Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rodzaj bólu

Rodzaj bólu 3 lata 2 miesiąc temu #1

• szybnik
  • szybnik Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
Jeśli by rozróżnić sposób zadawania/odczuwania bólu na statyczny i dynamiczny, to ja zdecydowanie preferuję ten pierwszy.
Nie przynosi mi jakiejś szczególnej satysfakcji bicie, skakanie, chłosta, natomiast bardzo lubię tortury w stylu ściskania, naciągania, rozciągania, szczypania itp. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Z takich dynamicznych uderzeń chętnie decyduję się na klapsy - głównie ze względu na skojarzenia z karą dla dziecka oraz otwartą dłonią w twarz - chyba ze względu na upodlający charakter takiego uderzenia.
Z kolei wszelkie ściskania twarzy, ciągnięcie sutków, rozciąganie odbytu, naciąganie penisa itp. tortury wpływają na mnie dość intensywnie.

Pytanie do Pań
Czy preferują Panie któryś rodzaj zadawania bólu? Czy sprawia Paniom satysfakcję sam fakt użycia siły, gwałtowne uderzenie, czy może chodzi głównie o to w jaki sposób przeżywa to uległy? Jakie są Pań ulubione tortury?

Pytanie do uległych
Czy też postrzegacie ból w podobnych kategoriach? A może macie inny podział? Jakie sposoby na zadanie Wam bólu preferujecie?

Zapraszam do dyskusji :)
Szybnik, nie wolnik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rodzaj bólu 3 lata 2 miesiąc temu #2

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
lubię kiedy jest ta pewna "niewiadoma" co się wydarzy. Ze względu na moją średnią wytrzymałość na ból, dynamiczny z odstępami między jednym a drugim pozwala mi wytrzymać go więcej. Jednostajny, czy też nieprzerwany, oj tutaj jeszcze nigdy nie doszedłem do pewnej granicy, kiedy jest on bardzo nieznośny, właściwie ponad siły. Zawsze padało słowo bezpieczeństwa albo na tyle się wierciłem że było mi odpuszczone. Żadna z Kobiet nie zdecydowała się przełamać mnie. Z jednej strony to miłe, fajne i odpowiedzialne. Z drugiej ... hmmm no nie wiem :P nie wiem czy to co jest marzeniem warto realizować. Po pierwsze trzeba by mnie naprawdę skutecznie unieruchomić, po drugie, nie spotkałem sadystki, która chciała by to akurat ze mną zrobić.

Rodzaj bólu 3 lata 2 miesiąc temu #3

• LauraWawa
  • LauraWawa Avatar
  • Gold
  • Otrzymane podziękowania: 208
  • Oklaski: 10
Trudno jest mi jednoznacznie określić co bardziej lubię. Jeden i drugi rodzaj ma jakieś wady i zalety, które wzajemnie się uzupełniają.

W torturach dynamicznych reakcja na ból jest widoczna od razu, lecz niestety jest ona krótkotrwała (np.lekki jęk podczas uderzenia pejczem). W torturach statycznych jest to bardziej rozlożone w czasie. Ofiara na początku nie wykazuje oznak bólu, by z czasem coraz bardziej je nasilać.

Tortury dynamiczne najczęściej stosuję jako osobną, nie polączoną z niczym praktykę. Czyli np. seria 50 uderzeń bambuskiem trwająca określoną ilość czasu. Tortury statyczne same w sobie wydają się być dosyć nudne, ale za to mogą iść w parze z dodatkową praktyką stosowaną równolegle np.adoracja moich stóp. Połączenie tortur statycznych z fetyszem nudne już nie jest :)

Jestem dość żywą osobą, w związku z czym trudno mi wysiedzieć na miejscu. Tortury dynamiczne w moim wydaniu są naprawdę DYNAMICZNE...lecz niestety z czasem również męczące fizycznie. Gdy zmęczę się kopaniem czy deptaniem niewolnika, mogę np.włożyc mu sondę do penisa, po czym zapalić papierosa i odpocząć czując ciepło języka na swoich stopach. W ten sposób nadal czuję narastające "ciarki na plecach" wskutek zadawania bólu, bo nie muszę z nich rezygnować z tak błachych powodów jak zadyszka. Również dla uległego takie rozwiązanie jest bardzo korzystne (z podobnych powodów).

Chyba najbardziej lubię łączyć obydwa rodzaje zadawania bólu, np.przywiązać ciężarki do penisa i klamerki na sutki, po czym zająć się chłostą lub policzkowaniem. Efekt jest nadzwyczaj podniecający, bo słyszę nakladające się na siebie odgłosy. Odczuwanie bólu dynamicznego na tle narastającego z czasem bólu statycznego. Coś jak dobry bit i melodia...
pozdrawiam, Pani Laura
panilaura.wordpress.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): xxD, suczka do porodu, servant 67, szybnik
Zasilane przez Forum Kunena