Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA

KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 10 lata 1 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Czy Panie z Uniwersytetu Bytomskiego zgadzają się na taką formę forumowej rozrywki?

Przykładowo: jeden z uległych z tego forum zapragnie mieć w swoim profilu jakiś element kojarzony z wybraną Dominą (fotkę Stópek w podpisie, jakąś specjalną dedykację miłosną itp.) Pani wyznacza mu wtedy jakieś zadania do wykonania. Osobnik ten musi np. odbyć trzy sesje w SG w charakterze kibelka, napisać trzy opowiadania o Pani albo coś innego (można też ustalić jakiś sztywny wykaz zadań, ale chyba lepiej dopasowywać to indywidualnie. Jak wykona pozytywnie to wtedy kupuje Pani jakiś prezent (np. ulubione perfumy, albo piękny kwiat doniczkowy żeby pasował do dekoracji w mieszkaniu Pani, albo np. drzewko bonzai) Potem następny level: - polegać to może np. na wykonaniu własnej galerii zdjęć, w profilu. Zdjęcia zostają wykonane podczas sesji z Panią i muszą być zaakceptowane przez Panią do publicznego użytku. Najwyższy stopień wtajemniczenia to fotka związana z Panią, którą uległy użytkownik będzi mógł posługiwać się jako zdjęcie główne w profilu.

Czy jest możliwość wprowadzenia na forum takich zwyczajów?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 10 lata 1 miesiąc temu #2

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Swietne

O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 10 lata 1 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
Ja proponuję aby taki plan przedstawić wszystkim Dominom uprawnionym do przeprowadzania sesji w STUDIOGOTHIC oraz wszystkim asystentkom. Jak dziewczyny z agencji będą się chciały włączyć do zabawy to też zapraszamy.

Zadania można protokołować publicznie na forum. Jakl ktoś chce żeby jego zadanie było utajnione to musi wtedy napisać specjalne podanie i czekać na akceptację.

O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 9 lata 6 miesiąc temu #4

• czasownik
  • czasownik Avatar
Temat został trochę zaniedbany...

Pozwolę więc sobie na odświeżenie wątku, jednocześnie korzystając z okazji, by zaprosić osoby dominujące oraz uległe do udziału w dyskusji, przedstawiania swoich pomysłów oraz dzielenia się znanymi z autopsji przykładami przekraczania kolejnych stopni wtajemniczenia w dominacji i w uległości.

Temat jest bardzo obszerny i myślę, że można pomysły te rozszerzyć poza zabawy forumowe.

Kiedyś Dr. M próbowała wdrożyć na fetyszu ideę BRACTWA DOMINACYJNEGO. Niestety krąg Miłośników BDSM nie zrzeszał wówczas na tamtym forum osób, które dorosły do tego, by zorganizować coś takiego jak BRACTWO DOMINACYJNE, ale obserwując w naszej BDSM-owej społeczności progres, widoczny chociażby w dyskusjach na forum SADOMANIA, jestem w stanie wyrazić swą nadzieję, iż ponowna próba stworzenia takiej organizacji, powinna tym razem zakończyć się sukcesem.

Przedstawię więc swoje propozycje:

1. Pasowanie (lub też Batożenie, chłosta trzcinką, kabelkiem etc.)

Rytuał polegałby głównie na tym, że niewolnik pragnący kształcić się w dziedzinie BDSM i doskonalić swą uległość oraz oddanie Pani, byłby zobowiązany do wstawienia się w określonym przez Panią czasie i miejscu, gdzie otrzymałby od swojej Pani określoną w regulaminie BRACTWA ilość razów na gołą dupę.

Chłosta mogłaby być wykonywana publicznie, w obecności komisji składającej się z zaproszonych Domin, niewolników oraz innych osób godnych zaufania. Jeżeli osoby biorące udział w uroczystości, nie miałyby nic przeciwko temu, pierwszy stopień wtajemniczenia niewolnika mógłby zostać udokumentowany na fotkach, bądź sfilmowany. (osoby pragnące zachować anonimowość wystąpiłyby w maskach i specjalnych strojach).

Po zakończeniu pasowania, niewolnik musiałby przedstawić swej Pani plan zadań, które zobowiązuje się wykonać w wyznaczonym przez Panią terminie.

Następnie Pani dodaje do tego swoje zadania i wszystkie punkty zobowiązania zostałyby zaprotokołowane.

2. Przyrzeczenie bezwzględnej wierności i posłuszeństwa Pani - na określony okres czasu

Po upływie wyznaczonego przez Panią czasu, efekty końcowe wywiązania się z postanowień zawartych w zobowiązaniu, zostałyby skrupulatnie sprawdzone przez Panią oraz przez komisję.

Następnie niewolnik zostałby poddany wyszukanemu zestawowi tortur fizycznych i psychicznych, których program zostałby przygotowany i dobrany przez Panią, bądź przez bractwo.

Po przejściu wszystkich praktyk przewidzianych na taką uroczystość, niewolnik złożyłby swojej Pani przyrzeczenie bezwzględnej wierności i posłuszeństwa, które obowiązywałoby go wyznaczony przez Panią okres czasu np. pół roku, albo rok. Czas ten mógłby zostać skrócony lub też przez Panią, jeżeli Pani uznałaby takie działania za przydatne w etapie przejścia do kolejnego rytuału, będącego następnym stopniem wtajemniczenia.

3. Przysięga wierności i posłuszeństwa Pani - obowiązująca niewolnika dożywotnio

Jeżeli niewolnik przejdzie pomyślnie próbę i wytrwa wyznaczony przez Panią okres czasu, dochowując wierności i będąc posłusznym w stopniu zadawalającym Panią, możliwe będzie wtedy przejście do kolejnego etapu.

Niewolnik uzyska wówczas prawo, by móc błagać swą Panią o przyjęcie na stałą służbę, na warunkach Pani.

Przysięga może być wtedy złożona uroczyście w obecności osób reprezentujących BRACTWO oraz wyznaczonych na świadków niewolników. Uroczystości tej mógłby towarzyszyć cykl rytuałów np. piętnowanie niewolnika, wpis do rejestru, picie moczu Dominy, filmowanie itp.

UWAGA: Jeżeli relacje Pani-niewolnik są już bardzo zaawansowane, to można przyspieszyć program, łącząc poszczególne punkty programu, które mogą zostać przeprowadzone podczas jednej uroczystości.

Co sądzicie o zaproponowanym przeze mnie systemie?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez czasownik.

O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 9 lata 6 miesiąc temu #5

• czasownik
  • czasownik Avatar
Jak moja Pani przyjedzie, to poproszę Ją, żeby przygotowała dla mnie jakiś program działań i kolejnych etapów do zaliczenia...

O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 9 lata 6 miesiąc temu #6

• nanemah
  • nanemah Avatar
Cóż... jak dla mnie brzmi to komicznie. Ale jeśli kogoś kręcą szopki, to jego sprawa :)

Odp: O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 5 miesiąc temu #7

• kolek84
  • kolek84 Avatar
A mi się właśnie udało przejść I Stopień Wtajemniczenia. Po intensywnym szkoleniu odbyło się pasowanie na niewolnika, które zaliczyłem, a chrztem było wypicie moczu od Swojej Dominy. Dzięki temu zostałem przyjęty w poczet niewolników. Już rozpoczełem starania u mojej Pani by rozpocząć naukę na poziomie średnio zaawansowanym.

Odp: O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 5 miesiąc temu #8

• kolek84
  • kolek84 Avatar
W mojej szkole szkolenia na niewolnika wygląda następujaco:

I STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA POZIOM PODSTAWOWY

Niewolnik przychodzi na kolejne sesje na szkolenie. W programie nauczania jest poznawanie zwyczajów
w BDSM, jako że jest to poziom podstawowy niewolnik często otrzymuje kary. Niewolnik musi znać na
pamięć wszystkie zasady dominacji, obowiązki niewolnika oraz prawa Pani. Po szkoleniu niewolnik
przechodzi pasowanie, a jako chrzest musi wypić nektar Swojej Pani.Robi to pierwszy raz bowiem picie moczu Dominy nie w programie podstawowym W ten sposób staje się niewolnikiem, otrzymuje też potwierdzenie z ,,egzaminu'' dokument Certyfikat Niewolnika.

II STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

By rozpocząć naukę na II poziomie niezbędne jest posiadanie Certyfikatu Niewolnika. Świadczy on o poziomie wiedzy niewolnika.Niewolnik nie posiadający certyfikatu musi zaczynać szkolenie od poziomu I. Pani podpisuję z niewolnikiem
kontrakt trzy miesięczny w okresie którym niewolnik zobowiazywałby się do wierności i posłuszeństwa. W razie złamania
kontraktu przez niewolnika Pani może nawet wydalić niewolnika ze służby.Jeżeli w okresie trzy miesięcznym Pani nie jest
zadowolona z niewolnika może przedłużyć na kolejne trzy miesiące kontrakt. Podczas trwania tego etapu niewolnik
jest często poniżany przez Panią ma to na celu potwierdzić ostateczną weryfikacje niewolnika . W II etapie w programie jest już piss. Na każdym spotkaniu niewolnik pije nektarek Pani. Szkolenie kończy się egzaminem w którym już uczestniczą inne Dominy. Zaliczenie egzaminu daje możliwość niewolnikowi dalszej nauki na III poziomie.

III STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA POZIOM ZAAWANSOWANY

Gdy niewolnik zaliczy II poziom daje mu to prawo o przyjęcie na III najważniejszy Stopień Wtajemniczenia. Niewolnik by móc kontunować naukę musi błagać Swoją Panią o przyjęcie na stałą już służbę. Jeżeli Pani wyrazi zgodę niewolnik podpisuje dożywotni kontrakt ze Swoją Panią. W ten sposób niewolnik staje się w tym momencie własnością Pani, która
decyduje o losie niewolnika

Odp: O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 5 miesiąc temu #9

• kolek84
  • kolek84 Avatar
Właśnie byłem u mojej Pani w studiu, w którym błagałem ją o przyjęcie mnie na służbę na II stopień wtajemniczenia na poziomie średnio zaawansowanym. Pani po wahaniach przyniosła umowę która mnie wiąże z Dominą na trzy miesiące w okresie próby i wpisała mnie na listę. Powiedziała też że jak pozytywnie przejdę ten etap, po trzech miesiącach mam szanse
dostać co jest moim marzeniem na III stopień co oznacza już dla mnie stałą służbę. Natychmiast po usłyszeniu tych wiadomości ucałowałem buciki mojej Pani oraz na początek szkolenia wypiłem jej nektar.

Odp: O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 4 miesiąc temu #10

• frelak45
  • frelak45 Avatar
Mam pytanie do DR Manueli ile jest tak naprawdę stopni wtajemniczenia? stąd dowiaduję się o trzech, z innego o pięciu

Odp: O:KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 4 miesiąc temu #11

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
to wszystko zależy od preferencji danej Dominy oraz jej umiejętności frelak45 napisał(a):
Mam pytanie do DR Manueli ile jest tak naprawdę stopni wtajemniczenia? stąd dowiaduję się o trzech, z innego o pięciu

Odp: KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 3 miesiąc temu #12

• podnozek tom
  • podnozek tom Avatar
Prosze Dr Manuelo w jaki sposob trafić na takie szkolenie i czy bylby na wstępie mozliwy wybór Dominy ktora prowadziłoby mnie i docelowo stala sie moja Wlascicielka ?
Bardzo pragne rozpoczac taka edukację.

Odp: KOLEJNE STOPNIE WTAJEMNICZENIA 6 lata 3 miesiąc temu #13

• janzwenus
  • janzwenus Avatar
tak okolo światecznie.
Prawdopodobnie trzeba wykazać się zdaną maturą (może być- sadząc po tych wszystkich tak pani, wszystko dla pani, etc...- kupiona na bazarze), obowiązkowo z algebrą, no z arytmetyką chociazby.
Badaniami lekarskimi wykluczającymi arytmię
wykupionym programem skrupulatnie dezorganizującym proces myślenia. (najlepiej wg autoskiej licencji uniwer sytego tetu)
Obowiązkowo; trywialność, bezmyślność, infantylność, groteskowość, jałowość, numer buta - wróc nr konta z kodem dostępu.

Najwyższe stopnia wtajemniczenia wylaniją się stąd następująco;
po osiągnięciu owych osiągnięć ;

bractwo szpitala psychiatrycznego i na koncu ...
poziom innego wymiaru...
Zasilane przez Forum Kunena