Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zwiastun nowego filmu

Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #1

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
Ciekawa jestem tego filmu . Zwiastuny nawet ciekawe , ale obawiam się, że jak to zwiastuny zawierają najlepsze fragmenty filmu. Zobaczymy. Jeśli, ktoś , dotarł by do filmu w obojętnie, jakiej wersji językowej, prosze o wstawienie linku.
youtu.be/BJI6QduAey0
youtu.be/XZKXejVspHU
Miłego oglądania
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #2

• ubot2006
  • ubot2006 Avatar
Lady Nederland znalazłem wersja angielska

mvsnap.com/movies/the-duke-of-burgundy-2014

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #3

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
ubot2006 napisał(a):
Lady Nederland znalazłem wersja angielska

mvsnap.com/movies/the-duke-of-burgundy-2014

Ubot2006 dziękuje bardzo w imieniu Swoim. Pozdrawiam

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #4

• cell
  • cell Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 0
Film wyszedł na BlueRay pod koniec Kwietnia 2015 . Zapowiada sie interesująco.

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #5

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 77
W takich chwilach żałuje że nie znam angielskiego... :(

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #6

• ubot2006
  • ubot2006 Avatar
A co za problem się nauczyć? dla chcącego nic trudnego , teraz do nauki języka nie jest CI potrzebny żaden nauczyciel . Wystarczą chęci , pełno jest darmowych programów na necie do nauki

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #7

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 77
ubot2006 napisał(a):
A co za problem się nauczyć? dla chcącego nic trudnego , teraz do nauki języka nie jest CI potrzebny żaden nauczyciel . Wystarczą chęci , pełno jest darmowych programów na necie do nauki

tylko trzeba mieć jeszcze tą chęć ;p

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #8

• ubot2006
  • ubot2006 Avatar
osz Ty leniu

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #9

• MartyPL
  • MartyPL Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
My na ostatniej Femdomówce spikaliśmy trochę po angielsku :)
Własność cudownej Lady Red Cat :)
fetlife.com/users/4111365
^^ Mój profil na FL ;)

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #10

• ubot2006
  • ubot2006 Avatar
Filmu jeszcze nie obejrzałem . Pani Nederland a jak się Pani podobał ? Warty obejrzenia , może zda Pani z niego relacje

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #11

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
ubot2006 napisał(a):
Filmu jeszcze nie obejrzałem . Pani Nederland a jak się Pani podobał ? Warty obejrzenia , może zda Pani z niego relacje

Serce jeszcze nie obejrzałam, ale Moja przyjaciółka Domina oglądała . Dzisiaj z Nią rozmawiałam. Jej opinia: znacznie lepszy od 50 twarzy Greya ale opisuje relacje dwóch kobiet i opisywała Mi scene z pissem, która zrobiła na Niej rażenie nie tyle sam Piss ale słowa Dominy chwile przed.Nie chciałam więcej szczegółów, bo nic Mnie tak nie denerwuje, gdy ktoś chce się wybić przed szereg i zaraz opisuje recenzje filmu wraz z fabułą i swoimi Freudowskimi przemyśleniami, zanim każdy obejrzy.
Postaram się jak najszybciej i napisze. Pozdrawiam

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #12

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1080
  • Oklaski: 106
MartyPL napisał(a):
My na ostatniej Femdomówce spikaliśmy trochę po angielsku :)
nie mieliśmy innego wyjścia;)

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #13

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
Ja już film obejrzałam, i ciekawa jestem Waszych opinii o nim.

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #14

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 144
  • Oklaski: -12
moronek napisał(a):
W takich chwilach żałuje że nie znam angielskiego... :(

no to musisz znalezsc piekna wymagajaca nauczycilke z batem w reku:), postepy gwarantowane....

a teraz na powaznie, film jest swietnie zagrany i mysle ze bez znajomosci angielskiego mozna spokojnie wyczuc klimat akcji. Wiele scen przywolywalo mile wspomnienia, uwazam ze pokorne czekanie pod drzwiami to powinien byc element obowiazkowy budujacy od samego poczatku klimat spotkania, szczegolnie piwerwsz raz gdy nie wiemy kto otworzy, i nagle slyszymy zgliajacy sie stukot obcasow....,
Ale od poczatku wiedzialem kto pisze scenariusz spotkania, Pani robila to dla swojej "sluzki" bo to ona sie o to prosila, i widac bylo ze niektore rytualy ja mecza i dlatego np tak nerwowe popijanie wody aby w koncu "ukarac" swoja sluzaca itd, Ona ja barzdo kochala i robila to bardziej dla jej satysfakcji niz swojej. No i caly czas prowokacja aby byc "ukarana" czyli leniwe dlugie ruchy, czekanie, wlasciwie proszenie sie o kare :)
U normalnej wymagajacej PANI zasuwalaby az by jej sie glowa trzesla, a kazde najdrobniejsze przewinienie byloby karane.....
Mysle ze Pani tak bardzo kocha swoja sluzaca ze gdyby tamtej podobalaby sie dominacja to role bez problemu by sie odwrocily.....
tak kiedys moglem miec i ja
Okolo 20 lat temu wkrecilem w dominacje pewna mloda dziewczyne, po kilku sptotkaniach zaczela zostawac u mnie na sniadanie, "przyniosla swoja sczoteczke do zebow" itd, chyba sie zakochala a klimatu femdom bylo coraz mniej, gdy postanowilem zerwac znajomosc bo przeciez "umawialismy sie na cos innego" to nagle dziesiatki telefonow, sms itd Wiec nie odbieram, nie pisze - efek znany - ilosc smsow i tel rosnie w kwadracie predkosci.... Ktoregos razu wracam nad ranem z imprezowni a ona praktycznie spi na moje wycieraczce....., ciezkie i dlugie rzomowy, itd, w sumie zerwalem znajomosc, zmienilem nawet nr tel oraz adres, Po kilku latach jak ja spotkalem byla na szczescie juz mezata, z dzieckiem i wygladala na szcescliwa wiec jednak happy end :)

moral:
dlatego wole komercyjne spotkania... zasady gry sa zawsze ustalone i raczej trudno je przekroczyc, a tak ogolnie to jestem juz "retired", od czasu jak uslyszalem stukot obcasow stojac pod drzwiami pewnego mieszkania w Łodzi to przynajmniej juz nie szukam :), tylko tesknie za nastepnym spotkaniem z PANIA SZPICRUTA :)

Odp: Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #15

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
czyli traktujesz kobiety instrumentalnie...przykre
naprawdę-nie ma się czym chwalić
a co by było,gdyby Pani Szpicruta nagle zerwała z tobą kontakt?pomyslałeś o tym jak tamta dziewczyna się czuła?
masz u mnie wielkiego minusa
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4, sudet, moronek, LadyRedCatSlave

Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #16

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
zeby bylo jasne, bylo mi bardzo przykro....
zawsze staram sie byc maksymalnie uczciwy wobec kobiet, a zycie pisze rozne scenariusze, mysle ze to bylo tylko tymczasowe zauroczenie, coz tak bywa czasami, i jeszcze jedno - na pewno jej nie oszukalem.
PANI SZPICRUTA ma prawo w kazdej chwili zerwac kontakt ze mna, a ja, coz musze uszanowac prawo tej wyjatkowej PANI, bedzie mi przykro ale zawsze podkreslalem, ze femdom to dla mnie absolutnie wspaniala rozrywka w ktora uwielbiam sie angazowac na maksa

a tak ogolnie to szkoda poswiecac tego topiku na takiego osobnika jak ja, bo to naprawde bardzo dobry i ciekawy film,

Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #17

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
hans4 napisał(a):
zeby bylo jasne, bylo mi bardzo przykro....
zawsze staram sie byc maksymalnie uczciwy wobec kobiet, a zycie pisze rozne scenariusze, mysle ze to bylo tylko tymczasowe zauroczenie, coz tak bywa czasami, i jeszcze jedno - na pewno jej nie oszukalem.
PANI SZPICRUTA ma prawo w kazdej chwili zerwac kontakt ze mna, a ja, coz musze uszanowac prawo tej wyjatkowej PANI, bedzie mi przykro ale zawsze podkreslalem, ze femdom to dla mnie absolutnie wspaniala rozrywka w ktora uwielbiam sie angazowac na maksa

a tak ogolnie to szkoda poswiecac tego topiku na takiego osobnika jak ja, bo to naprawde bardzo dobry i ciekawy film,
sam zacząłeś
w ten sposób nie postępuje się z osobami,które są nieszczęśliwie zakochane
zważ na to,że my-Dominy-dosyć często mamy takie sytuacje
masz rację-życie pisze różne scenariusze i trzeba być elastycznym
a ty nie byłeś
"chcę cię tylko do zabawy...zakochałaś się?to wypad,bo ja cię nie chcę..."
mogłeś to załatwic z ten sposób,by sama się przekonała,że to nie ma sensu
jest szczęśliwą mężatką?tego nie wiesz-może tylko chciała,byś tak uważał,być może ma swój honor i ambicję
nie zachowałes się w porządku
Za tę wiadomość podziękował(a): sudet

Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #18

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
no tak wyjasnilismy juz sobie, ze wzorem cnot to ja nigdy nie bylem, prawdopodobnie jestem jedynym draniem na tym forum co odprowadzal tzw ostatni raz zaplakana dziewczyne na przystanek autobusowy czy kolejowy. Tak przebywajac z druga osoba, nawet "umawiajac" sie ze to tylko zabawa, zawsze jest duza szansa ze pojawi sie cos wiecej niz krotkotrwala fascynacja i co wtedy jesli bez wzajemnosci? Przeciez sytuacja jest duzo bardziej skomplikowana niz w tzw wanilowym zwiazku, Bylo to dawno temu, moje fascynacje wydawaly mi sie bardzo nienaturalne no to szukalem szans na zabawe, taka prawda, swietego nie bede udawal, i jeszcze jedno-najgorsze , niczego nie zaluje,
dobrze przynajmniej ze nie wybieram sie na femdomowke, bo cos czuje ze tylek by byl caly obity i zadne blagania by nie pomogly :)
no tak, a ja ciagle nie na temat, prosze PANIA MODERATOR o przeniesienie tego do innego tematu....

film fajn,y ktos jeszcze ogladal i czy jest szansa ze cos napisze sensownego?

Zwiastun nowego filmu 3 lata 2 miesiąc temu #19

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
zrobiłeś fatalne wrażenie i tego już nic nie zmieni

Odp: Zwiastun nowego filmu 2 lata 4 miesiąc temu #20

• norslaver
  • norslaver Avatar
mnie tez stukot obcasow doprowadza do podniecenia niezaleznie czy slysze je na ulicy czy tez gdy leze zwiazany na podlodze a Pani sie kreci w drugim pokoju.

Co do filmu mam pytanie czy ten film jest dostepny w normalnej sprzedaży czy tylo w internecie?
Zasilane przez Forum Kunena