Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Scat na sesji / pytanie do Pań Dominujących.

Scat na sesji / pytanie do Pań Dominujących. 2 lata 8 miesiąc temu #1

• Uległy_Suka
  • Uległy_Suka Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
A więc odbyłem niedawno swoją pierwszą w życiu sesję opartą na BDSM (klimaty soft), prawie dwu godzinna służba pochłonęła mnie całkowicie. Teraz jestem pewny, że to jest to, nigdy do tej pory nie czułem się tak dobrze jak podczas sesji, nawet Pani pytała mnie, czy nie jestem chory, tak rozpalony ponoć byłem, pas cnoty nawet nie wypalił. Co prawda wszystko się na to złożyło, stres, podniecenie, emocje.. No ale przechodząc już do sedna tematu

Czy są tu Panie, które odbywały sesje scat? Jak takie sesje wyglądają? Chodzi mi o zachowanie dwóch osób podczas tak wyuzdanych praktyk. O ile sam ze sobą jestem oswojony, bo takie praktyki już próbowałem, o tyle nie potrafię określić jak duża różnica będzie to podczas obecności drugiej osoby. W ogóle na portalach ciężko znaleźć Dominy podejmujące się tego (jak również feminizacji, ale to odosobniony temat...). Paradoksem jest również to, że nie cierpię brudu podczas seksu i innych zabaw, a jednak scat traktuję jako coś niezwykle upokarzającego, wstydliwego i przez to maksymalnie podniecającego.

Zapraszam do dyskusji również innych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Scat na sesji / pytanie do Pań Dominujących. 2 lata 8 miesiąc temu #2

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena