Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ulubiona część stopy

ulubiona część stopy 2 lata 5 miesiąc temu #1

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
Która część stopy jest według Was najbardziej atrakcyjna i dlaczego? Kiedyś słyszałam o kostkach, ale patrząc za zachowania uległych chyba najbardziej kierowałabym się w stronę palców.

Czy macie jakiś ulubiony rozmiar/kształt stopy lub jej elementów?
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ulubiona część stopy 2 lata 5 miesiąc temu #2

• Błękitna
  • Błękitna Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 112
  • Oklaski: 3
Hm, biorc pod uwagę moje doświadczenia to najczęściej pieszczony był łuk na śrudstopiu, od wewnętrznej strony. Bardo delikatna skóra, dla mnie sporo wrażeń, zarówno przy pieszczotach mniej i bardziej delikatnych (także dość wrażliwa na uderzenia czymś cienkim i precyzyjnym) :) Palce zdecydowanie na drugim miejscu.

ulubiona część stopy 2 lata 5 miesiąc temu #3

• moronek
  • moronek Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 78
  • Oklaski: 0
Nie mam ulubionej części stópki.

Najbardziej lubię małe smukłe stópki rozmiar 35-37

ulubiona część stopy 2 lata 5 miesiąc temu #4

• podnozek49
  • podnozek49 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 0
Cała stopa, absolutnie cała stopa jest jest obiektem uwielbienia.Ale nie bez możliwości spojrzenia w Pani roześmianą twarz.

ulubiona część stopy 2 lata 5 miesiąc temu #5

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 201
  • Oklaski: 5
LauraWawa napisał(a):
Która część stopy jest według Was najbardziej atrakcyjna i dlaczego? Kiedyś słyszałam o kostkach, ale patrząc za zachowania uległych chyba najbardziej kierowałabym się w stronę palców.

Czy macie jakiś ulubiony rozmiar/kształt stopy lub jej elementów?

Trudno opisać wygląd i kształt stóp które w mojej subiektywnej ocenie mi się podobają, ale chyba właśnie palce są tą częścią stopy która charakteryzuje jej wygląd. Proporcje ich długości do szerokości. Sposób obcięcia paznokcia
( głównie na dużym palcu : ) ) W kostkach też jest to coś, co o tyle uatrakcyjnia stopę, o ile kostka jest uwypuklona. Z kolei niekorzystnie na wygląd wpływają haluksy, krzywica i nie tyle to jak są zadbane ale jak są zaniedbane. Zauważyłem jednak u siebie że pewne niedoskonałości tracą znaczenie w stosunku do właścicielki stóp, jej braku skrępowania i kompleksów, a jednocześnie poczucie atrakcyjności swoich stóp, pewny i otwarty sposób epatowania i zapodania do adoracji :) . Nie mam ulubionej części stopy którą bym wyróżniał. w całości jest godna adoracji.
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

ulubiona część stopy 2 lata 3 miesiąc temu #6

• jakub
  • jakub Avatar
Jestem fetyszystą stóp i powiem, że nie mam jakiejś ulubionej części. Albo stopa ma to coś co zwraca moją uwagę, albo nie. Nie chcę się wypowiadać za innych, ale odnośnie tych palców to może wynikać to z tego, że jest się po prostu czym pobawić. Moja żona np. bardzo lubi smyranie między palcami. A co do rozmiaru to ja akurat wolę duże rozmiary ale zachowujące proporcje szczególnie w zabawach tramplingowych i pokrewnych. Natomiast sama adoracja pośród moich stópkowych fantazji zajmuje chyba najodleglejsze miejsce.

ulubiona część stopy 2 lata 1 miesiąc temu #7

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: -3
Trudno jednoznacznie wybrać, ale chyba podeszwy, będąc pod nimi człowiek lub raczej niewolnik, widząc wielkość właścicielki, czuje się totalnie upokorzony (osobiste odczucie), gdy ta po nim depta albo robi sobie z jego pyska dywanik, podnóżek + brudne stópki od chodzenia boso, są moim marzeniem najskrytszym.
Paluszki są niesamowite do ssania ale tutaj trochę nie widać tego upokorzenia. Za to wsadzanie języka pomiędzy nie i muskanie tej miekkej skórki lub pani łapiąca język palcami stóp... - poezja
Grzbiet stopy - jest fajny do całowania i do "pierwszego kontaktu" gdy niewolnik wita się ze swoją Panią. To on i paluszki pierwsze ukazują piękno stopy, z czego palce czasami potrafią też to piękno popsuć.
Piętka- jedno z moich ulubionych miejsc, lizanie aż do momentu zmiękczenia skórki lub delikatne podgryzanie albo skrobanie zębami martwego naskórka i spożywanie jako największego daru - TO JEST TO :woohoo:

Generalnie stopka kobieca to dość złożony obiekt westchnień, każda jej część ma określoną funkcję i praktyki do niej najlepiej pasujące.

Rozmiar? - od 35 do 42 nawet 43 :), ubóstwiam też takie zadarte lekko do góry pazurki.
Zasilane przez Forum Kunena