Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Smoking Fetish - klipy video

Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #1

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Jeden z lepszych klipów w tym klimacie na jaki się nacięłam na youtube. Piękna, zmysłowa czująca czaczę B) . Normalnie mogłabym przy niej zapomnieć o facetach.

www.youtube.com/watch?v=ebXlDRvlNcA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #2

• Andrzej
  • Andrzej Avatar
  • Junior
  • Oklaski: -1
Dużo pięknego ciała nigdy nikomu nie zaszkodziło. Ja osobiście wolę chude...

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #3

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
a dla mnie w sam raz, najbardziej lubię kobiety takie "po środku", poza tym ciało to nie wszystko. Są kobiety o pięknym ciele i ładnej buzi, ale są dla wielu osób aseksualne, bo nie mają w sobie tego czegoś co się nie da jednoznacznie zdefiniować... seksapilu. Ja tak często mam zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Czasem ta osoba mniej spełniająca moje wyobrażenia idealnego wyglądu mnie bardziej pociąga niż ktoś kto ma tylko atrakcyjny wygląd Zapewne sam się o tym przekonałeś poznając wiele kobiet, jako doświadczony w tych sprawach facet.
Dla mnie ta pani ma bardzo dużo seksapilu, nie wspomnę o już o bardzo seksownym i kuszącym stylem palenia B)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Eshaya.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #4

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Sexy ;)

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #5

• kaleb_Krk
  • kaleb_Krk Avatar
WTF? Kobieta jara szluga i to jest interesujące? Jeszcze jakby robiła to innym otworkiem (jak Tajki), to byłoby to sexy. Może ja nakręcę filmik, jak siedzę w fotelu i raczę się szklaneczką Jacka Danielsa? Też powinno być sexy. xD

EDIT:

Żeby była jasność. Wiem, że są różne fetysze, sam uważam, że co bardziej zboczone tym lepsze (z małymi granicami), ale za cholerę nie mogę zatrybić, jak komuś może się podobać filmik z jakąś kobietą w staniku, która jara szluga (ustami) i gada 3 po 3. Może mi to ktoś wyjaśnić? :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez kaleb_Krk.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #6

• Dora
  • Dora Avatar
moze wyjasnic :)
tu nie chodzi o papierosa ani o palenie czy paplanie durnot :)to wcale sexy nie jest a wrecz przeciwnie(laska cuchnie jak popielnica i pewnie ma kaszel :P )
tu dzialaja pewne symbole =
usta (im pelniejsze i szminka bardziej widoczna tym lepiej)- rozchylaja sie,przyjmuja do srodka..obejmuja :P
papieros(najlepiej w dlugiej fifce) - chyba nie musze ci wyjasniac co tu symbolizuje ? :P
zatem samo kopcenie jest bee ale to co nasza podswiadomosc z tym zrobi jest juz calkiem cacy :)
wyklad zadowalajacy ? :P

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #7

• szczur
  • szczur Avatar
Mój rozumek mi podpowiada że zgodnie z powyższą logiką papieros mógłby być zastąpiony słonym paluszkiem (bez podtekstów :) ).

:unsure:

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #8

• szczur
  • szczur Avatar
Ciekawe jak mi Pani Dora odpowie... A jeżeli w ogóle nie odpowie ? Cóż, niektórzy powiadają że brak odpowiedzi to całkiem dobra odpowiedź. Pewnie się mylą...

:woohoo:

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #9

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Tutaj chodzi jeszcze o dym. No jest to dość nietypowy fetysz, ale wcale nie taki rzadki. Do smoking fetish dochodzi jeszcze np strzepywanie popiołu do ust. Jedni uważają to za wstrętne inni to uwielbiają :) Kwestia gustu. Podobnie jest przecież zresztą z fetyszem stóp.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #10

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Cytuję: (kaleb_Krk)
WTF? Kobieta jara szluga i to jest interesujące? Jeszcze jakby robiła to innym otworkiem (jak Tajki), to byłoby to sexy. Może ja nakręcę filmik, jak siedzę w fotelu i raczę się szklaneczką Jacka Danielsa? Też powinno być sexy. xD

EDIT:

Żeby była jasność. Wiem, że są różne fetysze, sam uważam, że co bardziej zboczone tym lepsze (z małymi granicami), ale za cholerę nie mogę zatrybić, jak komuś może się podobać filmik z jakąś kobietą w staniku, która jara szluga (ustami) i gada 3 po 3. Może mi to ktoś wyjaśnić? :)

A czy u ciebie pod kopułką wszystko okej? :huh: Sadomasochizm m.in. w tym chłostanie i zabawy toaletowe? (wspomagam się tutaj wiedzą zaczerpniętą z twojego profilu) To jest nienormalne ludziom się w dupach poprzewracało od tej zepsutej rewolucji seksualnej.

Oczywiście hipokrytką bym była jakby to co powyżej napisałam było szczerze od siebie, ale wierzę głęboko, że rozumiesz sens tej retoryki.

Tak po prawdzie zdecydowanie lepiej od ciebie rozumiem zastrzeżenia takich ludzi jak osoba o nicku "kermit" co (jak twierdził) przypadkowo natknął się na ten portal i wyraził swoje głębokie zaniepokojeniem naszą psychiką. Tu chodzi o wątek "Sugestie o portalu".

Z racji tego, że jedziemy na praktycznie tym samym wózku zboczeńców (lubię tak o sobie mówić) z klimatów BDSM/fetish, takie wystąpienie zbyt dobrze o tobie i twoim toku rozumowania nie świadczą. Z tak ostentacyjną pogardą dla czyjegoś bliskiemu sercu fetyszowi, jeszcze się tu nie spotkałam, a jestem tu prawie od początku istnienia tego portalu. Zwłaszcza, że wielu tutaj (zdecydowanie bardziej od ciebie aktywnych) na tym forum użytkowników podziela mniejsze lub większe zamiłowanie do tego papieroskowego fetyszu. M.in. poza moimi autorskimi klipami swoje produkcje filmowe smoking fetish publikuje tu też Lady Keminitiry, z zamiłowaniem do tego fetyszu nie kryje się również właścicielka portalu Dr.M, oczywiście też nasz moderator i kolega z redakcji czasownik. To tylko przykłady, poczytaj sobie wątek ogólny o smoking fetishism albo mój artykuł na ten temat w dziale naszych twórczych wypocin. To wbrew Twoim subiektywnym wyobrażeniom bardzo popularny na świecie fetysz stanowiący czołówkę w popularności niestandardowych bodźców pobudzających wyobraźnie seksualną.

Fetyszy, sobie nie wybieramy, obiektywnie i racjonalnie nie potrafimy wytłumaczyć czemu akurat to coś nawet z pozoru bardzo dziwnego tak pobudza naszą fantazje i nas nas stymulująco działa. Tylko po co ja to tłumacze, ty powinieneś doskonale znać mechanizm fetyszyzmu seksualnego.

Czysto hipotetycznie... Jak masz ochotę nakręcić fetyszowy film jak delektujesz się szklaneczką Jacka Danielsa i wzbudzi to spore przychylne zainteresowanie userów, to z pełną powagą i bez ironii, mimo że zupełnie nie kręciło by to mnie, może trochę w ramach empatii a może bardziej troski o rozwój portalu, podpisałabym się pod prośbami potencjalnych fetyszystów, którzy w kolejnej części chcą
podziwiać jak delektujesz się szklanką Johny Walkera.

