Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Madame Caramel Londyn

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 10 miesiąc temu #301

• slużący_pies
  • slużący_pies Avatar

relaks Madame Caramel
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 10 miesiąc temu #302

• slużący_pies
  • slużący_pies Avatar
Jestem nic nie wartym kundlem, świnią niegodną najmniejszej uwagi. Zawiodłem Madame Caramel i czuję się z tym okropnie. Nie mogłem już dłużej wytrzymać, wczoraj byłem na ostrej tresurze z solidnym, dużym straponem, porządną chłostą i totalnym wydojeniem. Jestem nielojalnym ścierwem, czuję się fatalnie. Jeśli się przyznam, mogę wylecieć za drzwi, tego się najbardziej boję.

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 9 miesiąc temu #303

• kpj24
  • kpj24 Avatar
Tyle się facet podniecał i skasował w końcu konto :S

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 9 miesiąc temu #304

• zolw22
  • zolw22 Avatar
Przynajmniej skończył się temat o córce King Konga.

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 9 miesiąc temu #305

• pempek
  • pempek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 9
maciej55 napisał(a):
ot, parobas trans4 jestaj ogromnyj brudas. ot, transizko niegodnyj jestaj mojimu knurowi rowa smokac. ot, trans4 jestaj pijak ot, ji zlopie denaturat na szambie zes gnojowko. ot, niedojda smierdzonca do raboty nie garnie siem ot, zniely parobas jestaj.maciej55 napisał(a):
ot, dupa ma, ot, biede mom
parobas trans4 berbeluchy siem nachlal, ot ji smierdzoncy jestaj. ot, ji kaszanki zes zdechliny siem narombal trans4. ot, knura mie ta wadera trans4 zbalamoczol. ot, trans4 zre czarnine zes szczura. ot, niemcy futrujo tygo parchola nieroba transa. ot, ji germanom rowa smoka ji smrody pjije transisko smierdzoncepempek napisał(a):
Maciej ma internet oplacony za caly rok i dostal nowego laptopa z Brukseli dla knura , zeby trzoda polska z tylu nie zostala.
tirowka napisał(a):
Daj spokój Hans, przecież wyraźnie widać, że to właśnie ty jesteś takim przysłowiowym cieciem, urzędniczyną pierdzącą przez cały dzień w stołek i bawiącym się internetem na nasz koszt zamiast uczciwie pracować. Poza tym obrażasz ludzi na poziomie.
hans4 napisał(a):
Hej macjeju szmaciarzu
juz myslalem ze przechlales dotacje dla małorolnych od cioci UE i odlaczyli ci internet...
mam nadzieje ze knora dobrze odzywiasz dzieki czemu staje mu i mozesz czasami cos possac
powodzenia
maciej55 napisał(a):
hans4 napisał(a):
ja zycze pwodzenia i zadowolenia
akurat mi bardzo podobaja sie czarne dominy i co prawda akurat tak jak pisalem raczej w tych nizszych kategoriach wagowych ale o tio chodzi za kazdy z nas ma inny gust i to jest super
zalosne ze na takim forum jak te sa tak malo tolerancyjni uczestnicy, mysle ze to efekt kompleksow i niespelnienia w temacie
Trzymaj sie
ot, pazernyj trans pragnie kuszac bolsze srake tyj charoszyj niewjasty toze? ot, pazerne transisko ot, zesra siem wef galoty ot, a drugimu nie da
ot, niegodnyj parobas ot, paskudnyj sznufel zes tiebja

hejka
widac mialem racje, knur naprawde dostal laptopa z UE albo Hans kupil knurkowi.
w niemczech taki laptop kosztuje grosze, dla Hansa to pestka a knur jaki szczesliwy ze ma dostep do internetu.

Odp: Madame Caramel Londyn 5 lata 9 miesiąc temu #306

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 153
  • Oklaski: -9
knur jest najbardziej szczesliwy w objeciach macieja
a na macieja za jego obrzydliwe teksty na forum femdom nikt szanujacy sie nie chciaby ani wyzygac ani wysrac sie
Załączniki:

Odp: Madame Caramel Londyn 1 rok 4 miesiąc temu #307

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: -4
hans4 napisał(a):
ja zycze pwodzenia i zadowolenia
akurat mi bardzo podobaja sie czarne dominy i co prawda akurat tak jak pisalem raczej w tych nizszych kategoriach wagowych ale o tio chodzi za kazdy z nas ma inny gust i to jest super
zalosne ze na takim forum jak te sa tak malo tolerancyjni uczestnicy, mysle ze to efekt kompleksow i niespelnienia w temacie
Trzymaj sie
DOKŁADNIE tak ja również nie widzę nic złego w służbie u czarnoskórej Mistress. Co do wyglądu to oczywiste że to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje :) Nie rozumiem tylko gościa (już nie chce wracać do jego nazwy) który napisał że Pani jest ochydna. Czujesz się lepszy bo nie masz nadwagi? Pomijając fakt na jakim forum się znajdujemy w ogóle nie powinno się tak wypowiadać. Żeby sobie któryś cwaniak nie pomyślał że staje po stronie tych z nadwagą bo nam ten sam problem 190cm 96kg
Jeszcze raz spytam, czym jesteś lepszy tak myśląc i pisząc na forum od bezdomnego śpiącego pod mostem. CZYM ???
Ostatnio zmieniany: 1 rok 4 miesiąc temu przez Niewolnik46.

Odp: Madame Caramel Londyn 1 rok 4 miesiąc temu #308

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: -4
mateusz66693 napisał(a):
slużący_pies napisał(a):
Mistress Davenshow widać jest piękną, dystyngowaną damą. Jednak coś jest w tych dużych czarnych Dominach. Pięknie wygląda nagi biały niewolnik u stóp czarnej, bezwzględnej Pani. Również spełnienia marzeń w Nowym Roku
Było ale się zmieniło i teraz też pięknie wygląda biały u stóp czarnej (Też jestem bialy) :laugh:
moim zdaniem piękniej wygląda czarny niewolnik u stóp białej Pani :lol:
i nie to żebym był rasistą ale tak zawsze było :D haha
Zasilane przez Forum Kunena