Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Przekłuwanie (igła).

Odp: Przekłuwanie (igła). 7 lata 10 miesiąc temu #31

• zkwzarow
  • zkwzarow Avatar
Witam serdecznie i mam od razu takie pytanie . Widywało sie na zdjęciach czy filmach jak Pani wbija czy przebija skórę niewolnika a krew nie sika . Bo igły mają takie jakby koreczki . Gdzie można je dostać . Serdecznie z góry dziękuję za pomoc .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przekłuwanie (igła). 7 lata 10 miesiąc temu #32

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
w każdej aptece

Odp: Przekłuwanie (igła). 7 lata 10 miesiąc temu #33

• zkwzarow
  • zkwzarow Avatar
Wystarczy poprosić o korki do igieł i już ?:dry:

Odp: O:Przekłówanie (igła). 6 lata 6 miesiąc temu #34

• schelter
  • schelter Avatar
Znalazłem w sieci taki oto profesjonalny opis przekłówania. Trochę czasu już minęło od założenia wątku, medycyna robi postępy, więc dzisiaj chyba już można też przekłówać i jąderka ;)

www.homopedia.pl/wiki/CBT

Przekłuwanie (igła). 2 lata 7 miesiąc temu #35

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Witam
Nie wiem od czego zacząć to może najpierw powiem że od dłuższego podnieca mnie jak oglądam filmy jak wbijane są igły w ptaszka, chce sprawdzić czy robiąc tak sobie też będzie to takie podniecające, oczywiście ideale by było żeby mi tak zrobiła osoba doświadczona w takich zabawach, jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie i chciałem zapytać jak zrobić to bezpiecznie na co zwrócić szczególną uwagę, po wyjęciu igieł jak długo tak mocno krwawi, chciałbym zrobić tak jak na tych filmach.
www.xtube.com/video-watch/Needles-in-cock-9440192
www.heavy-r.com/video/207817/needles_through_cock/

Przekłuwanie (igła). 2 lata 7 miesiąc temu #36

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Witam
Po obejrzeniu kilkunastu filmików to jeden z nich zauważyłem ze można wbijać igłę w stojącego ale z wyjęciem trzeba poczekać aż ptaszek wróci do swoich normalnych rozmiarów i teraz chciałem zapytać czy gdybym wyją ze stojącego krwawienie samo ustanie czy dopiero jak ptaszek wróci do swoich rozmiarów.
www.heavy-r.com/video/208145/Needles_through_cock_2/

Przekłuwanie (igła). 2 lata 7 miesiąc temu #37

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Witam
Po przeczytaniu wszystkiego co możliwe i oglądnięciu kilkunastu filmików i zaopatrzeniu się w środek odkażający spróbowałem sobie wbić trzy igiełki w żołądź no i niestety rozczarowanie nie jest to tak podniecające i przyjemne jak w marzeniach prawdopodobnie już tego nie powtórzę no chyba że zrobiła by mi to młodziutka pielegniareczka i to będąc w stroju Ewy jest to pierwsza rzecz która nie sprawiła mi przyjemności choć w marzeniach serduszko biło jak dzwon Zygmunta i ptaszek stawał na baczność ,podejrzewam że ten rodzaj zabawy potrzebuje dwóch osób ,np. zabawa pokrzywami okazała się jeszcze bardziej przyjemna nisz w marzeniach tak samo siedzenie na mrowisku na golasa, mam jeszcze jedno durze marzenie wejść całkiem nago do jakiegoś basenu z krowim łajnem ale to jest technicznie raczej niewykonalne.
www.dropbox.com/s/rpilpz349e7vxul/IMG_4418.JPG?dl=0
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena