Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp

Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #1

• scat2013
  • scat2013 Avatar
Mam nadzieje, że nikomu nie przeszkadzają moje temaciki, bo naprawdę nie chce nikogo drażnić, czy też denerwować. Jestem młodym - pełnoletnim facetem, który dopiero odkrywa "fetyszowe karty", więc za wszelkie wywołanie irytacji czy negatywnych emocji u was - z góry przepraszam :-)

Teraz do rzeczy...
Jak sami wiecie stopy to nie tylko buty, skarpetki i rajstopy. Jest szereg innych fetyszy, które mają związek z fetyszem stóp.
Nawiązuje tutaj między innymi do zamawiania przez Internet rzeczy, które oferują na różnych stronach dominy, bądź też zwykłe - szare dziewczyny, które chcą zarobić parę groszy.

Pierwsze skojarzenie - crush fetish, czyli deptanie owoców, batoników i wielu wielu innych rzeczy.

Przykładowo kiedyś zamówiłem u kobiety podeptanego batonika - lekko przybrudzonymi,bosymi stópkami, który został zmieszany z odpadkami z peelingu - czułem wtedy ogromną satysfakcję.

Strasznie chciałbym poznać wasze propozycje odnośnie tego typu rzeczy. Bardzo lubię kreatywne połączenia lub jakaś specjalna realizacja danej rzeczy np. za pośrednictwem bosych stóp, brudnych, spoconych itp.

Niewykluczone, że rzucicie nowe światło na mój "fetysz" i wykorzystam was pomysł :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #2

• Waza
  • Waza Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: 4
Eeeee tam masz fetysz jak każdy inny :) i fajnie,że się nim dzielisz i to (co tu jest niespotykane) w sposób inteligentny, elokwentny i kulturalny.
Co do Twojego fetyszu...hmmm,a podniecało by Cię chodzenie po płatkach śniadaniowych,chipsach czy coś? Nie wiem,nie znam się:)

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #3

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
przyjemnie się chodzi po płatkach-owsianych zwłaszcza:)

odnośnie fetyszu-może być spożywanie pazurków stópkowych czy naskórka ze stóp:)nawet obgryzanie go prosto ze stóp:)

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #4

• scat2013
  • scat2013 Avatar
Jeśli chodzi o naskórek lub pazurki, to petarda. Strasznie mnie jara to pierwsze, a kontakt z tym jest bardzo ekscytujący.

Waza, jeśli chodzi o deptanie płatków czy chipsów, to nie wiem czy takowe spełniłyby moje oczekiwania. Zakładając, że kobieta miałaby je podeptać, to zrobiłby się z nich taki proszek, który niekoniecznie mógłby oddać to, na co się nastawiam.

Na filmikach bardzo często spotykałem się z deptanym chlebem tostowym lub owocami, tylko w przypadku tego drugiego trzeba odpowiednio zapakować. Zawsze tez można eksperymentować dodając do podeptanej rzeczy naskórek (o którym wspominała Pani LadyRed), albo ślinę.

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #5

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
wiecie co?:)chyba i tak najprzyjemniejsza jest w tym względzie klasyka-pies masuje swojej Pani stópki,liże je,całuje:):)albo robi jej pedicure:):)
hhhmmmmm:):):):)

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #6

• scat2013
  • scat2013 Avatar
Trudno się z Panią nie zgodzić, chociaż bardzo ciężko znaleźć taką osobę w najbliższym otoczeniu. Najłatwiejszą drogą jest niestety jedynie alternatywa, czyli to zdeptane jedzenie, skarpetki czy buciki. Oczywiście, że dużo bardziej wolałbym lizać spocone stópki kobiety, no ale cóż - wszystko przede mną... :-) Chociaż i tak nie mamy co narzekać na dzisiejsze warunki, bo sam fakt, że istnieją takie stronki, to już bardzo duży plus.

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #7

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
scat2013 napisał(a):
Trudno się z Panią nie zgodzić, chociaż bardzo ciężko znaleźć taką osobę w najbliższym otoczeniu. Najłatwiejszą drogą jest niestety jedynie alternatywa, czyli to zdeptane jedzenie, skarpetki czy buciki. Oczywiście, że dużo bardziej wolałbym lizać spocone stópki kobiety, no ale cóż - wszystko przede mną... :-) Chociaż i tak nie mamy co narzekać na dzisiejsze warunki, bo sam fakt, że istnieją takie stronki, to już bardzo duży plus.
hhhmm...czasem warto takimi pieszczotami zainteresować waniliową kobietę:)

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #8

• scat2013
  • scat2013 Avatar
Co do crush fetish, to zastanawiało mnie jeszcze to, czy jest jakaś rzecz - domyślnie jadalna, na której mógłby się odbić pot ze stópek... Na razie moja wyobraźnia nie jest w stanie znaleźć coś tego typu :<

Odp: Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 6 miesiąc temu #9

• FemDomFun
  • FemDomFun Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Z jedzeniem spróbuj tak:
Ja skonstruowałem w domu coś w rodzaju wysokiego tronu. Tak, że Pani siedzi w tronie, a stopy ma na stole.
Pani wygodnie sobie siedzi. Nóżka na nóżce, a ja konsumuję sobie na tym stole posiłek rozkoszując się atmosferą. A to, że Pani czasami rozleje kompocik lub niechcący włoży bucik z ziemniaki .......

Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 2 miesiąc temu #10

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: -3
Pierwsze skojarzenie - crush fetish, czyli deptanie owoców, batoników i wielu wielu innych rzeczy.

Tzw crush fetish oprócz wymienionej tutaj, nieszkodliwej wersji, ma też swoją ciemniejszą stronę, która o zgrozo mnie podnieca.

Co do samych pomysłów z deptaniem jedzenia to fajnie by było zlizywać jedzenie z wnętrza jakiegoś bucika, np pani rozdetuje jakieś ciasto i zakłada bucik. Do tego jakby doszedł długi spacer to imo cud miód i orzeszki :P
Lub przyprawianie jakiegoś posiłku posypką z naskórka stóp.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 2 miesiąc temu przez przmeq.

Kreatywne zabawy związane z fetyszem stóp 4 lata 2 miesiąc temu #11

• WirtualnaBDSM
  • WirtualnaBDSM Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 253
  • Oklaski: 219
Uwielbiam kiedy ulegli czyszczą jęzorem moje stopy po piaskowym pilingu

GG40662197 , skype: wirtualna.bdsm, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner
Za tę wiadomość podziękował(a): przmeq
Zasilane przez Forum Kunena