Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brudne Buty

Odp: Brudne Buty 5 lata 1 miesiąc temu #91

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
marko74 napisał(a):
nie przesadzajcie z ta higieną.od wylizania Pani butów jeszcze nikomu nic sie nie stało
he,he,he-pawia można puścić;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Brudne Buty 5 lata 1 miesiąc temu #92

• marko74
  • marko74 Avatar
nie zdarzyło mi sie jeszcze ;)

Odp: Brudne Buty 5 lata 1 miesiąc temu #93

• pisslover76
  • pisslover76 Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 1
Jesli lizanie butow... to najlepiej przepocone klapki wewnatrz :)

Odp: Brudne Buty 4 lata 9 miesiąc temu #94

• bddsssmmmm
  • bddsssmmmm Avatar
Jeśli lizać...to skórzane, czyste długie buty...
Chętnie jak osoba uległa, wyliżę w pełni buty mojej dominy...jednakże mam pewne "stopery"...
Brudne buty, czy brudna podeszwa butów mojej Pani...no cóż - zostawiłbym to innym którym sprawia przyjemność taka zabawa...
Każdy ma swoje granice - a moje to w tym kontekście wylizanie butów mojej Pani pod warunkiem że nie były one uprzednio "nazbyt zanieczyszczone"...

Higiena - mimo wszystko...
Oddanie czy pełne podporządkowanie swojej dominie nie może mimo wszystko w moim przekonaniu przesłaniać czysto ludzkich zachowań - zahamowań...choć to Wasza decyzja!

Odp: Brudne Buty 4 lata 9 miesiąc temu #95

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
zawsze powtarzam,że nic na siłę:)

Odp: Brudne Buty 4 lata 9 miesiąc temu #96

• MartyPL
  • MartyPL Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
bddsssmmmm napisał(a):
Jeśli lizać...to skórzane, czyste długie buty...
Chętnie jak osoba uległa, wyliżę w pełni buty mojej dominy...jednakże mam pewne "stopery"...
Brudne buty, czy brudna podeszwa butów mojej Pani...no cóż - zostawiłbym to innym którym sprawia przyjemność taka zabawa...
Każdy ma swoje granice - a moje to w tym kontekście wylizanie butów mojej Pani pod warunkiem że nie były one uprzednio "nazbyt zanieczyszczone"...

Higiena - mimo wszystko...
Oddanie czy pełne podporządkowanie swojej dominie nie może mimo wszystko w moim przekonaniu przesłaniać czysto ludzkich zachowań - zahamowań...choć to Wasza decyzja!

Ja mogę się zająć podeszwami hehe :) i tymi "brudniejszymi brudami" ;)
Własność cudownej Lady Red Cat :)
fetlife.com/users/4111365
^^ Mój profil na FL ;)

Odp: Brudne Buty 4 lata 9 miesiąc temu #97

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
współpraca;););)

Odp: Brudne Buty 4 lata 9 miesiąc temu #98

• marko74
  • marko74 Avatar
dla mnie cała przyjemność w tym żeby doprowadzić buty Pani do porządku znaczy czystości ,mogą być nawet całe ubłocone w niczym mi to nie przeszkadza

Odp: Brudne Buty 4 lata 6 miesiąc temu #99

• M .
  • M . Avatar
Moim zdaniem lizanie bucików Pani to wspaniałe! Szczególnie, jeżeli Pani tego oczekuje :cheer: .
Niektórzy mogą obawiać się bezpieczeństwa, ale można to robić z nowymi butami. Lub zrobić rodzaj kanału glebowego, niska foremka ze zdezynfekowanym w wysokiej temperaturze podłożem. Można też zrobić "podłoże" ze słodyczy - dodatkowa przyjemność dla dominy: crushing. Jak kto woli! Dla mnie utrzymywanie w czystości bucików Pani po spacerze to gorący :blush: temat. Jak to napisała Pani LadyNederland :cheer: :P :cheer: .
Ukłony dla Pań!
:)

