Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: "niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych

"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 9 lata 10 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Lady Kate napisała kiedyś na fetyszu, w temacie "idealny niewolnik", że uległy, starający się o przyjęcie na służbę, musi przede wszystkim posiadać umiejętność posługiwania się przysłowiowym "mopem oraz wiadrem". W wielu przypadkach "Femdom Lifestyle", do obowiązków niewolnika należy: sprzątanie, zmywanie, gotowanie, ścielenie łóżka, chodzenie po zakupy, pranie bielizny Pani i wiele innych zajęć, które uległy musi wykonywać bez szemrania. Także Dominy przyjmujące w swoich studiach, często korzystają z możliwości, jakie daje im ich WŁADZA i wśród swoich niewolników, zawsze potrafią wybrać kilku takich, którzy z oddaniem będą zajmować się utrzymywaniem w czystości i porządku lokalu, w którym odbywają się sesje. Niektóre z Dominujących Pań potrafią nieźle uprzykrzyć swym niewolnikom wykonywanie tych obowiązków i celowo robią wokół siebie bałagan, by ich służba sprzątająca miała więcej do roboty. Na pewno niejeden niewolnik potrafi w tak trudnych warunkach cieszyć się z takiego charakteru służby, wiedząc, że poprzez wykonywanie z pokorą wszystkich czynności, które rozkaże mu Pani, ma szansę doskonalić w sobie swą uległość i swoją postawą pokazać okazać swej Pani wdzięczność, uwielbienie i oddanie.

To kto napisze teraz coś o swoich doświadczeniach?

Kręci kogoś tak urozmaicona służba?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 9 lata 10 miesiąc temu #2

• smiec3
  • smiec3 Avatar
To esencja służby, która mnie podnieca najbardziej. Moja własna żonka nie raz mnie raczyła wejściem na świeżo umytą podłogę prosto z dworu [kiedy np. wracała z kina podczas gdy ja sprzątałem] ubłoconymi bucikami każąc jeszcze je sobie na nogach wylizać do czysta a później posprzątać ślady.

Praca, kiedy Pani wypoczywa, kiedy Pani bawi się ze znajomymi czy robi cokolwiek na co ma ochotę, upokorzenie wobec osób trzecich. To podnieca mnie najbardziej.

Poza rzecz jasna damskimi bucikami i stopami.

pozdrawiam
s
.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
Ten temat założyłem równo rok temu i nie przypuszczałem wówczas, że realia służby, które tu opisałem, staną się dla mnie czymś całkiem naturalnym na codzień.

Od kilku dni służę swojej Pani na takich właśnie zasadach i napiszę Wam tylko, że czuję się najszczęśliwszym niewolnikiem na świecie. :)

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #4

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
czasowniczku czyli znalazłeś swoje niebo i Boginkę która w nim rządzi ...gratulacje

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #5

• czasownik
  • czasownik Avatar
Przyznam się szczerze, że dotąd byłem raczej leniwy. Zdarzało mi się, że gdy miałem wykonać jakąś czynność, to często przekładałem ją wiele razy, zanim zabrałem się do roboty.

Ale odkąd służę swojej Pani na codzień, moje życie diametralnie się odmieniło. Aż sam nie mogę czasem uwierzyć w to, że takie przemiany we mnie zaszły.

I wcale nie chodzi o to, że wykonuję wszystkie obowiązki nadane przez Panią, z obawy przed karą. Mi zależy na tym, aby moja Pani była zadowolona i dumna ze mnie. A wtedy i ja jestem szczęśliwy, widząc zadowolenie w oczach mojej Boginki. :) Moim skromnym zdaniem filozofia Femdom to najlepsza recepta na udane życie.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #6

• szczur
  • szczur Avatar
:unsure:

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #7

• Johan
  • Johan Avatar
Zabawa zarezerwowana raczej na sesje długoterminowe, służbę 24/7, lub dla związków opartych o femdom. Chociaż może jakaś drobna praca porządkowa, nadająca się do szybkiego wykonania mogłaby w ramach zadania zostać przydzielona na krótszej sesji.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
oczywiście że tak.
N/p ja bardzo często daje takie zadania moim niewolnikom że muszą sprzątać studio lub agencję którą prowadzę a nagrodę potem mają to o czym zawsze marzyli.
Powiem szczerze że bardzo lubię się tak bawić ale tylko z moimi stałymi gośćmi.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 10 miesiąc temu #9

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Prace porządkowe to jedne z tych rzeczy, które tygryski lubią najbardziej :P

Zwłaszcza w seksownym fartuszku i dla uprzykrzenia pracy w szpilkach. We wszystkich serialach typu brazyliana tak właśnie wyglądają pokojówki - i moj(a) też będzie tak wyglądać.

O: "niewolnik z mopem i z wiadrem" 8 lata 9 miesiąc temu #10

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Cytuję: (czasownik)
Od kilku dni służę swojej Pani na takich właśnie zasadach i napiszę Wam tylko, że czuję się najszczęśliwszym niewolnikiem na świecie. :)
A ja od kilku dni widzę, że rozpromieniałeś :) Ciesze się twoim szczęsściem.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Eshaya.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" 8 lata 9 miesiąc temu #11

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (Lady_Kemintiri)
Zwłaszcza w seksownym fartuszku i dla uprzykrzenia pracy w szpilkach. We wszystkich serialach typu brazyliana tak właśnie wyglądają pokojówki - i moj(a) też będzie tak wyglądać.
To w serialach typu "brazyliana" pomoc domowa płci męskiej zasuwa w szpilkach i w fartuszku? :laugh:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Johan.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #12

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Powiedziałam że tak wyglądają pokojówki - a nie pokojowi :) ale co to za problem ubrać tak faceta :D

O: 8 lata 9 miesiąc temu #13

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (Lady_Kemintiri)
... ale co to za problem ubrać tak faceta :D
Nie znam się na tym, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednio dużych szpilek?

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #14

• czasownik
  • czasownik Avatar
W specjalistycznych sex-shopach są działy dla osób TV, gdzie można znaleźć całą gamę obuwia o odpowiedniej numeracji.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #15

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Nie muszą to być stricte sexshopy (gdyż wielu facetów nie pójdzie tam kupić damskich butów w rozmiarze 44), gdyż na allegro jest już pełno butów w rozmiarze od 36 do 46 (albo nawet 47 nie pamiętam już dokładnie). Bardzo fajne buciki. Kostiumów pokojówki jest bardzo dużo i to różne rozmiary.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #16

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Kilka lat temu odwiedzałem pewną mała agencje, gdzie spotykałem się przez dłuższy czas z piekną, młodą Dominą, moją Panią w tamtym czasie. Miałem obowiązek stawiania się w każdą sobotę celem gruntownego sprzątania całego mieszkania (trzy pokoje, kuchnia, łazienka), zajmowało mi to zwykle 3-4 godz. Oprócz mojej Pani w agencji pracowały jeszcze trzy inne dziewczyny i najczęściej wszystkie te czynności musiałem wykonywać także w ich obecności, jak również wykonywać ich niekiedy polecenia. Trwało to ponad rok i doszedłem w tym czasie do dużej wprawy w sprzątaniu, praniu, prasowaniu. Bardzo miło wspominam ten okres.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #17

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
jeżeli ci się tak podobało to dlaczego się skończyło????
Może dzięki temu portalowi znajdziesz tu taj swoją Panią i znowu w twoim serduszku niewolniczym zagości radość...Pozdrawiam

O: 8 lata 9 miesiąc temu #18

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Cytuję: (sluga 40)
... to zwykle 3-4 godz. Oprócz mojej Pani w agencji pracowały jeszcze trzy inne dziewczyny i najczęściej wszystkie te czynności musiałem wykonywać także w ich obecności, jak również wykonywać ich niekiedy polecenia. ...

Jak generalnie nie preferuję poświęcania uwagi mieszkaniu, lokalowi, sprzątaniu, kurzom, mopom, wiadrom itp itd, tak w opisie Sługi40 kwestia robienia tego publicznie ma coś podniecającego w sobie...

Ot może to taka moja ekshibicjonistyczna strona duszy ;)

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #19

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Dziękuję Pani Dr. M. Skończyła sie ta przygoda gdyż zostałem porzucony przez moją Panią, w pewnym momencie zakończyła pracę w tamtej agencji i nie pozostawiła mi żadnego kontaktu. Było to bardzo ekscytujące doświadczenie, szczególnie że wszystkie te prace musialem wykonywać w obecności innych kobiet w niewolniczym klasycznym stroju (z początku trudno mi było się przemóc, ale pomogła perswazja Pani, nieco bolesna). Pozostałe kobiety nie były raczej klasycznymi Dominami, ale widać było, że dobrze się bawiły taką sytuacją i śmiało wydawały mi rozkazy i polecenia. Może w każdej kobiecie jest trochę ukrytej Dominy?

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #20

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Wracam z kolejnego weekendu w służbie kobiecie i z niepokojem obserwuję, że kolejny ważny temat na ty forum upada w sposób naturalny jak na każdym innym wcześniej.
Nie jestem masochistą, jestem zwykłym sługą kobiety, gdzie element masochizmu jest przyjmowany przeze mnie w formie kary za błędy, z pokorą i wdzięcznością. Widzę że to forum to chyba nie dla mnie miejsce. Szkoda, bo szukam i nie przestanę.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #21

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Jest za dużo tematów i coraz ciężej sie odnaleźć. Powstaje tematyczna dżungla, chaos, bełkot. Ktoś powinien to uporządkować.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #22

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
sranie i sikanie do ust niewolnika, tworzenie specjalnych stref tego typu, to troche ubogie, jeśli tworzy się szersze forum. Co Pani o tym sądzi?

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" 8 lata 9 miesiąc temu #23

• Johan
  • Johan Avatar
Wracam z kolejnego weekendu w służbie kobiecie i z niepokojem obserwuję, że kolejny ważny temat na ty forum upada w sposób naturalny jak na każdym innym wcześniej.
Wydaje mi się, że temat upada stosunkowo wcześnie, bo dotyczy mniejszej liczby osób. Temat raczej jest dla osób praktykujących sesje długoterminowe, będących niewolnikiem 24/7, lub będących w związku femdom. Wydaje mi się, że takie osoby to jednak mniejszość w środowisku BDSM (moim zdaniem, z racji dysproporcji w ilości dominujących Pań i uległych mężczyzn).

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" 8 lata 9 miesiąc temu #24

• Johan
  • Johan Avatar
Widzę że to forum to chyba nie dla mnie miejsce. Szkoda, bo szukam i nie przestanę.
Zawsze możesz sam spróbować założyć kilka interesujących Cię wątków, na pewno któreś z nich zostaną podchwycone przez innych.

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 9 miesiąc temu #25

• sluga 40
  • sluga 40 Avatar
Naprawdę żałuję, że mieszkam tak daleko od Bytomia Szanowna Pani Doktor. Z przyjemnością złożyłbym aplikacje na cykliczne sprzątanie Pani studia. :)

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 8 miesiąc temu #26

• pilot
  • pilot Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Muszę się pochwalić, udało mi się wreszcie przekonać żonę w zabawę w Pani i Sługę. Narazie mam okres próbny przez tydzień. Muszę sprzątać przygotowywać posiłki i robić co tylko Pani zechce. W niedzielę jak to zaproponowałem żona pierwsze chciała bym zrobił jej konkretny masaż, potem usługiwałem jej troszkę i ... zaspokoiłem ją języczkiem. Gdy ona zaczęła się do mnie dobierać powiedziała: Nie myśli, że podczas orgazmu myślałam o Tobie ... Marzył mi się jakiś super kochanek a nie Ty Psie ! Po czym doprowadziła mnie na granicę i trzymała chwilę a gdy ją przekroczyła, to puściła mojego fiuta. Tak, że zniszczyła mi orgazm pomimo tego, że sperma wyleciała. Wczoraj również musiałem sprzątać i usługiwać, a gdy ją zaspokoiłem to kazała przyjąć pozycje pieska. Postawiła mi przed nosem miskę od psa z jej sikami. Kazała mi pić jak pies i w tym czasie mnie masturbowała. Doszedłem w 30 sekund a wypić musiałem wszystko ... Ciekawe jak długo tak wytrzymamy :D

O:"niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 8 miesiąc temu #27

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
no, no pilot .....świetnie

Odp: "niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 7 miesiąc temu #28

• pilot
  • pilot Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
hehe tydzień udało mi się wytrzymać ! Potem jednak doszło do poważnych spięć i kłótni. W efekcie czego uświadomiłem sobie, że do końca uległy nie jestem. Choć nagrody były super, rezygnuje z nich i wracam do normalności.

Odp: "niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 8 lata 7 miesiąc temu #29

• szczur
  • szczur Avatar
pilot napisał(a):
... rezygnuje z nich i wracam do normalności.

Ciekaw byłem Twojego następnego wpisu. Jeżeli mogę się ośmielić, naprawdę mi trudno, to gratuluję. I to jest dowód (chyba kolejny) na sens istnienia studiów BDSM, gdzie można ... to i owo, co kto chce ... ale: na chwilę.

Bo na dłużej, to My mamy łowić zwierzynę a Panie mają nam i naszym dzieciom szykować strawę w jaskini.

ps.: BDSM jest produktem naszej cywilizacji. Nie najzdrowszym ale może to znak czasu...

ps.: Tak sobie piszę i piszę ... Wszak mamy czas Adwentu ...

ps.: Gdyby się tu jeszcze Dorcia wpisała w związku z Adwentem ... Jakieś refleksje egzystancjalne, ale przecież nie tylko ... Może nawet te w kierunku eschatologii ...

E, tam ... Nie wpisze się.

Odp: "niewolnik z mopem i z wiadrem" - czyli OBOWIĄZKI uległych 5 lata 8 miesiąc temu #30

• majteczki
  • majteczki Avatar
chcesz zebym Cię wytresowala??

chcesz być miom kundlem??

zapraszam!

fe7ysze.blogspot.com
Zasilane przez Forum Kunena