Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nauka,praca?

Odp: Nauka,praca? 5 lata 2 miesiąc temu #31

• ostatni
  • ostatni Avatar
tak tak zamiast szampana mocz :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nauka,praca? 5 lata 1 miesiąc temu #32

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Szampan pije Jej Wysokosc Lady Domina DR. Manuela i suczki jesli zasłuźą w oczach Pani. Złoty nektar Pani Lady Domińy DR. Manueli powinien miec prawo pic tylko prymus po egzaminach i to ciepły do pyska -a reszta psöw tylko od niewolnic i to male dawki a nie do syta. Pozdrawiam Naszą Drogą Lady Dominę DR.Manuelę z Całego Serca i zyczę miłej nocy -Dobranoc.

Odp: Nauka,praca? 5 lata 1 miesiąc temu #33

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
SZCZUPAK19 napisał(a):
Szampan pije Jej Wysokosc Lady Domina DR. Manuela i suczki jesli zasłuźą w oczach Pani. Złoty nektar Pani Lady Domińy DR. Manueli powinien miec prawo pic tylko prymus po egzaminach i to ciepły do pyska -a reszta psöw tylko od niewolnic i to male dawki a nie do syta. Pozdrawiam Naszą Drogą Lady Dominę DR.Manuelę z Całego Serca i zyczę miłej nocy -Dobranoc.
zapraszam do mnie na szampana z mojego krocza :) :) :) :)

Odp: Nauka,praca? 5 lata 1 miesiąc temu #34

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Droga Lady Domino DR. Manuelo -zaskoczyłas Mnie -porównując Mnie skromnego Mastera SZCZUPAKA19 do psiny -chyba jest to zart tynfa wart. Mogę dotrzec do Lady Dominy DR.Manueli z prawdziwym szampanem i z Drogą Lady Dominą DR. Manuelą go wypic a Złoty Nektar oddac na suczkię lub psa. Pozdrawiam zycząc Miłego dnia. Całuję.

Odp: Nauka,praca? 5 lata 1 miesiąc temu #35

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
Dr.M napisał(a):
SZCZUPAK19 napisał(a):
zapraszam do mnie na szampana z mojego krocza :) :) :) :)

Pani Doktor Manuello
Ja tam nie jestem godny wypic mocz z Pani Krocza ????? Ja od razu mowie ze wole wypic mocz suczki lub od jednej z Pani ktora u Pani pracuje ??? Dla mnie to za wysokie Progi, nie jestem wart zeby wypic piss od Najjasniejszej Pani Manuelli ??? I moze to by mnie nie krecilo, wolal bym zeby mnie Pani ponizyla i kazala wypic siki od ktorejs z Pani Podwladnych Dziewczyn ???? Pozdrawiam Nasza Schefowe Dr. Manuelle

Odp: Nauka,praca? 5 lata 1 miesiąc temu #36

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
pozdrawiam serdecznie i zapraszam na pisik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena