Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Skórzane spódnice, itd., itp.

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 2 miesiąc temu #61

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 25
ostatni napisał(a):
tak tak Mabh na zasadzie daj kamienia :laugh:
Dla mnie taka potencjalnie głupia gadka jest ciekawsza i śmieszniejsza niż normalne przywitanie się. Trzeba być dosyć śmiałym żeby wylecieć z taka pierdoła do kobiety/dziewczyny i oczekiwać że odpowie.

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 1 miesiąc temu #62

• maxs
  • maxs Avatar
może trzeba po prostu podejść i za pytać czy nie pójdzie na kawę . A można dodać że jej oczy są jak gwiazdy na niebie świecące jasno . powodzenia

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 1 miesiąc temu #63

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
maxs napisał(a):
może trzeba po prostu podejść i za pytać czy nie pójdzie na kawę . A można dodać że jej oczy są jak gwiazdy na niebie świecące jasno . powodzenia
tia...albo że jej spodnie będą ładnie wyglądały na podłodze podczas seksu;);)
idiotyczny podryw;)

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 1 miesiąc temu #64

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Dobry wieczór - Najwaźniejszą rzeczą u Damy Kobiety i Pani to Jej Osobista Figura -a następnie piękne dopasowana "Czarna skórzanna spódniczka do kolan -biała bluzka -ślniące czarne pólkozaczki z złotymi klamrami po bokach -dopasowane długie czarne rękawiczki i czarna torebka TO Dama -której ukłoni się kazdy męzczyzna. Stroje na sesje to inna bajka -moze załozyc strój klimatyczny pod daną sesję dominacji i rńzpalic ogien poźądania u suczki czy psiaka -to skóra latex lack.

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 1 miesiąc temu #65

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
SZCZUPAK19 napisał(a):
Dobry wieczór - Najwaźniejszą rzeczą u Damy Kobiety i Pani to Jej Osobista Figura -a następnie piękne dopasowana "Czarna skórzanna spódniczka do kolan -biała bluzka -ślniące czarne pólkozaczki z złotymi klamrami po bokach -dopasowane długie czarne rękawiczki i czarna torebka TO Dama -której ukłoni się kazdy męzczyzna. Stroje na sesje to inna bajka -moze załozyc strój klimatyczny pod daną sesję dominacji i rńzpalic ogien poźądania u suczki czy psiaka -to skóra latex lack.

kolego Szczupak19
Czarna skurzana spodniczka ladnie wyglada, ale powinna byc krotka Mini i taka Pani powinna rowniez chodzic bez Majtek ??? To robi niezapomniane Wrazenie u Psiaka, przynajmniej u mnie ??
Pytanie do Naszej Kochanej Pani Cold Lady --- a jaka Pani zaklada Spodniczke ???

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 1 miesiąc temu #66

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
panowie-mówienie Dominie jak ma się ubierać,a jak nie,jest wielkim nietaktem i przegięciem:)
każdy ma prawo mieć swoje preferencje czy fantazje,ale nie narzucać Dominie swojego zdania:)
w przeciwnym razie nie byłaby Dominą:)

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 3 tygodni temu #67

• maxs
  • maxs Avatar
widać że pisanie komuś sprawia nie bywała radości i satysfakcja .Ale chyba trochę sam pisze osobie . Bo mimo wszystko brakuje fantazji .A sam co wypisuje nie ma pomysłu a może odrobina samo krytycyzmu i obiektywizmu się czasem przydaje .być może swoje kompleksy leczy ...a wystarczy popatrzeć w lustro i zgaś światło pacanie to może ci ....pomoże ...

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 3 dni temu #68

• maxs
  • maxs Avatar
widać że przebija zero romantyzmu a jedynie prymitywizm w działaniu .Widać że jedynie pasuje do ciebie gaś światło pacanie a reszta będzie cudo . może nie jest romantyk lecz mało ambitny jest trudno . ;)

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 2 dni temu #69

• lecksklave
  • lecksklave Avatar
ales go zmiazdzyl....smile....ale to byly jakies tam wynurzenia...pewnie mlodych...i uleglych facetow majacych jakies tam wizje i fantazje...mielismy tez za mlodu..i mamy do dzis...je jeszcze ...w sumie chyba...a mlodzi sa sfokuzowani na tzw look....wiecej tolerancji...zaatakowales ich z zaciekloscia....(femdomowy isis sie klania)...godna kogos kto powiedzal ze np czterej pancerni istnieli naprawde i uciekli po wojnie do zachodnich niemiec...

