Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rozprawiczanie prawiczka

Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 10 miesiąc temu #1

• IGA
  • IGA Avatar
Przed chwilą był u mnie klient, który powiedział, że to jego pierwszy raz. Był bardzo skrępowany. Trochę nie za bardzo wiedział jak się zabrać do rzeczy. Bardzo mu się jednak spodobało i już po wszystkim długo gadaliśmy sobie w przedpokoju i obiecał, że na pewno znowu tu przyjdzie. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 10 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
IGA znając ciebie i twoje podejście do sexu i facetów to zapewne już rano będzie skamlał o jeszcze.pozdrawiam pierwsza nałożnice z Piłsudskiego.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 10 miesiąc temu #3

• wyjęty z paradoksu
  • wyjęty z paradoksu Avatar
są osoby tak skrępowane że stres zabija im libido,
Iga masz dobre podejscie do klijentów, i o to chodzi,
żeby każdy był zadowolony.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 10 miesiąc temu #4

• Kaja
  • Kaja Avatar
Już niejeden prawiczek przewinął się przez naszą agencję. :)

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 10 miesiąc temu #5

• wyjęty z paradoksu
  • wyjęty z paradoksu Avatar
Teraz to ceny w agencji są bardzo tanie,
jak pamiętam w 1989/90 rok w hotelu Warszawa godziną ze średnią panienką, kosztowałam mnie pół roczną pensję ,
a zarabiałem wtedy nie żle mimo ze byłem młody,
i nie byłem prawiczkiem.
Dodam tylko ze panienka ze obecnie gdyby się
przeniesć w czasie dzis gdy mi dopłacali nie skorzystałbym
z owej Panienki.
Teraz to jest lux dla klijentów szkoda ze mam narzeczoną.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 9 miesiąc temu #6

• lubie_lizac_pupy
  • lubie_lizac_pupy Avatar
elo iga. kiedy wrzucisz jakieś foty do galeri? lubisz pozycje 69?

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 9 miesiąc temu #7

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
A jak wyglada zycie seksualne naszego lizidupcia ?
Czy on jeszcze jest prawiczkiem ?

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 9 miesiąc temu #8

• tenczowiec
  • tenczowiec Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: -79
koniecznie dodaj swoje zdjęcie.
to szybciej wpadnę ;).

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 8 miesiąc temu #9

• prawiczek
  • prawiczek Avatar
Ja sam z racji nieśmiałości mimo wieku nadal jestem trzydziestolatkiem prawiczkiem onanistą. Zawsze było mi wstyd, ale trzeba w końcu spojrzeć prawdzie w oczy nie każdy osobnik płci męskiej to ogier. Osobiście uważam, że rozprawiczenie pod okiem Pani M to będzie dla mnie najlepsze co spotka mnie w dotychczasowym życiu.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 8 miesiąc temu #10

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Już niebawem:kiss: :woohoo:

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 8 miesiąc temu #11

• prawiczek
  • prawiczek Avatar
I tak następna Pracownica agencji powiększyła swoje doświadczenia w rozprawiczaniu, a ja byłem tym rozprawiczanym. Śmiało mogę powiedzieć że jeśli rozprawiczenie to najlepiej u sprawnej Agentki z agencji pod okiem Dominy-szczególnie dotyczy to osób uległych i myślę, że dotyczy to zarówno prawiczków jak i dziewice.

O:Rozprawiczanie prawiczka 9 lata 8 miesiąc temu #12

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
EXprawiczku - czyli pozytywnie przeszedłeś ten etap.
Przed tobą następny, myślę że bardziej wyrafinowany.
No w końcu masz zostać super ogierem zaspakajaczem, nawet bez swojego zadowolenia, ale to myślę daleka droga jeszcze przed tobą;)

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #13

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
Witam, jestem prawiczkiem, mam 23 lata (22.11.1986).
Moje doświadczenia z kobietami są zerowe. Nie miałem w życiu nawet sytuacji, żeby była jakakolwiek rozmowa z jakąkolwiek dziewczyną na innym poziomie, niż tylko koleżeńskim, a nawet to, to za dużo powiedziane...

