Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Achtung Panzer Shemale ODLOTY

Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 8 miesiąc temu #1

• pas_cnoty
  • pas_cnoty Avatar
www.odloty.pl/pl/ogloszenia-towarzyskie/...r-shemale/90997.html

Zobaczcie kto się ogłasza na odlotach jako shemale na spotkania seksualne, a tak ubliżał tutaj Dr. M. i innym Dominą od kurew... Chyba się przejdę o ile mi moja Pani pozwoli żeby ją zdominować trochę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 8 miesiąc temu #2

• czasownik
  • czasownik Avatar
Nie pierwsza i jak znam życie nie ostatnia osoba w środowisku BDSM, której w konfrontacji z rzeczywistością tak poprzestawiały się poglądy. Cóż, jeżeli będzie w pracy prowokować klientów w taki sposób, jak zachowywała się na forum, to może porządnie się przejechać...

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 8 miesiąc temu #3

• noness
  • noness Avatar
Dlaczego przejechać? Może tego typu prowokacja to taki fetysz, mający sprowokować, zdenerwować i nakłonić osobę prowokowaną do odzewu.. co jest może "takie podniecające" no nie wiem, nie rozumiem tego.
Ps: Ceni się dość i wymagań cała lista ...

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 8 miesiąc temu #4

• czasownik
  • czasownik Avatar
Obawiam się, że takie prowokujące zagrywki mogłyby niebezpiecznie podziałać na klientów o ukrytych skłonnościach psychopatycznych. A nie oszukujmy się. Takich osób wśród odwiedzających różne przybytki niestety nie brakuje. Dlatego też, jeżeli ktoś decyduje się przyjmować klientów na sex-spotkania, powinien podjąć odpowiednie kroki związane z bezpieczeństwem, ale także wiedzieć jak zachowywać się podczas pracy. Dotyczy to zwłaszcza osób stawiających swe pierwsze kroki w sex-biznesie.

No, ale zobaczymy jak potoczy się kariera Shemalki Kitsune...

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 8 miesiąc temu #5

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Po przeczytaniu dokładnie ogłoszenia, to ani w seks biznesie ani tym bardziej jako Dama do towarzystwa nie zrobi :P :P

Klient a kontrahent to lekka różnica :P więc niech się zdecyduje, jak na deklarowaną inteligencję spore dość dobrze znane wymagania. forma kontaktu odbiegająca od konkurencji. Z biznesowego i marketingowego punktu klapa :P

A czasownik ma rację, jeśli chce już wchodzić w ten świat to naprawdę niech uważa, świrów nie brakuje. A na własną rękę może być jej naprawdę cieżko.

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 1 miesiąc temu #6

• Jan39
  • Jan39 Avatar
Nie lamentujta :)

Okres prostytuowania, wynikły z przeciwności życiowych związanych ze zmianą płci skończył się dla mnie szybko , szczęśliwie i prawie bezboleśnie. Właśnie dzięki podkreśleniu różnicy między sobą a konkurencją i uderzeniu w intratną grupę docelową...
Dziś siedzę sobie na pupie w Skandynawii...otoczona akceptacją i miłością, realizuje się: książka w publikacji, gra w zespole , działania w wielu dziedzinach sztuki tak jak zawsze marzyłam...
Mata = nawet możeta zobaczyć jak gram na gitarce sobie , a co mi tam !!! :woohoo:

www.youtube.com/watch?v=GW0xBuiixnA

Życze zeby wszystkim polskim dziewczynom trans, które wciąż się prostytuują w końcu się poszczęściło jak mi...
A co do wcześniejszych poglądów, które wyrażałam na temat serwisu...cóż :)
Ta kwestia nie ma już dla mnie najmniejszego znaczenia... :lol:

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 6 lata 1 miesiąc temu #7

• czasownik
  • czasownik Avatar
Co za wzruszająca historia. :laugh:

No, ale ponoć każdy sposób jest dobry, żeby się zareklamować.

Odp: Achtung Panzer Shemale ODLOTY 5 lata 10 miesiąc temu #8

• Jan39
  • Jan39 Avatar
Raczej bardzo bardzo sympatyczna historia: :)

www.youtube.com/watch?v=FV7-3QR7ohc
Zasilane przez Forum Kunena