Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Meskalina

Meskalina 10 lata 3 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Nie Maj 10, 2009 8:01 am
Autor:
szkodnik
Meskaliny nigdy nie próbowałem, dostępność tego na naszym rynku (przynajmniej jak dla mnie) jest zerowa. Słyszałem kiedyś, że ma podobne działanie do LSD jednak nie mnie to oceniać. Jednak na podstawie tych opinii układam meskalinę w moim małym świecie na wysokiej półce koło kwasu… Na bardzo wysokiej i zakurzonej półce, takiej, na którą prawie nigdy się nie sięga.
Wydaje mi się, że aby wywołać często opisywane po meskalinie "szamańskie odjazdy" to jednak szałwia jest najmniej szkodliwym środkiem (no w tym przypadku to słabym substytutem) i najbezpieczniejszym- nie spotkałem się nigdzie z opisem przypadku, kiedy człowiekowi po szałwii by odbiło. Może wywoływać krótkotrwałe stany depresyjne.

Kilka podstawowych informacji o meskalinie znajdziecie tutaj: pl.wikipedia.org/wiki/Meskalina

Jeżeli chodzi o "Drzwi percepcji" to pierwsze dwie strony zapowiadały się ciekawy i merytoryczny wstęp, następne 8 stron coraz bardziej utwierdzało mnie w przekonaniu, że jest to mniej praca na temat meskaliny a bardziej radosna twórczość totalnie naćpanego kolesia opisującego swoje głębokie przeżycia duchowe i eststyczne związane z przyjmowaniem tego środka… Na stronie dziesiątej postanowiłem lekturę zakończyć, nie chcę dalej katować się opisami boskiego krzesła i kwiatków w wazoniku. Jeżeli jest tam coś, na co warto zwrócić uwagę (może jednak autor a jakiś cel, do którego zmierza i będą z tego jakieś konkluzje) to skieruj mnie proszę do odpowiedniej strony.

Z jednym ze stwierdzeń zawartych w tym tekście zgadzam się natomiast całkowicie. Każdy z nas reaguje na swój sposób i każdy ma swoje własne przeżycia, które ciężko czasem opisać słowami i przekazać innym. Oczywiście zależnie od mojego sposobu postrzegania świata, stanu psychicznego, czy nawet nastawienia do życia w danym dniu, może zmieniać się moja reakcja na środki odurzające. Nie mówiąc już nawet o tym, jak bardzo różna może być reakcja u dwóch różnych ludzi. U niektórych ludzi przy przyjmowaniu wielu środków może zachodzić nawet reakcja paradoksalna.

Jednak chyba warto popróbować to wszystko opisać i wymienić się pewnymi doświadczeniami. Nawet jeżeli zrobimy to nieprecyzyjnie i czasami się nie zrozumiemy. Ja osobiście z meskaliną kontaktu nie miałem. Jeżeli ktoś z was miał tą przyjemność, zapraszam do podzielenia się odczuciami. Dużo się o pejotlach mówi i powiem szczerze, że sam bardzo chciał bym popróbować, tak choćby raz.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez czasownik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Meskalina 6 lata 4 miesiąc temu #2

• lajla
  • lajla Avatar
jestem za sesjami o calkowicie trzezwym umysle. Nie sadze, ze to dobry pomysl aby bawic sie pod wplywem wspomagaczy.
Jesli ktos nie czuje klimatu albo czuje slabo moim zdaniem powinien wprowadzic cos ciekawszego co podwyzszy adrenaline i podniecenia.
No ale kazdy ma swoje fantazje i mnie jest oceniac innych

Odp: Meskalina 6 lata 4 miesiąc temu #3

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
lajla napisał(a):
jestem za sesjami o calkowicie trzezwym umysle. Nie sadze, ze to dobry pomysl aby bawic sie pod wplywem wspomagaczy.
Jesli ktos nie czuje klimatu albo czuje slabo moim zdaniem powinien wprowadzic cos ciekawszego co podwyzszy adrenaline i podniecenia.
No ale kazdy ma swoje fantazje i mnie jest oceniac innych

Zgadzam się z tym i przychylam do tego.

Odp: Meskalina 6 lata 4 miesiąc temu #4

• lajla
  • lajla Avatar
Pod wpływem środków odurzających traci się kontrolę nad pełną świadomością i panowaniem.
Zasilane przez Forum Kunena