Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Słabość do Kobiecych stóp

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #1

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 0
Dlaczego na nas uległych tak działają Kobiece stopy, skąd upodobanie właśnie do tej części Kobiecego ciała ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
pies dla Pani napisał(a):
Dlaczego na nas uległych tak działają Kobiece stopy, skąd upodobanie właśnie do tej części Kobiecego ciała ???
nie każdy uległy jest fetyszystą stóp i nie każdy fetyszysta stóp jest uległy
Za tę wiadomość podziękował(a): pies dla Pani

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #3

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
Zgadza się Lady Red Cat. To może inaczej dlaczego mężczyzn kręcą Kobiece stopy. U mnie upodobanie do Kobiecych stóp łączy się z uleglością, choć na początku stopy jak i uległość traktowałem jako dwa osobne upodobania. Dopiero filmy i fora takie jak to, pokazały mi, że oba upodobania w połączeniu dają dopiero coś pięknego o czym nigdy nie zdawałem sobie sprawy.

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #4

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
Jak można nie być wrażliwym na tego typu piękno ...

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #5

• uległytomasz
  • uległytomasz Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Kult pieknych stóp swojej Pani i uległość w obec Niej moze spowodowac krzyżowe uzaleznienie. Wiem cos na ten temat służąc Pani Wiktorii

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #6

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
Pewnie masz racje ... ja jeszcze nie mam swojej Pani. Chciałabym aby w moim przypadku wyglądało to tak jak napisałeś, w twoim przypadku tylko zostaje pozazdrościć.

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 7 miesiąc temu #7

• 0aA
  • 0aA Avatar
pies dla Pani napisał(a):
Zgadza się Lady Red Cat. To może inaczej dlaczego mężczyzn kręcą Kobiece stopy. U mnie upodobanie do Kobiecych stóp łączy się z uleglością, choć na początku stopy jak i uległość traktowałem jako dwa osobne upodobania. Dopiero filmy i fora takie jak to, pokazały mi, że oba upodobania w połączeniu dają dopiero coś pięknego o czym nigdy nie zdawałem sobie sprawy.
Na pytanie dlaczego mężczyzn kręcą kobiece stopy pewno nikt Ci nie da wyczerpującej ani tym bardziej jednoznacznej odpowiedzi. Bo tak samo można by zapytać czemu mężczyzn w ogóle kręcą kobiety jako takie w całości lub "częściach". Z tego co wiem to działa to również w drugą stronę. Taki temat na tym forum już był a dyskusja dotyczyła genezy tego konkretnego fetyszu. Większość piszących stwierdzała, że mają to po prostu od urodzenia. Tak stworzyła nas natura i już. Podczas dojrzewania dochodzą niektóre aspekty, wyłapujemy więcej niuansów, potrafimy bardziej konkretnie orientować się czy ewentualna partnerka przyszłej zabawy też jest zorientowana w miarę jak najbliżej naszym upodobaniom, bo tylko wtedy cała zabawa ma na prawdę sens. Część traktuje to jako miłe urozmaicenie codziennego życia a inni tkwią w tym 24/24. Każdy ma trochę inaczej, ale każdy szczególnie dziś w erze internetu nie powinien mieć żadnego problemu w realizowaniu swoich fantazji.

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 6 miesiąc temu #8

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 199
  • Oklaski: 5
W pełni się zgadzam się z przedmówcami a tematu genezy tego fetyszu o którym wspomina OaA nie znalazłem. Znalazłem podobny temat w kategorii Powitalnej dotyczący genezy dominacji i uległości.

www.sadomania.pl/forum/79-Dzia%C5%82-zap...-wrodzona-czy-nabyta

Kategoria powitalna nie jest chyba odpowiednim miejscem na ten temat , dlatego jej nie odświeżam.
Tu jest odpowiednie miejsce dlatego spróbuję opisać jak to ewoluowało w moim przypadku. Niech będzie uzupełnieniem do mojego profilu :)

Kobiece stopy były dla mnie bodźcem seksualnym odkąd zacząłem dojrzewać seksualnie także uważam że się z tym urodziłem jako że nie przypominam sobie nic innego co by nagle rozbudziło we mnie tą fascynacje. Już pod koniec podstawówki (8 klas) budziły moje emocje stopy rówieśniczek jak i dojrzałych kobiet i choć moja wyobraźnia nie wybiegała w klimat uległości to jednak dawała poczucie pewnego rodzaju wyższości kobiety co podkreślało np. podanie ręki do ucałowania i co również mnie stymulowało. Jednak tak jak z upodobaniem do stóp czułem się odosobniony, na tym świecie , tak z całowaniem w rękę nie miałem problemu już we wspomnianym czasie szkoły. Po wojsku te lody trochę puściły, nie był rzadkością widok zakochanych gdzie chłopak masuje stopy dziewczynie albo całuje co wydawało się w tamtych czasach raczej niesmaczne dla starszego pokolenia. Ja również okazywałem swoje upodobania wobec dziewczyn z którymi byłem w bliższych relacjach ale był to tylko element wzajemnych fascynacji sobą.Była jedna dziewczyna która nieskromnie dawała do zrozumienia że lubi takie pieszczoty mając przy tym poczucie świadomości że ma piękne nogi i stopy. Ale tu było więcej kokieterii niż dominacji.
Trafiając przypadkiem na obrazy praktyk sado-masochistycznych myslałem że jest to coś obok, gdzie podmiotem jest osoba poddająca się tym praktykom i gdzie tylko ona jest spełniona a druga osoba po prostu spełnia te oczekiwania.
Oczy otworzył mi dopiero internet którego nie doceniałem i który długo nie wzbudzał mojego zainteresowania. A było to ok 10 lat temu. Dotarło do mnie że jest wiele osób takich jak ja i co ciekawsze są kobiety bezpruderyjne które czerpią przyjemność i potrafią to wykorzystać przyporządkując sobie mężczyznę. Odkryłem wówczas w sobie naturę uległą i to nie tylko w fetyszu stóp ale także w innych praktykach. I choc nie wszystko mnie kręci fizycznie to wiele praktyk pobudza wyobrażnię patrząc przez pryzmat dominacji kobiety.

Oczywiście nie jest to dla mnie aspekt bezwarunkowy. Musi być to coś...... .Kobieta nie musi być piękna jeśli ma poczucie swojej wartości, jest przy tym inteligentna, otwarta, wymagająca i również wyrozumiała.
Co do stóp również mam swoje preferencje . Jeżeli nie są zadbane czar pryska i nie mówie tu o naturalnym zapachu. Dodam jeszcze że mylne jest stwierdzenie że „jaka noga taki but „ i odwrotnie „ jaki but taka noga” :)
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Słabość do Kobiecych stóp 3 lata 5 miesiąc temu #9

• Darkman
  • Darkman Avatar
Ja to od zawsze jestem miłośnikiem kobiecych stóp. Zwłaszcza podbicia i gładkiej skóry na nim. Jednak zauważyłem, że najczęściej oceniam właśnie idealny kształt stóp kobiet.
Moje podejście jest na tyle głębokie, że bosą kobietę uważam za częściowo nagą. Możliwe, że stąd bierze się podniecenie u mężczyzn właśnie tą częścią ciała.
Można uznać, że jest ot 3 w kolejności część ciała, zakrywana przez kobiety. 1 część zakrywają majtki, 2 biustonosz, 3 buty. Dla mnie takie jest wytłumaczenie tego fetyszu.
Zasilane przez Forum Kunena