Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowe forum BDSM

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #31

• Lady Nederland
  • Lady Nederland Avatar
suczka do porodu napisał(a):
Ja osobiście kibicuje nowym realizacjom, to zawsze ożywia, pozwala nieco inaczej prezentować.
Moim zdaniem problemem jest, fakt tego że posiadanie strony internetowej (czy to sociamedia, forum, portalu, blogu) na poważnie to koszty. Im więcej oglądających i uczestniczących w "życiu" tym koszty wzrastają. Ktoś konkretnie musi wyłożyć kilka stówek.
Drugim moim zdaniem powodem na to że nie wychodzi, to brak umiejętności technicznych. Powiedzieć jaką chciało by się stronę to jedno, a wykonać ją to drugie.
A jak się już uda coś wykonać, to właściciele, administratorzy podchodzą do tego emocjonalnie. Traktując jako "własną krwawicę" co owocuje zamknięciem na uwagi, spostrzeżenia, sugestie użytkowników.

@strapon_fan pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
Po pierwsze, sama idea stricte for, do tak niszowego tematu jak bdsm jest chybiona. Fora mają taki minus że treści tworzą użytkownicy, dowolnie i często byle jak. A w tej działce jest bardzo mało konkretnych osób które wiedzą chcą się podzielić, bądź nie mają czasu na przesiadywanie na forach dla garstki masturbatorów. Jak dla mnie pomysł bez sensu... powinno się podążać w stronę interakcji między użytkownikami i zachęcania do aktywnego budowania społeczności, na identycznej zasadzie jak robią to najwięksi - fb, tw itp, czy na naszym podwórku - zbiornik czy bdsmclub... no ale to już jest też....
Nie zgodzę się że SocialMedia pozwalają na budowanie czegokolwiek. Raczej bezmyślne oznaczanie, liczące się treści multimedialne (grafika, video), znajomi? google w swoim podupadającym g+ nazwał to trafniej "kręgi".
Nie masz żadnej gwarancji że piszący i publikującym tam treści ludzie są rzetelni.
O wiele ciężej wejść w socialmedia w merytoryczną dyskusję. Choć to subiektywna ocena.
A sadomania akurat goni tych największych. Obecny silnik to www.jomsocial.com/ czyli możliwość tworzenia własnych stron typu socialmedia. Sadomania poszła wyważonym torem, dodając możliwości social, nie likwidując klu poprzedniej odsłony czyli forum. Czy kiedyś forum zostanie wyparte na rzecz ściany, streamu, like, comments hmmm pożyjemy zobaczymy. Na razie taka hybryda się sprawdza, forum nie umarło, z opcji social powoli użytkownicy korzystają. Wygląda to na naprawdę niezły upgrade.
Po drugie, treść. Mi się wydaje, że większość pytań na tematy techniczne odnośnie bdsm już padła i została wyjaśniona. I każdy kto chce zrobić sobie lewatywe czy kupić pejczyk nowy znajdzie te odpowiedzi, jak nie na sadomani to gdzie indziej. Ile można pisać o tym samym w kółko... no chyba że dla garski masturbatorów.
Sam sobie zaprzeczasz względem pierwszego Twojego akapitu. Znudzony, zblazowany, chwalący się "wielkim doświadczeniem", jednak bojący się cokolwiek powiedzieć. Zbyt dumny aby zauważyć że kto inny pyta o to samo, zbyt dumny aby pomóc znaleźć informacje, lub spokojnie wyjaśnić. Znający się na wszystkim, wszystkiego już spróbował, wywyższający się, samotny i zgorzkniały.
Idealne warunki do hejtu ;)
Niestety to jest zmora Polskiego zaścianka. Gdzie indziej na świecie zabijają się aby pokazywać ich, jeśli wiedzą że są w czymś dobrzy. U nas trzeba to chronić, jak świętego grala. No i ta "wiedza" faktycznie staje się takim świętym gralem. Wszyscy go szukają, ktoś go podobno ma, jednak nikt go nie widział. A może to Yety? hehe hehe
Po trzecie, warstwa wizualna. Do mnie ona zupełnie, ale to zupełnie nie przemawia. Jakoś przełknąłem sadomanie choć szału nie ma, ale to nowe forum... przepraszam, ale dziękuje, nie dam rady :)
Wygląd to rzecz gustu. Ciężko o nim dyskutować. Moim zdaniem każdy jest do przyjęcia, jeśli tylko nie utrudnia korzystania.

Początki zawsze są trudne, ale do odważnych świat należy. Nie należy podcinać skrzedeł w trakcie startu i pamiętajmy nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego, nawet tego małego kroku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #32

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
Sam sobie zaprzeczasz względem pierwszego Twojego akapitu. Znudzony, zblazowany, chwalący się "wielkim doświadczeniem", jednak bojący się cokolwiek powiedzieć. Zbyt dumny aby zauważyć że kto inny pyta o to samo, zbyt dumny aby pomóc znaleźć informacje, lub spokojnie wyjaśnić. Znający się na wszystkim, wszystkiego już spróbował, wywyższający się, samotny i zgorzkniały.
Idealne warunki do hejtu ;)
Niestety to jest zmora Polskiego zaścianka. Gdzie indziej na świecie zabijają się aby pokazywać ich, jeśli wiedzą że są w czymś dobrzy. U nas trzeba to chronić, jak świętego grala. No i ta "wiedza" faktycznie staje się takim świętym gralem. Wszyscy go szukają, ktoś go podobno ma, jednak nikt go nie widział. A może to Yety? hehe hehe

Kolego, skoro już pozwoliłeś sobie na osobiste wycieczki, to nie da się ukryć ze nasza różnica zdań co do inicjatywy LRC wynika z twojej naturalnej potrzeby włażenia w dupę osobnikom żeńskim o charakterze dominującym. Niestety wiąże się to z tym że twoje zdanie nie jest obiektywne, a broniąc go produkujesz teksty takie jak ten powyżej...
Wyraziłem swoje zdanie na temat nowego forum, bo taki był zamysł tego wątku, nie prosiłem cię nigdzie o analizę mojej osoby, więc uprzejmie proszę cię o odpierdolenie się.

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #33

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
@strapon_fan:
Przyłożyłeś jak dzik w sosnę i tyle. Malkontentom i zniechęcaczom mówię NIE.

Vanitas vanitatum et omnia vanitas - sory ale to nie dla mnie. A czy nową inicjatywę rozpocznie Pani czy uległy, małe to ma znaczenie. Będę popierał każdą inicjatywę, która przyczynia się do rozwoju. I niestety do powiedzenia jeszcze raz tego co już dawno zostało powiedziane hehe

A jak Ci się wygląd nie podoba, to napisz własny themes i przekonaj do niego innych ;)

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #34

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
@strapon_fan:
Przyłożyłeś jak dzik w sosnę i tyle. Malkontentom i zniechęcaczom mówię NIE.

Spotkajmy się tu za miesiąc, czy dwa, obojętne, odszczekasz wszystko ładnie bo wg mnie to nowe forum padnie szybciej niż powstało.
A jak Ci się wygląd nie podoba, to napisz własny themes i przekonaj do niego innych ;)

A co cię to kurwa interesuje że mi się nie podoba? Ty pytałeś o zdanie czy LRC? Więc jeszcze raz ci powiem... wypierdalaj z tymi wycieczkami.

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #35

• suczka do porodu
ale nerwowo hehe

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #36

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1085
  • Oklaski: 106
bardzo proszę o spokój
na razie jeszcze forum się nie rozkręciło,więc spokojnie
dziękuję za wszystkie uwagi
są rozważane
od czegoś trzeba zacząć

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #37

• lolek100
  • lolek100 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 23
strona oraz forum zapewne będzie na wysokim poziomie jezeli nie będą jakieś trole psuli atmosfery

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #38

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Lady Nederland napisał(a):
AQUA napisał(a):
Lady Nederland napisał(a):
Chciałam dzisiaj się zalogować ale nie mogę się zalogować. Po stronce z pytaniem o login, date urodzenia i płeć kieruje Mnie do kolejnej a tam , że login tylko do 12 znaków a Ja Mam dłuższy ( smutek). Chciałam no chciałam i nic z tego . Smutno Mi

