Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brudne Buty

Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #1

• Uległy272
  • Uległy272 Avatar
Co sądzicie o lizaniu brudnej podeszwy buta od Pani ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1092
  • Oklaski: 107
klasyka:)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #3

• embrion
  • embrion Avatar
Częsty widok...jeden z obowiązku niewolników:)
Aby buty Pani zawsze lśniły blaskiem.

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #4

• ostatni
  • ostatni Avatar
Mniej lubiana prze ze mnie zabawa ale tez myślę ze to dość powszechne

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #5

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
  • Otrzymane podziękowania: 150
  • Oklaski: 19
Brud z butów pochodzi z zewnątrz i nie ma nic wspólnego z dominującą kobietą. Lizanie takich butów przede wszystkim wiąże się z wpływem na zdrowie no i jednak to nie to samo co np lizać spocone stopy kobiety

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #6

• ostatni
  • ostatni Avatar
tomek masz racje ale to dość częsta ,,zabawa,, u Pań więc czy warto odmówić?

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #7

• embrion
  • embrion Avatar
tomek_chłopczyk napisał(a):
Brud z butów pochodzi z zewnątrz i nie ma nic wspólnego z dominującą kobietą. Lizanie takich butów przede wszystkim wiąże się z wpływem na zdrowie no i jednak to nie to samo co np lizać spocone stopy kobiety

stricte nie ma nic wspólnego z dominującą kobietą, ale czy samo lizanie butów nie może być "poniżeniem" dla niewolnika, który oddaje hołd swojej właścicielce? czy Domina sama sobie musi czyścić buty? to raczej nie pasuje , a spójrz na kobiety która przechadzają się ulicą, wszystkie mają buty zawsze lśniące, a co dopiero Dominująca kobieta.

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #8

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
Wyraziłem tylko swoje zdanie, że to zbyt daleko posunięte czyszczenie brudu z butów niewiadomego pochodzenia przez lizanie. Rozumiem oczywiście, że są ulegli lubiący to psychiczne odczucie takiego poniżenia, że musi lizać brud z bitów

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #9

• ostatni
  • ostatni Avatar
Poniżenie to jedno ale też chęć zadowolenia Pani

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #10

• marko74
  • marko74 Avatar
normalna rzecz Pani każe, pies musi bucik wylizać ,trochę piasku na języku nikomu nie zaszkodzi

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #11

• ostatni
  • ostatni Avatar
Wiadomo każdy ma swoje granice może chcieć to zrobić lub nie ale jeżeli to nie przekracza jego granic to chyba na tym polega właśnie relacja jak to marko napisał Pani każe pies musi. Owszem można dyskutować że to bakterie itp ale tak samo można powiedzieć ze wykrzywianie rąk przy krępowaniu jest nie zdrowe dla stawów a kopanie czy bicie po jądrach może doprowadzić do bezpłodności. Wiadomo staramy się zachować bezpieczeństwo ale przy nie których zabawach pewnych naturalnych barier nie obejdziemy by to w pełni gdzieś tam w iluś procentach przypadków nie odezwało się na starość

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #12

• marko74
  • marko74 Avatar
bakterie bakteriami ale jeśli decyduje sie na służbę Pani, nie będę mówił tego nie zrobię bo to brudne itp ,decyduje się być psiakiem, buty Pani maja lśnić na jej rozkaz dla mnie to proste

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #13

• ostatni
  • ostatni Avatar
marko74 napisał(a):
bakterie bakteriami ale jeśli decyduje sie na służbę Pani, nie będę mówił tego nie zrobię bo to brudne itp ,decyduje się być psiakiem, buty Pani maja lśnić na jej rozkaz dla mnie to proste

Jestem tego samego zdania decyduje się to robię to co Pani karze. mówiłem tam raczej z punktu czysto ogólnego bo nie każdy jest wstanie zaakceptować to

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #14

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Nie. Jak dla mnie to srasznie obrzydliwe. Pomyśl sobie że Twoja Pani weszła w psią kupę, i właśnie zlizujesz zwierzęce odchody. To lepiej od razu wsadź język w odbyt psa.

Nie chcę tutaj nikogo obrazić. Każdy ma własne zdanie i niech się tego trzyma. Ja wyrażam mój punk widzenia na dany temat :) Ktoś tak samo może brzydzić się tego, co ja lubię. ( Piszę to, dlatego że po przeczytaniu mojej wypowiedzi dochodzę do wniosku, że niektórzy mogą poczuć się urażeni, nie taki miał być tego cel ) :)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #15

• ostatni
  • ostatni Avatar
chococarmel napisał(a):
Nie. Jak dla mnie to srasznie obrzydliwe. Pomyśl sobie że Twoja Pani weszła w psią kupę, i właśnie zlizujesz zwierzęce odchody. To lepiej od razu wsadź język w odbyt psa.

Nie chcę tutaj nikogo obrazić. Każdy ma własne zdanie i niech się tego trzyma. Ja wyrażam mój punk widzenia na dany temat :) Ktoś tak samo może brzydzić się tego, co ja lubię. ( Piszę to, dlatego że po przeczytaniu mojej wypowiedzi dochodzę do wniosku, że niektórzy mogą poczuć się urażeni, nie taki miał być tego cel ) :)

No no ja Cię rozumie wiadomo jest też że jakby były tak jak mówisz ubrudzone Bóg wie czym to pewnie bym odmówił to po pierwsze a po drugie dla mnie są bardziej obrzydliwe rzeczy niż to np. scat a przecież wiele osób to lubi i spoko niech się bawią. A tak jeśli nie chcesz kogoś obrazić drugie zdanie mogłaś darować

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #16

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Drugie zdanie ? Pomyśl sobie że Twoja Pani weszła w psią kupę ?

Co w tym obrażliwego ? o.O

Chyba że chodziło ci o : Jak dla mnie to strasznie obrzydliwe.

To akurat, według mnie oczywiście, nie jest obrażliwe, gdyż użyłam takich słów : Jak dla mnie.
Bez nich całe zdanie przyjęłoby inny sens, i wtedy mogłoby kogoś urazić.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez chococarmel. Powód: Zła interpretacja

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #17

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
chococarmel napisał(a):

nie neguj czyichś fetyszy ...bo każdy ma inne potrzeby .. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #18

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Wyrażam jedynie swoje zdanie. Tak samo komuś może nie podobać się mój fetysz, i ma prawo o tym napisać, a nawet tak szczerze chętnie zapoznam się z jego punktem widzenia. Po to są właśnie dyskusje, żeby ludzie zapoznawali się z innymi punktami widzenia. Nie musimy się przecież we wszystkim zgadzać, a nawet nie powinniśmy, bo wtedy świat i ludzkie poglądy byłyby po prostu nudne. Dlatego zaznaczyłam że nie chcę nikogo urazić :)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #19

• ostatni
  • ostatni Avatar
Bo mija się to z celem mówisz że nikogo nie chcesz obrażać a używasz takich stwierdzeń. Napisałem że gdyby buty były brudne bardzo np z psiej kupy której się uczepiłaś to bym odmówił lizania ale nie rwij z cudzych fetyszy. I nie zasłaniaj się wyrażaniem swojego zdaniem bo można to zrobić w delikatny sposób.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez ostatni.

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #20

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Chyba jesteście przewrażliwieni.
Wyraźnie jest napisane "JAK DLA MNIE to strasznie obrzydliwe". Co w tym obraźliwego? Dla mnie to też jest obrzydliwe- tak samo ze scatem. A przecież nie oznacza to, że krytykuję czyjeś fetysze.
Mało tego- jest jeszcze cała litania o tym, że to JEJ zdanie i że ONA by tego nie zrobiła i że nie chce nikogo obrazić.
Wyluzujcie ;)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #21

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
Dobrze, tak więc, jak mam to napisać ? ;)

Dla mnie, wylizywanie Panu bądz Pani butów jest obrzydliwe.

Czy tak ma to wyglądać ? Bo jak dla mnie słowo 'obrzydliwe' jest kluczowe. Ale nie ma innego "delikatniejszego" słowa, którego mogłabym tu użyć. Nieładne ? Nieprzyzwoite ? Nieapetyczne ? Żadne z tych wyrazów nie oddaje, co czuję i jaką mam do tego perspektywe. Jedynie mogłabym zamienić na odrażające bądz obleśny. Ale uważam że te wyrazy są jeszcze gorsze i wtedy kompletnie pozbawiłyby mnie kultury osobistej.

Jednak jeżeli ktoś napisze bądz powie, że to uwielbia, kocha, że sprawia mu to ogromną przyjemność, to nie powiem że ta owa persona jest obrzydliwa. Nic nie mam do osób, które to robią czy uprawiają ( nie wiem która forma jest tutaj bardziej odpowiednia). I nie drwię z tego fetyszu, jeżeli ktoś, poprzez moją pierwszą wypowiedz, tak uznał to serdecznie przepraszam :)

Boże, ale mi się z tego wypracowanie zrobiło....

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #22

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
chococarmel napisał(a):

Czy tak ma to wyglądać ? Bo jak dla mnie słowo 'obrzydliwe' jest kluczowe. Ale nie ma innego "delikatniejszego" słowa, którego mogłabym tu użyć. Nieładne ? Nieprzyzwoite ? Nieapetyczne ? Żadne z tych wyrazów nie oddaje, co czuję i jaką mam do tego perspektywe. Jedynie mogłabym zamienić na odrażające bądz obleśny. Ale uważam że te wyrazy są jeszcze gorsze i wtedy kompletnie pozbawiłyby mnie kultury osobistej.

Jednak jeżeli ktoś napisze bądz powie, że to uwielbia, kocha, że sprawia mu to ogromną przyjemność, to nie powiem że ta owa persona jest obrzydliwa. Nic nie mam do osób, które to robią czy uprawiają ( nie wiem która forma jest tutaj bardziej odpowiednia). I nie drwię z tego fetyszu, jeżeli ktoś, poprzez moją pierwszą wypowiedz, tak uznał to serdecznie przepraszam :)

dla ciebie będzie to obrzydliwe a dla drugiego wylizanie butów Pani czy Pana będzie szczęściem jego życia

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #23

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Dr.M., ale ona nigdzie nie pisze, że może być inaczej ;)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #24

• tomek_chłopczyk
  • tomek_chłopczyk Avatar
  • Platinum
Zauważcie ponadto, że miłośnicy fetyszu adoracji stóp lubią nieraz do tego dodawać adoracje butów i to najchętniej brudnych, które trzeba językiem doprowadzić do czystości. Podniecenie na widok stopek tak im się udziela że pewnie robią to bezmyślnie idąc szybko dalej i zlizując z butów brud niewiadomego pochodzenia. Podeszwy butów przy chodzeniu atakowane przez brud nie mający nic wspólnego z osobą dominującą - wielu uległych nie ma tu odruchu zahamowania a to przecież tylko brud. Prędzej rozumiem chęć adoracji np rajstopek bo nie są narażone tak na zbieranie obcego brudu jak podeszwy butów

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #25

• ostatni
  • ostatni Avatar
chococarmel napisał(a):

Aj pomyliło mi się nie chodziło mi o drugie zdanie tylko o to z wąchaniem czy wsadzaniem nosa w psi tyłek. To że jest to obrzydliwe dla Ciebie okej rozumiem i nie ma problemu ale te porównania bo o to mi chodziło mogłaś sobie darować. Jeśli chodzi o mnie to dla mnie to też żadna przyjemność a przynajmniej na pewno nie bo ja chce to robić tylko tu chodzi po pierwsze o zasadę Pani karze sługa musi ( i tu od razu mówię wiadomo ze na rozkaz z mostu nie skocze granic swojej od tak nie przekroczę) ale to jeszcze nie jest rzecz którą bym dla swojej Pani nie zrobił a po drugie jest to dość powszechny kaprys Pań a jak tego odmówisz tego tez nie bo coś tam itp a Domina będzie spełniać tylko Twoje zachcianki to czy bdsm polega właśnie na koncercie życzeń?

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #26

• Fioletnica
  • Fioletnica Avatar
Na koncercie życzeń- nie. Na granicach- tak. W Twoich to leży, a w jej najwyraźniej nie ;)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #27

• ostatni
  • ostatni Avatar
Fioletnica napisał(a):
Na koncercie życzeń- nie. Na granicach- tak. W Twoich to leży, a w jej najwyraźniej nie ;)

No i spoko rozumie to i szanuje moje granice i Jej granice nie podobała mi się tylko ta uszczypliwa dygresja

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #28

• chococarmel
  • chococarmel Avatar
tak więc, za porównanie przepraszam ( ejj.. było tak od razu ! :D a nie ja się tak rozpisywałam). Postaram się na przyszłość nie wzbogacać moich zdań o " uszczypliwe dygresje ". :)

Odp: Brudne Buty 5 lata 5 miesiąc temu #29

• ostatni
  • ostatni Avatar
chococarmel napisał(a):
tak więc, za porównanie przepraszam ( ejj.. było tak od razu ! :D a nie ja się tak rozpisywałam). Postaram się na przyszłość nie wzbogacać moich zdań o " uszczypliwe dygresje ". :)

Miało być od razu prosto z mostu tylko nie zauważyłem kropki i okazało się że drugie zdanie to wcale nie jest to zdanie o które mi chodzi :laugh:

Odp: Brudne Buty 4 lata 10 miesiąc temu #30

• LadyNederland
  • LadyNederland Avatar
Witam
Obowiązkiem mojego psa jest wylizanie butów łącznie z podeszwami, zawsze kiedy wracam do domu. A tym bardziej je wylizuje czym są brudne, bo do obowiązków psa należy dbanie o czystość butów swojej Pani. Tak więc ja wygodnie siadam w fotelu mój piesek w nogach klęczy i komenda liż psie a buciki w trzy minuty czyste i obcasik i podeszwa.
Zasilane przez Forum Kunena