Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: slave exercise - cwiczenia fizyczne

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #1

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Wizja:
Cwiczenia fizyczne (pompki brzuszki sklony ciężarki itd) wykonywane pod okiem i na polecenie Pani.
Pani wydaje polecenia, obserwuję, komentuje.

Rozszerzenie (opcjonalnie):
za źle niedokładne wykonanie ćwiczenia kara pieszczotliwie paralizatorem / różdżka elektryczna / szpicruta (ulubione Pani podkreslic lub dopisac)

Realia (nieublagane):
Nie nadaje się bo mam za małą kondycję, szybko się poce, zmęczony jestem marudny. Walory estetyczne też nie powalaja co wiąże się z mkondycja moją. No gruby i już :)

Czy Panie taka opcja kontroli uleglego interesuje? Może zaciekawiło, a może od dawna już jest stosowana?

Może bardziej sportivne chłopaki spotkały Panią instruktor, która z błyskiem w oku i uśmiechem sadystki wypowiada "jeszcze jedna seria".

Nie, nie polecę od razu do takiej siłowni hehe naprawdę jestem leniwym człowiekiem hehe A spodnie nieubłaganie "kurcza" się w szafie. Tak, tak, to wina szafy ... no i po kłopocie. Wymienię szafę i już na pewno nie znajdę w niej spodni które po roku stają się za ciasne hahaha
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez suczka do porodu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #2

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1093
  • Oklaski: 107
baaaardzo lubię tego typu zabawy:):)

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #3

• suczka do porodu
Korci mnie o zapytanie o techniki wymienione "opcjonalnie", co by Pani dopisała(?)

Bardziej intryguje mnie jednak jaki rodzaj treningu woli Pani @LadyRedCat79 przeprowadzać, wysiłkowy czy siłowy?

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #4

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
to zależy:)
od osoby,która jest trenowana,od sytuacji,w której trenuję,od kontaktu itd:)

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #5

• suczka do porodu
Czyli nie nabawię się kompleksów - nie wszyscy biją rekordy czy formę jak na olimpiadę :P :P :P

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #6

• LadyRedCat79
  • LadyRedCat79 Avatar
  • Moderator
suczka do porodu napisał(a):
Czyli nie nabawię się kompleksów - nie wszyscy biją rekordy czy formę jak na olimpiadę :P :P :P
są osoby,dla których zrobienie kilku pompek jest problemem...trudno,żeby człowieka wykończyć...

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #7

• suczka do porodu
Ja tylko raz chciałem się ścigać na basenie :P od tego momentu zastanowię się kilka razy zanim "zacznę udowadniać" swoją fizyczność haha

Samo zagadnienie interesuje mnie z powodu "motywacji", nieuchronności i "wsparcia" trenującego. Więc zadanie jest wykonalne na miarę możliwości ćwiczącego, jednak z dużym wysiłkiem.

slave exercise - cwiczenia fizyczne 3 lata 3 miesiąc temu #8

• trampleboy
  • trampleboy Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: -4
W tym temacie ostatnio zdobyłem troszkę doświadczenia dzięki mojej cudownej Pani. Moja kondycja i sylwetka znacznie odbiega od ideału, no chyba, że uznamy kulę za figurę idealną :). Jednocześnie bardzo chciałem męczyć się fizycznie dla mojej Boginii i przez to też poprawiać swoją kondycję. Na początku Pani kazała mi wykonywać co dzień po 30 pompek i przysiadów, było.ciężko, ale z czasem coraz lepiej szło. Później prosiłem moją Królową, żeby mnie ukarała za jakieś przewinienie, którego się dopuściłem. Kazała mi zaproponować jakąś karę, z kilku propozycji wybrała 33 przysiady (tyle ma lat moja piękna Pani), tyle, że z Panią na ramionach. Karę odbyłem, ok. 5 dni nie umiałem później chodzić po schodach, miałem trudność nawet z jazdą samochodem, ale byłem bardzo zadowolony. Później moja Pani zamieniła przysiady na jazdę na mnie pod górkę, myślałem co to dla mnie, okazało się, że po kilkunastu krokach dyszałem jak prawdziwy koń, serce chciał wyskoczyć z piersi, ale Pani kazała jechać dalej, później była chwila odpoczynku, ja leżałem, a Pani spacerowała sobie po mnie. Później jazda na dół i masaż stópek Pani i znowu deptanko. Wczoraj nyło podobnie, tylko dystans Pani raczyła wydłużyć - budowanie kondycji :)
Zasilane przez Forum Kunena