Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: "Obrzydliwe" fetysze:)

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #181

• ostatni
  • ostatni Avatar
pierwsze słyszę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #182

• molok
  • molok Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 2
Podejrzewam, że nazwa wzięła się od Female Cannibalism. Tak jak Femdom od Female Domination i Specnaz od Specjalnoje Naznaczenje. Czyli że kanibalizm przy czym kobieta "zaspokaja głód".

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #183

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 252
  • Oklaski: 24
molok napisał(a):
Podejrzewam, że nazwa wzięła się od Female Cannibalism. Tak jak Femdom od Female Domination i Specnaz od Specjalnoje Naznaczenje. Czyli że kanibalizm przy czym kobieta "zaspokaja głód".
Udało mi się wyciągnąć co to za fetysz i no trochę się zdziwiłam, zniesmaczyłam i przestraszyłam.
Faktycznie pasuje do tego tematu i polega na tym że dominująca kobieta przygotowuje i zjada jakieś części ciała uległego (niekoniecznie penisa). Ponoć w sieci są nawet instrukcje co i jak (nie sprawdzałam). Jest to najbardziej mroczna ( w tym złym sensie) cześć BDSM z jaką się spotkałam dotychczas i nie będę się zgłębiać dalej, o nie!

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Ostatnio zmieniany: 4 lata 4 tygodni temu przez Dragoness Mabh.

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #184

• molok
  • molok Avatar
  • Gold
Podejrzewam, że najczęściej pozostaje ona jedynie w sferze fantazji i nie wkracza do realnego życia.

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #185

• ostatni
  • ostatni Avatar
No raczej nie znam Pani która by się posunęła do czegoś takiego. Po za tym to już wykracza po za granice dobrego smaku a wkracza w sferę hmm jakiegoś wariactwa

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #186

• molok
  • molok Avatar
  • Gold
Ja tam się staram nie odnosić na żaden sposób do czyichś możliwych preferencji seksualnych. To konkretne mogę skomentować tylko w jeden sposób - przestępstwo. I raczej mnie niezbyt to zachęca, jako że raczej przyzwyczaiłem się do swojego ciała takiego, jakim jest.

Tylko czasem paznokcie wcinam jak pojebany.

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #187

• ostatni
  • ostatni Avatar
Wiesz ja też jestem na różne dziwactwa tolerancyjny ale to już przegięcie

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 4 tygodni temu #188

• ostatni
  • ostatni Avatar
Aż te Dominy to czasami mają diabelskie pomysły :evil:

Odp: "Obrzydliwe" fetysze:) 4 lata 2 tygodni temu #189

• lukasz-24-24
  • lukasz-24-24 Avatar
Obrzydliwe fetysze dla każdego co innego znaczą - moja znajoma niezbyt dominująca uważała, że to że lubię 'toe jam' jest obrzydliwe, ale z drugiej strony najbardziej się śmiała jak na to patrzyła :)

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 1 tydzień temu #190

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
A co myślicie o kąpieli na golasa w wannie lub baseniku pełnym świeżego krowiego łajna.

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 5 dni temu #191

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 77
  • Oklaski: 0
Aż dziwne że w tym tym temacie nie udzieliłem żadnej odpowiedzi,myślę że za takie obrzydliwe fetysze może uchodzić scat i spijanie okresu

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 2 dni temu #192

• hans4
  • hans4 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 144
  • Oklaski: -12
nawet taki zwyrol jak jak jest lekko zaszokowany niektórymi "obrzydliwymi" fetyszami moich kolegów. Kolejny raz okazuje się. że fantazja uległych nie zna granic :)

Ja np jestem miłośnikiem eleganckiego femdom tzn Piękna Pani, elegancko ubrana, super ciuch, perfum klasa itd :) no i takie wspomnienie
kiedyś umówiłem się z divą której opis, zdjęcia i cena były typu VIP i LUX na zapoznawczą sesyjkę, rozmowa ok, po przybyciu okazuję się że dziewczę młode i atrakcyjne i w miarę podatne na nowe doświadczenia. niestety jak już ległem u jej stóp to poczułem ostry i intensywny zapach śmierdzących butów ( a miała eleganckie czółenka na wysokim obcasie, co prawda z odległości 5 cm wyglądały na mocno zużyte) I pewnie dlatego śmierdziały jak stare 20 letnie codziennie używane kapcie.... co niesamowicie kontrastowało z bardzo przyjemnym widokiem. Ponieważ było w miarę ok to tylko siła woli wytrzymałem do końca sesji i jakoś udało mi się nie zwymiotować :)
Do dzisiaj mam koszmarne wspomnienie ogromnego dysonansu między zmysłem wzroku i powonienia, to był prawdziwy obrzydliwy fetysz

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 2 dni temu #193

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1073
  • Oklaski: 106
hans4 napisał(a):
niestety jak już ległem u jej stóp to poczułem ostry i intensywny zapach śmierdzących butów ( a miała eleganckie czółenka na wysokim obcasie, co prawda z odległości 5 cm wyglądały na mocno zużyte) I pewnie dlatego śmierdziały jak stare 20 letnie codziennie używane kapcie.... co niesamowicie kontrastowało z bardzo przyjemnym widokiem. Ponieważ było w miarę ok to tylko siła woli wytrzymałem do końca sesji i jakoś udało mi się nie zwymiotować :)
Do dzisiaj mam koszmarne wspomnienie ogromnego dysonansu między zmysłem wzroku i powonienia, to był prawdziwy obrzydliwy fetysz
O fetyszu byłaby mowa,gdyby cię ten smród podniecal.
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 2 dni temu #194

• zwykły
  • zwykły Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 32
LadyRedCat79 napisał(a):
hans4 napisał(a):
niestety jak już ległem u jej stóp to poczułem ostry i intensywny zapach śmierdzących butów ( a miała eleganckie czółenka na wysokim obcasie, co prawda z odległości 5 cm wyglądały na mocno zużyte) I pewnie dlatego śmierdziały jak stare 20 letnie codziennie używane kapcie.... co niesamowicie kontrastowało z bardzo przyjemnym widokiem. Ponieważ było w miarę ok to tylko siła woli wytrzymałem do końca sesji i jakoś udało mi się nie zwymiotować :)
O fetyszu byłaby mowa,gdyby cię ten smród podniecal.

Lady, niech Hansowi
wybaczy, to wypadek przy pracy
Z poważaniem. Zwykły
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 2 dni temu przez zwykły.

"Obrzydliwe" fetysze:) 7 miesiąc 2 dni temu #195

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 190
  • Oklaski: 5
hans , ale można powiedzieć że przekroczyłeś pewne granice ;)
Zasilane przez Forum Kunena