Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kobiece Stopy

Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #1

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 0
Piękny fetysz piszcie wszystko związanene z tym tematem a ja teraz całuję nasze Panie w stópki mniam mniam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #2

• pies dla Pani
  • pies dla Pani Avatar
  • Fresh
  • Otrzymane podziękowania: 6
Foot fetish jest niewątpliwie bardzo ważnym elementem dominacji. Ja osobiście stawiam go na pierwszym planie i nie wyobrażam sobie świata BDSM bez oddawania wyjątkowej czci stopom osób będących stroną dominującą.

Zacznijmy od tego, czym tak naprawdę jest fetyszyzm. Ogólnie można go scharakteryzować jako zespół zachowań polegających na przenoszeniu pożądania seksualnego na części ciała partnera lub przedmioty z nimi związane. Obiekty te, czyli fetysze, stają się najważniejszym źródłem podniecenia seksualnego.

Jak to się ma do dominacji?

Zależność jest oczywista. Od zawsze, we wszystkich niemal kulturach świata kontakt ze stopami drugiej osoby uważany był za poniżający i hańbiący. Dzisiaj, choć stopy przebojem wdarły się w sferę życia erotycznego i coraz więcej osób interesuje się nimi, wciąż adoracja stóp drugiej osoby oznacza choćby podświadome okazywanie uniżoności wobec partnera. Oczywiście w wielu przypadkach może to odbywać się jedynie na poziomie zabawy, gry erotycznej i nie mieć przełożenia na życie codzienne.
Bycie uległym oznacza w BDSM podporządkowanie się drugiej osobie i uznawanie jej za istotę wyższą od siebie. Właśnie dlatego niewolnik powinien spędzać większość czasu na poziomie stóp swojej Pani, a więc w sposób naturalny jest zmuszony poświęcać im wiele uwagi. Oddawanie czci stopom Dominy w sposób ewidentny i jednoznaczny określa pozycję niewolnika i pokazuje, że uważa on Ją za swoją władczynię i właścicielkę. Innymi słowy, trudno wyobrazić sobie układ Domina - niewolnik, w którym całkowicie pominięty byłby aspekt foot fetish.

Stopa jako fetysz

forestfoot.blox.pl/resource/CA856XJ0.jpg

Piękno foot fetish polega min. na wielości i różnorodności jego form. Należy dodać, że fetyszyzm może występować u różnych osób w różnych stopniach nasilenia i najczęściej ma to przełożenie także właśnie na jego formy. Słowem dla każdego coś dobrego. Ja jestem fetyszystą ekstremalnym i jestem w stanie posunąć się w swym uwielbieniu dla stóp poza wszelkie granice. Zacznę od najbardziej typowych i "delikatnych" zachowań ff, przechodząc stopniowo do form bardziej perwersyjnych.

forestfoot.blox.pl/resource/b.jpg

Różnorodność form footfetish
Fetyszyzm stóp jest jednym z najczęściej występujących. Dotyczy jednak głównie mężczyzn, niemal nie znam kobiet, które byłyby zainteresowane męskimi stopami. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ w męskich stopach trudno się doszukiwać seksu, podczas gdy piękne kobiece stópki są prawdziwym dziełem sztuki.
Dyskusja dotycząca wyglądu idealnej stopy jest równie bezsensowna jak dyskusja dotycząca wyglądu idealnej twarzy, ponieważ upodobania mogą być skrajnie różne. Jedni wolą stopy małe i delikatne, inni duże i silne. Istnieją osobiste preferencje dotyczące kształtu palców, pięt, paznokci itd. Generalnie każdą stópkę należy rozpatrywać indywidualnie a najważniejsze, tak jak w przypadku sylwetki, są właściwe proporcje.
Warto dodać, iż istnieją dwa główne nurty w patrzeniu na stopy. Pierwszy koncentruje się na górnej części stopy, palcach i paznokciach. Drugi to tzw. soles, czyli uwielbienie dla podeszw stóp, poduszeczek (mocniej związany z dominacją). Osobiście czerpię z obu nurtów ze wskazaniem na soles. To właśnie soles czynią mnie niewolnikiem. Polega to w skrócie na tym, że kiedy zobaczę podeszwę stopy kobiety automatycznie uzależniam się od niej i uzyskuje ona nade mną pełną kontrolę. Występuje tu charakterystyczne dla BDSM sprzężenie rozkoszy seksualnej i cierpienia spowodowanego koniecznością robienia rzeczy, na które nie ma się ochoty. Wielokrotnie dawało to o sobie znać w moim życiu doprowadzając do tego, że kobiety, często nieświadomie, mogły mnie wykorzystywać w różny sposób, nie wiedząc nawet dlaczego wykonuję ich polecenia czy w tym wypadku raczej prośby, które dla mnie stawały się rozkazami. Największą rozkosz sprawia mi jednak bycie wykorzystywanym przez osobę świadomą swej władzy nade mną i z pełną premedytacją korzystającą z magicznej mocy i potęgi swych stóp. Tyle o samych stopach.

* Lizanie do czysta brudnych stóp - jest to czynność charakteryzująca się już dość wysokim stopniem upokorzenia niewolnika. "Dirty feet" to zresztą temat szeroko rozwijany na stronach poświęconych ff. Najlepsze "dirty feet" to te uzyskane drogą naturalną czyli poprzez chodzenie przez dłuższy czas boso po mieszkaniu, ulicy, czy w plenerze. Uwielbiam lizanie ich do czysta gdy Pani siedzi wygodnie i patrzy na mnie z wyższością. To jedna z moich największych fantazji erotycznych.

* Zlizywanie ze stóp rozdeptanych owoców i innego jedzenia - czynność niewątpliwie upokarzająca, sprowadzająca niewolnika poniżej poziomu psa. Również jedna z moich ulubionych. Lizanie powinno być na tyle dokładne, żeby stopy Pani wyglądały po nim jak umyte. Niewątpliwą zaletą jest możliwość ciągłej modyfikacji zabawy poprzez zmianę deptanych produktów. Najlepsze wydają mi się jednak: banany, ciasta z kremem, brzoskwinie, kanapki wieloskładnikowe, pomidory. Naturalne jest, że niewolnik powinien po skończonej grze wylizać także podłogę, po której stąpała Pani depcząc jedzenie.

* Picie wody, w której myte są stopy Pani - przyjemne zwłaszcza gdy stopy Pani były silnie zabrudzone lub spocone. Przy myciu należy użyć niezbyt dużej ilości mydła. Niewolnika można dodatkowo upokorzyć nie dając mu przez dłuższy czas do picia niczego innego.

* Wąchanie spoconych stóp Pani, bosych lub w rajstopach - czynność niewątpliwie bardzo poniżająca dla niewolnika. Najlepiej wykorzystać sytuację, gdy Domina wróciła z zajęć sportowych i przeprowadzić akcję przed umyciem nóg. W wariancie z rajstopami niewolnik powinien wąchać stopy Pani po całym dniu chodzenia w butach. Należy dodać, że ta praktyka nie jest stosowana często, ponieważ stopy kobiet zwykle rzadko się pocą. Niewolnik powinien więc traktować to jako zaszczyt.

* Niewolnik jako podnóżek - bardzo przyjemna czynność, jednocześnie pokazująca niewolnikowi jego miejsce. Najlepiej gdy pod stopami Pani znajduje się twarz uległego.

forestfoot.blox.pl/resource/2.jpg

Footjobs
Osobna forma foot fetish. Polega w skrócie na dotykaniu stopami penisa mężczyzny i doprowadzaniu go w ten sposób do orgazmu. Nie zawsze musi być związana z dominacją, ponieważ na ogół sprawia uległemu dużą rozkosz, ale najczęściej jest elementem dominacji. Wymowne jest to, że najbardziej czuła i dumna część ciała faceta zostaje oddana władzy kobiecych stóp. Aby dokuczyć niewolnikowi, Pani może tak kontrolować sytuację, by nie pozwolić mu dojść i kazać mu żebrać o kolejne ruchy. Jako że członek jest niezwykle delikatny może też łatwo zadawać uległemu ból, gniotąc penisa lub szarpiąc. W przypadku gdy sperma niewolnika znajdzie się na stopach pani powinien on ją obowiązkowo zlizać a dodatkowo zostać ukarany, nawet jeżeli Pani sama sobie takiego obrotu sprawy zażyczyła. Jeżeli w grze uczestniczy więcej osób Domina może nakazać uległemu zlizanie z jej stóp spermy innego niewolnika, co również powinien on bez dyskusji uczynić.
Niezależnie od przebiegu zabawy uległy powinien być dumny, że Pani zechciała dotykać swoimi stópkami jego penisa i dziękować Jej za to na wszelkie sposoby. Nie ma prawa mówić Pani jak powinna poruszać stopami. Niewolnik powinien zawsze pamiętać, że jego przyjemność może być tylko skutkiem ubocznym przyjemności Pani. Ma Ona prawo robić fj tak, by sama miała przyjemność a niewolnik ból.

Fetysz przedmiotów związanych ze stopami
Jest niemal tak samo częsty jak fetysz stóp. Na ogół oba występują jednocześnie u tych samych osobników. Często jest tak silny, że osoby uległe są gotowe płacić duże pieniądze za buty lub skarpetki kobiet, których nawet nie widziały. Rynek internetowy rozwija się tu bardzo prężnie. Najbardziej pożądane są rzeczy mocno używane, brudne i przepocone. Uwielbienie jest przenoszone ze stóp na akcesoria z nimi związane, przede wszystkim: buty, skarpetki, pończochy. Skarpetki i pończochy służą zazwyczaj do wąchania i przytulania. Czasami niewolnicy lubią z nimi spać lub nosić je przy sobie jako symbol uległości i uwielbienia dla stóp Pani. Bardziej wyrafinowane mogą być gry związane z butami. Najczęściej spotykaną formą jest bootlicking, czyli lizanie butów.
Jest to niezwykle poniżająca i uciążliwa dla niewolnika czynność, dla mnie wyjątkowo podniecająca. Im buty są brudniejsze tym lepiej. Najprzyjemniejsze jest lizanie obcasików. Liżąc nie należy jednak zapominać o podeszwach butów, choć bywa to nieprzyjemne i może być czasami niebezpieczne dla zdrowia niewolnika. Trzeba jednak zawsze stawiać dobro butów Pani nad swoim. Liżąc nie należy ślinić nadmiernie butów a po skończonej akcji należy je osuszyć i wyczyścić. Uległy musi pamiętać, że nie wolno mu się wzdrygać niezależnie od tego, po czym deptała Pani. W sytuacji skrajnej (wiadomo jakiej) dopuszcza się poproszenie Pani o możliwość oczyszczenia tej części podeszwy nie językiem, ale może ona zignorować taką prośbę.
Oczywiście lizanie jest przyjemniejsze, gdy Domina ma buty na nogach ale niewolnik ma obowiązek wylizać także wszystkie pary butów, które stoją w korytarzu lub szafie, jeżeli Pani tego zażąda. Osobiście największą frajdę sprawia mi lizanie zakurzonych szpileczek, letnich pantofelków lub klapek. Najlepiej dość mocno znoszonych. Zabłocone kozaczki też mogą być jednak bardzo przyjemne.

Jest to pojęcie bardzo szerokie i ogólne. Należy jednak traktować je jako punkt wyjścia dla wszystkich innych form. Adoracja to różnorodne formy subtelnego wielbienia i oddawania czci stopom kobiety. W grę wchodzić tu może np. wpatrywanie się z uwielbieniem w stopy, masaże, mycie stóp a także ich całowanie lub lizanie. Na ogół sprawia to dużą przyjemność nawet dziewczynom nie będącym Dominami. Podobnie jest z delikatnym łaskotaniem stópek lub ssaniem paluszków i pięt. Są to wszystko zachowania podkreślające uwielbienie dla stóp, charakteryzujące się jednak jeszcze stosunkowo niskim progiem upokorzenia mężczyzny. Ciekawą wariacją jest zlizywanie i spijanie ze stóp alkoholu, które stało się bardzo popularne po filmie "Od zmierzchu do świtu" (przy okazji warto wspomnieć, że Tarantino to ewidentny fetyszysta stóp, w większości jego filmów pojawiają się motywy z nimi związane, np. w "Pulp Fiction" czy "Jackie Brown").
Innym interesującym motywem jest malowanie kobiecie paznokci u stóp. Jednym z moich ulubionych zdjęć jest fotografia, na której muskularny mężczyzna w typie macho delikatnie, z uczuciem nanosi lakier na paznokcie kobiety siedzącej wygodnie na leżaku i opalającej się popijając drinka. Należy jednak dodać, że niewolników powinno się niezwykle surowo karać za spartaczenie paznokci Pani.

Hard foot fetish
Obejmuje formy ff już ściśle powiązane z dominacją. Opiera się na znacznym wzmocnieniu zachowań wchodzących w zakres adoracji. Przede wszystkim należy tu wymienić: Adoracja stóp

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #3

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Coś niewielu chętnych do dyskusji :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #4

• Johan
  • Johan Avatar
Ja jestem zwolennikiem pieszczot czystych stóp. Buciki również czyste. Czy język wygląda na szczotkę do butów ;) ?
Jeżeli chodzi o pieszczoty stóp to osobiście lubię to w wersji delikatnej. Aczkolwiek Pani może oczywiście popędzić mnie do bardziej intensywnego okazywania zainteresowania jest stopami czy bucikami :) .

Cytuję: (pies dla Pani)
Hard foot fetish
Obejmuje formy ff już ściśle powiązane z dominacją. Opiera się na znacznym wzmocnieniu zachowań wchodzących w zakres adoracji.
Czy chodziło Ci o tak intensywne pieszczoty stóp, że aż język boli i śliny brakuje? W takiej sytuacji byłem raz, zacząłem kombinować jak by tu nieco dać odpocząć biednej jamie ustnej. Zacząłem powoli zmniejszać intensywność i badałem na ile mogę sobie pozwolić. Tamtym razem uszło mi to na sucho :laugh: .

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #5

• Anzelm
  • Anzelm Avatar
Witam.

Tutaj akurat mam podobne poglądy co do Johana. Również preferuję fetysz czystych stóp, z nastawieniem na erotykę w tym wydaniu.
Oczywiście może to być okraszone groźbami, lub też wykorzystywaniem moich ust wedle życzenia i tempa Pani.

Jeżeli jednak już mamy do czynienia z "brudnymi" stopami lub obuwiem, to w moim odczuciu - rozgniecione stópką różne owoce, bita śmietanka - oczywiście z zamiarem wyczyszczenia językiem.
Tutaj może kilka osób uzna to za jakiś straszny light, lecz nie preferuję stricte brudu w znaczeniu błota, kurzu, ziemi etc.

Pozdrawiam.
A.

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #6

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (Lady_Kemintiri)
Coś niewielu chętnych do dyskusji :)
Bardzo miło, że po nieco dłuższej nieobecności, znowu się Pani odezwała. Teraz to już na pewno znajdą się chętni do dyskusji :) . Z przyjemnością usłyszymy, co w temacie ma do powiedzenia osoba, której stópki są adorowane, zwłaszcza, że już dawno nie mieliśmy przyjemności czytać Pani nowych postów.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Johan.

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #7

• szczur
  • szczur Avatar
Johan, uwielbiam czytać Twoje posty. Z przykrością stwierdzam że to fascynacja raczej ulotna ponieważ zbyt łatwo przewidzieć co napiszesz.

Pozdrówka :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 11 miesiąc temu #8

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (szczur)
Johan, uwielbiam czytać Twoje posty. Z przykrością stwierdzam że to fascynacja raczej ulotna ponieważ zbyt łatwo przewidzieć co napiszesz.
Miło mi, że ktoś na te moje wypociny zwraca uwagę :laugh: . A co do mojej przewidywalności, zawsze możesz czytać tylko 3 pierwsze słowa, dalej się
domyślisz :P . Szanuję Twój czas, jak widzisz ;) .
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Johan.

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #9

• Johan
  • Johan Avatar
Cytuję: (pies dla Pani)
Ciekawą wariacją jest zlizywanie i spijanie ze stóp alkoholu, które stało się bardzo popularne po filmie "Od zmierzchu do świtu"
Scenka stała się na tyle kultowa, że wystarczyło doczytać to do słowa "alkoholu", żeby wiedzieć, jaki przykład podasz.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez Johan.

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #10

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Dziękuję ci Johan za miłe słowa, nie sądziłam, że w ogóle ktokolwiek (oprócz sikopija, który do mnie pisał prywatnie) zauważy moją nieobecność.

Różne elementy fetyszu lubię. Lizanie brudnych stóp traktuję bardziej w klasyfikacji poniżenia niż samego fetyszu - choć wiem, że i taki jest podobno bardzo pociągający dla niektórych. Sama wolę mieć najpierw umyte stopy, dopiero potem pieszczone.

Mowa była tutaj o brudnych stopach, czekam co powiecie o spoconych :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #11

• stopka37
  • stopka37 Avatar
Dziękuję ci Johan za miłe słowa, nie sądziłam, że w ogóle ktokolwiek (oprócz sikopija, który do mnie pisał prywatnie) zauważy moją nieobecność.

Różne elementy fetyszu lubię. Lizanie brudnych stóp traktuję bardziej w klasyfikacji poniżenia niż samego fetyszu - choć wiem, że i taki jest podobno bardzo pociągający dla niektórych. Sama wolę mieć najpierw umyte stopy, dopiero potem pieszczone.

Pani Stopki z pewnością sa smakowite pod kazdą postacią, nieważne czy brudne czy wyjęte z bucików po całym dniu :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #12

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Dzięki stopka37 :)

upodobania są różne ;)

Czekam na wasze opinie dotyczące stóp spoconych.

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #13

• greydust
  • greydust Avatar
Czekam na wasze opinie dotyczące stóp spoconych.

Spocone ześlizgują się z twarzy, piersi, pleców.
Lepiej umyć. Maleje ryzyko skręcenia w stawie skokowym.
;)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #14

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Tylko jeden pan się pofatygował odpowiedzieć??

Z tym, że właściwie nie do końca o wilgotność mi chodziło... Bardziej o zapach :D

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #15

• greydust
  • greydust Avatar
dyskretnie pominąłem ;)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #16

• aleks111
  • aleks111 Avatar
spocone owszem, ale raczej nie po calym dniu pracy. chyba ze kobieta jest naprawde piekna to jej uroda zamienia zapach stóp w afrodyzjak, a wiec i po calym dniu. sa kobiety w ktorych mozna sie kochac przez lata bez skutku, o takich kobietach mam czesto podobne fantazje, bo sa takie niedostepne. no i kobieta musi sama to lubic jak facet wacha i lize jej spocone stopy. lubie tez brudne stopy i buty... czyszcze je jezykiem :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #17

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
:) milutko...

No panowie co taka cisza??

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #18

• Johan
  • Johan Avatar
No panowie co taka cisza??

No Panowie, lepiej coś tu piszmy, bo czuję, że zaczynamy podpadać ;) .

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #19

• aleks111
  • aleks111 Avatar
a Panie to wogule lubia? jak sie czujecie wtedy?.. Lady Kemintiri :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #20

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Ja bardzo lubię :) Zwłaszcza po całym dniu - kiedy są bardzo zmęczone... (Dla osób nie lubiących zapachu wersja z uprzednim myciem).

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #21

• ulegacz
  • ulegacz Avatar
spocone byly by jeszcze leprze
;p

O:Kobiece Stopy 8 lata 10 miesiąc temu #22

• Lady_Kemintiri
  • Lady_Kemintiri Avatar
Każdy ma swoją wersję jeżeli chodzi o stopy :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #23

• greydust
  • greydust Avatar
:)

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #24

• aleks111
  • aleks111 Avatar
bardzo wyczerupacy komentarz kolego greydust ;/

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #25

• Johan
  • Johan Avatar
Spocone raczej nie, jak już wspominałem wyżej, jestem zwolennikiem stóp czystych.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 9 miesiąc temu przez Johan.

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #26

• rafal_1985
  • rafal_1985 Avatar
  • Fresh
Witam. A ja preferuje spocone stópki. Dla mnie największym doznaniem jest właśnie ich zapach. To jest właśnie w tym najpiękniejsze, móc poczuć ich zapach po całym dniu chodzeniu. A jak wiadomo spocone stópki to i zmęczone stópki. I przyjemność jest wtedy dla obu stron. Jedną stopę pieścić językiem, a druga masować i na odwrót :cheer: . Takie moje zdanie :). Pozdrawiam

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #27

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
Uwielbiam mieć tak stopy pieszczone, i mogę tak godzinami ......jeżeli jesteś gotowy to ta propozycja jest dla ciebie..zgłoszenia na priv

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #28

• azorek
  • azorek Avatar
dokładnie to jest piękne... Pani przychodzi, ma zmeczone stopki i spocone po całym dniu... ehh rozmarzyc się można :) najpierw lizał bym je tak długo aż cały pocik by się stracił potem zjadł z 10 miętówek i lizał znowu pare godzin żeby pachniały :) marzenie

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #29

• TwojaBogini
  • TwojaBogini Avatar
Coś wspaniałego. Ubóstwiam to :) Niewolnik klęczący na podłodze i dokładnie wylizujący stópki swojej Pani, docierający językiem wszędzie. Mogłabym tak siedzieć i siedzieć rozkoszując się tym doznaniem :)

O:Kobiece Stopy 8 lata 9 miesiąc temu #30

• pempek
  • pempek Avatar
  • Expert
  • Otrzymane podziękowania: 7
  • Oklaski: 9
Cytuję: (TwojaBogini)
Coś wspaniałego. Ubóstwiam to :) Niewolnik klęczący na podłodze i dokładnie wylizujący stópki swojej Pani, docierający językiem wszędzie. Mogłabym tak siedzieć i siedzieć rozkoszując się tym doznaniem :)

tylko dokładnie wylizujący stópki ? a pupe nie ?
Zasilane przez Forum Kunena