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 2 dni temu #70

• AQUA
  • AQUA Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 165
  • Oklaski: -45
Hmm spódniczka wąska do kolan i półkozaczki (cokolwiek ma to znaczyc ) ...dość dziwny zestaw :) Zupełne bezguście...no ale to tylko moje zdanie :) Pozdrawiam.
AQUA-RUBBERFREAK
GG 24430715 (jedyny nr GG jaki posiadam)
kontakt tel 511 820 904
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 5 lata 2 dni temu #71

• lecksklave
  • lecksklave Avatar
ach wezze pod uwage ich wiek......smile

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 11 miesiąc temu #72

• maxs
  • maxs Avatar
widać że co niektórym brak elementarnej przyzwoitości bo wypisywanie wydumanych przemyśleń jest raczej żałosne anie ciekawe . A do tyczy to lady red CAT 79.uważa się znawce tematu a jest tylko cwaniakiem i nic więcej . A poza tym jego fascynacje to jedynie marzenia erotomana . mimo jego wybitnego talentu w tym temacie jest cienki cwaniak ,mam rade dla darmowa zgaś światło pacanie a wena i rozum samo przyjdzie ...... ;) :cheer:

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 11 miesiąc temu #73

• Leto
  • Leto Avatar
Gust jest sprawą indywidualną i nie widzę powodu, by toczyć boje o wygląd stroju. Serio, wyobrażacie sobie dominę bez majtek jak tak na dworze piździ? :laugh: Albo w skórzanej spódnicy, jak +30 w cieniu? Marzenia marzeniami, ale ja w życiu bym skórzanej spódnicy nie założyła. Lateksowej zresztą też nie. Owszem, może i ładnie to wygląda, ale gdzie wygoda? Mam się katować, bo uległy ma fantazję o dominie w lateksowym kombinezonie? Never.

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 11 miesiąc temu #74

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
warto spełniać swoje fantazje:):)

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 11 miesiąc temu #75

• Narg
  • Narg Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Uległy Artur napisał(a):
Jakie elementy stroju u Kobiety podobają się Wam najbardziej? Mój numer 1 to obcisłe skórzane spódnice za kolano, 2 - skórzane kozaczki na wysokich szpilkach, 3 - długie skórzane rękawiczki.

Wystarczy, że jest sobą. Ubiór po części u mnie nie ma znaczenia. Lubię normalnie ubraną dziewczynę tj. jeansy, koszulka, buty zależnie od gustu.
Jeśli chodzi o fantazje to jest tu pełna gama, lateks, skóra, nylon itd. Lubię jak dziewczyna ubiera się w stylu militarnym, moro, czerń, jakieś urozmaicenia w postaci glanów, poszarpanych spodni...

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 10 miesiąc temu #76

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Leto napisał(a):
Gust jest sprawą indywidualną i nie widzę powodu, by toczyć boje o wygląd stroju. Serio, wyobrażacie sobie dominę bez majtek jak tak na dworze piździ? :laugh: Albo w skórzanej spódnicy, jak +30 w cieniu? Marzenia marzeniami, ale ja w życiu bym skórzanej spódnicy nie założyła. Lateksowej zresztą też nie. Owszem, może i ładnie to wygląda, ale gdzie wygoda? Mam się katować, bo uległy ma fantazję o dominie w lateksowym kombinezonie? Never.

Hmm szczerze się uśmiechnąłem czytając Twoją wypowiedź. Owszem nie wszystkie stroje są "na zewnątrz" i nie wszystkie łatwo nosić w każdych warunkach.
Ale żeby tak kategorycznie "nie". Jak ze wszystkim trzeba robić z głową i umiarem i w odpowiednich pomieszczeniach hehe

Odp: Skórzane spódnice, itd., itp. 4 lata 10 miesiąc temu #77

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
suczka do porodu napisał(a):
Leto napisał(a):

Hmm szczerze się uśmiechnąłem czytając Twoją wypowiedź. Owszem nie wszystkie stroje są "na zewnątrz" i nie wszystkie łatwo nosić w każdych warunkach.
Ale żeby tak kategorycznie "nie". Jak ze wszystkim trzeba robić z głową i umiarem i w odpowiednich pomieszczeniach hehe
dokładnie:):)
wszystko jest dla ludzi:)
i jak juz napisałam-warto realizować swoje fantazje:)przy okazji nakręcając innych:)
wyjście bez majtek?zdarzało się dosyć często:)
skórzana spódniczka w lecie-jasne:)kocham skórę:):)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena