Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 9 lata 10 miesiąc temu #31

• Lady Kemintiri
  • Lady Kemintiri Avatar
Niestety zdarza się wiele oszustw. Często dowiaduje się od zainteresowanych kupnem mojej bielizny fetyszystów, że ostatnio często zdarza się, że to jacyś mężczyźni podszywają się pod kobiety sprzedające bieliznę i wyłudzają w ten sposób pieniądze. jednym słowem żenada...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 9 lata 10 miesiąc temu #32

• czasownik
  • czasownik Avatar
Cóż, każdy orze, jak może... Prawda jest taka, że wielu mężczyzn dobrze czuje się, nosząc na sobie damską bieliznę, także niejeden obrotniak wpadł na pomysł, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym i zarobić sobie na naiwniakach zapoznanych w internecie.

To bardzo nieuczciwy proceder, to fakt. Nieświadomi nabywcy, sami są jednak sobie winni temu, że dają się robić w bambuko.

W moim przypadku takie transakcje nigdy nie zostały zfinalizowane. Kilkukrotnie chciałem kupić bieliznę od jakiejś zapoznanej drogą sieciową Pani, ale ponieważ (przynajmniej w swoim mniemaniu), należę do osób dosyć twardo stąpających po gruncie i myślących głową, a nie czym innym :), ani razu nie dogadane zostały szczegóły warunków i moje wymarzone zakupy nie zostały dokonane.

Dla mnie regułą byłaby jakaś przynajmniej minimalna weryfikacja, przynajmniej w postaci rozmowy telefoniocznej, z Panią, której używane ciuszki miałbym nabyć. Gdy tymczasem okazywało się, że nawet taka forma weryfikacji, nie jest możliwa, najzwyczajniej w świecie dawałem sobie spokój z dalszymi próbami realizacji swych marzeń.

Jedyną Panią z tamtej stronki, którą mogę polecić, gdyż mam pewność, że jest osobą realną, jest Pani Iza z Katowic o nicku Semidea.

Poza tym, na pewno Lady Abigail i inne znane Panie z tamtej stronki, nie są jedynie internetowymi tożsamościami, stworzonymi przez jakichś cwaniaczków, ale kontakt do tak znanych Pań można nawiązać i bez pośrednictwa tamtego serwisu.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez czasownik.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 9 lata 2 miesiąc temu #33

• Andrzejf82
  • Andrzejf82 Avatar
Mam kolejna pozycje ze sprawdzonymi ogloszeniami, gdzie mozna kupic :woohoo: erotyka.hiperogloszenia.pl/uzywana-bielizna-fetysze/

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 9 lata 2 miesiąc temu #34

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Ciekawa strona. Już zamieściłam swoje ogłoszenie :)

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 8 lata 10 miesiąc temu #35

• GoracaKasia
  • GoracaKasia Avatar
Czy jeszcze ktoś tu zagląda? :)

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 8 lata 10 miesiąc temu #36

• TwojaBogini
  • TwojaBogini Avatar
Bardzo interesująca stronka. Już zamieściłam na niej swój profil :)

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 8 lata 8 miesiąc temu #37

• rosalie
  • rosalie Avatar
oferuje swoją noszoną bielizne intensywnie przesiąkniętą moimi soczkami.. a takze fotki filmy i pokazy webcam! zapraszam do mnie www.bieliznarosalie.vacau.com/ Pełna dyskrecja!
Załączniki:

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 8 lata 8 miesiąc temu #38

• BoskaAnita
  • BoskaAnita Avatar
Hiperogloszenia to bardzo popularna strona z ogloszeniami i moge napisac ze rowniez i ja mam tam swoje ogloszenia :) co do bielizny,dominacji wirtualnej itp :P

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 8 lata 5 miesiąc temu #39

• ldocia
  • ldocia Avatar
Co do mężczyzn którzy podszywają sie pod dziewczyny byle cos upchnąc i zarobic to już norma
ale najlepsze są dziewczynki które mają po 13 lat oferujące swoją bieliznę :)
Ja chyba takie przyciagam bo za kazdym razem po 3 zdaniach da się wyczuc kto pisze w sprawie zakupu
Szczególnie rozbrajają mnie zdania typu
"Hej Docia chce kupic majtki, jestem facetem mam 25 lat, strasznie mnie kręcisz chcialabym byc taka jak ty" - Czujecie? :D To naprawde mnie rozbraja :)

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 6 lata 6 miesiąc temu #40

• laura5604
  • laura5604 Avatar
Ja osobiście używam stronki fetyszarnia.pl i naprawdę polecm, można tam sprzedać lub kupić dosłownie wszystko ;)

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 6 lata 6 miesiąc temu #41

• karolek7770
  • karolek7770 Avatar
Juz kilka rzeczy zakupiłem na tej fetyszarni i jestem zadowolony. Znalazłem tam też linka gielda-uzywanej-bielizny.pl/ stronka też wydaję sie całkiem spoko

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 6 lata 5 miesiąc temu #42

• majteczkowapanienka
  • majteczkowapanienka Avatar
jest takie forum : majtki.fora.pl , tam dziewczyny, które chcą coś opchnąć wrzucają swoje zdjęcia ze swoimi nickiem, adresem forum, a potem już konkretnie w danej bieliźnie.

sama uznałam to za dobry patent i zarówno tam jak i na mojej stronie można pooglądać mnie w danej bieliźnie, a po zakupie wysyłam bardziej konkretne zdjęcia.

osobiście nie chciałabym rozmawiać z nikim przez telefon (anonimowość) ale nie widzę problemu w wysłaniu swojego zdjęcia z nickiem czy adresem email zainteresowanego, czy krótkiego pokazania się na skype.

hiperogłosznia podobają mi się z racji systemu wstawiania ogłoszeń, chociaż ubolewam, że ogłasza się znikoma ilość zainteresowanych, a 90% z tej znikomej liczby nie raczy w żaden sposób odpisać. Cóż ich strata. Tak się wykańcza moje dobre serduszko.

płatnych stron nie lubię, bo bez nich radzę sobie wystarczająco dobrze,

ale wszystkim zainteresowanym, którzy się nacięli naprawdę radzę weryfikować panie, od których chcą coś kupić. podszywający się faceci i laski, z kŧórymi nie ma kontaktu psują wizerunek całej idei zdobycia bielizny od obcej kobiety, a przecież jest kilka takich kobiet, które naprawdę chodzą w bieliźnie, bo nie tylko wam jej wąchanie sprawia przyjemność, ale też im (a w tym mi) świadomość, ze ktoś się ich bielizną fascynuje sprawia ogromną radość i przyjemność

Odp: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 6 lata 2 miesiąc temu #43

• Rozkoszka
  • Rozkoszka Avatar
Fajną używaną bieliznę znajdziesz też na stronie fetyszystka.eu
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena