Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Feminizacja

Feminizacja 4 lata 9 miesiąc temu #1

• twój_niewolnik
  • twój_niewolnik Avatar
Witajcie.
Bardzo chce byś taką suczka, chciał bym by jakaś Pani się mną zajęła. sam się przebieram w ubrania i bielizny damskie, chodzę z korkiem analnym dużo.

Ale chciałbym by ktoś powiedział co i jak , i by przede wszystkim ktoś miał z tego przyjemność, Oddam się w czyjeś ręce.

Ps. Macie moze jakieś filmiki z feminizacji ? Za każdym razem jak oglądam take filmy to się wyobrażam w takiej roli. MARZĘ o tym.

Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Feminizacja 4 lata 9 miesiąc temu #2

• trans48
  • trans48 Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
tez od dawna szukam swej pani ktora bedzie zajmowac sie mna ubierac jak swa corke w rozne ciuszki tylko damskie bedzie chciala widziec przy sobie kobiete w sexi ciuszkach a nawet w wyzywajacym makijazu , szukam pani na stale :blush:

Odp: Feminizacja 4 lata 9 miesiąc temu #3

• suny
  • suny Avatar
  • Fresh
  • Oklaski: 0
czesc, mam pytanie, pomógł bys mi skompletować garderobe na spotkanie. Potrzebuje, majteczek i ponczoch, ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac. Jak kupic odpowiedni rozmiar zeby pasowaly. Ni musza byc drogie, najprostze bo to pierwszy raz, a i tak mam sie nie wykosztowac bo i tak ulegna zniszczeniu podzczas spotkania:) Mysle ze jesli pojde do jakiegos duzego marketu to bedzie dyskretnie, tylko jak kupic dobre? Bedev wdzieczny, pa

Odp: Feminizacja 4 lata 8 miesiąc temu #4

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
skąd jesteś ??

Odp: Feminizacja 4 lata 8 miesiąc temu #5

• twój_niewolnik
  • twój_niewolnik Avatar
ja ? Radom..

Odp: Feminizacja 4 lata 8 miesiąc temu #6

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1085
  • Oklaski: 106
a w czym kolega ma problem?:)

Odp: Feminizacja 4 lata 8 miesiąc temu #7

• twój_niewolnik
  • twój_niewolnik Avatar
Nie praktykowałem nigdy z nikim dominacji, Jedynie zapragnąłem tego oglądając masę filmów,. zrozumiałem ze chce tego spróbować, ze chce by ktoś był nade mną.. by mój los, w tej jednej chwili zależał od kogoś,
Jestem oddany, umiem słuchać ze zrozumieniem, całą swoją uwagę poświęcam osobie z którą się znajduje.
Myślę że był bym dla Pani dobrym niewolnikiem.
Osobiście mnie bardzo kręci feminizacja, sissy slut, i tym podobne, lubię się przebierać za dziewczynę, i mieć w sobie korek, by czuć ze nie jestem najmocniejszy, ze jestem uległy..

Sypiam w body. na okrągło z korkiem w d.... Bardzo pragnę mieć na sobie pas cnoty...

pragnę być trzymany na krótkiej smyczy, spełniać wszystkie rozkazy, jak i w fartuszku sprzątać dookoła...

Odp: Feminizacja 4 lata 3 miesiąc temu #8

• cnotliwy
  • cnotliwy Avatar
pas cnoty moim zdaniem to podstawa feminizacji. przecież nie można korzystać z penisa udając kobietę. masaż prostaty może zastąpić orgazm. Chciałbym znaleźć chętną Panią która mnie przebierze, zamknie w pas cnoty i bedzię gwałcić

Odp: Feminizacja 4 lata 3 miesiąc temu #9

• Szpicruta
  • Szpicruta Avatar
feminizacja feminizacji nie równa :laugh:
co innego przebrać uległego podczas sesji w damskie fatałaszki, uszminkować usta i kazać wykonywać "kobiece" czynności..
Ale jeśli mowa o wzięciu się za to na poważnie to: potrzeba dużo czasu i woli, zaangażowania obu storn.. wiąże się ona również z kosztami... Jeśli ktoś traktuje temat na serio to nie są one małe (tylko depilacja laserowa to już spory wydatek)
Moim zdaniem jednak warto jeśli efekty są takie:

Lexi jest cała gładka, sama potrafi zadbać o swoje ciało, a na wysokich obcasach bryka jak mała sarenka :evil:

Odp: Feminizacja 4 lata 3 miesiąc temu #10

• ostatni
  • ostatni Avatar
imponujące gratuluje efektu

Odp: Feminizacja 4 lata 3 miesiąc temu #11

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Gratulacje przemiana fantastyczna -teraz tylko dodac odpowiedni stuczny biust a kiedy jest na sesji załozyc do krocza stuczną waginię do kompletu Droga Lady Domino Szpicruto i jest Damom do seksu z maturalną trans-i nakręci film lub pstryknąc foty z jazdy na ostro. Pozdrawiam Drogą Lady Dominę Szpicrutę i zyczę miłego wieczoru i nocy. Dobranoc.

Odp: Feminizacja 4 lata 3 miesiąc temu #12

• TotalSlave
  • TotalSlave Avatar
Szpicruta napisał(a):
co innego przebrać uległego podczas sesji w damskie fatałaszki, uszminkować usta i kazać wykonywać "kobiece" czynności..
Ale jeśli mowa o wzięciu się za to na poważnie to: potrzeba dużo czasu i woli, zaangażowania obu storn.. wiąże się ona również z kosztami... Jeśli ktoś traktuje temat na serio to nie są one małe (tylko depilacja laserowa to już spory wydatek)

Lexi jest cała gładka, sama potrafi zadbać o swoje ciało, a na wysokich obcasach bryka jak mała sarenka :evil:

Ja bym nawet ją posunął.

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #13

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Szpicruta napisał(a):

no tak i tu masz rację .ze przebieranki a feminizacja to dwie wielkie różnice ..lecz ja robię najczęściej przebieranki gdyż feminizacja to nie zabawa na przysłowiową"godzinkę " ..lecz na zdecydowanie dłużej no i wtedy również jest dodatkowy koszt ..makijażu to 100 zł (to i tak tanio z uwagi na moje kosmetyki a mam profesjonalne ) NO I DEPILACJA CAŁEGO CIAŁA
spotkanie minimum 3 godz 800 zł

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #14

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Witam -Droga Lady Domino DR. Manuelo jak ktos marzy o pełnej Feminizacji i pragnie się przeistoczyc w super larkię damę to spotkanie musiało by trwac około 8 godzin / sama depilacja to 2 godziny makijaz ubheranie nauka mowy chodzenia -a gdzie przyjemnosci Lady Dominy po cięszkiej pracy -cena zabawy to powyzej 1000 zł-takie fakty. Pozdrawiam Jej Wysokoś Lady Dominę DR. Manuelę z Całego Serca. P.S.-Zachcianki kosztują.

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #15

• ostatni
  • ostatni Avatar
Mówiąc o czasie i pieniądzach się zgadzam to jednak nie jest takie hop siup

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #16

• pokojowka
  • pokojowka Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 1
No cóż - to też zależy od podejścia - czy ważny jest sam proces feminizowania - czy też może zabawa już w "kobiecej postaci":) Można przecież przygotować się samemu wcześniej - może nie jest to łatwe, ale jest o dziwo dużo różnych możliwości i wcale nie potrzeba do tego wielkiej odwagi:)

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #17

• SZCZUPAK19
  • SZCZUPAK19 Avatar
Witam - Oczywiscie pokojówka ma rację ze mozna się przygotowac samemu -ale to nie jest łatwe ale równiez Pani traci swą kreatywnosc i wladzę nad suką czy psem a to ma byc odwrotnie Pani ubiera i maluje swą sukię według swoich zachcianek i upodoban . Dlatego Feminizacja to cały rytuał według ustalonego projektu Lady Dominy albo Mastera a pies lub suka muszą się podporządkowac i posłusznie słuzyc swym władcą bez sprzeciwu. Pozdrawiam.

Odp: Feminizacja 4 lata 2 miesiąc temu #18

• pokojowka
  • pokojowka Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 1
Niekoniecznie traci władzę. Można się przygotować według dyrektyw Pani, bardzo trudne nie jest. Natomiast rzeczywiście, feminizacja na ogół jest integralną częścią zabawy - i tak naprawdę, tego dotyczyła moja wypowiedź.

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #19

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -3
O jakich wy kosztach mówicie!? Co za problem się wydepilować np przed sesją? Kupuje się odpowiedni krem do depilacji a niedobitki kasuje żyletką... Po co komu depilacja laserowa? Jedynym kosztem związanym z w/w są kosmetyki typu podkład (zwany fluidem), jakieś tusze do rzęs i ew. lakiery do paznokci -chyba że robi się faszyn from raszyn połączony z plastikiem tzn: tapete nakłada się szpachlą, robi się 10cm tipsy, i zakłada białe kozaki za kolano z czubem...

Czy nie można: lekki makijaż, depilacja kremem a ubranie np czarna sukienka w klasycznym kroju (tak sukienka nie spódnica/spudniczka) rajstopy zakrywające i np lity bądź szpilki na platformie które wyglądają ładnie i gustownie? Chyba że feminizacja ma polegać na zrobieniu zwykłej tirówy... no to ok... Zdaje mi się że niektórzy (bądź niektóre dominy) zgubiły po drodze gust...

Pozdrawiam was wszystkich.

A! mały edit:
Oczym jeszcze spora część z was zapomina - strój powinien być odpowiednio dobrany do budowy ciała. Chyba że efektem ma być w/w faszyn from raszyn gdzie tłuste babsztyle zakładają leginsy i nic zakrywającego spasionej pupy i tak wszystko wychodzi na wierzch a na dodatek robi się tkz. camel...
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Thunder.

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #20

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
kolego,czy ty masz dziś podły nastrój,czy co?:)
bo wszystko krytykujesz w sposób co najmniej wredny:)
jeśli psiak lubi wyglądać jak tirówka-to niech sobie wygląda:):)

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #21

• MartyPL
  • MartyPL Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
No właśnie, sam chciałbym się tak raz przebrać za kobietę i zobaczyć jak bym wyglądał. I jeśli już to chciałbym się przebrać za sexowną, nieprzyzwoitą zdzirę :)
Własność cudownej Lady Red Cat :)
fetlife.com/users/4111365
^^ Mój profil na FL ;)

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #22

• lolek100
  • lolek100 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 23
każdy może spróbować Feminizacji ubrac sie w damskie ciuszki to nie problem problemem jest depilacja ,makijaż i chodzenie w szpilkach zwłaszcza w miejscach publicznych

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #23

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
lolek100 napisał(a):
każdy może spróbować Feminizacji ubrac sie w damskie ciuszki to nie problem problemem jest depilacja ,makijaż i chodzenie w szpilkach zwłaszcza w miejscach publicznych
to prawda-facetowi nie jest łatwo upodobnić się do kobiety:)

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #24

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
Nie wiem, drażni mnie czasem zwyczajny brak estetyki i bezguścia.

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #25

• marko74
  • marko74 Avatar
nie każdemu się to podoba oczywiście,ale jeśli ktoś to lubi chce się tym pochwalić nie można go od razu sprowadzać na ziemie

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #26

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
Ależ ja nie sprowadzam nikogo na ziemię! :) Stwierdzam że o tyle feminizacja jest ciekawym doświadczeniem, to fajnie jeśli jest połączona choć trochę z estetyką i jakimś gustem ubraniowym ;) Cały czas mnie te białe kozaki z czubkami w pamięci kłują... Jak skompletuje cały strój to wrzucę swoje zdjęcie jak dla mnie to powinno wyglądać.

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #27

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
ale weź pod uwagę,że nie jeden wielbiciel feminizacji chce być tanią dziwką w białych kozaczkach:)chcą być traktowani jak dziwki i czuć się nimi:)pragną być wyśmiewani:)
dlaczego im to odbierać:)
obiektywnie jest to tandeta na całej linii,ale o to właśnie chodzi:)
co innego,gdy jest się osobą transseksualną:)wtedy osoba urodzona w męskim ciele stara się funkcjonować jako kobieta-jak najbardziej nią być:)
wtedy rzeczywiście klasa i wyczucie są bardzo istotne:)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez LadyRedCat79.

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #28

• marko74
  • marko74 Avatar
dokładnie ,mnie wiele praktyk w bdsm nie interesuje ,budzi we mnie niesmak ,wiec omijam takie tematy

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #29

• Thunder
  • Thunder Avatar
  • Senior
Może to przez to że feminizację odbieram bardziej jako chęć spróbowania czy w pewnym sensie eksperymentu.
Mnie również wręcz brzydzą niektóre praktyki bdsm. Trochę już siedzę na tych forach czy blogach i czytam co tam ludzie jeszcze wykombinowali i czasem zastanawiam się gdzie jest ta linia po której przejściu można stwierdzić że dana czynność to już przesadyzm?

Odp: Feminizacja 3 lata 10 miesiąc temu #30

• marko74
  • marko74 Avatar
dla mnie osobiście kilka rzeczy w bdsm to przesada ,ale jeśli ktoś to lubi i nikomu tym nie szkodzi.....
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena