Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Mam knebel.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #1

• jakub
  • jakub Avatar
Wygląda na to, że zostałem zablokowany, jak na razie tylko w temacie "Wywiad z Panią Laurą z Wawy". No kurcze szkoda bo akurat wyczułem autentyczną nić porozumienia z Panią moderator, za co jej tam nawet podziękowałem a dodatkowo swoim zwyczajem chciałem to uzasadnić a tu knebel. Pani LRC mam nadzieję, że moja wrodzona dobra wiara w ludzi chociaż tym razem nie dostanie po łbie, ale ja Pani odpowiedź Hansowi odebrałem jako czystą i pragmatyczną wierność faktom. Szkoda tylko, że nie wyprostowała Pani jeszcze chociażby tego;

hans4 napisał(a)
wydaje mi się, że dorobiłeś się tutaj swoje tematu o swoich żalach czy coś podobnego i może warto tam kontynuować tą jakże wartościową konwersacje na twój temat

To co na niebiesko, przecież ja pisania o sobie unikam jak ognia, był tu taki wątek więc nie będę powtarzał. hans miewa takie przerwy w świadomości to może się nie orientować a Pani się jednak trochę boi to prędzej zrozumie.
Odemnie tylko tyle; hans - niu! niu! niu!, ty niedobry, pisz prawdę! A poza tym w twoim wieku to by nawet wypadało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #2

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 209
  • Oklaski: 13
Bez paniki temat został zablokowany dla wszystkich.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #3

• jakub
  • jakub Avatar
Oooooo, fiu, fiu, fiu, toż to totalna cenzura i to nie tylko wobec totalnej opozycji? Ale jaja.
Trochę szkoda bo zwykły napisał tam taki też niby zwykły tekst, ale to jak partia szachów. Na pierwszy rzut oka niby nic, ale jak się to przeanalizuje to dopiero widać ile tam wariantów kontynuacji. Aaaale sam nie wiem, może tu mu odpowiem, albo jeszcze zobaczę, może dorzuci coś ciekawego to wtedy, hurtem. A tobie kocie Macieju przypominam, że jesteś mi winny odpowiedź z przed paru dni.
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 1 tydzień temu przez jakub.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1067
  • Oklaski: 106
Nikogo i niczego nie blokowalam.
Gdybym podjęła jakąkolwiek tego typu akcję-poinformowalabym o niej publicznie.
Sprawdziłam temat-nie mam problemu,by dodać w nim odpowiedź.
Proszę również innych o taki test.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #5

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
Dziwne zalogowałem się na komputerze i miałem możliwość odpowiedzi. Jako że wcześniej sprawdzałem z telefonu, to zalogowałem się na telefonie i mi wyświetla "Nie możesz odpowiadać w tym temacie". Po ponownym zalogowaniu na komputerze dalej nie można odpowiadać.

W sumie nie jest napisane że temat zablokowany więc nie wiem co się dzieje.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #6

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Admin ma się w niedzielę zająć tą usterką.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #7

• jakub
  • jakub Avatar
A dla mnie jest jeszcze dziwniejsze, że ma Pani jednak kontakt z administratorem, zawsze w wypadku problemów była mowa że jest nieuchwytny.
A co do blokady to w tym temacie sadomania.pl/forum/38-Wywiady/9241-wywiad-z-jarkiem-gowno jest takie coś;

UWAGA: Tematy znajdujące się w dziale "WYWIADY" zostały zablokowane. Wpisy w tym dziale mogą dodawać tylko osoby upoważnione.

Na całej przegródce "WYWIADY" wisi kłódeczka jak byk.
Wszystko więc, co Pani tu wrzuci będzie nieobrabialne dla gawiedzi a tylko dla uprzywilejowanych. Albo więc przerzuci to Pani gdzie indziej, albo coś tam, coś tam, albo admin widmo coś poprawi, chociaż 28 już na horyzoncie. Ale zobaczymy.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #8

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Proszę użytkowników o sprawdzenie czy w innych tematach nie ma tego problemu.
Jakub-sama już na to wpadłam.Mam nadzieję,że temat już odblokowany.
Mam nadzieję,że nie mamy awarii na stronce.
Może następnym razem zanim zaczniesz krzyczeć:"Cenzura",pomyslisz chwilę.
To forum nie jest moderowane pod ciebie;)
Tak,Admin jest osobą bardzo zajęta i nie pojawia się tutaj.
Nigdy nie twierdzilam,że nie mam z nim kontaktu.
Temat o wywiadzie z Panią Laura odblokowany?

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #9

• jakub
  • jakub Avatar
Pani LRC bardzo przepraszam, że chciałem pomóc. 3 godziny temu jeszcze nic nie działało, teraz w tej innej przegródce jest ok. Nie jestem pewny ale tutaj krzyk wyraża się pisząc dużą literą. No w każdym razie inaczej niż normalnie, a ja napisałem przecież normalnie. No to gdzie tu krzyk? Ale Pani jest sprzeczna, a ja jaj.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #10

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
Pani LRC bardzo przepraszam, że chciałem pomóc. 3 godziny temu jeszcze nic nie działało, teraz w tej innej przegródce jest ok. Nie jestem pewny ale tutaj krzyk wyraża się pisząc dużą literą. No w każdym razie inaczej niż normalnie, a ja napisałem przecież normalnie. No to gdzie tu krzyk? Ale Pani jest sprzeczna, a ja jaj.
Powinieneś przeprosić za wypisywanie głupot o cenzurze.
Bo to było zwykłe pomówienie z twojej strony.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #11

• jakub
  • jakub Avatar
Bardzo przepraszam za wypisywanie głupot o cenzurze. Naprawdę przepraszam.
Z tym pomówieniem to już tak bez przesady, nie pisałem przecież serio.
A takie pytanko, nie znalazła by Pani nic za co mnie mogłaby przeprosić?
Przecież każdy może si pomylić a potem przeprosić to żadna ujma, ja nie mam z tym problemu.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #12

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 189
  • Oklaski: 5
Dyskusja już daleko odbiegła od samej Pani Laury, której był poświęcony. Dlatego szczerze mówiąc poczułem ulgę czytając że temat został zablokowany (w domyśle na jakiś czas) i to dla wszystkich. Moim zdaniem, nie tylko jakub jest tego powodem i może dobrze że to zamieszanie systemowe, przerwało ten off-topic. ;)

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #13

• jakub
  • jakub Avatar
Zmartwię Cie, mam zamiar tan wrócić. Coś chodzi mi po głowie. W prowokowaniu OT postawił bym się raczej na dalszych miejscach. Choć przyznaję, że czasem nie odpuszczam po prostu dla czystej zasady, no za stary jestem żeby zostać konformistą, to wynosi się przeważnie z domu z młodych lat, wrodzone cechy charakteru też nie są tu bez znaczenia. Jeśli więc nie chcesz popadać w psychiczny dyskomfort to lepiej tam nie zaglądaj. Choć osobiście raczej nie mam tematów tabu to niektóre tematy, niektórych uczestników po prostu omijam. Z góry zakładam, że nie znajdę tam nic ciekawego. Może to zadziała również u Ciebie?

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #14

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
Pozostaje pytanie czy znajdą się inni chętni żeby z tobą tam podyskutować bo samemu to tak nudno jest ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, Bluszcz

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #15

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Do wszystkich użytkowników:
Na forum obecny jest Admin,do którego mieliście tyle pytań:)

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #16

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
LadyRedCat79 napisał(a):
Do wszystkich użytkowników:
Na forum obecny jest Admin,do którego mieliście tyle pytań:)
Haaaloooo:)Tyle było pytań,tyle uwag-a teraz nic?:)

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #17

• jakub
  • jakub Avatar
Co prawda ja akurat do administratora jak dotąd nie miałem pytań, ale przez 5 minut nikt mi teraz nie stoi nad głową to spróbuję. może zdążę.
Pierwsze, jakie są widoki forum po 28 marca?
Drugie, gdyby pierwsze było pozytywne to czy można jakoś usprawnić forum w taki sposób, żeby można było filmy z You Tuba wstawiać w postaci linków? Chodzi o to, że teraz w jednym poście (o ile oczywiście czegoś nie zmaściłem) do jednego wpisu wchodzi tylko 1 cała ikona. Nie potrafiłem połączyć w jednym poście tekstu z 3 filmami.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #18

• Admin
  • Admin Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 1
Po 28 marca widoki się raczej nie zmienią ;)
Co do wstawiania linków z YouTube to nie bardzo wiem o co konkretnie chodzi bo jak na razie nikt nie zgłaszał takiego problemu. Póki co wyłączyłem automatyczne rozpoznawanie linków ponieważ ta funkcja może powodować pewne ograniczenia jednakże bez bardziej precyzyjnego opisu problemu nie bardzo mogę cokolwiek poradzić.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #19

• Lissa
  • Lissa Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Dlaczego po 28 marca miałoby się coś zmienić? Jestem tu od niedawna, dopiero się rozglądam :)

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #20

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Lissa napisał(a):
Dlaczego po 28 marca miałoby się coś zmienić? Jestem tu od niedawna, dopiero się rozglądam :)
Chodzi o opłacenie domeny;)

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #21

• jakub
  • jakub Avatar
aaa
www.youtube.com/watch?v=SECT9Kss67w
bbb
www.youtube.com/watch?v=EKcm_gNo5cM
ccc
www.youtube.com/watch?v=W2_QeRvMZBs
ddd
To co powyżej to próba czy administrator dobrze zrozumiał zgłoszony problem i wygląda, że jest super o to właśnie chodziło. Bardzo dziękuję, jeśli nie mnie to może komuś innemu się przyda.
A teraz jeszcze odnośnie tej opłaty, to ile to jest? O ile się orientuje to nie jakaś astronomiczna suma. Kilkaset zł. tak, dobrze napisałem?

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #22

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Myślę,Jakub,że to naprawdę nie jest twoja sprawa,a już tym bardziej nie jest to sprawa do roztrzasania na forum.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bluszcz

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #23

• jakub
  • jakub Avatar
Pani LRC z Panią to naprawdę....... Wiem, że rok temu opłata do końca nie była pewna i została zrobiona chyba w ostatniej chwili. Zapytałem bo gdyby sytuacja miała się powtórzyć a kwota taka jak napisałem to kilkoro uczestników i po sprawie. Też źle?

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #24

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
jakub napisał(a):
Pani LRC z Panią to naprawdę....... Wiem, że rok temu opłata do końca nie była pewna i została zrobiona chyba w ostatniej chwili. Zapytałem bo gdyby sytuacja miała się powtórzyć a kwota taka jak napisałem to kilkoro uczestników i po sprawie. Też źle?
To nie jest twoja sprawa,a Admin napisał,że jest ok.
Więc daj spokój.
W tamtym roku domena została normalnie opłacona,nie było żadnych problemów,nie rozsiewaj plotek.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #25

• jakub
  • jakub Avatar
kot Maciej napisał(a):
Pozostaje pytanie czy znajdą się inni chętni żeby z tobą tam podyskutować bo samemu to tak nudno jest ;)

Po pierwsze nie napisałem nic o dyskusji.
Po drugie dyskusja to tutaj unikalne zjawisko a ja jestem raczej realistą.
Po trzecie jeszcze nic nic nie napisałem a Ty już powszechnym tu zwyczajem zareagowałeś. Więc jednak jest jakiś odzew.
I po czwarte zamiast sie wyzłośliwiać co nawet stosunkowo wychodzi Ci chyba najlepiej spróbuj w końcu odpowiedzieć na moje proste pytanie.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #26

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Jakub-myślę,że nadszedł czas,byś pożegnał się z tym dusznym,nieliberalnym,strasznym,cenzurowanym itd,itp-forum:)
Jest na ciebie sporo skarg.
Wcale temu forum nie pomagasz-jak tobie się wydaje,wręcz przeciwnie.
Chcesz coś napisać na pożegnanie?
Za tę wiadomość podziękował(a): Bluszcz

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #27

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
Króciutko i po raz ostatni:
jakub napisał(a):
Po pierwsze nie napisałem nic o dyskusji.
Zmartwię Cie, mam zamiar tan wrócić. Coś chodzi mi po głowie. W prowokowaniu OT postawił bym się raczej na dalszych miejscach.

Coś tam jednak napisałeś. Masz zamiar wrócić czyli masz zamiar dyskutować. Chyba że przyznajesz że twój jedyny cel, to jak to samemu określiłeś prowokacja.
jakub napisał(a):
Po drugie dyskusja to tutaj unikalne zjawisko a ja jestem raczej realistą.

A zastanawiałeś się dlaczego ludzie z tobą nie dyskutują ? Podpowiadam że z "researchu" jaki posiadam nie jest to twój "nonkonformizm".
jakub napisał(a):
Po trzecie jeszcze nic nic nie napisałem a Ty już powszechnym tu zwyczajem zareagowałeś. Więc jednak jest jakiś odzew.

Ale ja się odnosiłem do dyskusji na tamten temat. Mieszasz znowu fakty tak by pasowały do twojej wizji rzeczywistości.
W tamtym temacie napisałem raz po kilkukrotnych twoich prowokacjach.Jest jakaś granica chamstwa.
jakub napisał(a):
I po czwarte zamiast sie wyzłośliwiać co nawet stosunkowo wychodzi Ci chyba najlepiej spróbuj w końcu odpowiedzieć na moje proste pytanie.

Tak długo jak będziesz prowokował i "dowalał" każdemu kto się z tobą nie zgadza tak długo na dyskusję ze mną nie licz. Ja lubię dyskutować, ale tylko wtedy gdy jest chęć także z drugiej strony . Udowodniłeś mi nieraz że dyskusja to ostatnie na czym Ci zależy.

I na koniec.
A tobie kocie Macieju przypominam, że jesteś mi winny odpowiedź z przed paru dni.

A to niby z jakiego powodu wydaje Ci się że jestem Ci coś winny ?
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, Bluszcz

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #28

• jakub
  • jakub Avatar
LadyRedCat79 napisał(a):
W takich okolicznościach skazany zwykle prosi o papierosa, ale ja nie palę, no to odpada.
Inna opcja to dobry obiad, akurat nie jestem specjalnie wybredny, ale z tej okazji wymyślił bym coś ekstra. Czytając jednak różne tutejsze posty wygląda, że po stronie rządzącej z finansami nie za wesoło, nie chciałbym więc nikogo rujnować. Ooo rzetelne uzasadnienie wyroku, w oparci o tutejszy "regulamin", tylko bez tych banałów o trolowaniu bo to przekona tylko i tak już przekonanych.
W swojej naiwności wierzę, że jakaś garstka mających wątpliwości gdzieś tu jednak jeszcze jest. Zarejestrowanych jest przecież prawie 1300 uczestników, więc jeśli tylko 10% ma odwagę tu zaglądać toż to już prawie tłum.
I najważniejsze. Życzę temu forum wszystkiego najlepszego i jeśli rzeczywiści zostanę stąd wywalony to aby przełożyło się to to na jego ożywienie i naprawdę stało się ciekawsze.

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #29

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
jakub napisał(a):
Zmartwię Cie, mam zamiar tan wrócić. Coś chodzi mi po głowie. W prowokowaniu OT postawił bym się raczej na dalszych miejscach. Choć przyznaję, że czasem nie odpuszczam po prostu dla czystej zasady, no za stary jestem żeby zostać konformistą, to wynosi się przeważnie z domu z młodych lat, wrodzone cechy charakteru też nie są tu bez znaczenia. Jeśli więc nie chcesz popadać w psychiczny dyskomfort to lepiej tam nie zaglądaj. Choć osobiście raczej nie mam tematów tabu to niektóre tematy, niektórych uczestników po prostu omijam. Z góry zakładam, że nie znajdę tam nic ciekawego. Może to zadziała również u Ciebie?

Gdybyś był spostrzegawczym to zauważyłbyś że próbowałem zdjąć trochę z Ciebie odium, spowodowanym całą tą nic nie wnoszącą do tematu dyskusją. Bo co do tego że sprowokowałeś tą dyskusję to nie ma najmniejszej wątpliwości. I przyznałbym rację hansowi co do Twojego braku wyczucia, gdybyś nie wyprowadził nas z błędu pisząc że świadomie używasz ironii i sarkazmu w imię swoich zasad. Ja nie zauważyłem tu braku akceptacji Twoich cech charakteru wyniesionych z domu, każdy jakieś ma. Tylko jeżeli druga, trzecia i czwarta osoba sugeruje niechęć do jakiś zachowań , to może warto to przemyśleć i podejść trochę konformistycznie, a nie się ich kurczowo trzymać i potem się dziwić tą niechęcią. Spójrz na to z tej strony że niektórym osobom trudno się oprzeć prowokacji. Bo wynieśli to z domu, albo w imię zasad.
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, CzarnaMamba

Mam knebel. 4 miesiąc 1 tydzień temu #30

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
LadyRedCat79 napisał(a):
Jakub-myślę,że nadszedł czas,byś pożegnał się z tym dusznym,nieliberalnym,strasznym,cenzurowanym itd,itp-forum:)
Jest na ciebie sporo skarg.
Wcale temu forum nie pomagasz-jak tobie się wydaje,wręcz przeciwnie.

Lady Red Cat, nie mam powodów by płakać lub tęsknić za jakubem. Zrobi Pani co zechce jednak uważam że taka decyzja teraz nie jest zasadna. Paradoksalnie, dla mnie Pani miałaby najwięcej powodów by go zablokować ale trochę wcześniej. A jednak Pani tego nie zrobiła
Natomiast argumentując teraz że jest sporo skarg to można się tylko domyślać że od Pani Bluszcz i kota Macieja, co mnie do końca nie przekonuje.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena