Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tymczasowe zaszywanie penisa

Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #1

• Janna
  • Janna Avatar
Hejka wszystkim B)

Chciałabym się dowiedzieć, czy mogę zaszyć mojemu chłopakowi końcówkę penisa, używając igły (wysterylizowanej) oraz nicy lub żyłki wędkarskiej cienkiej na czas zabaw (pamiętam również o tym, że muszę uważać na żyłkę w penisie). A może któraś z Was to już robiła lub Panowie sami sobie to robili?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #2

• ostatni
  • ostatni Avatar
Nie polecam. Jest to możliwe podobnie jak zaszycie pochwy ale niebezpieczne i może mieć skutki uboczne już nie wspomnie że malutki błąd się może źle skończyć. No i trzeba pamiętać że ból przy oddawaniu moczu może się utrzymywać długo.

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #3

• Janna
  • Janna Avatar
@ostatni, jeśli możesz to powiedz mi, co jest niebezpiecznego w zaszywaniu napletka, oprócz rozerwania żyły u dołu penisa?

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #4

• ostatni
  • ostatni Avatar
Nie właściwe zaszczycie to zostaniem delikatnych śladów ,krwawienie a zbyt płytkie zaszycie przy rozpruwaniu możne powodować dotkliwsze rany :)

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #5

• Janna
  • Janna Avatar
Mi chodzi nie o zaszycie przy użyciu 3-4 przekłóć, tylko myślałam, o takim solidniejszym, 5x3 (przykładowo), to już chyba nie spowoduje rozerwania się skóry, a rany drobne zawsze będą, wcześniej próbowaliśmy z agrafką (dla testów) i nie było ślady po przekłuciu.
A, i czym lepiej zszywać nitka czy żyłka wędkarska?

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #6

• ostatni
  • ostatni Avatar
Tego na sto procent nie wiem nie znam się na żyłkach jest ona wydaje mi się trochę jak by to określić wrzynająca w skórę ale bardzo trwała a nitka bardziej łagodna dla skóry ale jakieś nie wielkie ryzyko jest że się przerwie czy coś :) tak mi się wydaje. A co do zaszycia to że liczba szczyć to jedno ale żeby nie wbijać przy samym końcu np. skóry ale to już chyba oczywiste :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 1 tydzień temu przez ostatni.

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #7

• maciej55
  • maciej55 Avatar
Janna napisał(a):
Hejka wszystkim B)

Chciałabym się dowiedzieć, czy mogę zaszyć mojemu chłopakowi końcówkę penisa, używając igły (wysterylizowanej) oraz nicy lub żyłki wędkarskiej cienkiej na czas zabaw (pamiętam również o tym, że muszę uważać na żyłkę w penisie). A może któraś z Was to już robiła lub Panowie sami sobie to robili?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi :)
ot, fuj, to jestaj zgroza bolsza. ot, szurku zwjewaj ot tyj baby. ot, bo tiebja kutasa smarnuje, ot, ji ruchac nie budjet malcik wiency.
ot, dom tiebja ogiera do treningowania. ot, ji bomba

Odp: Tymczasowe zaszywanie penisa 6 lata 1 tydzień temu #8

• Janna
  • Janna Avatar
Spokojnie maciej55, to jest wspólnie przemyślane i ustalone.

Próbowaliśmy już z nitką z 3 przekłuciami i mówił, że trochę go bolał napletek po lekkim naciągnięciu. Niedługo spróbujemy zaszyć porządniej na dłuższy czas(tylko nie wiem czy nitką, czy żyłką) i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tymczasowe zaszywanie penisa 2 lata 11 miesiąc temu #9

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Czytałem co nieco po Internecie na ten temat widziałem kilka filmików i wynika z tego że w odpowiednich rękach jest to całkiem bezpieczne i ponoć przyjemne, no a w rękach niedoświadczonej osoby to wiadomo może się skończyć tragicznie. Jeśli po takim czymś nie zostają blizny nawet bym spróbował jak to jest.

Tymczasowe zaszywanie penisa 2 lata 11 miesiąc temu #10

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Prawidłowo wykonane, zostawi tylko ślady przebicia, gdzie były szwy. Takie ślady z czasem zanikają. Chyba żę ktoś poddaje się temu wielokrotnie, w tedy wiadomo wydłuża to czas zanikania blizn.

Tymczasowe zaszywanie penisa 2 lata 11 miesiąc temu #11

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Jeśli nie zostawia to blizn gdybym miał kogoś co potrafił to bezpiecznie zrobić był bym chętny tylko co by było gdyby doszło do niekontrolowanego zwodu z zaszytym ptaszkiem czy niedoszło by do rozerwania szwów.

Tymczasowe zaszywanie penisa 2 lata 11 miesiąc temu #12

• suczka do porodu
  • suczka do porodu Avatar
Aby doszło do wzwodu, musiała by być to osoba przyzwyczajona albo bardzo nie wzruszona tym. W to szczerze mówiąc wątpię aby za pierwszymi kilkoma razy, tak się stało. Sam wzwód po zostawieniu na kilka godzin, to już bardziej prawdopodobne. Organizm sobie nie chce robić krzywdy, więc pewnie kiedy penis nie mógłby / napotkałby na opór we wzroście, pewnie podniecenie a co za tym wzwód by minął. Istnieje szansa że szwy nie wytrzymają tej próby, rozerwą skórę. W tedy trzeba zszyć ranę, jeśli była by duża. Dla tego takie praktyki warto robić z kimś kto wie jak się zachować i co zrobić na wypadek nieprzewidzianych / niepożądanych sytuacji. Same zakładanie szwów też może być interesujące i można to wykonać na mniej newralgicznych częściach ciała.

Tymczasowe zaszywanie penisa 2 lata 11 miesiąc temu #13

• robi111
  • robi111 Avatar
  • Senior
Aż miło posłuchać eksperta, i teraz już wiem czemu ptaszek zamiast stanąć na baczność gdy próbowałem uciąć na golasa na mrowisku jeszcze bardziej się skurczył mimo że było to bardzo przyjemne doznanie a podczas oglądania takiego filmiku w Internecie stał na baczność.
Zasilane przez Forum Kunena