Nie twierdzę, że umiałbym wywalić ptaka przed prostytutką, ale przyznam się, że jestem przekonany, że tylko ta droga w życiu pozostała mi.

Chciałbym się zapytać, czego można się spodziewać od prostytutki ? Jakie są ? Głupie może pytanie, ale nie znam się na ludziach. Prawdę mówiąc, to całe życie odcinałem się od ludzi, żyłem w czterech ścianach mojego domu, nigdzie nie wychodziłem, nie miałem kolegów, a znajomych bardzo nielicznych. Takie tam smutne historyjki. No i w związku z tym co napisałem, nie wiem czego mogę się spodziewać, jak mogę zostać przyjęty ? Czy jest jakaś szansa, że nie musi być to dla mnie coś wcale nieprzyjemnego ? Że okaże się tak naprawdę, że kobieta ta może okazać się fajną, sympatyczną osobą ? Może to głupie, ale pomyślałem, że o to zapytam...

Za bardzo też nie wiedziałem gdzie zapytać, więc napisałem, gdzie zobaczyłem coś wspólnego z prawiczkami, heh. ^^'
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Zoltan.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #14

• czasownik
  • czasownik Avatar
Myślę, że pierwszy krok uczyniłeś, pisząc na forum o tym, co Cię trapi. Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli sam sprawdzisz jak to jest korzystać z płatnej miłości.

Oczywiście nie zastąpi to kontaktu intymnego z Kobietą w związku partnerskim, ale taka wizyta w domu uciech też ma swoje plusy. Czasami mamy takie bardzo sprośne fantazje, które trudno byłoby nam zrealizować z Kobietą, którą darzymy uczuciem. Poza tym takie wizyty u Pań do towarzystwa na pewno sprawiłyby, że nabrałbyś więcej śmiałości i obycia w kontaktach z Kobietami w życiu prywatnym.

A jakie są te Panie?

To już zależy od tego gdzie trafisz... Są takie, które doskonale potrafią zrozumieć potrzeby gościa i są też takie, które traktują swoją profesję "po macoszemu".

Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji na forum.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #15

• szczur
  • szczur Avatar
Cytuję: (czasownik)
... Oczywiście nie zastąpi to kontaktu intymnego z Kobietą w związku partnerskim ...

Zgadzam się.

Cytuję: (czasownik)
... ale taka wizyta w domu uciech też ma swoje plusy ...

Też się zgadzam. Głównie z tej przyczyny że spotkanie jest limitowane miejscem i czasem. A jest tak że mężczyzna bywa, z różnych przyczyn, podatny na emocjonalne uwikłania w relacjach damsko-męskich. Wykorzystywane to jest (czasem, nie zawsze przecież) w związkach formalnych do granic możliwości, zdarza się że babeczki opracowują strategie "urabiania chłopa" tak żeby "nie mieć z nim problemów". Kończy się to raczej smętnie, zawsze wtedy winą obarczany jest mężczyzna.

* * *

Mam 47 lat, jestem starym (?) kawalerem.

Czy związek damsko-męski jest warunkiem koniecznym życia szczęśliwego ? Moim zdaniem nie. Ale żeby sobie na to pytanie odpowiedzieć całkiem szczerze trzeba być wolnym od presji otoczenia. Dobrze jest pamiętać że ludzie wypowiadają swoje opinie po to żeby się samemu utwierdzić w przekonaniu o słuszności obranej przez siebie drogi. To są ich problemy. Niektórzy z kolei (chyba tu na forum jest taka Pani) uważają że książki, ich lektura, nic nie dają z punktu widzenia mądrości życiowej. Przyjęcie takiego punktu widzenia wynika z lęków, możliwe że nieuświadomionych. Lęku przed tym co nieznane bo lektura książki napisanej przez człowieka nie uciekającego przed tym co nieznane jest wyzwaniem do wejścia w nieznane. A to rzeczywiście może budzić lęk, tylko co z tego ? Pewnie że lektura nie zastąpi życia, to oczywiste, ale, ja przynajmniej, wolę wskazówki udzielane przez np. Valerio Albisettiego niż przez przemądrzałą dupencję.

Bez obrazy.

