Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wybór pasa cnoty

Wybór pasa cnoty 3 lata 4 miesiąc temu #1

• kamilex
  • kamilex Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witajcie,
Chciałbym się dowiedzieć od osób z doświadczeniem większym od mojego, który z poniższych pasów cnoty lepiej nadaje się do codziennego noszenia?
1.

2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wybór pasa cnoty 3 lata 4 miesiąc temu #2

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: -4
Przedstawione modele różnią się tylko wielkością klatki. Bardzo trafny wybór, 100% skuteczności niestety tylko jeden rozmiar pierścienia, posiadam model 2 (chętnie odsprzedam w atrakcyjnej cenie) i pierścień niestety okazał się odrobinę za mały co nieco przeszkadza w dłuuugotrwałym noszeniu. Poza tym bardzo wygodny nie widoczny pod spodniami i łatwy w utrzymaniu czystości.

Wybór pasa cnoty 3 lata 3 miesiąc temu #3

• kamilex
  • kamilex Avatar
  • Senior
  • Otrzymane podziękowania: 1
Właśnie zamierzam nosić go przez dłuższy czas, z naciągiętą skórą. Czy któryś z nich będzie powodował jakieś obtarcia?

Wybór pasa cnoty 3 lata 3 miesiąc temu #4

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
O otarcia możesz być spokojny o ile będziesz miał szczęście co do różnią pierścienia. Naprawdę sprawuje się dobrze a jeszcze lepiej się prezentuje. :woohoo:
Zdajesz sobie sprawę ze kilka nocy po założeniu zabawki będziesz miał nie przespanych?
Zapomnij o jakimkolwiek wzwodzie, szczerze mówiąc musisz się mauczyć zupełnie inaczej funkcjonować. Na dziewczyny tez juz będzie patrzył inaczej. Ale spokojnie do opanowania :woohoo:
Pozdrawiam.

Wybór pasa cnoty 3 lata 3 miesiąc temu #5

• Pieseczek
  • Pieseczek Avatar
  • Fresh
W drugim pasie można spokojnie funkcjonować dłużej. Chociaż spokojnie, to może za dużo powiedziane, najgorsze są pierwsze dni, kiedy skóra się do tego przyzwyczaja.

Przede wszystkim to jest zupełnie inna relacja z Panią/partnerką na poziomie psychologicznym.
Ja jeszcze jakiś czas temu miałem całkiem normalny związek z moją dziewczyną, czasami nawet to ja dominowałem.
Ale odkąd pierwszy raz założyłem pas, wszystko się zmieniło. Myślałem, że to będzie fajna zabawa i spokojnie wytrzymam te parę dni bez możliwości zrobienia sobie dobrze, ale praktyka jest zupełnie inna. Fajna zabawa może była, bo lubię być dominowany przez kobietę, ale kompletna bezradność i zależność od partnerki może dać w kość.

Po założeniu pasa każdy, nawet najmniejszy konflikt kończy się tym, że to ty odpuszczasz, bo wiesz, co może się stać gdy ją zdenerwujesz. Ja umówiłem się tak, że zdejmujemy pas raz w tygodniu i wtedy w zależności od jej humoru mogę sobie w jakiś sposób ulżyć. Mam takie libido, że już po trzech dniach bez jestem nabuzowany, więc wyobrażacie sobie, że siódmego dnia byłem gotów rzucić się na wszystko.
A gdy ona się na mnie zdenerwowała, to przedłużała zamknięcie o dodatkowy tydzień. To jest kara, która pozostaje głęboko w podświadomości i gdy kolejny raz pojawi się jakiś konflikt, to jedno jej spojrzenie wystarczy żebyś ustąpił, bo wiesz, że jedna z twoich ważniejszych potrzeb jest całkowicie uzależniona od niej. :)

W mojej sytuacji ona jest kilka lat młodsza(ma 19 lat), jest niezłą laską (9,5/10), a do tego jest całkiem bystra, więc potrafi wykorzystać swoją przewagę.
Umówiliśmy się, że dla zabawy będziemy bawić się pasem przez miesiąc, a skończyło się na połowie roku...
Już po pierwszym miesiącu zacząłem grzecznie spełniać wszystkie jej życzenia. Na początku bardzo mnie to wkurzało i chciałem się przeciwstawić, ale nie bylem w stanie - jednak świadomość pełnej kontroli nad tymi sprawami robi swoje.
Raz gdy mocno ją zdenerwowałem, dostałem karny tydzień, a dodatkowo ona chodziła codziennie po mieszkaniu w seksownej miniówce i odważnym makijażu - to potrafi doprowadzić do szału. :)

Więc podsumowując, to przemyślcie sprawę zanim dacie się zapiąć, bo zabawa jest przednia, ale musicie zdać sobie sprawę, że kontrola nad wami będzie większa niż wam się wydaje. :)

Wybór pasa cnoty 1 rok 1 miesiąc temu #6

• Niewolnik46
  • Niewolnik46 Avatar
  • Użytkownik zablokowany
Lepiej się tego opisać chyba nie da :woohoo:
Zasilane przez Forum Kunena