Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: CZARNA LISTA

CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #1

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Po rozmowie z Dr.M. (zainspirowanej tematem, który założyła niedawno Maja) postanowiłam utworzyć wątek, w którym będziemy wrzucać nicki użytkowników, którym nie warto nawet odpisywać.
Każdy wie, jak ważne jest bezpieczeństwo w BDSM i to, żeby ostrzegać siebie nawzajem przed osobami niebezpiecznymi.

Jeśli ktoś się z takowymi spotka, polecam robić screeny wiadomości i trzymać na wszelki wypadek.

Mile widziany nick + krótki opis, dlaczego użytkownik znalazł się na liście. I nie chcę, żeby w tym temacie wywiązała się niepotrzebna dyskusja, żeby nie zgubić tych wszystkich nicków. Każdy kolejny nick proponuję dopisywać pod postem do listy.

Pierwsza osoba to kosmider-piotr. Typowy pseudouległy, prosił o sesję na kamerce. Nie zgodziłam się i napisałam, że jestem uległa, po czym otrzymałam wiadomość, że mam w takim razie mu ulec wirtualnie. Po kolejnych odmowach nadal natarczywy i bez żadnej kultury osobistej.

CZARNA LISTA:

1. kosmider-piotr
Ostatnio zmieniany: 4 lata 8 miesiąc temu przez Fioletnica.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #2

• cexi
  • cexi Avatar
Fioletnica napisał(a):
Pierwsza osoba to kosmider-piotr. Typowy pseudouległy, prosił o sesję na kamerce. r

dorzucę swoje 3 grosze - bo miałam podobną sytuację z tym użytkownikiem, po odmowie wysłał mnie do żłobka :D
ale wystarczyło zablokowanie ;)

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #3

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1085
  • Oklaski: 106
jako,że mnóstwo wiadomości pokasowałam i ciężko mi teraz przypomnieć sobie nicki osób,które mnie przesadziły /delikatnie mówiąc;)/,będę w tym temacie umieszczać "uległych",których lepiej unikać:)

chociaż na ogół jestem przeciwna wstawianiu na forum korespondencji prywatnej,jednak w tym przypadku postanowiłam to zrobić...

Miłego dnia sroga Pani. Na forum przeczytalem że masz trzcinkę ratanową nigdy jeszcze trzcinką nie dostalem podobno mocno boli. Pozdrawiam

Szkoda droga Pani że Cię teraz nie ma. A która bardziej boli cieniutka czy gróba?

Jeśli chodzi o termin co by Pani powiedziała na 18 kwietnia?

napisz mi treść kontraktu

Szkoda że nie napisałaś która trzcinka bardziej boli, ponieważ tej lepszej użył bym na twoją pupę i doprowadził bym cię do porządku i odechcialo by ci się niewolnictwa i spisywania kontraktów. A to że czasem lubię spanking to nie znaczy że będę twoim psem, myślę że tak w środku to ty pragniesz być suką. Powodzenia tylko za bardzo nie wykorzystuj tych psów - chociaż jak sami chcą to ich dój nie ma co się litować.

Dziękuję koleżance za radę ale nie skorzystam. W sumie nic do ciebie nie mam życzę ci powodzenia

ostatnie wypowiedzi użytkownika www.sadomania.pl/profil/userprofile/marek13

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #4

• lolek100
  • lolek100 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 23
ja natomiast mam kłopot z pewna Domina nie podam publicznie jej danych ponieważ bardzo sie boje i nie chcę mieć kłopotów

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #5

• Cold Lady
  • Cold Lady Avatar
Dominą? Hmmm tego bym się nie spodziewała.