P.S.
Następnym razem zastanów się dwa albo trzy razy, zanim czyjeś upodobania wyszydzisz. Mnie to wprawdzie personalnie nie rusza, bo nawet przed rodziną, a praktycznie przed nikim się nie wstydzę powiedzieć, że mam niepospolite skłonności seksualne.
Natomiast nóż mnie się otwiera w kieszeni, kiedy ze smutkiem skojarzę sobie niektóre osoby z preferencjami o różnych odcieniach BDSM/fetish, które mają nieraz na prawdę duże problemy z samoakceptacją, przekładające się na bardziej złożone problemy tylko dlatego bo jakiś idiota krzyknie gdzieś czasem, że sadomasochiści/fetyszyści to ludzie, którzy mają mocno zrytą psychikę, skoro robią takie chore rzeczy.

Cytuję: (Dora)
moze wyjasnic :)
tu nie chodzi o papierosa ani o palenie czy paplanie durnot :)to wcale sexy nie jest a wrecz przeciwnie(laska cuchnie jak popielnica i pewnie ma kaszel :P )
tu dzialaja pewne symbole =
usta (im pelniejsze i szminka bardziej widoczna tym lepiej)- rozchylaja sie,przyjmuja do srodka..obejmuja :P
papieros(najlepiej w dlugiej fifce) - chyba nie musze ci wyjasniac co tu symbolizuje ? :P
zatem samo kopcenie jest bee ale to co nasza podswiadomosc z tym zrobi jest juz calkiem cacy :)
wyklad zadowalajacy ? :P
Skojarzenia związane z symboliką zaciągania się, to bardzo popularny odcień tego fetyszu, alezdziwiłabyś się, że te "cuchnięcie jak popielniczka" z ust wspomnianej laski może być dla fetyszysty niesamowicie pięknym aromatem. Analogicznie jest wiele powszechnie przyjętych jako okropny smród, zapachów, które wzbudzają przyjemne podniecenie u fetyszysty. Zapach odchodów wydalonych przez partnerkę, zapach ze spoconych stóp partnerki itd.
Co do smoking fetish mnie najbardziej podobnie jak Lady Keminitiry dominacja związana z wykorzystaniem dymu i papierosów, palenie z towarzyszką po studencku z dodatkowym pójciem w ślimaka huhu B) niezapomniane wrażenia dostarcza spalenie w tak całuśny sposób, takiego ziołowego gibona, no i przede wszystkim co najbardziej lubię wdzięczne i z artystycznym wręcz zacięciem bawienie się dymem leniwie wypływającym z ładnej kobiecej buźki.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #11

• Dora
  • Dora Avatar
Lady :) jestem palaczem :) znam plusy i minusy tego nalogu/fetyszu :) wyklad byl dla kaleba a nie dla osob akceptujacych odmiennosc upodoban innych :)

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #12

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Dora wiem doskonale, że solidaryzujesz tu się z nami w obronie fetyszu i ładnie wytłumaczyłaś te seksualne skojarzenie zaciągania się papierosem, ale zależało mi na odniesieniu się do wrażeń zapachowych związanych z paleniem, które też mogą mieć różny skrajne odmienny odbiór.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #13

• Dora
  • Dora Avatar
kriso :) prosze zabrac kamerke i paczke paluszkow :) nakrecisz 2 filmiki - pierwszy z papierosem a drugi z paluszkiem :P
a potem sam sobie odpowiesz dlaczego papierosek dziala bardziej niz rozmoczony paluszek :P

aa mozesz tez loda przywiezc -takiego skreconego sorbecika,najlepiej malinowego :P

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #14

• szczur
  • szczur Avatar
Cytuję: (Dora)
kriso ... nakrecisz 2 filmiki ...

I zamieścimy je tutaj ?

;)

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #15

• kaleb_Krk
  • kaleb_Krk Avatar
Lady Eshaya, jeżeli już podpierasz się moim profilem, to powinnaś zauważyć, że jest w nim jedno zdanie, które w tym momencie powinno trafić do Pani. Otóż chodzi mi o to zdanie: "Jeżeli masz inne zdanie od mojego, zachowaj je dla siebie. Wszyscy będziemy zdrowsi". Poprosiłem o wytłumaczenie co jest w tym clipie takiego sexy. Odpowiedź dostałem, na poziomie za co jestem wdzięczny. I tyle! Koniec tematu, a od moich fetyszy, to proszę się trzymać z daleka. I od profilu również.

EDIT.

Fetysz papierosowy jest mi dobrze znany. I bardzo proszę droga Lady mi nie imputować,że ja go "wyszydzam". Bo tak nie jest. Zapytałem tylko co jest seksownego z tym, że jakaś kobieta jara szluga przed kamerą. Mogła Pani odpowiedzieć jak inni przed Panią, a nie wytykać mi mój sposób rozumowania, bo to akurat źle świadczy o Pani. Nie jestem (na chwilę obecną) Pani psem i nie życzę sobie żeby Pani komentowała mój sposób rozumowania. Jeżeli nie miała Pani ochoty odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie, to trzeba było nic nie pisać.

Żeby było jasne, na koniec. Paliłem 13 lat. Przestałem 2 miechy temu, ale uważam, że jeżeli dorosły człowiek pali i ma z tego przyjemność, to niech pali. Przynajmniej to jeszcze wolno w tym kraju (pytanie jak długo). Pozdrawiam palaczy. :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez kaleb_Krk.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #16

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Lady Eshaya, jeżeli już podpierasz się moim profilem, to powinnaś zauważyć, że jest w nim jedno zdanie, które w tym momencie powinno trafić do Pani. Otóż chodzi mi o to zdanie: "Jeżeli masz inne zdanie od mojego, zachowaj je dla siebie. Wszyscy będziemy zdrowsi".
To jakaś błyskotliwa myśl rodem z gangsta rapu sfrustrowanej nudą młodzieży? Nie rozumiem sensu tej myśli? Jedynie mogę to interpretować jako buntownicze z zasady i egoistyczne z zasady manifestowanie podejście do kontaktów międzyludzkich i wątpliwego szacunku do rozmówcy, najbardziej szkodliwe dla tego kto się takim hasłem zasłania. Zastanów się dlaczego takie mam o tym zdanie? Chyba, że potrafisz mi wytłumaczyć nie osiągalną na mój przejarany nikotyną rozum prawdziwą głębie tego zdania? :huh:

I jakim prawem uzurpujesz sobie prawo do jednokierunkowego działania tej zasady? Jesteś kimś tu tak ważnym, że na forum ty możesz podważać innych zdanie, a oni twoje nie powinni w myśl twojego magicznego sformułowania? Ty pierwszy nie zachowałeś dla siebie własnego zdania na temat fetyszu dosyć licznych i widocznych tutaj userów, ba... zadałeś przy tym też pytanie do takich jak ja.

Poprosiłem o wytłumaczenie co jest w tym clipie takiego sexy. Odpowiedź dostałem, na poziomie za co jestem wdzięczny. I tyle!
To w końcu dobrze, że przedstawiłam swoje zdanie, czy nie, stosując się do "złotej myśli"? :blink: Bardzo mnie cieszy kiedy pomogę komuś spojrzeć na pewne sprawy z innego punktu widzenia, bo czuje że podzieliłam się z kimś swoją wiedzą i doświadczeniem, którą mądry rozmówca wysłucha bo da sobie szanse skonfrontować swój pogląd z odmiennym stanowiskiem, przez co przy kolejnym pokładzie mądrości dopracuje słabe punkty swojego stanowiska, co zadziała i w drugą stronę, bo zmusi i mnie do rozwoju, którego nigdy za dużo B)
Koniec tematu, a od moich fetyszy, to proszę się trzymać z daleka.

Czyli jednak nie zrozumiałeś retoryki w początku mojej poprzedniej wypowiedzi.
Niestety podzielam część twoich upodobań np. lubię ostry spank, czy mam teraz przestać lubić spamk? :huh:

I od profilu również.
Co do profili niestety z założenia mają być ogólnodostępne, ewentualnie możesz pousuwać tam większość informacji.
Jeżeli w kwestiach technicznych portalu masz jeszcze jakieś sugestie, to z chęcią wysłucham i przekaże adminowi w niedzielę, kiedy się z nim zobaczę. Niestety realizacji spełnienia żądań nie mogę obiecać, ale możesz być spokojny, że na pewno nie umkną naszej uwadze.
Fetysz papierosowy jest mi dobrze znany. I bardzo proszę droga Lady mi nie imputować,że ja go "wyszydzam". Bo tak nie jest. Zapytałem tylko co jest seksownego z tym, że jakaś kobieta jara szluga przed kamerą. Mogła Pani odpowiedzieć jak inni przed Panią, a nie wytykać mi mój sposób rozumowania, bo to akurat źle świadczy o Pani.
Skoro dobrze znany to skąd te głęboko emocjonalne zamanifestowanie niezrozumienia tematu? Dla mnie twój komentarz był stanowczo nacechowany pejoratywnym podejściem do tematu. Nie sądzę, abym tylko ja odniosła takie wrażenie. Teraz jak chcesz się wypieraj. Nie lubię bezcelowego wspierania się o coś, jeżeli nie widzę w tym żadnych korzyści.

Nie jestem (na chwilę obecną) Pani psem
Cieszy mnie, że nie należysz do użytkowników, którzy pod tym względem jeszcze mają jako taki kontakt z rzeczywistością. Nawet nie widzę potrzeby, żebyś się do mnie zwracał per Pani, nie podbudowuje swojego ego tak prostymi kurtuazyjnymi rytuałami. Ja nie jestem na forum, żeby pieprzyć się wirtualną sadomasturbacje, tylko żeby konstruktywnie i fajnie jak w miłej atmosferze, podyskutować na tematy związane z bdsm i fetyszem. Dla mnie na forum, nie ma znaczenia czy jesteś dominujący czy uległy.
Dla mnie ma znaczenie co sobą prezentujesz, a nie kim chcesz być czy kim się chcesz wykreować. Dla mnie to wciąż rzeczywistość wirtualna, a w sado maso lubię się tylko bawić realnie z żywą osobą jak odwiedzi mnie w studio, albo zaskarbi sobie u mnie znajomość na bardziej prywatniej stopie towarzyskiej.
i nie życzę sobie żeby Pani komentowała mój sposób rozumowania. Jeżeli nie miała Pani ochoty odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie, to trzeba było nic nie pisać.
Przecież odpowiedziałam, bo chciałam odpowiedzieć i myślę że zrobiłam to w sposób dosyć obszerny i wyczerpujący.
Żeby było jasne, na koniec. Paliłem 13 lat. Przestałem 2 miechy temu, ale uważam, że jeżeli dorosły człowiek pali i ma z tego przyjemność, to niech pali. Przynajmniej to jeszcze wolno w tym kraju (pytanie jak długo). Pozdrawiam palaczy. :)
No ja palę od jakiś 10lat i czerpie z tego świadomą przyjemność bez żadnych oznak potrzeby rzucania. Nie wiem jak to się ma do tematu tej gorącej dyskusji, ale pozdrwawiam i życzę wytrwałości w niepaleniu. Ważna jest świadomość określenia swoich potrzeb.
Pozdrawiam

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #17

• szczur
  • szczur Avatar
... Paliłem 13 lat. Przestałem 2 miechy temu ...

Gratulacje :).

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #18

• kaleb_Krk
  • kaleb_Krk Avatar
Droga Pani. Zadałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi. Pani rozważania naprawdę mnie nie interesują. To, czy dla Pani mój komentarz "... był stanowczo nacechowany pejoratywnym podejściem do tematu..." to już jest dla mnie mało ważne. Ważne, że inni użytkownicy byli w stanie zrozumieć o co ja pytam oraz byli w stanie dać prostą odpowiedź na moje pytanie. Co do zwracania się per Pani, to chciałem przypomnieć, że jakieś zasady dobrego wychowania, jeszcze, obowiązują na tym portalu. Nie przypominam sobie, byśmy się na jednym gównie ślizgali, więc zwracam się do twojej osoby per "PANI". Chyba to logiczne, tak?

... 9 lata 5 miesiąc temu #19

• kaleb_Krk
  • kaleb_Krk Avatar
Szczurku, dziekuję. Miło, ze mnie pochwalasz w tej decyzji. Pozdrawiam :)

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #20

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Droga Pani. Zadałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi.
A czy ja nie zrozumiałam o co pytasz i nie odpowiedziałam na twoje pytanie? Odpowiedziałam bardzo obszernie co widać. Jeżeli dotknął cię mój komentarz co do twojej postawy i sposobu rozumowania w kwestiach fetyszy, to w pełni czuje się zwolniona z przejmowania się tym. Nie mój problem, moje zdanie o tobie i twoich komentarzach należy do mnie.

Pani rozważania naprawdę mnie nie interesują. To, czy dla Pani mój komentarz "... był stanowczo nacechowany pejoratywnym podejściem do tematu..." to już jest dla mnie mało ważne. Ważne, że inni użytkownicy byli w stanie zrozumieć o co ja pytam oraz byli w stanie dać prostą odpowiedź na moje pytanie.;/
No widzisz, całe życie człowiek się uczy. Jakbyś zaznaczył w swojej wypowiedzi uprzejmię proszę autorkę tematu Drogą Lady Eshaye na nie odpowiadanie na zadane przeze mnie pytanie "what the fuck?" ponieważ kompletnie nie interesuje mnie jej zdanie może wtedy nie doszłoby do takiej momentami komitragicznej dyskusji, na przyszłość trzeba po prostu bardziej uważać B) od taka mądra rada od cioci dobra rada
Co do zwracania się per Pani, to chciałem przypomnieć, że jakieś zasady dobrego wychowania, jeszcze, obowiązują na tym portalu. Nie przypominam sobie, byśmy się na jednym gównie ślizgali, więc zwracam się do twojej osoby per "PANI". Chyba to logiczne, tak?
To mnie nie interesuje :) śmiesznie to brzmi w zestawieniu z niektórymi twoimi nie koniecznie dżentelmeńskimi wypowiedziami, ale mnie to nie przeszkadza bo mam uczucie lekkiego dysonansu ale wywołujący u mnie subtelne ale głupawe roześmianie pod nosem.

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #21

• szczur
  • szczur Avatar
... Nie przypominam sobie, byśmy się na jednym gównie ślizgali ...

A to w ogóle jest możliwe ? We dwójkę na jednym gównie ? To ci dopiero dewiacja, aż strach bierze, panie dzieju...

:silly:

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #22

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Cytuję: (szczur)
... Nie przypominam sobie, byśmy się na jednym gównie ślizgali ...

A to w ogóle jest możliwe ? We dwójkę na jednym gównie ? To ci dopiero dewiacja, aż strach bierze, panie dzieju...

:silly:
A może właśnie w tym momencie odezwała się ta romantyczna strona kolegi kaleba którego z tego miejsca pozdrawiam

O:Smoking Fetish - klipy video 9 lata 5 miesiąc temu #23

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Muszę nagrać coś nowego :)

Odp: O:Smoking Fetish - klipy video 8 lata 5 miesiąc temu #24

• ALEX77
  • ALEX77 Avatar

Odp: Smoking Fetish - klipy video 6 lata 10 miesiąc temu #25

• niewolnikp
  • niewolnikp Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 5
DOMINA DINAH i CARMEN RIVERA Smoking Femdom duet

hellporno.com/videos/pain-for-the-fat-gu...ubmits/?promoid=1280
Zasilane przez Forum Kunena