Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Perwersja

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #1

• CzarnaMamba
  • CzarnaMamba Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 137
  • Oklaski: 1
Czy mężczyźni fantazjują o mamie i córce?

Pytam, bo spotykam się z "filmami" typu mama i córka po skończonej "osiemnastce". I fetyszowe i z grupy BDSM.
Czy Wy mężczyźni naprawdę tak często fantazjujecie o córce i jej mamie?
Jestem ciekawa co w tym was kręci?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #2

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 78
  • Oklaski: 0
Nie fantazjuję,chociaż raz miałem wizje na imprezie bdsm jak ładna Matrona i jej śliczna córka mnie dominują,tak czysto Femdomowo.

A tak to nie miewam fantazji mama,córka.

W stricte seksualnym znaczeniu bardziej mnie to odpycha niż podnieca.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #3

• kot Maciej
  • kot Maciej  Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 221
  • Oklaski: 14
Nie fantazjuję o mamie i córce ;)
Dla mnie wszystkie fantazje "rodzinne" są dziwne, ale z tego co można zauważyć wydaje mi się że są dosyć popularne.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
kot Maciej napisał(a):
Nie fantazjuję o mamie i córce ;)
Dla mnie wszystkie fantazje "rodzinne" są dziwne, ale z tego co można zauważyć wydaje mi się że są dosyć popularne.
Nie fantazjujesz,bo moja mama już nie żyje-a swego czasu była naprawdę atrakcyjna;);)
Wiadomo,że żartuję:)
W sumie-ja to ani córka,ani mama;)

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #5

• krecik
  • krecik Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: -1
Ja osobiście miewam takie fantazje ale osobno i w różnych konfiguracjach. Jest to rodzaj fetyszu. Ale chyba nie jest to jakieś mega zboczone.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #6

• jakub
  • jakub Avatar
Zanim odpowiem jak z tym u mnie, to najpierw taka refleksja. Kiedy przeczytałem tytuł a potem pierwsze zdanie postu założycielskiego no to se pomyślałem, że Pani CzarnaMamba ładnie pojechała, bo zrozumiałem oczywiście, że chodzi o córkę i matkę uległego. Ale dalsza lektura wpisu już wyprowadziła mnie z błędu i podobnie jak krecik nie widzę w tym jakiegoś wielkiego zboczenia, oczywiście w kontekście BDSM.
Sam osobiście nigdy nie miałem takich fantazji a jak już to żeby więcej niż jedna Pani brała udział w zabawie i gdyby były to tak spokrewnione osoby w żaden sposób by mi nie przeszkadzało. Muszę jednak dodać, że w moich "wyjazdowych" spotkaniach nigdy nie dążę do spełnienia, nigdy jak dotąd nie rozebrałem się do naga i odpadają zupełnie zabawy typu anal czy np. skat co być może trochę może zmieniać pogląd na sprawę, choć nie jestem jakoś o tym przekonany.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #7

• crancs
  • crancs Avatar
  • Fresh
Ja kiedyś dawno dawno dawno temu wspominałem o takim układzie ( mój pierwszy post na forum ) jak ktoś chce zajrzeć . Powiem tak po ponad dwu letniej wymianie korespondencji doskonale orientowałem się co właśnie matka z córką mu zapewniają każdego dnia jednak to co miałem okazję zobaczyć goszcząc u owych Pan na weekend przerosło mnie że tak to określę - po ok 5 latach dominacji nad nim miałem okazję obserwować nie uległego człowieka a dosłownie psychicznie wykończony strzępek który cały czas był wykańczany od samego początku . Znakomicie wiedząc jakiego typu atrakcje ma zapewniane o których pisaliśmy często wcześniej prosiłem o praktykowanie tych drastyczniejszych po prostu zżerała mnie ciekawość czym to dla niego jest .Krótko ujmując to co widziałem doprowadzało mnie do mrowienia i gęsiej skórki . Korzystając z okazji zamieniłem "kilka" zdań z młodszą Panią o tym jak to wyglądało przez pierwszy rok z nim o którym to też wiedziałem ze wcześniejszych korespondencji z jej mamą , podczas którego był przełamywany i bardzo delikatnie mówiąc przyzwyczajany do całkowitej uległości w stosunku do dużo dużo młodszej od siebie wtedy jeszcze młodziutkiej dziewczyny .Po rozmowie z nią stwierdziłem że była to dla niej wyśmienita zabawa mając go do całkowitej dyspozycji wtedy bezbronnego otwartego na wszelkie jej "propozycje" jednocześnie zapewniając mu cały czas warunki zbliżone do tych panujących na oddziałach zamkniętych psychiatryków delikatnie ujmując aby nie miał możliwości zrobić sobie czegoś złego sam sobie nie wytrzymując tego każdego dnia gdy po prostu dostawał objawów zezwierzęcenia i wścieklizny .

Podczas wizyt u owych Pań nigdy nie miałem ani ochoty a tym bardziej odwagi poprosić aby zapewniły mi choć przez pół godziny to co on przechodzi cały czas każdego dnia. A że jestem fetyszystą jakich mało to z mojej strony wychodziły takie propozycje jak czyszczenie ich butów językiem pieszczenie stóp , zabawy typu łączenie skarpetek czy podkolanówek w pary z opaską na oczach kierując się węchem ,itd.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #8

• Napoleon
  • Napoleon Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 1
Jeżeli to pytanie skierowane do wszystkich panów to odpowiem tak:
Jeżeli chodzi o moją mamuśkę i moją córkę to nie nigdy i aż dziwnie mi o tym pisać.
Jeżeli mówimy o obcych paniach które są w relacji matka-córka to gdybym obie uważał za atrakcyjne (nie chodzi tylko o wygląd) to nie miałbym przeszkód. Jak byłem w ogólniaku to miałem koleżankę która miała tak atrakcyjną mamę że wszyscy na jej widok zwijaliśmy języki w rulonik i sądzę, że seks nimi dwoma byłby całkiem do przyjęcia ale muszę powiedzie szczerze że przemawia przeze mnie samiec i nie myślę o ich relacji bo mnie to nie bardzo interesuje.

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #9

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 148
  • Oklaski: -9
Matka i córka mega fanatzaja, jedna z bardziej ulubionych :)

zarys:
w domu gdzie mieszka wymagająca i piekna kobieta jest słuzacy który bardzo często jest poniżany i wykorzystywany przez kapryśna Panią domu, Po 4 latach zagranicznej i ekskluzywej szkoły wraca do rodzinnego domu 19 letnia jedyna córka. Wcześniej ze względu na to, że była nieletnia nie miała prawa wydawać poleceń ani tym bardziej karać służącego, a od zawsze o tym marzyła, i ma trochę rachunków do wyrównania bo zawsze jak próbowała to on mocno ja lekceważył. Po jej przyjeździe Matka wzywa służącego, każe mu kleknąc przed córką i informuje go, że od tego momentu również ona jest jego Panią no i ciąg dalszy sobie dopiszcie, biorac pod uwage fakt, że na ogól córki rywalizują ze swoja Matką i najczęściej sa bardziej otwarte i mają mniejsze opory przed przekraczaniem kolejnych granic
Miłego wieczoru :)

Perwersja 1 rok 9 miesiąc temu #10

• crancs
  • crancs Avatar
  • Fresh
hans4 napisał(a):
Matka i córka mega fanatzaja, jedna z bardziej ulubionych :)

zarys:
w domu gdzie mieszka wymagająca i piekna kobieta jest słuzacy który bardzo często jest poniżany i wykorzystywany przez kapryśna Panią domu, Po 4 latach zagranicznej i ekskluzywej szkoły wraca do rodzinnego domu 19 letnia jedyna córka. Wcześniej ze względu na to, że była nieletnia nie miała prawa wydawać poleceń ani tym bardziej karać służącego, a od zawsze o tym marzyła, i ma trochę rachunków do wyrównania bo zawsze jak próbowała to on mocno ja lekceważył. Po jej przyjeździe Matka wzywa służącego, każe mu kleknąc przed córką i informuje go, że od tego momentu również ona jest jego Panią no i ciąg dalszy sobie dopiszcie, biorac pod uwage fakt, że na ogól córki rywalizują ze swoja Matką i najczęściej sa bardziej otwarte i mają mniejsze opory przed przekraczaniem kolejnych granic
Miłego wieczoru :)

szczerze nie życzę nawet największemu masochiście :)

Perwersja 1 rok 8 miesiąc temu #11

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 5
CzarnaMamba napisał(a):
Czy mężczyźni fantazjują o mamie i córce?

Pytam, bo spotykam się z "filmami" typu mama i córka po skończonej "osiemnastce". I fetyszowe i z grupy BDSM.
Czy Wy mężczyźni naprawdę tak często fantazjujecie o córce i jej mamie?
Jestem ciekawa co w tym was kręci?

Nie widzę nic złego w tym jeżeli dominują dwie Panie z których jedna jest matką drugiej i obie są w klimacie. Dla mnie jest to porównywalne ze służbą dwóm Dominom, co jest w sferze moich fantazji. Może nie smaczne by było, gdyby dochodziło do interakcji seksualnych między nimi przy mojej świadomości o ich stopniu pokrewieństwa.
Zasilane przez Forum Kunena