Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań

stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
wejście na stronę i przeglądanie ofert jest bezpłatne, ale żeby mieć dostęp do danych kontaktowych trzeba wysłać eska. jest kilka Pań, u których możliwy jest odbiór osobisty ich noszonych ciuszków. osobiście nie kupowałem jeszcze nic na tej stronce, ale wiem że np. anons Semidey jest wiarygodny - jest to znana striptizerka z Katowic Iza. jak ktoś ma jakieś info dotyczące ofert ze stronki to niech da jakieś cynki na naszym forum. podaję linka:

www.bielizna.dziewczyn.info/ogloszenia-sprzedam-bielizne.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #2

• argon
  • argon Avatar
Daję cynk że dodałem powyższą stronkę do Ulubionych:P .
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez argon.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #3

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
A ja tam sie zapisalam ,gdyz mam duzo roznych moich ciuchow do sprzedania.pozdrawiam i dzieki zalinka ....i to wlasnie mi sie podoba ze mozna przez te linki poznac to czego nigdy bysmy bez przyjaciol nie znalezli ...

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #4

• czasownik
  • czasownik Avatar
Dokładnie. Mi zależy na tym żeby nasza stronka była najlepszym źródłem wiarygodnych informacji w naszym kraju. Oczywiście im więcej nas zaangażuje się do wspólnego działania, tym lepsze będą efekty.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #5

• dust
  • dust Avatar
wiec moge powiedziec ze i ja oferuje tam swoje drobnostki :)
profil www.bielizna.dziewczyn.info/osoba/dust :blush:

Dr.M dziekuje za zaproszenie na stronke

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #6

• argon
  • argon Avatar
Dust, świetnie wyglądasz na tej stronce:) .

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #7

• argon
  • argon Avatar
Znalazłem jeszcze jedną taką stronę. Podaję link:

majtki.fora.pl/

Jeszcze się z tą stroną nie zapoznałem ale z tego co widzę to jest ona poświęcona różnym fetyszom.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez argon.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #8

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
trzeba wszystkich zorganizowac i powiedziec zeby wszedzie nasza stronke promowali

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #9

• czasownik
  • czasownik Avatar
dust napisał:
wiec moge powiedziec ze i ja oferuje tam swoje drobnostki :)
profil www.bielizna.dziewczyn.info/osoba/dust :blush:

Dr.M dziekuje za zaproszenie na stronke

a może tu, na sadomanii zamieści Pani pełny anons? stronka, którą podałem wiąże się z pewnymi opłatami, które obowiązują kupujących. a tu można komunikować się za darmo.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #10

• dust
  • dust Avatar
hm myslisz ze mogla bym tego typu ogloszenie tu zostawic? :) bo nie bedzie onmo dotyczylo niczego co z bdsm zwiazane ..

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #11

• argon
  • argon Avatar
To czy Pani zamieści ogłoszenie czy nie zależy oczywiście wyłącznie od Pani ale to byłaby przecież gratka dla fetyszystów których tu nie brak:) .

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #12

• czasownik
  • czasownik Avatar
Zgadzam się z wypowiedzią Argona. Jest tu dział "Fetysz". Powstał nawet klub fetyszystów. Ten portal powstał po to, żeby integrować społeczność, a wiadomo że zaglądają tu nie tylko osoby poszukujące ostrych wrażeń, ale też miłośnicy fetyszu i BDSM w nieco mniej hardkorowym wydaniu.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #13

• argon
  • argon Avatar
O, tak, tak :)

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #14

• czasownik
  • czasownik Avatar
Można w ogóle tu na stronce jakąś mini-giełdę zorganizować. Panie które tu się zarejestrowały na pewno by były zainteresowane.

Oczywiście wszystko by było pod kontrolą. Zero szwindli.

Co Pani Doktor myśli o takim projekcie?

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #15

• fetyszysta27wwa
  • fetyszysta27wwa Avatar
O tak. Fetyszystów chętnych na takie zakupy to tu nie brak. :)

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #16

• dust
  • dust Avatar
z mila checia :) tylko... w ktorym miejscu je zamiescic ;)? hmmm chyba jako anons prywatny?

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #17

• czasownik
  • czasownik Avatar
To już według uznania. Myślę, że w kategorii "osoby prywatne" będzie taki anons całkowicie pasować. W razie gdyby Admin miał jakieś zastrzeżenia, to najwyżej przeniesie do działu BDSM, ale raczej nie powinno być żadnych problemów.

Od strony formalnej, to należy pamiętać o podaniu właściwego maila, bo dane kontaktowe weryfikujemy. Myślę, że można w takim anonsie zamieścić także jakiś kontakt telefoniczny, ale to już każdy decyduje samemu, jaką formę kontaktu najlepiej umieścić w anonsie.

Jak będzie zainteresowanie tematem, to zrobimy jakiś specjalny dział na forum albo jakieś inne miejsce, gdzie każda z Pań będzie mogła zamieszczać jakieś szczegółowe informacje o poszczególnych elementach garderoby. Można też wrzucać fotki na forum.

Pozdrawiam.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #18

• czasownik
  • czasownik Avatar
Szczerze mówiąc, to jeżeli będzie zainteresowanie takimi transakcjami, to ja bym miał nawet taki pomysł, żeby założyć wtedy taką mini stronkę, którż będzie można odpalać bezpośrednio z forum i ze strony głównej. Tak, aby każdy oferowany gadżet miał swoją przydzieloną rubrykę. To oczywiście chwilę potrwa zanim wprowadzimy takie udogodnienie, bo na chwilę obecną mamy kilka projektów do zrealizowania związanych z rozbudową forum i całego portalu.

Jeżeli ktoś ma jednak jakieś pomysły w tym temacie, to zapraszam do zgłaszania swoich projektów na forum.

Może Pani Doktor podała tu jakiś spis ciuszków, które by mógł w razie czego nabyć ktoś, komu by takie zakupy dostarczyły ogromnej przyjemności i nowych doznań?

Czy Panie z Apartamentu też byłyby zainteresowane takim handelkiem za pośrednictwem naszej stronki?

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #19

• dust
  • dust Avatar
jest to fajny pomysl jednakze ze spuszczonym wzrkiem :blush: ..smiem sadzic ze Dominy zawladna tym swiatem :blush: w koncu posiadac od Samej Pani kawalek odzienia...to zaszczyt dla pieskow i podnozkow :blush:

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #20

• czasownik
  • czasownik Avatar
Temat poruszony przez Panią Dust należy akurat do tego typu zagadnień, o których mam bardzo dużo do powiedzenia. Mógłbym o tym pisać i pisać... Wczoraj nawet zacząłem już przygotowywać swój wykład, ale to nie jest taka łatwa sprawa, kiedy jest jeszcze 1000 innych rzeczy na głowie.

Najwyżej będę wklejać po kawałku. :)

Na początek napiszę coś bardzo ważnego. Wie Pani ile jest w Polsce profesjonalnych Domin?

Może 10.

Serio. Reszta tych wszystkich szumnych anonsów to zwykłe agenturki, które próbują dorobić sobie na boku dominacją. Temat Domin niekomercyjnych to w ogóle oddzielna dyskusja. Po pierwsze większość z nich ma męża. Niektóre mają mężą, kochanka, o którym mąż wie i nic nie może z tym zrobić, bo jest tylko niewolnikiem. Temat pobierania kasy za seks i dominację to w ogóle jedna wielka paranoja, która była przez wiele lat wałkowana na fetyszu i w ogóle doprowadziła do tego, że mamy w Polsce forum, które jest ewenementem na skalę światową.

Nigdzie na świecie chyba na forum o BDSM, które jest taką wylęgarnią debili.

Ja osobiście traktuję tamto forum po to żeby popisać sobie o wszystkim, o czym tylko mam ochotę, tylko nie o BDSM. Mało to istotne zresztą.

Jeszcze małe info. Fetysz padnie niedługo. Za rok, może dwa. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby taki dramatyczny bieg wydarzeń nastąpił już za kilka miesięcy. Niestety nie każdy potrafi przystować się do warunków kryzysu finansowego.

Wariant B: Zmieni właściciela. Po prostu firmie Anita Berg taki "wrzód na dupie" zacznie ciążyć i będzie wtedy podjęta taka decyzja, że najlepiej będzie pozbyć się kłopotu.

Tylko kto tego fetysza będzie chciał?

:laugh: :laugh: :laugh:

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #21

• czasownik
  • czasownik Avatar
Także Domin mamy w kraju ok. 10.

Uległych piesków jest jakieś 2/3 gatunku samców. Niektórzy oczywiście wstydzą sie tego, że są ulegli i ukrywaja swoją uległość przed światem. Pamiętać trzeba jednak, że taka chwila słabości może nastąpić nagle i niespodziewanie. Nie znasz dnia ani godziny. Nie wyprzesz się samego siebie. Lepiej i wygodniej jest zaakceptować samego siebie i swoją uległość.

W sumie to fajna sprawa być pieskiem. :)

Oczywiście teraz można porównać sobie proporcje...

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #22

• argon
  • argon Avatar
Co do zamiarów Anitaberg odnośnie zmiany właściciela to od pewnego czasu na fetysz.pl można znaleźć tę podstronę, podaję link:

www.fetishshop.pl/

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #23

• argon
  • argon Avatar
A dominacja niekomercyjna to sytuacja wymagająca roztropności. Możliwe jest otóż że Pani się zgodzi, owszem, ale bez żadnego kompromisu co do scenariusza. Co więcej, może się w trakcie sesji okazać że zaplanowany scenariusz z woli Pani właśnie uległ zmianie. Jeżeli niewolnik ma akurat ograniczoną swobodę ruchów (mam na myśli np. kajdanki) to rozwój wydarzeń może być dla niego mało komfortowy...

Oczywiście to tylko pewna możliwość a nie oczywistość. Ale myślę że warto o tym pamiętać nawiązując znajomość z Panią "niekomercyjną".

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #24

• czasownik
  • czasownik Avatar
Dawajcie nadyjkę nakręcimy żeby inwestycji życia dokonała.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #25

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Od ponad roku znam tą stronkę :) Ostatnio nawet usunęłam stare konto i założyłam nowe, żeby kojarzono mnie już po nicku.

www.bielizna.dziewczyn.info/profiles/view/349

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #26

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Tu sobie zalozymy NASZ SKLEPIK z ciuchami co wy na to

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 4 miesiąc temu #27

• dust
  • dust Avatar
ja jestem jak najbardziej Za tym pomyslem Dr.M :blush: tylko wiem z doswiadczenia ze latwo dostepne kontakty do ofrujacych takie zakupy...sprawia ze na 15 zainteresowanych 12 okazuje sie burakami i idiotami polskojezycznymi..a reszta to naprawde zainteresowani

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 3 miesiąc temu #28

• Pani43
  • Pani43 Avatar
Dot. wypowiedzi argona.
Uważasz, że niekomercyjne Dominy/Panie są niewiarygodne? Że trzeba bardzo uważać umawiając się z nimi? Prawdziwa Osoba Dominująca bierze odpowiedzialność za to co robi, za zdrowie uległego. Jest świadoma tego, że uległy jest w czasie spotkania pod Jej opieką. Po co scenariusz? To takie... sztuczne. Zawsze uległy wie co go za chwilę czeka. Po to istnieje coś takiego jak rozmowa, by stwierdzić co uległy już przeżył, poznać jego granice. Po tych informacjach wiadomo na co można sobie pozwolić. To że niekomercyjna Pani – nie pobierająca opłaty za to co lubi robić - nie stosuje scenariuszy, nie oznacza , że jest osobą mało myślącą! Od czego się zaczyna? - od zaufania. Dlatego jestem zdania, że na pierwszym spotkaniu uległy nigdy nie powinien być związany. Tego on sam powinien pilnować jeśli idzie na spotkanie z Dominą po raz pierwszy. A Prawdziwa Domina/Pani również taka zasadę powinna stosować.
No chyba, że ulegli szukają jedynie jednorazowych spotkań – to już zupełnie inna sprawa. Taki ktoś nie jest jak dla mnie prawdziwie uległym. Wtedy to taka... zabawa w uległość. No tego akurat nie uznaję.
To moje przemyślenia z punktu widzenia Pani „niekomercyjnej”.
Pozdrawiam forumowiczów.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 10 lata 3 miesiąc temu #29

• argon
  • argon Avatar
Pani43 uświadomiła mi ile jeszcze mogę się nauczyć w komunikatywności pisania. I za to bardzo Pani dziękuję :).

A teraz do rzeczy:

Właściwie to zgadzam się ze wszystkim co Pani raczyła napisać. Opisała Pani ideał Dominy, po prostu pod Pani wypowiedzią mogę się tylko podpisać.

Nie miałem absolutnie na myśli tego że Dominy niekomercyjne nie są wiarygodne. Ale rzeczywiście tak można rozumieć to co napisałem. Tak naprawdę to roztropności wymaga każde działanie (lub jego zaniechanie). I to dotyczy przecież nie tylko seksu.

Przy tej okazji napiszę coś jeszcze. Mogłem to napisać wcześniej ale nie zrobiłem tego ponieważ przyjąłem że Panie (przynajmniej niektóre) mogłyby się na mnie obrazić. Ale myślę że mogę jednak spróbować, może przeżyję :).

Otóż w latach 90-tych korespondowałem mailowo z pewną Panią. Oświadczyła że nie wymaga sponsoringu. Zainteresowałem się :). Pani okazała się na tyle otwarta że swój scenariusz była łaskawa opisać w mailu. No, może kto inny tak, mało wprawdzie prawdopodobne ale możliwe, zgodził się na taki rozwój wydarzeń podczas spotkania. Ja nie. Z tej prostej przyczyny że po spotkaniu nie byłbym już taki jak przed spotkaniem. Pani miała naprawdę daleko idące fantazje :). Ale otwarcie je opisała.

Później miałem okazję (też w internecie) przeczytać jak daleko mogą sięgać fantazje związane z dominacją i uległością.

I to wszystko miałem na myśli pisząc posta na który raczyła Pani zwrócić uwagę.

A co do spotkań jednorazowych... Myślę że dla sporej części niewolników / uległych są koniecznością wynikającą z różnych przyczyn. Tak naprawdę każdy (a przynajmniej większość) wolałby przecież wejść głębiej w relację międzyludzką.

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez argon.

O:stronka gdzie można kupić używaną bieliznę Pań 9 lata 10 miesiąc temu #30

• Oskar33
  • Oskar33 Avatar
Nie wiem czemu przegapiłem jakoś ostatnie dyskusje w tym wątku. :(

Chciałem się w ogóle zapytać, czy ktoś korzystał z którejś z ofert z tej stronki z bielizną? Może ktoś dać jakieś sprawdzone namiary? Chyba dużo ściemnionych anonsów tam jest?

Z góry dzięki za info

Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena