Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Krok dalej...

Odp: Krok dalej... 4 lata 1 miesiąc temu #61

• pokojowka
  • pokojowka Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 1
To jeszcze garść doświadczeń.
Wchodzę do Douglasa, tam ostatnio kupuję kolorowe kosmetyki - a są też i niedrogie, podchodzę do sprzedawczyni, mówię o co mi chodzi - i że to ma być dla mnie. W ten sposób mam dobrany dobrze podkład, szminki+cienie+lakier do paznokci (ze dwa zestawy) - żeby pasowało razem ale też i do mnie - z samodzielnym doborem kolorystyki jeszcze słabo. Trochę to oczywiście trwa, bo próbowane są różne kolory i odcienie. Zero problemu, zdziwienia - natomiast, jak pierwszy podejdzie do mnie sprzedawca (zdarzyło się) - to mówię, że chcę się najpierw rozejrzeć:) Ostatnio to nawet podyskutowałam trochę na temat techniki makijażu - zawsze można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Krok dalej... 4 lata 3 tygodni temu #62

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Ponownie mam pytanie do Miłościwie panujących i trzymających pejcz władzy w dłoni Pań.

Kolejny już tydzień nie rozstaję się z pończochami i rajstopami. Rajstopy zsuwają mi się na nogach. Czy to jest normalne, czy kupiłem za duże rajstopy? Czy wy też średnio co 1-2 podciągacie rajstopy?

Całuję stópki.

Odp: Krok dalej... 4 lata 2 tygodni temu #63

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1085
  • Oklaski: 106
FemDomFun napisał(a):
Ponownie mam pytanie do Miłościwie panujących i trzymających pejcz władzy w dłoni Pań.

Kolejny już tydzień nie rozstaję się z pończochami i rajstopami. Rajstopy zsuwają mi się na nogach. Czy to jest normalne, czy kupiłem za duże rajstopy? Czy wy też średnio co 1-2 podciągacie rajstopy?

Całuję stópki.
fakt,rajstopy mogą być za duże lub z kiepskiego materiału:)podaj więcej szczegółów:)

Odp: Krok dalej... 3 lata 4 miesiąc temu #64

• fluture
  • fluture Avatar
Miałam seks w sukienkach z mężczyznami i, właśnie, chciałabym przysługiwać jako kobiecie tak i mężczyźnie. Ale na prawdzie w Polsce tę zabawy z przebieraniem nie są za bardzo popularne jak w Niemcach. Klasyczne gei tego nie przyjmują, biseksual ma swoje żonę i dla niego to tylko zabawka na jeden raz.
No a tak może i chcę mieszkać przez jakiś czas z mężczyzną jako kobieta ale takiego bardzo ciężko znaleźć.

Krok dalej... 1 rok 5 miesiąc temu #65

• niewolnik80
  • niewolnik80 Avatar
  • Fresh
Więc w moim przypadku był mały krok dalej używałem strap on i dwustronne dildo zabawkami zarządzała żona. Co do prawdziwego członka hm.... ciężko nam znaleźć aktywnego pana bi, a myślimy o ralacji ultimate cuckold. Więc do całego kroku zostało poznać tylko jak to jest z prawdziwym.

Krok dalej... 1 rok 4 miesiąc temu #66

• adek27
  • adek27 Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 3
A gdzie szukaliście? Bo na craigsliscie raz na jakiś czas pojawiają się takie ogłoszenia. Nie mówiąc o polskich stronach:)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena