Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dominacja nad kobietą

O:Dominacja nad kobietą 8 lata 10 miesiąc temu #31

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Cytuję: (Johan)
Cytuję: (degenerat)
Ja mogę się przebrać za kobietę i zostać suczką.
No to chyba będziesz musiał, jakimś sobie tylko znanym sposobem, na czas sesji pozbyć jednego dość istotnego szczegółu :laugh:
Myślę, że i to by było za mało. Żaden strój czy zabieg nie uczyni z chłopa baby. Pandora tu miała na myśli relacje opierającą się na relacji dwóch kobiet (dominująca i uległa) na płaszczyźnie ich psychiki, a nie stroju czy cielesności.

Jak Dr.M wspomniała, to byłyby ewenementy, niemal wszystkie kobiety o wiadomych skłonnościach, nigdy się nie zdecyduje na skorzystanie z takich komercyjnych usług. Mogą się zdarzyć tylko wyjątki potwierdzające regułę. To są pewne bariery i inny sposób postrzegania tego typu relacji, w przeciwieństwie do wielu panów. Postaw bardziej typowych dla kobiet czy mężczyzn nie powinno się konfrontacyjnie oceniać, chociaż tego typu zagadnienie postawione w temacie może być ciekawe rozpatrując to pod kątem zawiłej dziedziny pt. gender studies
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dominacja nad kobietą 8 lata 10 miesiąc temu #32

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (Eshaya)
No to chyba będziesz musiał, jakimś sobie tylko znanym sposobem, na czas sesji pozbyć jednego dość istotnego szczegółu :laugh:
Myślę, że i to by było za mało. Żaden strój czy zabieg nie uczyni z chłopa baby. Pandora tu miała na myśli relacje opierającą się na relacji dwóch kobiet (dominująca i uległa) na płaszczyźnie ich psychiki, a nie stroju czy cielesności.
Ja to napisałem raczej żartem niż na serio.

Jak Dr.M wspomniała, to byłyby ewenementy, niemal wszystkie kobiety o wiadomych skłonnościach, nigdy się nie zdecyduje na skorzystanie z takich komercyjnych usług. Mogą się zdarzyć tylko wyjątki potwierdzające regułę. To są pewne bariery i inny sposób postrzegania tego typu relacji, w przeciwieństwie do wielu panów.
Jest wiele powodów, dla których mężczyźni decydują się na korzystanie z takich usług, ale myślę, że jednym z ważniejszych będzie jednak duża dysproporcja pomiędzy uległymi mężczyznami a dominującymi kobietami. Taka dysproporcja powoduje, że spełnienie pragnień o dominacji byłoby niemożliwe bez komercyjnych usług. Nie wiem jak jest w przypadku kobiet les, ale czy tam na pewno zachodzi taka dysproporcja? Bo jeżeli nie zachodzi, to nie ma za bardzo miejsca, w którym wytworzyłby się popyt na takie usługi wśród kobiet. Tak, zdaję sobie sprawę, że to na pewno nie jest jedynym powodem, wiem że kobiety nieco inaczej podchodzą do swojej seksualności. Niemniej jednak ten argument musi być brany pod uwagę.

O:Dominacja nad kobietą 8 lata 10 miesiąc temu #33

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
Ja to napisałem raczej żartem niż na serio.
Tak podejrzewałam, ale znając bogactwo fantazji wielu internautów ;) , nie chciałam, aby sens tej dyskusji został wypaczony.
Jak Dr.M wspomniała, to byłyby ewenementy, niemal wszystkie kobiety o wiadomych skłonnościach, nigdy się nie zdecyduje na skorzystanie z takich komercyjnych usług. Mogą się zdarzyć tylko wyjątki potwierdzające regułę. To są pewne bariery i inny sposób postrzegania tego typu relacji, w przeciwieństwie do wielu panów.
Jest wiele powodów, dla których mężczyźni decydują się na korzystanie z takich usług, ale myślę, że jednym z ważniejszych będzie jednak duża dysproporcja pomiędzy uległymi mężczyznami a dominującymi kobietami. Taka dysproporcja powoduje, że spełnienie pragnień o dominacji byłoby niemożliwe bez komercyjnych usług. Nie wiem jak jest w przypadku kobiet les, ale czy tam na pewno zachodzi taka dysproporcja? Bo jeżeli nie zachodzi, to nie ma za bardzo miejsca, w którym wytworzyłby się popyt na takie usługi wśród kobiet. Tak, zdaję sobie sprawę, że to na pewno nie jest jedynym powodem, wiem że kobiety nieco inaczej podchodzą do swojej seksualności. Niemniej jednak ten argument musi być brany pod uwagę.
Jeszcze jedno. Niektórzy pewnie słyszeli taki głupio brzmiący żartobliwy tekst facet do kobiety "ruchasz się, czy trzeba najpierw z tobą chodzić?" pytanie ile kobiet powie, że najpierw trzeba z nią chodzić? I wyobraźmy sobie analogiczną sytuację, kiedy to kobieta zadaje te pytanie. Jak tym razem odpowiedzą mężczyźni. Może jest w tym różnicowaniu kobiet i mężczyzn sporo prawdy, a może więcej stereotypów, ale stereotypy mimo wszystko też zostawiają piętno na rzeczywistości.

O:Dominacja nad kobietą 8 lata 10 miesiąc temu #34

• Johan
  • Johan Avatar
Jeszcze jedno. Niektórzy pewnie słyszeli taki głupio brzmiący żartobliwy tekst facet do kobiety "Ruchasz się, czy trzeba najpierw z tobą chodzić?"
Ten tekst padał czasami, to fakt, ale w męskim gronie. Tekst padał w kontekście prawdziwych lub rzekomych (raczej rzekomych) podbojów seksualnych osobnika, który twierdził, że takie ma właśnie podejście do kobiet. Wątpię, aby ktoś miał taki tupet i powiedział coś takiego kobiecie.

O:Dominacja nad kobietą 8 lata 10 miesiąc temu #35

• Eshaya
  • Eshaya Avatar
tekst głupkowaty, ale śmieszny w swojej głupkowatej bezpośredniości, nie musisz się tu tłumaczyć w imieniu całej męskiej rasy. ;) Należę do osób pełnej dystansu do siebie i otoczenia.

Odp: O:Dominacja nad kobietą 6 lata 5 miesiąc temu #36

• CestiuszGajus
  • CestiuszGajus Avatar
Gdzieś są takie uległe ale się może i wstydzą tego ale napewno mniej ich niż facetów.

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 9 miesiąc temu #37

• uległa_młoda
  • uległa_młoda Avatar
Oj tak mówicie, że nie ma uległych les a ja szukam swojej Pani i też nie moge znaleźć

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 9 miesiąc temu #38

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
to słabo ci idzie to szukanie ...chyba jestem zdecydowana by cię trochę wyszkolić

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #39

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Dr.M napisał(a):
to słabo ci idzie to szukanie ...chyba jestem zdecydowana by cię trochę wyszkolić
fem-fem dom cudowna sprawa

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #40

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
dominacja nad kobietą....hhhmmm:):):)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #41

• ostatni
  • ostatni Avatar
Kobieta powinna dominować a nie ;) nie no żartuje

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #42

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
Kobieta powinna dominować a nie ;) nie no żartuje
a co jeśli są dwie kobiety,cwaniaku?;););)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #43

• ostatni
  • ostatni Avatar
yyy to powinny znaleźć faceta albo dominować nad pluszowym misiem :laugh:

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #44

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Oj tam :D Jak dla mnie najładniejsze kobiety to te uległe :D...
Kwestia gustu ;)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 7 miesiąc temu #45

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
yyy to powinny znaleźć faceta albo dominować nad pluszowym misiem :laugh:
a jesli pragną byc dominowane przez kobiety?;)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 6 miesiąc temu #46

• ostatni
  • ostatni Avatar
No to niech najpierw Pani zdominuje uległa a potem wspólnie się wyżyją na uległym

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 6 miesiąc temu #47

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
No to niech najpierw Pani zdominuje uległa a potem wspólnie się wyżyją na uległym
piszesz jakbyś nie miał pojęcia o czym piszesz;););)
tia,uległa będzie się wyżywać na uległym;)
zwłaszcza,gdy faceci jej nie kręcą;)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 6 miesiąc temu #48

• ostatni
  • ostatni Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
ostatni napisał(a):

Przecież żartuje ;) Każdy ma swoje preferencje oraz upodobania i z tym się nie dyskutuje

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 6 miesiąc temu #49

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ostatni napisał(a):
LadyRedCat79 napisał(a):
ostatni napisał(a):

Przecież żartuje ;) Każdy ma swoje preferencje oraz upodobania i z tym się nie dyskutuje
mądra psina:)

Odp: Dominacja nad kobietą 5 lata 6 miesiąc temu #50

• ostatni
  • ostatni Avatar
:) :) Hał hał :laugh:

Odp: Dominacja nad kobietą 4 lata 10 miesiąc temu #51

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Witam Drogą Damę Dominę Lady Pandorę -Miły temat i zamiłowania "Dominacji nad kobietą ulegĺom suczkom- Poszukiwania polecam rozpocząc na portalach "BDSM-U* ROKSA.PL" FETYSZ.PL" albo w prasie erotycznej- tytułów jest bardzo duzo na rynku. Droga Lady Pandoro a tymi docinkami proszę nie przejmowac -zazdrosc była jert i bedzie zawsze. Pozdrawiam Lady Dominę Pandorę z Całego Serca i Zyczę Miłej Nocy. Dobranoc.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena