Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: STELLA-TRANS z Bytomia

STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 11 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Z pewnych źródeł wiem, że klimaty TV w Bytomiu rozwijają się w imponującym tempie.

Czy może ktoś przybliżyć użytkownikom forum trzecią z Trans-Domin, którą można zastać w bytomskim Studio?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez czasownik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mądrość i tylko mądrość... 9 lata 9 miesiąc temu #2

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Trzecią transetką jest Stella. Z łaciny słowo to oznacza "gwiazda" :) Z całą pewnością można z nią porozmawiać jak z kumpelą. Osóbka ciekawa pod wieloma względami. Fascynująca a nawet jakby głębiej zastanowić się to i może odważna.

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 9 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
Tak wiem. Poznałem niedawno Stellę.

Pisać aby coś napisać, to lepiej nic nie pisać.... 9 lata 9 miesiąc temu #4

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
I co?

(Nie wiem czy takie zdania jak twoje i moje obecnie na forum nie sa prymitywne? Dla mnie forum kojarzy się z jakąś dyskusją, gdzie osoba umieszcza jakąś dłuższczą, przynajmniej kilku zdaniowa wypowiedź, a nie dwa słowa).

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 9 miesiąc temu #5

• nanemah
  • nanemah Avatar
Czasem lapidarność bywa cnotą. Tak przynajmniej twierdził niejaki Gaius Iulius Caesar. Tyle że on marnie skończył :)

Lapidarność... 9 lata 9 miesiąc temu #6

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Nie wiem czy jest to cnota, ta "lapidarność". Zastanawiając się głębiej, to może okazać się pustką, brakiem inteligencji, czy ubogim wyrażaniem swoich myśli (oczywiście mam na myśli cały czas słowo pisane, bo chodzi mi o wyrażanie myśli na forach).

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 9 miesiąc temu #7

• nanemah
  • nanemah Avatar
Pani Naomi, myślę, że wszystko zależy od sytuacji. Czasem jednym celnym zdaniem, a nawet słowem, można podsumować dyskusję, spuentować czyjąś wypowiedź. Czasem krótki, jasny, przejrzysty post znaczy więcej niż długi elaborat. Faktem jest jednak, że na ogół warto jednak myśl rozwinąć, pogląd uzasadnić, itp., co sprawia, że potrzebna jest dłuższa wypowiedź. Ważne, by - jak mawiał nasz wielki poeta - "odpowiednie dać rzeczy słowo", a "język giętki wyraził to, co pomyśli głowa". (Chociaż ja znam lepsze zastosowania dla giętkości mego języka...) :)

Oda do lapidarności... 9 lata 9 miesiąc temu #8

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Oczywiście nanemahu że to wszystko co napisałeś jest prawdą, ale wtedy ważna jest trafność użytych słów, aby dokładnie wypowiedzieć myśl. Czy do lapidarnych wypowiedzi można zaliczyć: "Tak wiem. Poznałem niedawno Stellę"? Nic z tego zdania nie wynika, nie jest to też kwintesencja myśli. (Pezepraszam czasownika że padł ofiarą przykładu :)) Ale to tylko przykład)

O:Oda do lapidarności... 9 lata 9 miesiąc temu #9

• nanemah
  • nanemah Avatar
Świadomie starałem się nie odnosić w tym wątku do konkretnych wypowiedzi konkretnych osób, gdyż wydaje mi się, że to nie jest moja rola. No, ale Pani wolno :)

Może i można... 9 lata 9 miesiąc temu #10

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Może i mi można, ale czy coś z tego wynika? Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a które jest dla mnie ważne i istotne.

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #11

• nanemah
  • nanemah Avatar
Jeśli pytasz, Pani Naomi, czy to konkretne zdanie coś wnosi, to - mam nadzieję, że kolega Czasownik mi wybaczy - faktycznie wnosi niewiele :)

Po co... 9 lata 8 miesiąc temu #12

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
To po co takie "wypociny piszesz" aby nabijać licznik postów umieszczonych? Pisać aby pisać, to lepiej nic nie pisać, bo można się kompromitować. :) Uważam, że te posty są ciekawe i warte uwagi które naturalnie skłaniają człowieka do odpisania, a nie takie "strzępy".

O:Trzecia Trans-Domina z Bytomia (STELLA-TRANS) 9 lata 8 miesiąc temu #13

• nanemah
  • nanemah Avatar
Z całym szacunkiem, ale sama bijesz pianę, krytykując czasownika. Co Twoje pisanie wnosi merytorycznego do dyskusji?

Bicie piany... 9 lata 8 miesiąc temu #14

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Absolutnie nie krytykuję czasownika, było to przytoczenie najbliższego przykładu jaki miałam na oku. Zresztą napisałam w nawiasie, że to nie jest uwaga personalna. A ty za każdym razem doszukujesz się jakiś zgrzytów, jak nie między mną a Pamelą, to czasownikiem znowu.
Oczywiście że nic nie wnosi merytorycznego, jeżeli musze dyskutować z tak płytkimi wypowiedziami.

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #15

• smiec3
  • smiec3 Avatar
To je pogłęb. Doszukaj się drugiego dna, wypytaj rozmówcę co miał na myśli i dodaj własną ocenę jego słów. Zrobi się z tego + 5 linijek i już można będzie w spokoju ducha kleić to na forum. I nie podpadnie się pod grzech "lapidarności".

Inną zaś rzeczą, iż powszechnie znane jest stwierdzenie "daj debilowi mówić, sam się obnaży swemi słowy". Nie bez kozery przodkowie nasi wymyślili iż "Mowa jest srebrem a milczenie złotem". Zatem życzę Ci, byś się kąpała w złocie. Lub odkryła zaletę lapidarności.

Albo też dostała zapalenia palca na klawiaturze.

Wedle wyboru, potrzeb własnych i cudzy, oraz uznania. ;)

p
s
.

O:Bicie piany... 9 lata 8 miesiąc temu #16

• nanemah
  • nanemah Avatar
Naomi trans napisał:
A ty za każdym razem doszukujesz się jakiś zgrzytów, jak nie między mną a Pamelą, to czasownikiem znowu.
Nie doszukuję się zgrzytów. Stwierdziłem jedynie, iż te wypowiedzi wniosły do dyskusji tyle samo, co ta, którą krytykowałaś. Czyli nic. W charakter relacji między Tobą a czasownikiem nie wnikam, bo to nie moja sprawa.
Naomi trans napisał:
Oczywiście że nic nie wnosi merytorycznego, jeżeli musze dyskutować z tak płytkimi wypowiedziami.
Sęk w tym, że wcale nie musisz. Możesz pociągnąć dyskusję dalej, omijając ową płytką wypowiedź, wnieść do niej coś merytorycznego. Smiec3, choć w formie dość napastliwej, co u niego chyba normalne, słusznie Ci podpowiedział: dopytaj rozmówcę, co miał na myśli, napisz coś od siebie, a potem przeczytaj własną wypowiedź (przed opublikowaniem) i usuń z niej to, co niepotrzebne. :)

... 9 lata 8 miesiąc temu #17

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Uważam że wszystko było potrzebne, dlatego opublikowałam to co opublikowałam. Nanemah nie udawaj intelektualisty i medotologa.

O:... 9 lata 8 miesiąc temu #18

• nanemah
  • nanemah Avatar
Cóż, nie muszę udawać. I to nas różni. EOT.

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #19

• Lady Kemintiri
  • Lady Kemintiri Avatar
Przepraszam, bo ja chyba zbyt tępa jestem... Czy ty Naomi kłócisz się o to, że ktoś napisał jedno zdanie? Uważam, że bardzo słusznie ktoś postępuje skracając swoją wypowiedź, jeżeli nie ma potrzeby jej rozbudowywania. A może chodziło ci o to, że czasownik nie dodał tu stu pięćdziesięciu siedmiu milionów zachwytów na temat Stelli? Przecież ta Pani ma swoje zdjęcia w anonsie i każdy ją widzi :) Chociaż w sumie to rzeczywiście wygląd to nie wszystko, bo w bsdm tak naprawdę nie do końca się liczy. Jeżeli chodzi o intensywne nabijanie sobie ilości postów... Skoro twierdzisz, że ta dyskusja ma tylko to na celu, to dlaczego sama jej nie przerwałaś?
A teraz czekam na falę.

O:Mądrość i tylko mądrość... 9 lata 8 miesiąc temu #20

• czasownik
  • czasownik Avatar
Dobra. Narobiłem zamieszania swą "lapidarną" wypowiedzią, więc spróbuję teraz wyjaśnić, o co mi chodziło.

Otóż moja zwięzła wypowiedź była niczym innym jak potwierdzeniem tych oto spostrzeżeń napisanych przez Naomi:

Naomi trans napisał:
Trzecią transetką jest Stella. Z łaciny słowo to oznacza "gwiazda" :) Z całą pewnością można z nią porozmawiać jak z kumpelą. Osóbka ciekawa pod wieloma względami. Fascynująca a nawet jakby głębiej zastanowić się to i może odważna.

Gwoli ścisłości dodam, że moje spotkanie ze Stellą miało charakter prywatny (bez otoczki BDSM)i można powiedzieć, że nieco przypadkowy. Pogadaliśmy sobie chwilę ze Stellą na temat piłki nożnej, motoryzacji, a także na temat problemów z jakimi styka się transetka we współczesnym świecie. Tysiąca zachwytów z mojej strony nie padło, gdyż jak już pisałem, moje preferencje zawężają się do Femdom, natomiast jako osoba z natury ciekawa, interesuję się także innymi "gałęziemi" BDSM, aczkolwiek w formie teoretycznej, stąd też mój mniej lub bardziej aktywny udział w większości działów na tym forum.

Co do wypowiedzi jednozdaniowych, to po prostu czasem zdarza mi się zrobić sobie taki przerywnik pomiędzy przedstawianiem jakich głębszych wywodów.

Poydrawiam

---- 9 lata 8 miesiąc temu #21

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
W czasie dominacji, domina może spontanicznie zapragnąć sexu z gościem-uległym. Jednak musi to być potrzeba dominy. I chyba to nie ma nic wspólnego z tym, że domina jest uległa, albo została zdominowana. Taki akt również może być elementem spotkania.

O:---- 9 lata 8 miesiąc temu #22

• nanemah
  • nanemah Avatar
a jaki to ma związek z tokiem dyskusji?

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #23

• Lady Kemintiri
  • Lady Kemintiri Avatar
Pewnie niechcący umieściła post nie w tym miejscu co trzeba. Mi się to też czasami zdarza :)

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #24

• nanemah
  • nanemah Avatar
Oj, Lady, Lady, a ja myślałem, że to było po prostu ćwiczenie lapidarności wypowiedzi... No, ale cóż... Lady pozbawia mnie złudzeń... taki mój niewolniczy los :)

O:STELLA-TRANS z Bytomia 9 lata 8 miesiąc temu #25

• Stella-Trans
  • Stella-Trans Avatar
SPROSTOWANIE

Zaszła pomyłka techniczna w informacji, ponieważ ja nie jestem osobą dominującą, tylko uległą.

Pozdrawiam
Stella

Pojawienie się... 9 lata 7 miesiąc temu #26

• Naomi trans
  • Naomi trans Avatar
Fajnie że pojawiłaś się Stella na tym forum. Mam nadzieję, że to nie jest jedyny wpis jaki zostawiasz po sobie tutaj. Do fajnych wniosków możemy dojść wspólnie, kiedy będziemy dzieliły się swoimi przemysleniami.

O:Pojawienie się... 9 lata 7 miesiąc temu #27

• Stella-Trans
  • Stella-Trans Avatar
Dziękuję za powitanie Naomi. Oczywiście możemy w wolnych chwilach dzielić się na forum swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Pozdrawiam.

O:Pojawienie się... 9 lata 7 miesiąc temu #28

• rajmund001
  • rajmund001 Avatar
Czekamy aż Stella coś nam opowie o sobie i o swoich doświadczeniach.

Pozdrawiam

O:Pojawienie się... 9 lata 7 miesiąc temu #29

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
stelli jest trudno się wypowiadać, bo ona ciągle zajęta jest ....ona ma bardzo dużo gości, a w domu nie ma netu
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Dr.M.

O:Pojawienie się... 9 lata 7 miesiąc temu #30

• czasownik
  • czasownik Avatar
Obiecała, że w przyszłym tygodniu napisze coś, jak znajdzie wolną chwilę.

Bardzo zaciekawiła mnie historia Stelli, której szczątkowe elementy miałem okazję poznać i uważam, że jest to temat wart opisania. Piękna historia o ukrywaniu przed światem swej prawdziwej natury i o osobie, która pomogła to prawdziwe "ja" uwolnić na światło dzienne.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena