Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dominacja publiczna

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #91

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: -4
ostatni napisał(a):
Nie wiem czy dobrze ogarnąłem ale ten trzeci punkt to ja bym dla swojej Pani po prostu z kultury zrobił a nie że mi każe czy coś :)
Bardzo dobrze ogarnąłeś, to zwykły obowiązek uległego. Co Mistress ma sama sobie drzwi otwierać czy ciągnąć walizkę!???
Słabe.
Jak byś musiał na oczach całego terminala jęzorem zdjąć paproch z Pani bucika to już było by coś :evil:
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 miesiąc temu przez Niewolnik46.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #92

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
Ostatni dzwigal mój plecak;)
Może nie zlizywal publicznie niczego z mojego buta,za to musiał go zawiązać:)

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #93

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 5
Takie sugestie wysyłane otoczeniu, które by usprawiedliwiały zachowania tylko dla nas zrozumiałe, to dla mnie trochę mijanie się z celem. ( pomijam tu ogólne zasady kulturowe )
Werbalne epatowanie zachowaniem, nie pozostawiającym wątpliwości co do relacji kobiety z mężczyzną (n.p. całowanie buta, czy też zlizywanie z niego paprocha ) może budzić w otoczeniu niesmak i kontrowersje, o czym trzeba pamiętać. ;)
Natomiast taka dyskretna dominacja publiczna, kiedy zachowania są niejednoznaczne, to już jest powód do satysfakcji.
My wiemy o co chodzi, a dla otoczenia na zawsze pozostanie to zagadką . :)

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #94

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Więc opowiem Ci co mnie kiedyś spotkało.
Planując wyjazd do Wa-wy a jestem że Szczecina. Próbowałem się umówić z Panią w Poznaniu, usłyszałem że muszę być do konkretnej godziny gdyż wyjeżdża do Warszawy, nie wyrobilbym się więc nie byłbym słabą gdybym nie zaproponował podwiezienia choć szczerze nie liczyłem na zgodę, idzie i Pani wyraził a chęć skorzystania z mojej propozycji. Po dotarciu na miejsce zadzwoniłem i poinformowałem Panią że jestem i czekam pod adresem. Przekazała wejść na górę, wszedłem przywitanie jak na uleglego przystało. Rozkasujacym głosem nakazała zdjąć koszulę i spuścić spodnie do kolan. Zdziwiłem się i wykonałem polecenie zaraz po otrzymaniu policzka. Pani zaaplikowala mi wibrujące jajko i założyła linę zwiazujac w sprytny sposób zacząć szyję z kroczem, po czym nakazał a się ubrać wziąć walizkę i plecak po czym wyruszyliśmy w drogę.
Zatrzymując się na stacji pod był a pretekstem wolała mnie przy kasie i wyciągając regulator obrotów z mojej kieszeni zwiekszala je ( w aucie regulator leżał pod Pani ręką aby Miał a swobodny dostęp) dojeżdzajać do punktu poboru opłat przed niszczeniem opłaty kazała się całować w buciki które trzymała na kokpicie tak że wszyscy doskonale widzieli jej zgrabne nóżki w pięknych ponczochach.
Bardzo pamiątkową podróż.
Pytania?

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #95

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
Niewolnik46 napisał(a):
Więc opowiem Ci co mnie kiedyś spotkało.
Planując wyjazd do Wa-wy a jestem że Szczecina. Próbowałem się umówić z Panią w Poznaniu, usłyszałem że muszę być do konkretnej godziny gdyż wyjeżdża do Warszawy, nie wyrobilbym się więc nie byłbym słabą gdybym nie zaproponował podwiezienia choć szczerze nie liczyłem na zgodę, idzie i Pani wyraził a chęć skorzystania z mojej propozycji. Po dotarciu na miejsce zadzwoniłem i poinformowałem Panią że jestem i czekam pod adresem. Przekazała wejść na górę, wszedłem przywitanie jak na uleglego przystało. Rozkasujacym głosem nakazała zdjąć koszulę i spuścić spodnie do kolan. Zdziwiłem się i wykonałem polecenie zaraz po otrzymaniu policzka. Pani zaaplikowala mi wibrujące jajko i założyła linę zwiazujac w sprytny sposób zacząć szyję z kroczem, po czym nakazał a się ubrać wziąć walizkę i plecak po czym wyruszyliśmy w drogę.
Zatrzymując się na stacji pod był a pretekstem wolała mnie przy kasie i wyciągając regulator obrotów z mojej kieszeni zwiekszala je ( w aucie regulator leżał pod Pani ręką aby Miał a swobodny dostęp) dojeżdzajać do punktu poboru opłat przed niszczeniem opłaty kazała się całować w buciki które trzymała na kokpicie tak że wszyscy doskonale widzieli jej zgrabne nóżki w pięknych ponczochach.
Bardzo pamiątkową podróż.
Pytania?
Która to była Domina?

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #96

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Niestety Droga Lady Red nie pamiętam jakiej używała nazwy. Miałem przyjemność ją spotkać tylko raz gdyż jak wspominałem jestem z innej części kraju. Poznałem ją na pośrednictwem bdsm.pl niestety już dawno Jej tam nie widziałam a miejsce miało to jakieś 7 może nawet 9 lat temu pamietam tylko że Miała fotografie w tle których było dużo świec. Być może natrafi na ten wpis i będzie miała ochotę się przedstawić.
Ps. Przepraszam za literówkę w poprzedniej wypowiedzi. Być może to marne wytłumaczenie ale pisałem prowadząc auto.

Odp: Dominacja publiczna 1 rok 1 miesiąc temu #97

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Pytała Pani z jakiegoś konkretnego powodu czy z ciekawości?
Zasilane przez Forum Kunena