Czy związek damsko-męski jest warunkiem wystarczającym życia szczęśliwego ? Nie i nie zamierzam tego uzasadniać. Wystarczy się rozejrzeć.

Natomiast zawsze warto próbować :).

I trzeba starać się być roztropnym :).

Pozdrówka
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez szczur.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #16

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
A charaktery, nastawienie ? rozumiem, że skoro kobieta coś robi za pieniądze, to raczej nie ma uprzedzeń, ale czy na pewno ? Czy mogę z spokojnie iść i nie bać się niczego, że zostanę źle odebrany, albo coś w tym stylu ?

Dziwne pytania, ale ja w ogóle mam problemy w relacjach ludzko-ludzkich, nie tylko damsko męskich. Boję się odezwać, nie wiem o czym mówić, a jeśli chodzi o prostytutki, czy w ogóle muszę coś mówić, no bo w końcu jej chodzi tylko o pieniądze, prawda ? (a może się mylę ?) Chciałbym chociaż dowiedzieć się teoretycznie od kogoś, czego mogę się spodziewać, jak w ogóle rozmawiać z taką kobietą ? Rozumiem, że to coś w rodzaju usługi, ja płace i dostaje, ale w każdym razie ciągle ma się kontakt bądź, co bądź z człowiekiem, kobietą, a ja mam problemy w tej dziedzinie.

Dojrzały do seksu jestem, czy nie, nie ma to dla mnie znaczenia, grunt, że chce, ale cały problem polega na tym, że nie wiem, jak w ogóle rozmawiać choćby z prostytutką, eh. :(

Jakaś recepta ? regułka ? porada ?

O i jeszcze jedno; wchodzi sobie prawiczek do agencji towarzyskiej (czyli rzekomo ja), co ma zrobić ? Powiedzieć tamtejszej burdel mamie, czy kto tam jest, że nigdy nie uprawiał seksu ? Ja raczej nie ukryję zdenerwowania, ale jakoś zachowywać się muszę i coś zrobić, ale co ?

Dziękuję za pomoc.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #17

• tofik229
  • tofik229 Avatar
napisz na priv może Ci pomogę :)

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #18

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
eee, to ja muszę napisać priv, a ty nie możesz, jeżeli chcesz mi coś poradzić ? :/

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #19

• szczur
  • szczur Avatar
Cytuję: (Zoltan)
... rozumiem, że skoro kobieta coś robi za pieniądze, to raczej nie ma uprzedzeń, ale czy na pewno ? ...

Dobrze że dodałeś to pytanie końcowe "... ale czy na pewno ? ... " :). Szkoda zaś że nie napisałeś jakie uprzedzenia masz na myśli. Bo osobiście wątpię żeby babeczka w agencji była uprzedzona do mężczyzn mających nieduże doświadczenie. Przecież pewien odsetek mężczyzn trafiających do bałaganiarstwa trafia tam właśnie z powodów , ogólnie to ujmując, osobistych. Kłopoty ze wzwodem, z wytryskiem ...

Z powodu kłopotów z szefem w pracy też, dlaczego nie ? Żona w domu nie chce o tym słyszeć a babeczka w agencji wysłucha :).

... Czy mogę z spokojnie iść i nie bać się niczego, że zostanę źle odebrany, albo coś w tym stylu ? ...

Polecam lekturę wątku na www.garsoniera.com.pl w dziale "Babska strefa" dotyczącego wizyt mężczyzn mało doświadczonych. Przyjrzysz się jak to wygląda ze strony babeczek :).

... Dziwne pytania, ale ja w ogóle mam problemy w relacjach ludzko-ludzkich, nie tylko damsko męskich. Boję się odezwać, nie wiem o czym mówić ...

Ja też mam, kiedy pierwszy raz dzwoniłem do Dr M (czyli Szefowej) to trochę wypiłem przed rozmową.

No tak... Czytam te książki, czytam a jak co do czego przyjdzie ...

:laugh:

... a jeśli chodzi o prostytutki, czy w ogóle muszę coś mówić ...

Musisz powiedzieć przynajmniej o co Ci chodzi :). Ale klimat jest raczej taki że rozmowa idzie gładko :).

... no bo w końcu jej chodzi tylko o pieniądze, prawda ? (a może się mylę ?) ...

Ponownie polecam lekturę www.garsoniera.com.pl (tym razem różnych wątków)

... O i jeszcze jedno; wchodzi sobie prawiczek do agencji towarzyskiej (czyli rzekomo ja), co ma zrobić ? Powiedzieć tamtejszej burdel mamie, czy kto tam jest, że nigdy nie uprawiał seksu ? Ja raczej nie ukryję zdenerwowania, ale jakoś zachowywać się muszę i coś zrobić, ale co ? ...

Babeczka się zorientuje że brak Ci wprawy. A jeżeli będziesz zapewniał zbyt gorliwie że to Twój pierwszy raz to jest możliwe że zostaniesz opiórkowany za to że nie mówisz wprost o co Ci chodzi. Trafiają się otóż faceci doświadczeni którzy chcą być tak traktowani jakby to był ich pierwszy raz.

A może po prostu poćwiczyłbyś na dmuchanej lali ?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez szczur.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #20

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
eee, to ja muszę napisać priv, a ty nie możesz, jeżeli chcesz mi coś poradzić ? :/

kolego nie pisz do nikogo z psiakow na priv , tylko napisz lub zadzwon do naszej Pani Doktor,,, Szefowa jest Profesjonalistka z wielkim doswiadczeniem ..
Pani Dr. M napewno poradzi ci najlepiej w twoim problemie .
pozdrawiam

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #21

• szczur
  • szczur Avatar
Wątek się rozwija...

B)

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #22

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
skopiuj mój podstawowy problem polega na tym, że mam masę problemów w materii socjalnej; boję się ludzi, wstydzę, nie wiem, jak się zachowywać itd.. Powinienem chyba być jakimś psem, co mu wystarczy powąchać sukę, a ta sama mu się wypnie i da "po dupczyć". Naprawdę, ale mam takie problemy w przełamaniu się, że mam problem patrzyć kobiecie w twarz, gdzieś mi ten wzrok ucieka, a co tu mówić o seksie. Chyba, żeby coś mi się udało, to kobieta by musiałaby dosłownie podejść i powiedzieć do mnie coś w stylu "Hej ty, chcę żebyś mnie wydupczył, o tutaj, ale już. No, szybciutko, dalej... O tak, tam, ładnie, grzeczny chłopczyk (cmok)" :P - lol, nawet nie wiedziałem, ale chyba na dobrą stronę trafiłem. xD. Ja osobiście nie lubię bólu, nie jestem masochistą, ani nie mam żadnych jakichś specyficznych upodobań (raczej), ale chodzi o to, że kobieta dla mnie musiałaby być konkretna, taka co by mnie złapała za rękę i pokazała palcem i powiedziała "A teraz tutaj wsadzaj". Nie mam charakteru zdobywcy, a nawet jeżeli facet jest z natury zdobywcą, to ja wyjątkowo marnym, takim, że nic nie umiałem, jak dotąd w życiu zdobyć.

W odniesieniu do tego co napisałem, rozmyślam nad tym, czy by nie skorzystać w końcu z usług jakiejś pani, jak by to było, jak by mi się udało ? Czy mam się czego bać ? Czy mogę być spokojny, że zostanę przywitany z otwartymi ramionami ? Ja w gruncie, rzeczy jestem, jak taki piesek, co potrzebuje, żeby ktoś go wziął, rozpieścił i dał "poskakać po dziurce". ^^'

No, ale jestem nieśmiały, bardzo. Boję się dziewczyn/kobiet, czuje że się palę, jak tylko zetknę się spojrzeniem z jakąkolwiek ładniejszą dziewczyną. No a my ludzie niestety nie jesteśmy pieskami, musimy mówić, rozmawiać, komunikować się werbalnie, żeby móc "zamoczyć", wykazać się werbalnie, a ja przecież nie umiem. Kurde, ja nie wiem, jak może się w moim życiu coś pięknego przytrafić, kiedy mam problemy z tak elementarnymi rzeczami ?

Jestem, jak wystraszony pies, potrzeba mi kobiety, która wyciągnie do mnie rękę i ciepło zawoła, potem pogłaszcze, oswoi, a później sprawi przyjemność. Samiec zdobywca, łowca kobiecych serc ze mnie żaden, a takiej kobiety, jaką potrzebuje, jeszcze nigdy nie spotkałem. Dlatego myślę o agencji, czy jakimś dowolnie innym sposobie, żeby znaleźć jakąś miłą dziewczynę, która by mnie przyjęła, żebym niczego się nie bał, o nic nie martwił, żebym poczuł się pewny. Niestety świat jest nastawiony na to, że to my faceci mamy zdobywać, no fair.

No i dlatego te pytanie; jakie są prostytutki ?

Może teraz, coś nieco więcej wyjaśniłem i pomoże to wam zrozumieć mój problem.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #23

• szczur
  • szczur Avatar
Witam ... mam 23 lata (22.11.1986) ...

Zoltan, zgodnie z Twoim oświadczeniem to metrykalnie już od dość dawna do młodzieży się nie zaliczasz, ale... może zastanowisz się nad porzekadłem ludowym (wszak mądrości nagromadzone przez pokolenia to skarbnica wiedzy o naturze ludzkiej) które głosi że:

"Młodzież ćwiczy na starej piczy"

...

Najmocniej przepraszam niektóre Panie.

:unsure:

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #24

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
Wiek nie gra roli, jeśli by była ciągle ładna. :)

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #25

• szczur
  • szczur Avatar
Wiek nie gra roli, jeśli by była ciągle ładna. :)

A która nie jest ładna ? Coś Ty taki Casanova ?

B)

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #26

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
Nie, ale czy to znaczy, że mam brać cokolwiek ?

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #27

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Musi być sexi, kształtna i mądra, by wiedzieć jak się tobą zająć....Zoltan Życzę powodzenia

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #28

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
Powodzenie... to to, czego nigdy nie miałem.

Dla ścisłości szczur, to całkiem naturalne, że nie każda osoba się komuś podoba. Ludzi niestety dzieli się na atrakcyjnych/ładnych i nieatrakcyjnych/brzydkich. Nie uwierzę szczurze, że łapiesz się, za przeproszeniem, za każdą "Ropuchę". No... chyba, że się łapiesz, ja jednak chciałbym, żeby oprócz ładnej osobowości, kobieta miała i też w miarę ładny wygląd, a najlepiej bardzo ładny.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #29

• Zoltan
  • Zoltan Avatar
oczywiście bez urazy, nie chodzi mi o to, żeby urazić kogoś, chodzi mi po prostu o to, że każdemu ktoś się podoba, lub nie, jednych uznajemy za ładnych innych nie i nie ma w tym nic dziwnego.

(Nie mogłem poprzedniego już edytować)

---

Z tego co widzę, to pani Dr.M jest kimś bardzo znanym i przez wielu podziwianym, prawda ? No cóż nie znam, na stronę trafiłem przypadkiem, wpisując w google "Prawiczek" itp..

O ile się orientuję, to... bez urazy... jak by to ująć...
Co mi pani mogłaby powiedzieć o "miłości za pieniądze" ? Jaka jest różnica pomiędzy kobietami za pieniądze, a innymi ? Moje obawy są słuszne, czy niepotrzebne ?

Eh... ja po prostu nigdy nie byłem z kobietą bliżej i nie wiem, jak się zachowywać, o czym gadać i czy w ogóle gadać ? co jest takich kobiet w porządku i co w kontaktach z nimi wystarczy. Właśnie tego chciałbym się dowiedzieć, ale może mnie trudno zrozumieć.

Czy może pod zły adres piszę ? ^^'
Nie wiem, naprawdę, tematyka strony trochę mnie dezorientuje, jeśli mnie rozumiecie. ^^'

Pozdrawiam.

O:Rozprawiczanie prawiczka 8 lata 11 miesiąc temu #30

• degenerat
  • degenerat Avatar
Zoltan na pierwszy raz powinna tobą zająć się jakaś doświadczona niewiasta. Taka co dopiero zaczęła pracować w agencji może nie wiedzieć jak się zająć prawiczkiem.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena