Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie

Odp: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie 4 lata 9 miesiąc temu #31

• ostatni
  • ostatni Avatar
dokładnie ;) spoko Szczupak nie ma problemu skąd miałeś wiedzieć. Pani chce mi pomóc w studiach za co dziękuje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie 4 lata 9 miesiąc temu #32

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Witam Was -Jesteś Studentem Akademi Medycznej i uczysz się w ten sposób anatomi -to ciekawe na kim będziesz się szkolił z ginekologi- chirurgi miękej czy twardej- ortopedi-okułistyki .Widac ze wykorzystujesz Swoją Panią do swoich zachcianek a to powinno byc odwrotnie. Zyczę miłej nauki na zywym anatomicznym eksponacie Swej Lady Dominy Lady Red Cat 79. Pozdrawiam i zyczę míłego dnia.

Odp: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie 4 lata 9 miesiąc temu #33

• ostatni
  • ostatni Avatar
nie będę się uczył ginekologi bo nie studiuje medycyny tylko ratownictwo medyczne nie wykorzystuje swojej Pani do zachcianek tylko za ogólną zgodą trochę razem będziemy się uczyć także na sobie. A tak w ogóle Szczupak co Ciebie to obchodzi? to nasza sprawa czy ja się wtrącam do Twoich relacji z suczkami ? Najpierw zaczynasz swoje wywody wobec Mabh już nawet nie chce przypominać jak się czepiałeś LRC że się na Ciebie uwzięła teraz znowu chcesz coś sugerować wobec Niej a także i szczególnie wobec mnie gościu odpuść i omijaj mnie i moje wypowiedzi a w szczególności moją Panią i Panią Mabh z daleka bo sobie tego nie życzę tak ciężko to zrozumieć?

Odp: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie 4 lata 9 miesiąc temu #34

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
SZCZUPAK19 napisał(a):
Witam Was -Jesteś Studentem Akademi Medycznej i uczysz się w ten sposób anatomi -to ciekawe na kim będziesz się szkolił z ginekologi- chirurgi miękej czy twardej- ortopedi-okułistyki .Widac ze wykorzystujesz Swoją Panią do swoich zachcianek a to powinno byc odwrotnie. Zyczę miłej nauki na zywym anatomicznym eksponacie Swej Lady Dominy Lady Red Cat 79. Pozdrawiam i zyczę míłego dnia.
??????????????????????????????
nie rozumiem:):):):)
skoro pomagałam ludziom uczącym się fryzjerstwa czy makijażu-dlaczego mam nie pomóc Ostatniemu w praktycznej nauce zawodu?:)
na PO /chociaż może za Twoich czasów było jeszcze PW/ też czułeś się wykorzystywany,gdy koledzy ćwiczyli z Tobą pierwszą pomoc czy Cię bandażowali?:):)
wątpię:):)
Ostatnio zmieniany: 4 lata 9 miesiąc temu przez LadyRedCat79.

Odp: Dieta/Dietetyka/Zdrowe Jedzenie 4 lata 9 miesiąc temu #35

• ostatni
  • ostatni Avatar
widocznie się czuł wykorzystywany i teraz go to boli a może po prostu zazdrość?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena