Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bariera językowa

Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #1

• endriusek78
  • endriusek78 Avatar
mam pytanie do uległych którzy korzystali z usług zagranicznej dominy np. w niemczech jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o dogadanie się a nie zna się języka niemieckiego? skąd taka pani ma wiedzieć na co możę sobie pozwolić a na co nie i ogólnie jaki zakres zabiegów może wykonać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #2

• subspace
  • subspace Avatar
Sporo niemieckich Domin zna angielski, a jak byś dobrze poszukał to jest tam kilka Polek i Rosjanek z pochodzenia :)

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #3

• endriusek78
  • endriusek78 Avatar
no może i tak ale właśnie chodzi mi oto żeby nie szukać a w pierwszym lepszym studiu np AVALON Berlin sobie poradzić.

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #4

• majteczkowapanienka
  • majteczkowapanienka Avatar
szybki "kurs językowy" znaczy szukasz słów takich jak : tak, nie, stop, oraz nazewnictwa technik na jakie się na pewno zgodzisz i takich na pewno na nie. No i do tego jakieś zwroty dobrego pieska "tak Pani, jak sobie życzysz, itd"

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #5

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
Avalon to nie pierwsze lepsze studio, tylko studio o uznanej marce...
Dominacja po angielsku - no problem :)
ankieta ktora dostajesz do wypelnienia nawet dla nieznającego jezyki przy milej pomocy Pani nie powinna nikomu sprawic problemu, warunkiem jest tylko rozumienie popularnych skrotow angielskich dotyczacych dominacji
Nie mam problemow z angielskim ale nie ukrywam ze jedna z najlepszych sesji jaka mialem z niemiecka domina byla przeprowadzona na moje zyczenie wylacznie w jezyku niemieckim ( z ktorego znam tylko klika podstawowych slow) koncentracja na sluchaniu PANI maksymalna a natychmiastowe kary za niezrozumienie komend tylko podkrecaja atmosfere spotkania... i do tego to brutalne szwabskie szwandrolenie i bluzganie
w studio Tartarus w Berlinie spotkalem kiedys Polke i powiem ze miala dziewczyna potencjal, a byly to jej pierwsze dni w pracy i moja sesja byla przedluzona gratisowo prawei 2 h bo sluzylem jako pomoc dydaktyczna. Calosc szkolenia odbywala pod czujnym okiem Pani Caprice zreszta, bylo super :)

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #6

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
ankieta po angielsku

are you a slave ?
[ ] Yes
[ ] Yes, of corse

Odp: Bariera językowa 6 lata 2 miesiąc temu #7

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Hmmm

Odważny pomysł, polak zawsze sobie poradzi hehehe

Jestem w stanie uwierzyć że doświadczona Pani jest wstanie tak pokierować sesję, nawet mając za drogowskaz kilka podstawowych słów.

Co do bardziej wymyślnych technik, mam nadzieje że zostają one omówione w nieco większym zasobie słów.

Jest jeszcze jeden aspekt takiej sesji, który może być ogromnie ekscytujący - element zaskoczenia i niewiedzy.

Osobiście jednak uważał bym to za ryzykowne i nie roztropne, iść do niemieckiego studia umiejąc tylko parę słów po niemiecku hehehe
Zasilane przez Forum Kunena