Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Męski fetysz

Męski fetysz 4 lata 2 miesiąc temu #1

• sudet
  • sudet Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 77
  • Oklaski: 1
To kontrowersyjny temat,ponieważ niektórzy twierdzą,że lizanie męskich stóp przez uległą jest zbyt poniżające dla kobiety,oraz że fetysz/stóp może być tylko skierowany przez Panią Dominującą w stronę uległej/uległego.

Wszystko zależy od granic uległej. Owszem lizanie butów, bądź stóp Pana może być bardziej poniżające niż lizanie stóp Pani, niemniej jednak poniżanie jest nieodzowną częścią relacji Pan/Niewolnica. Czyszczenie stóp językiem jest według mnie jak najbardziej na miejscu, także w przypadku uległych kobiet :evil: .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Męski fetysz 3 lata 3 miesiąc temu #2

• Wladca87
  • Wladca87 Avatar
Zgadzam się z Tobą. Ale - nie powinno się porównywać, kogo lizanie jest bardziej poniżające, w ten sposób można powiedzieć, że Panowie są gorsi od Pań/Niewolnice są lepsze od Niewolników, a to jest niepotrzebna generalizacja.
Wszystko zależy od granic Uległych, ale jeszcze bardziej od poziomu kreatywności i odpowiedzialności Panów.
Poniżanie jest jak najbardziej nieodzowne, ale preferuję finezję, wtedy upadlanie smakuje jeszcze bardziej, tzn trzeba doprowadzić do tego, by Uległa pragnęła lizać buty/stopy Pana (a nie od razu zmuszać). Wskazane są gustowne buty, aczkolwiek rzucające się w oczy, zadbane, z cienką podeszwą, dodatkowo jakiś rozdeptany słodycz/owoc, kuszenie nimi (dotyk), i wtedy chyba każda Uległa złamie swoje opory przed ich lizaniem. Pozdrawiam :)

Męski fetysz 3 lata 3 miesiąc temu #3

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
Myślę, że nie chodzi o to, że "Panowie są gorsi od Pań/Niewolnice są lepsze od Niewolników,", tylko o podejście do samej czynności lizania stóp/butów. Całkiem spora część mężczyzn ma fetysz na tym punkcie i zwyczajnie lubią to robić. Jesli chodzi o kobiety, to nie spotkałam jeszcze takiej. A skoro uległa czegoś nie lubi, to robienie tego jest dla niej poniżeniem.
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79
Zasilane przez Forum Kunena