Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Całkowita przemiana

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #1

• musth
  • musth Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
Witam.
Interesuje mnie tematyka całkowitej przemiany (tzn poza operacją przyrodzenia ale z penisem też można zawsze coś zrobić) Jest tutaj domina, która przyjęłaby wyzwanie? (jedną już mam na oku ale podpadłem ale mam nadzieje że wszystko uda mi się wyprostować) Zamierza się przygotować przy okazji do spotkania bardziej profesjonalnie stąd kilka pytań:
Mógłby Ktoś mi polecieć, udostępnić kontakt gdzie mógłbym zakupić sztuczne piersi?
Jakieś porady odnośnie zmiany barwy głosu?
Jak dobrać odpowiedni gorset? Tzn który rozmiar będzie najbardziej odpowiedni gdyż wiadomo, że piersi to deska natomiast talia pozostawia trochę do życzenia?
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #2

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Co do piersi, nie umie znaleźć teraz na sadomani ale refleksja była że dość dobrze sprawują się wkładki dla kobiet po mastektomii. Najbardziej odwzorowują naturalny kształt i zachowanie.

Co do reszty, czyli np. zmiany barwy głosu, odradzam samodzielne działanie w tą stronę i wątpię aby ktoś się tego podjął od tak. Tak samo z penisem.

Podstawowe pytanie, jesteś Transwestytą czy Transeksualistą? Bo nie za bardzo potrafię zrozumieć o kontekst w jakim zakładasz ten temat.

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #3

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 24
@musth Jako że jestem wielką fanką, żeby nie powiedzieć fetyszystką gorsetów to chętnie pomogę coś dobrać. Zapraszam na priv.
„Serce to najmocniejszy mięsień.”

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #4

• musth
  • musth Avatar
  • Fresh
@suczka do porodu nie jestem żadnym trans. Początkujący z fantazją, raczej nawet nie czuje się kobietą a co więcej żeby być uległym to musze czuć nad sobą naprawdę mocny bat. Jednak jeśli coś robię to musi być zrobione perfekcyjnie. Wiem że w jakiś sposób kręci mnie feminizacja a jeśli mam się spotkać to chcę żeby to było coś co będę pamiętał bardzo długo i chciał wrócić lub kontynuwać lekcje przemiany.
Znalazłem coś takiego, co o tym myślicie?
allegro.pl/sztuczny-biust-silikonowa-pro...00g-i6014911255.html
allegro.pl/okazja-sztuczny-biust-realist...g-c-i5612149125.html
Gorset podoba mi się ten ale ze względu na piersi których rozmiar u faceta jest wiadomy moze to nie byc dobry pomysł:
allegro.pl/sexy-gorset-ekoskora-czarny-r...r-m-i5400765947.html
Proszę o podpowiedzi

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #5

• suczka do porodu
Hmm zabrzmiało jak nie do końca zdeklarowany i pogodzony transseksualista, którego kręci feminizacja, pewne aspekty kobiecości, które chce odwzorować na sobie, utożsamić się z nimi w konkretnym kontekście (a nie całkowicie i permanentnie).

Piersi ok, jak poszukasz (na nieszczęście w sklepach, dla tarns) są sztuczne piersi w formie biustonosza, te o wiele łatwiej nosić.
dwiedamy.pl/sztuczne-piersi/sztuczne-piersi-silikonowe-paski

Sam zobaczysz, jakie Ci pasują, w których czujesz się lepiej.

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #6

• musth
  • musth Avatar
  • Fresh
@suczka do porodu Dziękuję. Dokładnie o to mi chodziło. Nieważne jaki sklep. Ważne że wygląda profesjonalnie.
Na temat moich deklaracji seksualnej czy tam fetyszu nie będę dalej dyskutowal gdyż zupełnie niepotrzebnie coś insynujesz. Może masz po części rację ale na pewno więcej będzie można powiedzieć po sesji. Pozdrawiam

Całkowita przemiana 2 lata 9 miesiąc temu #7

• suczka do porodu
spoko. nikogo nie wściskam w ramy. choć lubię nazywać ze czy po imieniu. Stad ta bezposredniosc.

życzę miłej zabawy. daj znac co wybrałeś jak się w tym czulas.
Zasilane przez Forum Kunena