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #6

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 24
3.mauserwp Wspominałam o nim w temacie Lady Red Cat ale i tutaj nie zawadzi. Użytkownik na dzień dobry przedstawia się listą życzeń co lubię, czego nie. Jest już to denerwujące. Im dalej tym gorzej. Wiadomości na dole mojego postu są tymi początkowymi.

rozumiem że tak łatwo przyjmujesz, bo wiesz że taka twoja rola
dobrze że wiesz gdzie twoje miejsce - bo po to sa burdele

żyzce bys nie załapała syfa albo czegos gorszego jak to u was
a przede wszystkim nie roznosiła

_________
Ciężko traktować kogoś jak kurwę wirtualnie, magicznie prawda?Ja jakoś tak się nie czuje potraktowana. Przykro że tak odbierasz odmowę ale może z inną dominą Ci się uda

Pozdrawiam i powodzenia w realu

_________
Jakoś nie jestem zainteresowana poznaniem się, po prostu nie spodobałeś się mi. Może to wina 1 wiadomości, nie wiem, ale po prostu dziękuje za potencjalna znajomość.

Pozdrawiam

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Ostatnio zmieniany: 4 lata 8 miesiąc temu przez Dragoness Mabh.

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 8 miesiąc temu #7

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1085
  • Oklaski: 106
jako,że temat ma być poświęcony Czarnej Liście,a my lubimy sobie pogadać na luzie /z panią Moderator na czele;)/,wątki nie związane z tematem przenoszę tutaj:
www.sadomania.pl/forum/58-Odpady/48477-C...e-spostrze%C5%BCenia
i oczywiście-zapraszam do dalszej dyskusji w wyznaczonym miejscu:)

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 7 miesiąc temu #8

• Tomczak
  • Tomczak Avatar
NICK OSZUSTKI: Sapere Aude
Podaje swoje imie jako Paula
a to jej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer GG: 49593728 ale na pewno ma już inny i szuka kolejnych uległych do oszukania!
link do profilu oszustki: bdsm.pl/user.php?id=80434
Imię i nazwisko oszusta ŁUKASZ CHOLEWIŃSKI i na jego konto robiłem przelew (mi mówiła że jest to gościu z sexshopu a na pewno to jest oszust)

podaje tylko ją bo jako jedyna ma jeszcze konto na bdsm.pl

czy mógłby ktoś do niej zagadać i napisać mi jak rozmowa się potoczyła czy dalej naciąga na gadżety na pierwszą sesje?

Odp: CZARNA LISTA 4 lata 6 miesiąc temu #9

• szopeno426
  • szopeno426 Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Witam.Mam przyjemność zaprezentować kolejną pseudodominę.

Jej profil:bdsm.pl/user.php?id=88304

Domina ta miała na portalu BDSM Pl kiedyś nick LadyWioletta.

Nawet jej opis swiadczy że jest zwykłą naciągaczką,a nie profesjonalną Dominą.

Kobieta ta nie ma profesjonalnego podejścia.Na spotkanie ze mną przyniosła palcatę,ponczoszki,kajdanki i obrożę ze smyczą.

Fisting się nie udał ,gdyż Pani zapytała czy posiadam prezerwatywę do tego,a nie posiadała rękawiczek i nie umówiła telefonicznie iż coś takiego mam zakupić.

Bicia prawie wogóle nie było można odczuć.

Jedyny ból jaki doznałem to ból kolan przy chodzeniu po pokoju z Panią na grzbiecie.

Umówiony scat nie wyszedł gdyż Pani się nie chciało i była zmęczona po imprezie która odbyła się dzień wcześniej.

Jedyne co wyszło to piss pod prysznicem przy zapytaniu przez Panią gdzie go chcę,oraz mila rozmowa.

Po godzinie czasu musialem opuścić pokój hotelowy a Pani powiedziała że się zdrzemnie i za pieniądze które otrzymała zamówi taksówkę gdy odpocznie.

No i pewnego razu otrzymałem od Niej sms że ma się ochotę zabawić.

Do tego musiałem wynająć znowu pokój i zapłacić odpowiednią kwotę,na co się nie zgodzilem,a Pani stwierdziła że jest zbyt atrakcyjna i piękna aby poświęcać swój cenny czas nie otrzymując daniny.

To moja opinia i przestroga dla tych którzy kiedyś bedą chcieli udac się na sesję z tą kobietą.

Pozdrawiam
szopeno426
Ostatnio zmieniany: 4 lata 6 miesiąc temu przez LadyRedCat79.
Zasilane przez Forum Kunena