Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic

Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 9 lata 10 miesiąc temu #1

• czasownik
  • czasownik Avatar
Jest taki rejestr ogólnoświatowy (IRS) prowadzony przez OWK, o którym tu później napiszę. Nie każda polska Domina ma jednak ochotę rejestrować tam swoje własności. Także może stworzymy nasz rejestr, w którym figurować będą wszystkie osoby uległe przyjęte na stałą służbę przez polskie Dominy. W takim układzie, mogą rejestrowani być też obcokrajowcy, jeżeli są na służbie u którejś z polskich Domin.

W kartotece może być odnotowywany przebieg służby oraz przebyte testy sprawnościowe. Wszystko z zachowaniem zasad anonimowości (zamiast danych personalnych - nick i numer, foty mogą być bez twarzy albo w przebraniu - maska itp.)

Czy jest tu na forum grono osób zainteresowanych takim rejestrem?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 9 lata 10 miesiąc temu #2

• nanemah
  • nanemah Avatar
A jaki właściwie ma być cel istnienia takiego rejestru? Czemu to ma służyć? Jakoś nigdy nie mogłem tego zrozumieć...

Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 9 lata 10 miesiąc temu #3

• czasownik
  • czasownik Avatar
Dla wielu osób uległych zaszczytem byłby wpis do takiego rejestru. Myślę też, że i Dominom sprawiłaby satysfakcję możliwość pochwalenia się posiadaniem na własność jakiegoś niewolnika, który ma na swoim koncie jakieś zasługi w budowie polskiej sceny BDSM. Byłby to też jakiś sposób na to, by uległemu nie wolno było odwiedzić innej Dominy, zwłaszcza gdyby swój numer identyfikacyjny z rejestru miał wytatuowany albo wypalony na ciele.

Jak będę przygotowywać materiały o OWK na stronkę, to sprawdzę dokładniej informacje o IRS, ale z tego co pamiętam, to udział w tym przedsięwzięciu wiąże się z jakimiś zniżkami cennika pobytu w Królestwie Kobiet dla Domin i ich niewolników, a także z możliwością promocji linków do strony Dominy.

Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 9 lata 10 miesiąc temu #4

• nanemah
  • nanemah Avatar
Cóż... różne są ludzkie potrzeby. Jeśli chodzi o tatuaże i wypalanie, to już się wypowiadałem w innym wątku - dla mnie to głupota, ale jeśli ktoś lubi się oszpecać, to jego problem. Nijak nie rozumiem, jak ma ten rejestr chronić przed tym, by niewolnik nie poszedł do innej dominy, choćby dlatego, że: 1. rejestruje się w nim zaledwie część osóļ, reszta o nim nie wie albo go olewa 2. jeśli klient idzie do agencji, to płaci i nikt go nie pyta, czy jest w rejestrze. Poza tym co z rejestrem, gdy z jakichś powodów związek uległy-Domina się kończy? Usuwanie znamienia? A już najbardziej bawi mnie wpisywanie tam osób, które bawią się w dominację i uległość wirtualną. Wystarczy, że jedna z nich zmieni nick...

Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 9 lata 10 miesiąc temu #5

• czasownik
  • czasownik Avatar
Na tatuowanie, bądź wypalanie znamion decydują się raczej osoby, których relacje trwają nie 1-2 spotkania, tylko dłużej. Może idea prowadzenia rejestru nie jest do końca zrozumiała dla kogoś, kto styka się z takim tematem pierwszy raz, ale prowadzenie takich rejestrów jest bardzo ciekawym urozmaiceniem dla pasjonatów BDSM z całego świata.

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 6 lata 8 miesiąc temu #6

• frelak45
  • frelak45 Avatar
czy już powstał ten rejestr? jestem bardzo zainteresowany wpisaniem do rejestru

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 6 lata 8 miesiąc temu #7

• ioculuss
  • ioculuss Avatar
oczywiście nie zapominamy o zagrożeniach związanych z podawaniem swoich danych osobowych na forum publicznym chyba, że tak zdecyduje Nasza Panii ;-) ; rozwagi: wszystkim - prawdziwy związek i tak kiedyś się zrodzi bez desperacji.

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 6 lata 8 miesiąc temu #8

• maly_niewolnik
  • maly_niewolnik Avatar
tu jest temat z rejestrem sadomania.pl/forum/22-BDSM-w-sieci/5662-Rejestr-niewolników
na ktoym pisalem ze moge zrobic taki ale musielibyscie pomoc

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 5 lata 2 miesiąc temu #9

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Uwazam ze taki rejestr uleglych :- suk i psów wraz z certyfikatem byłby potwierdzeniem przynaleznosci do Milosników "DOMINACJI" Pozdrawiam-Dobranoc.

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 5 lata 2 miesiąc temu #10

• ostatni
  • ostatni Avatar
dobry to pomysł ale trudny do wykonania

Odp: Ogólnopolski rejestr niewolników i niewolnic 5 lata 2 miesiąc temu #11

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Witam - Ostatni sprawa certyfikatów jest bardzo prosta i realna do wykomania -Dominy zgłaszają swoje suki-psy do Lady Dominy DR. Manueli z danymi a Ona odsyla certyfikat o wpisie na listę suk i niewolników. Sprawa do dyskusji. Pozdrawiam-Dobranoc.
Zasilane przez Forum Kunena