Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jakie Tabletki ?

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #1

• sikopij
  • sikopij Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 100
Mam pytanie do wszystkich Forumowiczow, czy wie ktos jakie tabletki lub inne Leki podaje sie przed albo po konsumpcji scatu ?
Moj znajomy ulegly kolega z niemiec z ktorym mam kontakt, wybiera sie pierwszy raz na dominacje ze scatem i pytal sie mnie , a ja pytam sie dalej tu na Forum ? Wiem ze takie Leki podobno sa - tylko o jakiej Nazwie i gdzie je mozna kupic ? Prosze o pomoc Panie Dominy oraz uleglych ?
Pozdrawiam -- sikopij
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #2

• Błękitna
  • Błękitna Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 112
  • Oklaski: 3
Taka decyzja wymaga rozwagi zwłaszcza teraz, gdy SANEPID ostrzega przed zwiększoną możliwością zarazenia się żółtaczką pokarmową. Ostrzeżenie przed żółtaczką jest nawet w elektronicznym dzienniku mojego dziecka. A na żółtaczkę nie pomogą żadne tabletki
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #3

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
W teorii Nifuroksazyd. Z tym, że po większych jego ilościach nie jesteś w stanie prowadzić samochodu.

W praktyce: zwymiotuj całość zaraz po zakończeniu sesji. O ile w ogóle połkniesz. Nie pamiętam, by ktokolwiek coś połknął na pierwszej w życiu sesji ze scatem. A mam dość szerokie spektrum porównawcze...
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #4

• Lady Laura Gdynia
  • Lady Laura Gdynia Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 273
  • Oklaski: 20
Nifuroksazyd jest tylko środkiem przeciw wymiotnym ,podaje się go przed aby nie było wymiotów .Po sesji ze scatem ,niekoniecznie ze spożyciem można podać Sumamed.Jest to antybiotyk bakteriobójczy.Posiadam taki na stanie ale w praktyce nie musiałam go podawać bo żaden z uległych nie skorzystał z tej możliwości.Sumamed jest tylko na receptę.Nifuroksazyd jest bez recepty.
Kontakt w sprawie sesji- GG 47837594 ,tel.728-761-394,Skype-pejczisex
<kliknij baner>

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #5

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
Lady Laura napisał(a):
Nifuroksazyd jest tylko środkiem przeciw wymiotnym ,podaje się go przed aby nie było wymiotów .Po sesji ze scatem ,niekoniecznie ze spożyciem można podać Sumamed.Jest to antybiotyk bakteriobójczy.Posiadam taki na stanie ale w praktyce nie musiałam go podawać bo żaden z uległych nie skorzystał z tej możliwości.Sumamed jest tylko na receptę.Nifuroksazyd jest bez recepty.
Korekta- Nifuroksazyd działa na biegunkę bakteryjną a także zapobiega nudnościom :)
<kliknij baner>

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #6

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
@LadyLaura: Też słyszałam o Sumamed, ale nie wiedziałam jak skombinować receptę :P Teraz widzę, że nic nie straciłam, skoro u Ciebie leży nieużywany.

Po śladowych ilościach jeszcze nikomu nic nie było. Po większych (o ile ktoś się uparł NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, że nie będzie wymiotował) większość piesków odczuwała jedynie lekki dyskomfort i nudności z biegunką, które przechodziły do następnego dnia. Raz jeden zjadł całą paczkę Nifuroksazyd-u, ale i tak mdłości i biegunka wystąpiły. Także, nie wiem czy nie jest to "troszkę" przereklamowane.
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): sikopij

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #7

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
Obawiam się,że producenci tego leku raczej zakładali jego zastpsowanie w innych przypadkach;)
Może dlatego;)

Jakie Tabletki ? 1 rok 10 miesiąc temu #8

• Lady Laura Gdynia
  • Gold
@LauraWawa Receptę zdobyłam przy "okazji" leczenia ostrej reakcji uczuleniowej :) Porozmawiałam z lekarzem szczerze informując go czym się zajmuję i do czego jest mi potrzebny dany lek.Starszy Pan Doktór okazał się osobą o otwartym umyśle oraz ciekawą tego tematu.Zaowocowało to dyskusją czy dany lek będzie odpowiedni czy powinien być inny.Stanęło na Sumamedzie. Nifuroksazydu też moi ulegli nie biorą,bynajmniej nie ode mnie. Nie informowali też mnie o żadnych nieprzyjemnych skutkach po zabawach ze scatem. Widocznie,albo były minimalne albo ich nie było skoro wracają i nic nie mówią. A leki posiadam profilaktycznie ,w razie gdyby były potrzebne .To nigdy nie zaszkodzi ,jak to się mówi-przezorny zawsze ubezpieczony.
Jeżeli nie stosuje się do zaleceń na ulotce to przedawkowanie Nifuroksazydu skutkuje większą biegunką i wymiotami. :)
<kliknij baner>
Za tę wiadomość podziękował(a): sikopij, LauraWawa
Zasilane przez Forum Kunena