Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Seks w związku Femdom

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #31

• moronek
  • moronek Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 75
  • Oklaski: 0
Lady Red Cat
"myślę,że tutaj dyskusję zakończymy:)"

I tu sie zgadzamy,życzę Pani miłego dnia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #32

• FemdomJuliet
  • FemdomJuliet Avatar
  • Fresh
Zrezygnuję na pewno z seksu ze skrajnie uległymi, ponieważ nie czuję wobec nich pociągu seksualnego. Moje doznania seksualne i uniesienia erotyczne nie są tematem, który mógłby zagłębić służący mi osobnik. To moja świątynia i jeśli nawet uległy pragnąłby mnie, to pozostaje jedynie w sferze jego marzeń i fantazji.
Nie zmienia to oczywiście faktu, że w dominacji są czynności, które mogą być podniecające także dla mnie. Ale ale... to tylko podniecenie wywołane sytuacją, nie ma związku z pragnieniem seksu z podległym mi delikwentem. Trochę jak z lodu. :)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #33

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 222
  • Oklaski: 5
Dziękuję Pani @FemdomJuliet za odpowiedź.

Jak dla mnie całkiem miłe i logiczne podejście do tematu przemawia do mnie. Wydaje mi się że rozumie i osobiście popieram.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy dominacja i satysfakcja z dominacji wyparła całkowicie chęć i pragnienie doznań seksualnych? Czy są one zarezerwowane dla kogoś tylko waniliowego?

Mam nadzieję że nie jest to zbyt osobiste pytanie.

Z uległym kwestia jasna, klarowna, konsekwentna.
Zastanawia mnie to czy Dominacja zaspokaja na tyle że "klasyka" nie jest odczuwalną potrzebą i można się bez niej obyć, czy jest odrębną potrzebą, z odpowiednią (już wiemy że tą odpowiednią na pewno nie jest osoba uległa) osobą?

Proszę wybaczyć że takie dywagacje i ankiety przeprowadzam publicznie i na Pani przykładzie. Kobiet takich jak Pani, które zechcą się publicznie podzielić odpowiedzią na takie pytania jest niewiele. Gdyby moje pytanie było tym niewygodnym pytaniem jak na tak szerokie gremium czytających, proszę tylko szepnąć wymownie "nie pytaj".

Pozdrawiam

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #34

• Jimi378
  • Jimi378 Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 7
A co powiedzą Panie dominujące, na dopuszczenie uległego, do zrobienia sobie dobrze językiem, oczywiście uległy miałby możliwość zrobienia tego swojej Pani, w formie nagrody. Co o tym sądzą Panie ?

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #35

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 127
  • Oklaski: 4
FemdomJuliet napisał(a):
Zrezygnuję na pewno z seksu ze skrajnie uległymi, ponieważ nie czuję wobec nich pociągu seksualnego. Moje doznania seksualne i uniesienia erotyczne nie są tematem, który mógłby zagłębić służący mi osobnik. To moja świątynia i jeśli nawet uległy pragnąłby mnie, to pozostaje jedynie w sferze jego marzeń i fantazji.
Nie zmienia to oczywiście faktu, że w dominacji są czynności, które mogą być podniecające także dla mnie. Ale ale... to tylko podniecenie wywołane sytuacją, nie ma związku z pragnieniem seksu z podległym mi delikwentem. Trochę jak z lodu. :)

Na wstępie witam Panią i mam pytanie, trochę zbliżone do kolegi @suczki do porodu. Czy rozważała Pani kiedyś stałą relację lub związek z uległym partnerem, kimś kto mógłby być ważniejszy w Pani życiu od tych skrajnie uległych o których Pani pisze ? Pani pogląd w cytowanym poście jest dość oczywisty ale w stałej, bliższej relacji, również stosowałaby Pani swoją zasadę ? Wydaje mi się że w tym temacie bardziej chodzi o taką relację :)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #36

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 929
  • Oklaski: 101
Jimi378 napisał(a):
A co powiedzą Panie dominujące, na dopuszczenie uległego, do zrobienia sobie dobrze językiem, oczywiście uległy miałby możliwość zrobienia tego swojej Pani, w formie nagrody. Co o tym sądzą Panie ?
tylko z moim partnerem

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #37

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
FemdomJuliet napisał(a):
tacy skrajnie ulegli raczej odpadają:)
na pewno żaden nie byłby moim partnerem,więc i seks z nim odpada:)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #38

• tongue4ass
  • tongue4ass Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Jeżeli Pani (czyt. Domina) mam taką ochotę i chce mieć swojego sex-slave który jej służy do zaspokajania wszelkich potrzeb i fantazji to to czemu nie.
Ale też myślę że też ten slave to tak raczej powinien bardzo mocno o siłowni o wyglądzie pomyśleć jak ma służyć Pani w ten sposób no ale do tego nie powinien mieć problemu z motywacją :)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #39

• michel
  • michel Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 2
Dla mnie "zrobienie dobrze" swojej Pani językiem, zarówno oralnie, jak i analnie byłoby wspaniałą nagrodą.

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #40

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
tongue4ass napisał(a):
Jeżeli Pani (czyt. Domina) mam taką ochotę i chce mieć swojego sex-slave który jej służy do zaspokajania wszelkich potrzeb i fantazji to to czemu nie.
Ale też myślę że też ten slave to tak raczej powinien bardzo mocno o siłowni o wyglądzie pomyśleć jak ma służyć Pani w ten sposób no ale do tego nie powinien mieć problemu z motywacją :)
no ba-większość facetów pognałaby w te pędy na siłownię;)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #41

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
michel napisał(a):
Dla mnie "zrobienie dobrze" swojej Pani językiem, zarówno oralnie, jak i analnie byłoby wspaniałą nagrodą.
mój ulubieniec dostaje takie nagrody:)
co ciekawe-czasem bardziej lubię być lizana po odbycie,niż po cipce:)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #42

• michel
  • michel Avatar
  • Fresh
LadyRedCat79 napisał(a):
Mogę lizać i z przodu i z tyłu. Rozkosz mojej Pani najważniejsza.

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #43

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
michel napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
Mogę lizać i z przodu i z tyłu. Rozkosz mojej Pani najważniejsza.
to teraz musisz znaleźć Panią:)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #44

• michel
  • michel Avatar
  • Fresh
LadyRedCat79 napisał(a):
to teraz musisz znaleźć Panią:)
Liczę na to Lady. Może ten portal mi i w tym pomoże. :-)

Seks w związku Femdom 1 rok 5 miesiąc temu #45

• Lady Nederland
  • Lady Nederland Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: -10
Niektóre zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów

LadyNederland
Za tę wiadomość podziękował(a): norslaver

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #46

• robek
  • robek Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 1
Moja zona a zarazem Pani, od kiedy próbujemy żyć w związku Femdom przestała uprawiać ze mną seks. Powiedziała, że Dominie nie przystoi z uległą szmatą uprawiać seksu. Dla mnie seksem ma być całowanie Pani stopek i bucików a sprawy Pani potrzeb seksualnych są Jej sprawami i mam się nie interesować.
I teraz się zastanawiam czy moja Pani została moją Dominą żeby nie uprawiać ze mną seksu czy naprawdę nie uprawia żeby nie stracić szacunku i poszanowania.

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #47

• moronek
  • moronek Avatar
  • Gold
Cóż twoja Pani najwyraźniej wyznaje "święty dekalog femdom" cholera wie przez kogo wymyślony.

Ja obstawiam opcje z szacunkiem i poszanowaniem,ale najlepiej by było gdybyś sam wprost o to spytał.

Komunikacja jest bardzo ważna,szczególnie w klimatycznych relacjach/związkach

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #48

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Gold
robek napisał(a):
Moja zona a zarazem Pani, od kiedy próbujemy żyć w związku Femdom przestała uprawiać ze mną seks. Powiedziała, że Dominie nie przystoi z uległą szmatą uprawiać seksu. Dla mnie seksem ma być całowanie Pani stopek i bucików a sprawy Pani potrzeb seksualnych są Jej sprawami i mam się nie interesować.
I teraz się zastanawiam czy moja Pani została moją Dominą żeby nie uprawiać ze mną seksu czy naprawdę nie uprawia żeby nie stracić szacunku i poszanowania.

Wnioski jakie mi się nasuwają oczywiście mogą być bezpodstawne, ale nikt tu nie zna twojej żony i jakie plany snuje wobec ciebie. Tym bardziej że w dość uproszczony sposób przedstawiłeś tu twoją sytuację, zakładając dwie opcje. A może jest trzecia ???
Przede wszystkim nasuwa się pytanie jak było przed związkiem femdom ? Czy mieliście udany seks ? Czy sprawiał on przyjemność twojej Pani ? Bo jeśli teraz z tego rezygnuje, to albo nie miała satysfakcji, albo większą satysfakcje czerpie z twojej uległości. I może ostatnie pytanie, kto w kim zasiał ziarno z którego wasz związek przerodził się w związek femdom?
Pisząc o trzeciej opcji przyszło mi namyśl ( czysto teoretycznie ) że twoja żona dąży do związku ultimate cuckold, co dla wielu par jest sposobem na życie, lub też fantazją któregoś z partnerów. Tylko że cuckold, a po polsku zdrada kontrolowana, to już wyższa szkoła jazdy dla ustabilizowanych par z maksymalną dozą wzajemnego zaufania, uczucia i poszanowania. A co za tym idzie, żaden z partnerów nie może dążyć do tego przez tylne wejście. Powinna to być świadoma, przemyślana decyzja obojga partnerów, oparta na szczerych rozmowach, oczywiście przy wzajemnej akceptacji. Inaczej to już nie będzie zdrada kontrolowana.

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #49

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 138
  • Oklaski: 9
"święty dekalog femdom" co to jest bo pierwsze słyszę ? ;) Jakiś link do tego ?

Cóż tak jak servant 67 pisze w przypadku robka wygląda na to że jego Pani chce połączyć dominacje z cuckoldingiem. Radzę się zastanowić czy tego chcesz bo ewentualna zdrada nawet ta na którą teoretycznie wyrazisz zgodę może w rzeczywistości przynieść bardzo dużo szkód waszemu związkowi. Przez zdrady rozpadają się wieloletnie małżeństwa, a związek oparty na femdom to wciąż przede wszystkim związek dwojga ludzi. Z drugiej strony są pary które bez "swingowania" od czasu do czasu sobie życia nie wyobrażają więc jak to jest twój temat to rób co chcesz ;) . No chyba że za dużo sobie dopowiedziałem i nie ma mowy o żadnych zdradach a to tylko element "gry" twojej Pani :) .

Co do tematu ogólnie to w mojej opinii wszystko zależy od związku. Jeżeli jest to związek femdom dwojga kochających się ludzi to dlaczego nie miałoby być również seksu ? Jeżeli jest to związek oparty tylko na relacji domina/uległy gdzie spotykacie się tylko w celu zabawy, to takie sprawy są zazwyczaj wyjaśniane zanim w taką relację się wejdzie no i najpewniej w 9/10 przypadkach seksu nie ma ;) .

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #50

• moronek
  • moronek Avatar
  • Gold
Winduś napisał(a):
"święty dekalog femdom" co to jest bo pierwsze słyszę ? ;) Jakiś link do tego ?

Cóż tak jak servant 67 pisze w przypadku robka wygląda na to że jego Pani chce połączyć dominacje z cuckoldingiem. Radzę się zastanowić czy tego chcesz bo ewentualna zdrada nawet ta na którą teoretycznie wyrazisz zgodę może w rzeczywistości przynieść bardzo dużo szkód waszemu związkowi. Przez zdrady rozpadają się wieloletnie małżeństwa, a związek oparty na femdom to wciąż przede wszystkim związek dwojga ludzi. Z drugiej strony są pary które bez "swingowania" od czasu do czasu sobie życia nie wyobrażają więc jak to jest twój temat to rób co chcesz ;) . No chyba że za dużo sobie dopowiedziałem i nie ma mowy o żadnych zdradach a to tylko element "gry" twojej Pani :) .

Co do tematu ogólnie to w mojej opinii wszystko zależy od związku. Jeżeli jest to związek femdom dwojga kochających się ludzi to dlaczego nie miałoby być również seksu ? Jeżeli jest to związek oparty tylko na relacji domina/uległy gdzie spotykacie się tylko w celu zabawy, to takie sprawy są zazwyczaj wyjaśniane zanim w taką relację się wejdzie no i najpewniej w 9/10 przypadkach seksu nie ma ;) .

A krąży taki śmieszny spis zasad po internecie co wolno a czego nie wolno robić Kobiecie dominującej

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #51

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 222
  • Oklaski: 5
Co śmieszniejsze albo straszne (niepotrzebne skreślić) ten spis to kwintesencja skrajnych i głupich przeświadczeń mężczyzn, jak owa dominacja powinna wyglądać i kto i jak jest jej godzien.

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #52

• robek
  • robek Avatar
  • Fresh
Dziękuje za podpowiedzi. Inicjatorem związku Femdom byłem ja. Tak naprawdę to ja jestem uległy a moja zona pozwala żebym uważał Ją za Dominę. Można powiedzieć, że się sam sfeminizowałem. A co do seksu kiedyś też szału nie było, ale teraz to jest całkowita lipa. Podobno moja Pani chwaliła się na imprezce, że jeszcze 10 lat temu to zmieniała partnerów a teraz jej hormony wygasły. Na zdradzie przyłapałem ją raz około 10 lat temu, ale w sumie tak naprawdę to 100% nie mam. Podczas mojej nieobecności poszła z moim kolegą do sąsiadki rzekomo miał naprawiać komputer a sąsiadka flirtowała z mojego kompa w kurniku nie wiedząc, że zainstalowałem program szpiegujący. Żona pracuje na zmiany i dodatkowo dużo jeździ w terenie tak, że naprawdę nie mam możliwości wyszpiegowania chyba, że zatrudnię detektywa. Myślałem o ultimate cuckold podgadywałem Panią Dominę żeby nie kryla się z kochankiem, że wolę żeby to robiła w domu a nie na mieście. Wpadła w furię i powiedziała, że mi odje…o. Mieszkam w małej dziurze i jestem dosyć znany to myślę, że prędzej czy później temat się wyjaśni.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #53

• robek
  • robek Avatar
  • Fresh
A jeszcze jedno zaczynam podejrzewać zonę o zmianę orientacji seksualnej albo zawsze była lesbijką tylko się ukrywała. Ma w zasadzie dwie koleżanki, z którymi oprócz wspólnej pracy cały czas rozmawia przez telefon i pisze sms-y. Ciekawostką jest, że te dwie koleżanki nienawidzą się i ciągle obgadują się do mojej żony.

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #54

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Gold
Z tego co piszesz wynika że jest coś na rzeczy choć nie potwierdza to jeszcze mojej tezy. Widzisz, niewiem czy ty przypadkiem poprzez związek femdom i cuckold nie próbujesz ratować waszego związku, jednak wydaje mi się że nie tędy droga. Femdom i cuckold to raczej nie jest lekarstwo na problemy w związku małżeńskim, a urozmaicenie w ich alkowie kiedy co do wzajemnego uczucia nie ma wątpliwości. Oczywiście wasz układ, twojej Pani może się podobać , niemniej przetrwanie takiego związku może zależeć od tego, jak długo jej się ten układ będzie podobał. Życzę ci aby potoczyło się to w dobrym kierunku. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): robek

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #55

• robek
  • robek Avatar
  • Fresh
Witaj srevant 67
Z uwagą sledze twoje wypowiedzi i muszę przyznać racje. Co jest na rzeczy. Wczoraj rano napyskowałem się do Dominy i za to cały dzień nie mogłem wyjść z domu siedzieć w kuchni a wieczorem jak miała wyjść córka godzinę klęczenia przed Panią.
I powiem szczerze pierwszy raz tak naprawdę miałem sesję Femdom. Wielmożna Pani kazała mi założyć latexowe body pończochy długie lakierkowe kozaki na szpilce i maskę na twarz. Sama założyła mi pas cnoty, (który po dwóch godzinach się zsunął i wściekła się).
Klęczałem przez godzinę dodatkowo wspomagała mnie szpicrutą a potem robiłem za podnóżek.
Ale do sedna. W międzyczasie zapytałem czy kogoś ma i powiedziałem żartobliwie, że nie wiem czy mi starczy sil służyć obojgu. Odpowiedziała cyt. „ nie mam, ale jak będę miała to powiem a siły ci znajdę”.
Ale najbardziej mnie zaskoczyło to, że pierwszy raz się nie zdenerwowała a nawet zobaczyłem lekkie zatrwożenie w oczach.
PS. Seksu i tak nie było
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #56

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Gold
@robek, niestety nie jestem wizjonerem i niemam nawet takiego doświadczenia jak ty, ale trochę przeglądałem forum o tematyce cuckold i doświadczeniach osób które w tym siedzą. Nie ukrywam że mnie to nawet ekscytuje i może nie tyle cuckold co cuckold z elementami dominacji nad rogaczem przez jego małżonkę. Chociaż w moim przypadku jest to już rzeczą niemożliwą.
Wracając do twojej sytuacji to wcześniej nie chciałem tego insynuować ale odpowiedź twojej małżonki na pierwszą sugestię co do kochanka że ci odje…o to nie jest nic dziwnego i jakbyś poczytał wypowiedzi mężczyzn zaawansowanych w tym temacie to przeważnie oni pierwsi wychodzili z inicjatywą związku cuckold i wolnymi krokami dążyli do tego przez długi czas, napotykając się z takimi reakcjami swoich żon. ( W mało którym małżeństwie takie propozycje są normalne ). W ostatnim poście piszesz że już jej to nie zdenerwowało a nawet zatrwożyło, co może być dla ciebie pozytywnym objawem gdyż może oznaczać że mimo wszystko zależy jej na tobie i sama ma do tego ambiwalentne odczucia. Oczywiście trwoga może wynikać też z niepokoju o twoje zdrowie psychiczne, ale bez poważnej rozmowy tego się nie dowiesz. Tylko od was dwoje zależy jak wasz związek będzie dalej ewoluował. Są związki gdzie mimo wzajemnej miłości i szacunku kobieta nie czuła się usatysfakcjonowana seksualnie i poszli w tym kierunku. I paradoksalnie jeszcze bardziej zcementowało to ich związek. Ale jest też ryzyko że może to pójść w odwrotnym kierunku.
Za tę wiadomość podziękował(a): robek

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #57

• robek
  • robek Avatar
  • Fresh
Witaj Servant 67
Jesteśmy w podobnym wieku, dlatego bardzo cenie sobie twoje podpowiedzi i sugestie. Jestem uległym facetem i przez długi czas dążyłem do życia w układzie Femdom. Od kilku lat noszę tylko damską bieliznę i pończochy. Od końca ubiegłego roku moja małżonka całkowicie się zmieniła. Cały czas mnie poniża zabrała środki finansowe bezustannie karze chłostą i bardzo spodobało się jak moje przebieranie za kobietę. Śpimy razem, ale jakby osobno. Ja do snu zakładam pończochy i lateks a żona strasznie zaczęła się przytulać. Nie wiem, czym taki zrost zainteresowania Femdom został spowodowany, ale jest cudownie a ja nareszcie czuję się szczęśliwy. Czuje się jak ryba w wodzie, w końcu mam, czego chciałem a nawet więcej.
Wracając do cuckold, jako niewolnik nie mam prawa mojej Pani zabronić mieć kochanka, ale i pewnie psychicznie bym to przeżył, ale obawiam się, że po pewnym czasie zostałbym zmuszany do zaspokajania kochanka tego nie wiem czy bym wytrzymał psychicznie. Najbardziej obawiam się, że moja Pani zakochałaby się i po prostu wyrzuciłaby mnie z domu i tak skończyłby się nasz stosunek Femdom, dlatego będę starał się uchronić nas od cuckoldu.
Pozdrawiam

Seks w związku Femdom 8 miesiąc 1 tydzień temu #58

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Gold
robek napisał(a):
Śpimy razem, ale jakby osobno. Ja do snu zakładam pończochy i lateks a żona strasznie zaczęła się przytulać.

Rozumiem że mimo to, seksu nadal brak ? ;)
robek napisał(a):
Wracając do cuckold, jako niewolnik nie mam prawa mojej Pani zabronić mieć kochanka, ale i pewnie psychicznie bym to przeżył, ale obawiam się, że po pewnym czasie zostałbym zmuszany do zaspokajania kochanka tego nie wiem czy bym wytrzymał psychicznie

Femdom to nie to samo co cuckold, chociaż może być połączone a wszędzie są jakieś granice. Twoja Pani powinna kierować się tym zdroworozsądkowo ( czy jako niewolnik nie masz prawa odmówić swojej Pani zawalenia pracy, prostytuowania się gdzie popadnie i co tam jeszcze można wymyśleć ? ). Jak już pisałem nie mam doświadczeń i może ktoś bardziej doświadczony coś ci podpowie bo ja już niemam nic do dodania Tak samo w układzie ultimate cuckold, mogę ci podać link do forum o tej tematyce. Ale to juz na priv, bo wydaje mi się że odbiegamy troche od tematu

Seks w związku Femdom 3 miesiąc 1 tydzień temu #59

• uległy z obrożą
  • uległy z obrożą Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Pięknie to Pani napisała ulegly nie zasługuje na sex jest tylko przedmiotem lub niewolnikiem do wykonywania zadań .Samo to że nagrodą może być popatrzenie na piękny tylek lub powąchanie dziurek i tyle lub popatrzenie jak Pani uprawia sex z kochankiem który wie jak zaspokoić Panią .Do niewolnika nalęrzą inne zadania jak ubrać Panią elegancko wylizać buty z kurzu żeby Pani się podobała kochankowi

Seks w związku Femdom 3 miesiąc 1 tydzień temu #60

• uległy z obrożą
  • uległy z obrożą Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Chciałbym tak Panią polizać po odbycie ;czy mogę konkurować z Pani ulubięcem
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena