Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zastosowania sztucznych członków

Zastosowania sztucznych członków 7 lata 1 miesiąc temu #1

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Myślę, że to dobry dział. Jest akcesorium wielu studiów, a także bardzo często na wyposażeniu prywatnych kolekcji do zabaw. Mowa o sztucznym członku. Jako strap'on przypięty do ciała, jako przyssawka, a także jako wibrator.

Jednym z zastosowań (nie wiem czy tak często praktykowanych, czy też nie) może być zadanie wzięcia odpowiedniej długości członka do ust. Dominująca osoba wyznacza miarkę na członku, dokąd osoba uległa ma sięgnąć, dławiąc się ku uciesze strony dominującej.
Bardzo dobrze także do zorganizowania zawodów pomiędzy dwiema uległymi osobami.
Dla mnie dość poniżająca sprawa. W połączeniu z wyśmiewaniem... no, no, ślinka cieknie. ;)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zastosowania sztucznych członków 7 lata 1 miesiąc temu #2

• asia_tv
  • asia_tv Avatar
Anzelm napisał(a):
Myślę, że to dobry dział. Jest akcesorium wielu studiów, a także bardzo często na wyposażeniu prywatnych kolekcji do zabaw. Mowa o sztucznym członku. Jako strap'on przypięty do ciała, jako przyssawka, a także jako wibrator.

Jednym z zastosowań (nie wiem czy tak często praktykowanych, czy też nie) może być zadanie wzięcia odpowiedniej długości członka do ust. Dominująca osoba wyznacza miarkę na członku, dokąd osoba uległa ma sięgnąć, dławiąc się ku uciesze strony dominującej.
Bardzo dobrze także do zorganizowania zawodów pomiędzy dwiema uległymi osobami.
Dla mnie dość poniżająca sprawa. W połączeniu z wyśmiewaniem... no, no, ślinka cieknie. ;)

Pomysł godny uwagi i przetestowania. Od siebie dołożę jeszcze ćwiczenia w zakłądaniu prezerwatywy ustami na sztuczne członki w różnych rozmiarach.

Odp: Zastosowania sztucznych członków 7 lata 1 miesiąc temu #3

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
asia_tv napisał(a):
... ćwiczenia w zakłądaniu prezerwatywy ustami na sztuczne członki w różnych rozmiarach.

oj tak... Asia wie co dobre ;)

Odp: Zastosowania sztucznych członków 5 lata 7 miesiąc temu #4

• stachu39
  • stachu39 Avatar
pomysł dla mężczyzn i kobiet uległych, bardzo fajnie, tylko trzeba pamiętać że naprawdę można się tym udławić!! :P

Odp: Zastosowania sztucznych członków 4 lata 10 miesiąc temu #5

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Kazda suczka i pies muszą poznac smak i długosc stucznych członków bez względu z jakich materiałów wykonany. Miłosci francuskiej tez się uczy suczki czy psy na stucznych penisach w dobrych studiach BDSM-U. Gratulacje asiu_tv ze dodałas sprawę nauki zakładania ubranek ustami na sztucznym penisku -by nabrac doswiadczenia do zakładania bez uszkodzenia Swemu. Rywalizacja jest w takich zawodach fantastyczna-tym bardziej druzyny typu duety -s+p na czas z nagrodami za zwycięstwo. Dobranoc.

Odp: Zastosowania sztucznych członków 4 lata 10 miesiąc temu #6

• ostatni
  • ostatni Avatar
fajne zdjęcia kręcące

Odp: Zastosowania sztucznych członków 4 lata 10 miesiąc temu #7

• stachu39
  • stachu39 Avatar
warto by było obejrzeć kolejne,. może ktoś coś ma w zanadrzu?
Zasilane przez Forum Kunena