Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: pytanie o catsuit dzikiego kota

pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #1

• Archiwista
  • Archiwista Avatar
Witam wszystkich zakręconych na punkcie erotyki i seksu!
Kręcą mnie błyszczące, lateksowe wdzianka różnego rodzaju, natomiast moją Panią - nieszczególnie. Za to jest wielką miłośniczką kotów wszelakich. Kiedyś wspólnie widzieliśmy w jakimś artykule lateksowy kombinezon geparda czy innego ocelota i równiez chyba jej żywiej krew zagrała. Niestety, nie była to żadna strona sklepu, tylko ilustracja jakiegoś artykułu. Czy może ktoś z bardziej obytych w zagadnieniu Forumowiczów widział tego rodzaju strój i mógłby mi taki wskazać? Oczywiście, domyślam się, że dostępny raczej byłby w jakimś sklepie zagranicznym. Sporo w internecie szukałem, ale bez zadowalających skutków.
Za pomoc z góry dziękuję kornie chyląc krzyż ku ziemi.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc temu przez Archiwista.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #2

• Krono
  • Krono Avatar
Wysokiej jakości catsuity są dosyć drogie. Sprawdź ofertę na
www.rubber-store.com/s01.php?shopid=s01&...aug=22&augn=Catsuits
Jeśli tam Ci się nic nie spodoba, ciekawą ofertę mają też absolutedanny.eu oraz westwardbound.com ale tam raczej nie mają modeli tego typu (to znaczy pełnego kotka w ciapki).

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #3

• Archiwista
  • Archiwista Avatar
Dziękuję za odpowiedź. Produkty westwardbound.com są po prostu przepiękne, latexowy vintage. Ceny mają jednak mają abstrakcyjne. Dlatego też zdecyduję się na jakiś sporo tańszy produkt typu "wet-look". Jak nam się zabawa spodoba, to możemy szukać dalej. Szkoda tylko, że trudno znaleźć coś co ma jednocześnie naturalnie wyglądający "koci" rysunek cętek, jest przy tym atrakcyjnie połyskliwe i ma w dodatku "suwak dostępowy" w kroku...
Pozdrawiam!

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #4

• Neeno
  • Neeno Avatar
No niestety ceny potrafią zbić z nóg. Ogólnie takie rzeczy są drogie, ale to chyba kwestia małej podaży. O ile drogie skórzane rzeczy są zrozumiałe, to identyczne ceny rzeczy lakowych czy lateksowych są już sztucznie napompowane. Fajnie jest się wybrać czasem do prawdziwego seks szopu do naszych niemieckich sąsiadów. Niestety tam też ceny spore. Wet look jak najbardziej. Na Allegro poszukaj,.

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #5

• Krono
  • Krono Avatar
Zauważyłem dzisiaj, że sisi.pl ma dwa budżetowe substytuty. Może któryś zainteresuje autora wątku.
www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/przebrania...enue--83666/id/7146/
www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/przebrania...aven--cande/id/6520/

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #6

• Neeno
  • Neeno Avatar
Niby fajne, ale to jednak zawsze lycra. :(

Odp: pytanie o catsuit dzikiego kota 6 lata 11 miesiąc temu #7

• Archiwista
  • Archiwista Avatar
Ostatecznie zdecydowałem się na zamówienie jednego z kostiumów z firmy:
www.lycra-zentai.com/
Wybór duży, ceny umiarkowane, jak na razie jestem pod wrażeniem jakości i szybkości obsługi klienta (odpowiedzi na pytania) i możliwości precyzyjnego wyboru opcji i rozmiaru, zobaczymy jak dalej.
Zasilane przez Forum Kunena