozwiązań dla tzw. niewolników-singli jest możliwość skorzystania z jednego ze specjalistycznych kursów organizowanych przez Dominy. Wystarczy złożyć daninę w wysokości 300 Euro za każdy dzień treningu, ustalić odpowiedni termin i można wziąć udział w szkoleniu, którego na pewno nie sposób zapomnieć.

Wszelkie potrzebne info możecie znaleźć pod adresem:

www.owk.cz/philosophy-operation/slavery/training.php

A więc można zapisać się na takie oto specjalistyczne szkolenia w OWK, jak:

PONYBOY - Szkolenie na konika służącego do transportu Pań rezydujących w OWK. Szkolenie trwa min. 3 dni i zawiera 2 godziny intensywnych ćwiczeń dziennie, na których osobnik uległy uczy się wszystkich potrzebnych komend oraz technik jazdy jako konik dwunożny oraz czworonożny.

CLEANING SLAVE - Nauka różnych technik sprzątania i polerowania, jak np. mycie podłóg, samochodów, zmywanie naczyń itp. Trening trwa min. 3 dni po 16 godzin dziennie.

HUMAN DOG - Profesjonalne szkolenie z zakresu tresury psa.

WHIPPING SLAVE - Szkolenie na chłopca do bicia. Podczas szkolenia tyłek niewolnika jest wystawiony na widok publiczny w jakimś widocznym miejscu, tak aby wszystkie Panie, które mają ochotę się wyżyć, mogły do woli wymierzać karę chłosty.

Face-slapped, kicked and boxed slave - Szkolenie zawierające techniki policzkowania, kopania oraz boksowania niewolnika.

HUMAN FURNITURE - Specjalistyczne szkolenia do służby jako mebel, np.: stolik, krzesło, świecznik, popielniczka, wycieraczka itp. Podczas szkolenia, niewolnik-mebel ma zakaz wydawania jakichkolwiek dźwięków.

PERSONAL SLAVE - SERVANT - Szkolenie na osobistego służącego dla Pań, zawierające w programie takie czynności jak np.: Przygotowywanie posiłków, słanie łóżka, prasowanie, czyszczenie butów, masaże itd. Każde lenistwo oraz niedokładne wykonywanie obowiązków jest oczywiście surowo karane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 8 lata 9 miesiąc temu #2

• lizostopek
  • lizostopek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 3
Piękne miejsce gdzie przekracza się wszelkie granice a pomysłowość jest niesamowita. Nie byłem tam ale naoglądałem się filmików i naczytałem, co się dzieje w tym Królestwie.
Gdybym miał wybierać dziedziny w szkoleniu to na początek Ponyboy, a potem Whipping slave.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 7 lata 3 tygodni temu #3

• xxxbi
  • xxxbi Avatar
Ciekawe jakby niewolnik wyrazil zgode by zagrac w filmach

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #4

• CestiuszGajus
  • CestiuszGajus Avatar
A może by tak Panie pomyślały by u nas w polsce coś takiego zrobić?

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #5

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
przecież ty nie płacisz !!??
A zastanawiałeś się ile by kosztowało otwarcie takiego owk
Zapomniałam że Dominy mająto robić dla przyjemności a ty za darmochę będziesz korzystał ...jesteś śmieszny

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #6

• Domina Magda
  • Domina Magda Avatar
CestiuszGajus napisał(a):
A może by tak Panie pomyślały by u nas w polsce coś takiego zrobić?

Czekaj czekaj... myślę myślę i wymyśliłam, że jak kiedyś wygram w lotto zrobię takie owk. Danina za godzinę będzie tak wysoka, że i tak będziecie marudzić i nie przyjdziecie :evil:
Wtedy zaproszę wszystkie Dominy do wspólnej zabawy i sprowadzę piękne zadbane pieski które będą te Panie nosić na rękach.
Wymyśliłam również, że wstęp do takiego mojego owk będzie od 1000 zł daniny i co ? ;)

Jakie to wszystko proste... sprzęt, doświadczenie, stroje, lokum to wszystko przecież jest za darmo.. Wszystko spada nam z nieba. My niedobre Dominy powinnyśmy wszystkich za darmo przyjmować i jeszcze prosić o przyjście bo przecież to nasza przyjemność..

Ogarnijcie się kundle zapchlone !!! To, że macie zdjęcia i filmiki w necie za free zapominacie się co to jest femdom !!!
Każdej Pani należy się hołd. Nie chcesz przynosić daniny w zębach ? To mi możesz przynieść perfumy Angel .
Krew mnie zalewa...

Dostałam ze 100 wiadomości z prośbą o promocje świąteczną !!!!!!!!! Skandal !!! A co ja dostałam od nich ?
Tylko moje stałe pieski wysłały mi prezenty.

Jak można być takim bezczelnym walikoniem. To, że w internecie masz za darmo co tam sobie szukacie to mnie to gówno obchodzi.

Nie umiecie okazać szacunku i zamiast ruszyć dupę do roboty siedzicie na redtubach pasożyty szukające darmowej dominacji i podniety;/

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #7

• CestiuszGajus
  • CestiuszGajus Avatar
Dr M mylisz się to niewolnicy powinni pracować na uczymanie takiego centrum, ja nie raz pisałem że szukam takiej dominy na którą będę pracował jak prawdziwy niewolnik z czasów antycznych. Jakoś chętnej nie znalazłem na coś takiego a sesje mnie nie bawią.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #8

• CestiuszGajus
  • CestiuszGajus Avatar
Wybacz Pani ja nie raz dawałem ogłoszenie że szukam dominy na którą będę pracował tak jak antyczni niewolnicy a wy nic tylko sesje, co zły pomysł?

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #9

• czasownik
  • czasownik Avatar
Wiem, miałem już się nie udzielać, ale jak czytam komentarze niektórych, to krew mnie zalewa...

Cestiuszu Gajusie, ciekaw jestem jak wyobrażasz sobie funkcjonowanie takiego Królestwa? No, powiedzmy, że uda Ci się zebrać ekipę niewolników - budowlańców, którzy własnymi siłami wybudowaliby Paniom taki obiekt. Ale kto w takim razie poniósłby koszta gruntu, materiałów budowlanych, maszyn i narzędzi? Kto wyżywiłby tych wszystkich niewolników podczas pracy? Wreszcie, kto zapewniłby fundusze na bieżące utrzymanie posiadłości, na opłaty za media, na wszelkie wygody, które wypadałoby zapewnić Paniom odwiedzającym to miejsce?

Fajnie jest sobie pomarzyć, ale najważniejsze to umieć odnaleźć się w realnej rzeczywistości. No bo jak ktoś potrafi jedynie wkręcać sobie jakieś utopijne scenariusze, to w rezultacie do końca zycia może żyć jedynie marzeniami, bez żadnych szans na ich realizację.

Czeskie OWK też było przede wszystkim odskocznią od życia codziennego dla odwiedzających Domin oraz dla uległych z całego Świata, którzy byli w stanie wyłożyć po kilkaset - kilka tysięcy Euro, aby cieszyć się przez jakiś czas ekstremalną dominacją w klimacie Femdom. Nawet niewolnicy starający się o długoterminową służbę, musieli złożyć najpierw odpowiedniej wysokości daniny. A i tak lata świetności Królestwa opierały się przede wszystkim na produkcjach filmowych Choć i ten biznes zdaje się ostatnimi czasy podupadł, no bo przecież wszystko można teraz znaleźć na torrentach...

Pozdrawiam Świątecznie

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #10

• Domina Magda
  • Domina Magda Avatar
Kochany czasownik :*

Do: CestiuszGajus:
Co z tego, że chcesz pracować na Dominę? Co mi po twojej marnej wypłacie jak będę musiała dać ci michę żarcia, dach nad głową i inne? Potrzeby Dominy są na pierwszym miejscu, a ty chyba nie zdajesz sobie sprawy o co prosisz i co się z tym wiąże.

Chyba sobie nie zdajecie sprawy jakie są koszta tego wszystkiego. Żyjcie w świecie fantazji nadal.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Domina Magda.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #11

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
cudownie że jesteś :) :) :) :) czasownik napisał(a):
Wiem, miałem już się nie udzielać, ale jak czytam komentarze niektórych, to krew mnie zalewa...

Cestiuszu Gajusie, ciekaw jestem jak wyobrażasz sobie funkcjonowanie takiego Królestwa? No, powiedzmy, że uda Ci się zebrać ekipę niewolników - budowlańców, którzy własnymi siłami wybudowaliby Paniom taki obiekt. Ale kto w takim razie poniósłby koszta gruntu, materiałów budowlanych, maszyn i narzędzi? Kto wyżywiłby tych wszystkich niewolników podczas pracy? Wreszcie, kto zapewniłby fundusze na bieżące utrzymanie posiadłości, na opłaty za media, na wszelkie wygody, które wypadałoby zapewnić Paniom odwiedzającym to miejsce?

Fajnie jest sobie pomarzyć, ale najważniejsze to umieć odnaleźć się w realnej rzeczywistości. No bo jak ktoś potrafi jedynie wkręcać sobie jakieś utopijne scenariusze, to w rezultacie do końca zycia może żyć jedynie marzeniami, bez żadnych szans na ich realizację.

Czeskie OWK też było przede wszystkim odskocznią od życia codziennego dla odwiedzających Domin oraz dla uległych z całego Świata, którzy byli w stanie wyłożyć po kilkaset - kilka tysięcy Euro, aby cieszyć się przez jakiś czas ekstremalną dominacją w klimacie Femdom. Nawet niewolnicy starający się o długoterminową służbę, musieli złożyć najpierw odpowiedniej wysokości daniny. A i tak lata świetności Królestwa opierały się przede wszystkim na produkcjach filmowych Choć i ten biznes zdaje się ostatnimi czasy podupadł, no bo przecież wszystko można teraz znaleźć na torrentach...

Pozdrawiam Świątecznie

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #12

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
:) :) :) a ile ty możesz takiej Królowej zaoferować skoro twój wizerunek mówi o tym że twoja pensyjka ledwie wystarcza na chleb z margaryną i zrób inne foto a nie w tej brudnej spranej pod koszuli którą dostałeś gdzieś gratis w pracy od BHP-
owcaCestiuszGajus napisał(a):
Wybacz Pani ja nie raz dawałem ogłoszenie że szukam dominy na którą będę pracował tak jak antyczni niewolnicy a wy nic tylko sesje, co zły pomysł?

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #13

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
i jeszcze jedno która by cię chciała skoro twoja gęba mówi że nadużywasz alkoholu ...masz znamiona straszne ...nic nie możesz zagwarantować prawdziwej Dominie a skoro nie pieniądze to przynajmniej wizerunek ...a ty nic nie masz ....i zmień tą brudną flanelową koszulinę bo jest paskudna jak psi chuj CestiuszGajus napisał(a):

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #14

• Alex
  • Alex Avatar
czasownik napisał(a):
A i tak lata świetności Królestwa opierały się przede wszystkim na produkcjach filmowych Choć i ten biznes zdaje się ostatnimi czasy podupadł, no bo przecież wszystko można teraz znaleźć na torrentach...

Pozwolę się nieco nie zgodzić :) Są oczywiście fimy na torrentach i na serwisach jak xhamster com jednakze na pewnych forach i stronach glownie rosyjskich mozna zdobyc filmy gdzie sa robione pod konkretny scenariusz i nie ma tam lipy w stylu ze chuda laska siedzi na buzi kolesia a on udaje ze nie moze jej zrzucic a jedna reka by ja podniosl. Sam osobiscie mam kilka filmikow nie sa zbyt legalne (i nie chodzi o pedofilie tylko na przyklad zwierzece tematy ) lub sceny gdzie widac ze szybko z ran sie nie wylize. Takich filmow nie znajdziecie na torrencie bo jesli ktos placi po 300-400$ to jdyne co moze odsprzedac za podobna cene a kto kupi za takie pieniadze to nie wstawi do sieci :)

Swoja droga nie jest latwo znalezc ekipe do krecenia takich fantazji

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #15

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
ciekawi mnie co to za filmy których nie znajdziemy w sieci ...zawsze możesz wyciąć kawałek z filmu i wstawić że mówisz prawdę ...a może podaj link gdzie te filmy za 400 dolarów można kupić ...podziel się ...i nie bądz taki bo jesteś w społeczności a odgradzasz się a to do niczego dobrego nie doprowadza Alex napisał(a):
czasownik napisał(a):
A i tak lata świetności Królestwa opierały się przede wszystkim na produkcjach filmowych Choć i ten biznes zdaje się ostatnimi czasy podupadł, no bo przecież wszystko można teraz znaleźć na torrentach...

Pozwolę się nieco nie zgodzić :) Są oczywiście fimy na torrentach i na serwisach jak xhamster com jednakze na pewnych forach i stronach glownie rosyjskich mozna zdobyc filmy gdzie sa robione pod konkretny scenariusz i nie ma tam lipy w stylu ze chuda laska siedzi na buzi kolesia a on udaje ze nie moze jej zrzucic a jedna reka by ja podniosl. Sam osobiscie mam kilka filmikow nie sa zbyt legalne (i nie chodzi o pedofilie tylko na przyklad zwierzece tematy ) lub sceny gdzie widac ze szybko z ran sie nie wylize. Takich filmow nie znajdziecie na torrencie bo jesli ktos placi po 300-400$ to jdyne co moze odsprzedac za podobna cene a kto kupi za takie pieniadze to nie wstawi do sieci :)

Swoja droga nie jest latwo znalezc ekipe do krecenia takich fantazji

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #16

• Alex
  • Alex Avatar
Nie chodzi o to ze sie odgradzam. ja poprostu nie wiem co Was interesuje nie chce by ktos powiedzial ze podaje linki bez zgody i ze moze naciagam na kase czy reklamuje. To jest takie spoleczenstwo zupelnie inkognito. PIszecie co chcecie , ktos wysyla informacje ze wszystko jest gotowe i podaje sposob platnosci. zazwyczaj paypal nastepnie po doknaniu platnosci czekamy na informacje skad odebrac filmy. zazwyczaj przysylaja na telefon. FIlmy przesylane sa w gmailu na zasadzie ze osoba ktora ma filmy zaklada skrzynke na gmail wrzuca do siebie jakby wysyla filmy a kiedy przygotuje juz wszystko wysyla do was login i haslo. Oczywiscie moze sie zdarzyc ze zaplacicie 100$ a nikt wam nie wysle filmow i stracicie kase a nie chce by ktos mial do mnie pretensje. Rosja to najlepsze miejsca na wykupienie serwera i na korzystanie z ich sieci proxy bo jak wiadomo w rosji nie dojdziemy kto jest kto i kim i co. Filmy o ktorych mowie to na przyklad toryturowanie zwierzakow deptanie krolikow, myszy obcasem wyrywanie flakow. Czy na przyklad ostre sado maso gdzie niewolnik jest bity tak dlugo az nie zemdleje przez powiedzmy 30 kobiet i kazda po kilka razow pejczem. Wypalaja mu znak na posladku goracym rozgrzanym pretem takie rzeczy to trwale uszkodzenia a w niektorych krajach dystrybucja jak wiadomo jest zakazana. Najbardziej chore filmy sa z japonkami. Jesli ktos chcialby sie zorientowac w takich filmach iklimatach powinien szukac na 4chan
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Alex.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #17

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 35
  • Oklaski: 2
@Alex czy Ty oglądasz filmy ze scenami maltretowania zwierząt? Z twoich powyższych postów można wyciągnąć niepokojące wnioski.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #18

• Alex
  • Alex Avatar
No cozz Twoje wmioski sa sluszne niestety sam nie wiezrylem ze to mozliwe ale takie filmy tam sie znalazly a jako ze nie bardzo sobie to wyobrazalem to poprosilem o kilka takich filmow no i poweim Wam ze ogarnelo mnie lekkie zniesmaczenie. Nie tyle ze zabijali zwierzaki bo to nie rusza prawie nikogo tylko sposob w jaki to robili . I to byl moj pierwszy i ostatni raz z filmikami o zwierzetach. W swnsie takich scen bo jeszcze sa animal z koniami, krowami, psami ale to lajcik w porownaniu z tamtymi.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #19

• LadyS
  • LadyS Avatar
Wiecie, dzieci drogie, sadyzm sadyzmem, masochizm masochizmem, ale zoofilia czy torturowanie zwierząt nigdzie nie przejdzie. I bardzo dobrze. W bdsm ludzie zgadzają się na owe praktyki - zwierze nie jest w stanie.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #20

• Alex
  • Alex Avatar
Szczerze mówiąc Lady S ludzie czasem powinni zobaczyc takie filmiki zwłaszcza jak zabijają świnki prądem czy wieszają krówki i pdocinaja im gardło oczywiście krówki żyją sobie :( czy ukręcanie łepków kurczaczkom itd itd. Oczywiście łatwiej zjeśc szyneczke ze sklepu i skarcić zły film. Ale to sam byłbym obłudny karcąc ludzi za obejrzenie takich filmów. Osobiście jem mięso więc nie w pewnym stopniu to i moja wina że jest jak jest. Aczkolwiek wystarczy jedna osoba, która chce taki film by on powstał więc pociesza mnie myśl, że wtedy poprosiłem o jakiekolwiek żeby zobaczyć z ciekawości i nikt nie musiał zabijać tych zwierzaków dla mojego widzi misie.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Alex.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #21

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
@Alex:
Tutaj nie chodzi o to czy wiem jak się robi sznycel ;) Tylko o to co czujemy jak oglądamy taki film ze zwierzętami.

Odczuwanie przyjemności, odprężenia, ulgi czy też satysfakcji seksualnej podczas oglądania drastycznych filmów z udziałem zwierząt może świadczyć o zaburzeniu, które może wpływać znacznie na człowieka i to staje się niebezpieczne.

Większość z nas tutaj ma pewien "odchył", jednak większość z nich nie wpływają na życie codzienne w sposób destrukcyjny. Niestety odczuwanie przyjemności z zabijania lub okaleczania (ludzi, zwierząt) może już wpływać znacznie na to jak postępujesz w śród innych ludzi i to w skutkach o wiele większych niżeli zachowywać się będą w śród ludzi Ci dla których "odchyłem" jest przebieranie się lub też lekki fetysz związany z przedmiotami czy zachowaniami nie sprawiającymi nikomu śmierci czy ciężkiej krzywdy.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #22

• LadyS
  • LadyS Avatar
Alex - niestety żadne tłumaczenie tu nie pomoże. Ten, kto chce oglądać takie filmy i ten, który w ogóle coś takiego uwiecznia ma bardzo mocno nasrane w głowie i akceptacji spodziewać się nie może.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #23

• marcinxyz
  • marcinxyz Avatar
Tak, zoofilia to ta sama kategoria zachowań co pedofilia. To już nie tylko niewinny 'odchył'. To truizm, ale nawet truizmy warto od czasu do czasu powtarzać...

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #24

• Mike0311
  • Mike0311 Avatar
zgadzam sie z LadyS, nie wiem kogo moze interesowac torturowanie zwierzat np. Mowimy przeciez o sluzbie ludzi. Mnie te tematy w ogole nie kreca, mimo ze jestm osoba ulegla.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #25

• Alex
  • Alex Avatar
Zgadzam z Wami, zabić można zwierze szybko i najlepiej bezboleśnie, jeśli mówimy o zwierzętach przeznaczonych na zjedzenie. Natomiast te filmy nie były podniecające ani przyjemne i nie powinny mieć usprawiedliwienia.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #26

• czasownik
  • czasownik Avatar
I na tym etapie prosiłbym o zakończenie dyskusji na temat filmów ze zwierzętami. Zoofilia nigdy nie będzie na tym portalu tolerowana, dlatego chwalenie się tym, że oglądało się takie filmy, bądź ma się do nich dostęp jest tu nie na miejscu.

Pozdrawiam

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #27

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Kocham zwierzęta i pomagam kilku fundacjom i nie zyczę sobie pisania na temat krzywdzenia jakichkolwiek zwierząt pod rygorem usunięcia z portaluczasownik napisał(a):
I na tym etapie prosiłbym o zakończenie dyskusji na temat filmów ze zwierzętami. Zoofilia nigdy nie będzie na tym portalu tolerowana, dlatego chwalenie się tym, że oglądało się takie filmy, bądź ma się do nich dostęp jest tu nie na miejscu.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Dr.M.

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 10 miesiąc temu #28

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
Dr.M napisał(a):
Kocham zwierzęta i pomagam kilku fundacjom i nie zyczę sobie pisania na temat krzywdzenia jakichkolwiek zwierząt pod rygorem usunięcia z portaluczasownik napisał(a):

Pozdrawiam

Popieram slowa Pani Doktor

Odp: Specjalistyczne treningi w OWK 6 lata 9 miesiąc temu #29

• psiak
  • psiak Avatar
PANI MANUELA MA RACJĘ ZWIERZĘTA NALEŻY SZANOWAĆ I RADZĘ TOBIE ALEX NIE CHWAL SIĘ ZE MASZ TAKIE FILMY BO TO JEST NIESMACZNE
Zasilane przez Forum Kunena