Odp: Brudne Buty 3 lata 3 miesiąc temu #100

• Wladca87
  • Wladca87 Avatar
Witajcie.
Czy nie przesadzacie z tym licytowaniem, co jest bardziej niehigieniczne? O ile mi wiadomo, od BDSM jeszcze nikt nie umarł, a prawie każda praktyka niesie ze sobą jakiś tam promil zatrucia/kontuzji, czy to wykręcanie części ciała, trampling, scat/piss, czy też lizanie brudnych podeszw. Wszystko zależy od osoby Dominującej, od jej wyobraźni i odpowiedzialności za osobę Uległą, a nawet osoba Dominująca powinna przed sesją sprawdzić, czy na podeszwach nie ma jakichś okropnych nieczystości (poza oczywistym kurzem), jeśli są to dyskretnie je zetrzeć o dywanik/wycieraczkę, wszystko zawsze powinno mieć swoje granice, wtedy można się bawić w "Król(owa) każe, sługa musi".
Zgadzam się z przedmówcą, crushing słodyczy/owoców powinien być wskazany w tym rodzaju praktyk, sam go preferuję podczas sesji :) Ulegli to też ludzie, trzeba im czasem uprzyjemnić życie :)

Odp: Brudne Buty 3 lata 3 miesiąc temu #101

• Dragoness Mabh
  • Dragoness Mabh Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 254
  • Oklaski: 25
@Wladca87 No to Twoje wiadomości są niepełne. Co roku kilkanaście osób na świecie umiera podczas zabaw z oddechem. Co jakiś czas słyszy się też o wypadku przy wiązaniu-dochodzi wtedy albo do powieszenia się osoby wiązanej albo do martwicy tkanek. To nie są kwestie "promili niebezpieczeństwa"-bdsm niesie za sobą duże większe ryzyko i to nie tylko w wymienionych przeze mnie 2 praktykach....mogę wymieniać dalej :)

Jeśli chodzi o trampling, ctush fetish czy lizanie butów-żaden z was nie pomyślał że fajnym rozwiązaniem jest mieć parę (lub kilka) butów przygotowana tylko i wyłącznie do takich zabaw?

Mabh
„Serce to najmocniejszy mięsień.”
Za tę wiadomość podziękował(a): LadyRedCat79

Odp: Brudne Buty 3 lata 3 miesiąc temu #102

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 201
  • Oklaski: 5
Od kiedy, wgłębiając się w klimat zetknąłem się z ta praktyką, to nie powiem-zadziałało to na moje zmysły. jednak troska przedewszystkim o bezpieczeństwo ale też dyskomfort jakie niesie zetknięcie z namacalnym brudem jest u mnie silniejsze od fantazji. Co innego konsumpcja żywności :) A to na co ostatnio trafiłem z archiwum forum to już prawdziwe ekstremum :( www.sadomania.pl/forum/65-BDSM-a-zdrowie/16890-moje-extrem

Odp: Brudne Buty 3 lata 5 dni temu #103

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
Przeglądając archiwum forum , doszedłem do tego wątku, kończącego się moją wypowiedzią. Patrząc całościowo na wątek nasunęło mi się pewne pytanie głównie skierowane do Pań.
Jak pisałem powyżej fetysz obuwia jako taki jest w moich fantazjach, jednak już bardziej odczuwalny brud, powiedzmy większy od powszechnego kurzu stwarzałby pewną blokadę. Inaczej pisząc praktyka ta ma dla mnie bardziej wymiar pewnej symboliki, jako że buty chronią nasze stopy od urazów i również brudu. Nie bez znaczenia jest również to że jest to obuwie noszone przez kobietę. Bynajmniej w moim przypadku obuwie inne niż damskie bez świadomości do kogo należy raczej nie podziałałoby na moja psychikę.
Odnosząc się do całego wątku chcę zwrócić uwagę na większość postów gdzie w zróżnicowany sposób ulegli wyrażają opinie na temat higieny i tego dyskomfortu związanego z fetyszem mocniej zabrudzonych butów Dominy. Panie , choć niejednomyślnie, to w większości raczej nie widzą w tym problemu, co jest pewnie związane ze zdrowo-rozsądkowym podejściem do tej praktyki.
Zatem wracając do pytania , ciekaw jestem w jakim stopniu Wam drogie Panie sprawia przyjemność lub satysfakcję z lizania Waszych butów ?
Czy wystarcza Wam ten wymiar symboliczny, nawet nowych, niezakurzonych butów ?
Czy może celem samym w sobie jest doprowadzenie do sytuacji im brudniejszy but, tym lepiej.
A może jest to Wam obojętne i nie przywiązujecie do tego wagi, z wyjątkiem tej zdroworozsądkowości ?

Myślę że temat ten z zakresu fetyszu analogicznie można porównać do tematu np. chłosty, gdzie jednej Pani wystarczy grymas bólu na twarzy uległego pod wpływem lekkiego spankingu a innej satysfakcja jest wprost proporcjonalna do ilości wymierzonych batów.

Zapraszam do dyskusji :)
Za tę wiadomość podziękował(a): hans4

Brudne Buty 3 lata 1 dzień temu #104

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Oklaski: -3
Coś pięknego, możliwość robienia jako wycieraczka. Pani wraca z długiego spaceru, wchodzi do domu, ja sługa pokorny, pies, padam jej do stóp. Władczyni moja podnosi swoją boską stopę i zaczyna wycierać buty o moją głowę. Następnie nakazuje mi się obrócić i wyciera dokładnie buty o mój pysk, wylizać z podeszw wszystko co się na nich zebrało, a jeśli się będę ociągał to czeka mnie manto.

Raz już lizałem buty mojej władczyni w których przyszła na spotkanie- wspaniałe uczucie choć nie były zbyt brudne. To poniżenie połączone z pogardą dla wycieraczki - Bezcenne :blush:
Za tę wiadomość podziękował(a): servant 67

Brudne Buty 3 lata 17 godzin temu #105

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
Tak, jest coś w tym takiego ............. :whistle:

Brudne Buty 2 lata 9 miesiąc temu #106

• squall
  • squall Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Witam.
Widzę, że temat stary ale po co pisać nowy :)

Jestem ogromnym fetyszystą czyszczenia butów językiem od zawsze interesowało mnie to. Najbardziej lubię czyścić buty w których Kobieta chodzi codziennie do pracy, zakupy itp. Dla mnie jest w tym ogromna frajda patrząc gdy Pani może założyć czyściutkie buciki. Najbardziej kręcą mnie płaskie podeszwy i koturny, ponieważ tak nieświadomie gust wyrobiła moja sąsiadka, która trzymała swoje buty na klatce schodowej, później zamawiałem znoszone buty na różnych portalach. Wiem, że to dziwnie brzmi ale niestety w mojej okolicy nie znalazłem kobiet dominujących i musiałem chociaż w taki sposób sprawdzić swoje preferencje. I stwierdzam, że moim marzeniem jest być wycieraczką do butów jest to dalekie od higieny i zdaję sobie z tego sprawę ale nie mogę się oprzeć by wylizać buty do czysta i poczuć się jak śmieć. Na wielu forach toczy się podobna dyskusja, że jest to złe i tylko czyste są najlepsze itp., ale wydaję mi się, że kwintesencją uległości są takie praktyki jak: lizanie butów, stóp, bicie, plucie, pas cnoty, sprowadzanie do roli psa, sprzątaczki, mebla, pokojówki, kelnera (i wiele innych podobnych kwestii). W ten sposób można zadać wielu praktyką pytanie czy są higieniczne: scat, piss, brudne stopy, jedzenie różnych pokarmów, które da nam Pani przecież nie wiecie co jecie z miski (możecie się domyślać). Tak więc nie można negować kogoś kto lubi ten "sport". Dominacja polega na zaufaniu niewolnika do Pani. Kończąc napiszę jeszcze, że stosowanie różnych praktyk zależy od Pani jak nas wytresuje. Można na początku nie chcieć wielu rzeczy ale jeśli trafi się w dobre ręce można zostać wytresowanym tak jak tego oczekuje od nas Kobieta i wykonywać polecenia o których wcześniej nawet nie myśleliśmy.

Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): przmeq, servant 67

Brudne Buty 2 lata 9 miesiąc temu #107

• servant 67
  • servant 67 Avatar
  • Platinum
squall napisał(a):
W ten sposób można zadać wielu praktyką pytanie czy są higieniczne: scat, piss, brudne stopy, jedzenie różnych pokarmów, które da nam Pani przecież nie wiecie co jecie z miski (możecie się domyślać).

Pozdrawiam.

Z definicji higieniczne nie są i każdy musi mieć świadomość pewnego ryzyka jednak scat , piss lub ślina to nie to samo co wszelaki brud który niekoniecznie może być pod Pani kontrolą. Stąd też pewne obawy niektórych uległych. A negować oczywiście że nie wolno :)

Brudne Buty 2 lata 9 miesiąc temu #108

• przmeq
  • przmeq Avatar
  • Expert
  • Oklaski: -3
squall napisał(a):
Witam.
Widzę, że temat stary ale po co pisać nowy :)

Jestem ogromnym fetyszystą czyszczenia butów językiem od zawsze interesowało mnie to. Najbardziej lubię czyścić buty w których Kobieta chodzi codziennie do pracy, zakupy itp. Dla mnie jest w tym ogromna frajda patrząc gdy Pani może założyć czyściutkie buciki. Najbardziej kręcą mnie płaskie podeszwy i koturny, ponieważ tak nieświadomie gust wyrobiła moja sąsiadka, która trzymała swoje buty na klatce schodowej, później zamawiałem znoszone buty na różnych portalach. Wiem, że to dziwnie brzmi ale niestety w mojej okolicy nie znalazłem kobiet dominujących i musiałem chociaż w taki sposób sprawdzić swoje preferencje. I stwierdzam, że moim marzeniem jest być wycieraczką do butów jest to dalekie od higieny i zdaję sobie z tego sprawę ale nie mogę się oprzeć by wylizać buty do czysta i poczuć się jak śmieć. Na wielu forach toczy się podobna dyskusja, że jest to złe i tylko czyste są najlepsze itp., ale wydaję mi się, że kwintesencją uległości są takie praktyki jak: lizanie butów, stóp, bicie, plucie, pas cnoty, sprowadzanie do roli psa, sprzątaczki, mebla, pokojówki, kelnera (i wiele innych podobnych kwestii). W ten sposób można zadać wielu praktyką pytanie czy są higieniczne: scat, piss, brudne stopy, jedzenie różnych pokarmów, które da nam Pani przecież nie wiecie co jecie z miski (możecie się domyślać). Tak więc nie można negować kogoś kto lubi ten "sport". Dominacja polega na zaufaniu niewolnika do Pani. Kończąc napiszę jeszcze, że stosowanie różnych praktyk zależy od Pani jak nas wytresuje. Można na początku nie chcieć wielu rzeczy ale jeśli trafi się w dobre ręce można zostać wytresowanym tak jak tego oczekuje od nas Kobieta i wykonywać polecenia o których wcześniej nawet nie myśleliśmy.

Pozdrawiam.

Pięknie to opisałeś, jakbym czytał własną opinie o brudnych bucikach :woohoo:
Osobiście tylko raz miałem przyjemność lizania brudnych bucików Pani i było to właśnie sandałki. Gdy mi je wycierała o pysk i język to byłem wniebowzięty a widok jak później wyglądałem- bezcenny, totalne zeszmacenie.
Co do higieny- gdy widzisz coś co kochasz, to trudno się opamiętać, zwłaszcza jak trafisz na odpowiednią Panią która wie jak cię wykorzystać. Pewne obawy są, ale swojej Pani jako wycieraczka się nie odmawia, skoro to lubisz i chcesz praktykować to znasz ryzyko.

pzdr i wielu brudnych bucików do wyczyszczenia ;)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 9 miesiąc temu przez przmeq.

Brudne Buty 2 lata 9 miesiąc temu #109

• niewolnik40
  • niewolnik40 Avatar
  • Senior
  • Oklaski: 0
Też uwielbiam czyścić buciki Pani językiem.Najbardziej lubię lizać podeszwy i sprawia mi radość, kiedy Pani ma wyczyszczone buciki moim językiem.
...
Zasilane przez Forum Kunena