Swojego AquaRubberfreak tez nie moge :(

Tak, tak Kochana z góry Nas wykluczyli. Teraz to Mi za Nas dwie smutno .
ale jak to???????????????????????
nie wiem czemu tak się dzieje:(:(:(

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #39

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
pracujemy nad poprawą i nową odsłoną:)
szczegóły w przyszłym tygodniu:)
Za tę wiadomość podziękował(a): AQUA, Lady Nederland

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #40

• MartyPL
  • MartyPL Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
W poniedziałek wykupuję VPSa i stawiam stronę z forum w języku Polskim, także nie będzie żadnych problemów. :)
Własność cudownej Lady Red Cat :)
fetlife.com/users/4111365
^^ Mój profil na FL ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79, Lady Nederland

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #41

• Lady Nederland
  • Lady Nederland Avatar
MartyPL napisał(a):
W poniedziałek wykupuję VPSa i stawiam stronę z forum w języku Polskim, także nie będzie żadnych problemów. :)

I nie będzie już problemów z zalogowaniem się , czy długością loginu. Bo Ja się nie poddam, będe się tam logować i logować i logować ...................

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #42

• strapon_fan
  • strapon_fan Avatar
MartyPL napisał(a):

Nie wiem w czym ci VPS pomoże... no ale stawiaj :P

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #43

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
strapon_fan napisał(a):
MartyPL napisał(a):

Nie wiem w czym ci VPS pomoże... no ale stawiaj :P
jakiż z twojej wypowiedzi optymizm bije,waćpan;)
chłopie-nie chcesz,to nie wchodź:)ale nie szerz defetyzmu i depresyjnego nastroju:)

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #44

• MartyPL
  • MartyPL Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
Serwer opłacony i chodzi, po pracy opłacam domenę i jutro powinno być gotowe.
Własność cudownej Lady Red Cat :)
fetlife.com/users/4111365
^^ Mój profil na FL ;)

Nowe forum BDSM 2 lata 7 miesiąc temu #45

• suczka do porodu
za ten czekamy z niecierpliwością hehe

Nowe forum BDSM 2 lata 6 miesiąc temu #46

• krecik
  • krecik Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: -1
czy forum już działa

Nowe forum BDSM 2 lata 6 miesiąc temu #47

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
krecik napisał(a):
czy forum już działa
chłopcy powoli kończą:)

Nowe forum BDSM 2 lata 6 miesiąc temu #48

• suczka do porodu
Musieli zostać mistrzami Apache + MySql hehe ale czekamy na owoce wytężonej pracy.

Nowe forum BDSM 2 lata 6 miesiąc temu #49

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Musieli zostać mistrzami Apache + MySql hehe ale czekamy na owoce wytężonej pracy.
również na to czekam:):)

Nowe forum BDSM 2 lata 5 miesiąc temu #50

• suczka do porodu
@strapon_fan mam nadzieje że nie mieszałeś w tym nigdzie swojego straponika hehe wyszło na Twoje. Choć nie z powodów o jakich pisałeś. O wiele bardziej prozaicznych i fundamentalnych.

Temat najwyraźniej ląduje w szufladzie, może kiedyś ktoś zabierze się za to profesjonalnie i dość twardo będzie stąpał po ziemi aby dokończyć idee.

Nowe forum BDSM 2 lata 5 miesiąc temu #51

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
@strapon_fan mam nadzieje że nie mieszałeś w tym nigdzie swojego straponika hehe wyszło na Twoje. Choć nie z powodów o jakich pisałeś. O wiele bardziej prozaicznych i fundamentalnych.

Temat najwyraźniej ląduje w szufladzie, może kiedyś ktoś zabierze się za to profesjonalnie i dość twardo będzie stąpał po ziemi aby dokończyć idee.
sama chciałam o tym poinformować:)
tak,powody baaardzo prozaiczne i nie zależne ode mnie
ale tematu nie porzucam:):)

Nowe forum BDSM 2 lata 5 miesiąc temu #52

• suczka do porodu
Do upartych świat należy :)

Nowe forum BDSM 2 lata 5 miesiąc temu #53

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
Do upartych świat należy :)
coś w tym jest:)
pewnie dlatego nienawidzę,gdy coś ode mnie nie zależy i muszę liczyć na innych:)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena