Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: POPERS i inne środki

POPERS i inne środki 2 lata 2 dni temu #1

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Proszę o info co do tych środków
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POPERS i inne środki 11 miesiąc 1 tydzień temu #2

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 89
  • Oklaski: 1
Widzę, że tematu nikt nie pociągnął.
Nie jestem fanką dopalaczy ani innych dziwnych używek. Przyznam jednak, że szukam sposobów na przedłużenie, zwiększenie przyjemności. Przyjaciel jakiś czas temu wspomniał mi o poppersie.
Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia związane z jego użyciem?

POPERS i inne środki 11 miesiąc 1 tydzień temu #3

• S
  • S Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: -2
Mnie to od jakiegoś czasu chodzi po głowie, naczytałem się o poppersach trochę i to nic innego jak czysta chemia. Generalnie działanie ma polegać na rozluźnieniu mięśni, obniżeniu ciśnienia krwi i zwiększeniu tętna. Powodują też mocniejsze odczuwanie bodźców zewnętrznych a przy analu rozluźnienie zwieraczy.

I do ostatnie właśnie zawsze mnie interesowało najbardziej, ale jakoś nigdy nie miałem okazji spróbować jak to działa w praktyce. Natomiast pewne jest że kiedyś się to wydarzy pod okiem jakieś doświadczonej Pani :)

POPERS i inne środki 5 miesiąc 3 tygodni temu #4

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 76
  • Oklaski: 1
Dragi mnie nigdy nie interesowały ale poppersy przewijają się co jakiś czas w tematach femdomowych/bdsmowych tak więc trochę poczytałem na ten temat i postaram się przybliżyć temat zainteresowanym nie znającym dobrze języka angielskiego. Żadna z tych informacji nie jest przeze mnie potwierdzona a jest to wiedza ogólnie dostępna zaczerpnięta z sieci.

Poppersy to mieszanka chemiczna w formie cieczy służąca do wdychania.Są to związki chemiczne azotynów alkilowych.Azotyny te rozszerzają naczynia krwionośne obniżają ciśnienie krwi oraz przyśpieszają akcję serca a ich efekt trwa kilka minut.

Efekty:
- Dają kilkuminutowe uczucie "haju" .
- Mogą spowodować że orgazmy wydają się dłuższe a erekcja silniejsza choć znane są przypadki problemów z osiągnięciem erekcji po zażyciu poppersów.
-tak jak kolega wyżej napisał rozluźniają mięśnie zwieracza oraz pochwowe.
- u niektórych osób mogą spowodować omdlenia

Zagrożenia:
- mogą obniżyć ciśnienie krwi do niebezpiecznego poziomu tak więc nigdy nie powinno się stosować poppersów przy problemach z ciśnieniem.Nie powinno się również ich używać w połączeniu z viagrą.
- przy przedawkowaniu mogą spowodować śmierć przez uduszenie się
- istnieje ryzyko utraty świadomości oraz omdlenia
- mogą spowodować chemiczne oparzenia, wysypkę w okolicach nosa i ust oraz podrażnienia w gardle i nosie
- przy połknięciu mogą spowodować śmierć
- nigdy nie powinno się palić podczas zażywania poppersów gdyż są bardzo łatwopalne
- mogą spowodować nudności oraz bóle głowy
- bardzo rzadko mogą spowodować czasową lub stałą utratę wzroku.Jeżeli masz problem ze wzrokiem po zażyciu poppersów bardzo zaleca się wizytę u lekarza.
- niektóre testy na zwierzętach wykazały znaczne zwiększone ryzyko na zachorowanie na raka przy ich używaniu,

Czyli krótko mówiąc odradzałbym zdecydowanie używanie poppersów. No ale mamy wolny kraj wiec decydujcie sami czy kilkuminutowy haj i zwiększone odczucia seksualne są warte ryzyka.
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 3 tygodni temu przez kot Maciej . Powód: skladnia- tak to jest jak się czyta po wysłaniu wiadomości :)
Za tę wiadomość podziękował(a): CzarnaMamba

POPERS i inne środki 5 miesiąc 2 tygodni temu #5

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 140
  • Oklaski: 9
Wypowiem się bardziej praktycznie niż teoretycznie.

Osobiście próbowałam raz. W skrócie: chwilę po wdechu całe ciało ogarnia uczucie bardzo miłego odprężenia. Masz wszystko gdzieś i znikają problemy. Trwa to jakieś pół minuty max. W moim przypadku strasznie kręciło mi się w głowie i mdliło jeszcze długo po zakończeniu działania :sick: :sick: :sick:

Jeśli chodzi o uległych, to zdarzyło mi się kilka razy, żeby ktoś przyniósł poppersa na sesję. Wzmianka o rozluźnieniu odbytu jest prawdziwa. Odniosłam wrażenie, że podczas działania intensywność doznań uległego jest większa. Przynajmniej jeśli chodzi o aspekty psychiczne.

Moim zdaniem ten środek przy UMIEJĘTNYM (!) korzystaniu i nie przesadzaniu może być ciekawym urozmaiceniem. O ile (tak jak w moim przypadku) nie wystąpią przy tym psujące wszytko zawroty głowy :pinch:

Podsumowując: wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla każdego.
pozdrawiam, LauraWawa
laurawawa.blog.pl
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni temu przez LauraWawa.
Za tę wiadomość podziękował(a): S, CzarnaMamba, piwko39, kot Maciej

POPERS i inne środki 4 miesiąc 3 tygodni temu #6

• Borys666
  • Borys666 Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Wtrące swoje doświadczenia dużo zależy od jakości popersa mieszkając w UK próbowałem tamtejszych popersów muszę przyznać że dużo się różnią od większośći dostępnych w Polsce przypuszczam że u nas na rynku są podróbki. Pani Laura napisała napisała że "ciekawy" stan poczuła na pół minuty i własnie tak działają te dostępne u nas a w uk ten stan trwa ok 8-10 minut. Przynajmniej tak działa na mnie

POPERS i inne środki 3 miesiąc 4 tygodni temu #7

• maleus
  • maleus Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Też się wypowiem jako fan:

Poppers - w dużym skrócie, źle używany może być niebezpieczny, nadużywanie uszkadza śluzówkę, tak samo chlapnięcie spowoduje podrażnienie albo uszkodzenie. Co daje poppers - rozluźnienie, przyjemny haj. Co do efektów, na każde poppersy działają różnie, ponadto są różne związki i różnej jakości. Jeśli ktoś lubi duże zabawki w pupie - polecam markę Jungle Juice. Ogólnie poppers powoduje, że seks analny jest bardzo przyjemny - aczkolwiek utrudnia orgazm.

Środki typu RC - te które są aktualnie legalne raczej odradzam. Trzeba mieć naprawdę niezłą wiedzę, żeby nie skończyło się to źle. Niegdyś popularną zabawką był mefedron, obecnie popularne są jego analogi. Nadają się do zabawy raczej słabo, większość z nich to stymulanty - powodują zacisk mięśni, także odbytu.

Środki nielegalne - na bazie tych które nigdyś były legalne mogę powiedzieć, że efekt można uzyskać niesamowity, szczególnie jeśli Domina lubi klimaty sissy/fuckdoll :)
Zasilane przez Forum Kunena