Back to Top
Witamy
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Sposoby na zdradę

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 5 miesiąc temu #61

• JacuKacu
  • JacuKacu Avatar
pantoflash napisał(a):
JacuKacu napisał(a):
Widać że jesteś typowym polakiem

Polak pisze się z dużej litery. Zesrałeś się, to teraz wytrzyj dupę i wypier..laj łachmyto, nie potrafiący podjąć dyskusji.

Ty jesteś ścierwo polakiem nie Polakiem. Jakie dyskusje Ty skończony internetowy pajacu? tu nie ma żadnej dyskusji, jesteś zwykłym chorym psychicznie zjebem, nazywasz się uległym nie wiedząc co to znaczy, to że jesteś życiową ofiarą nie nazywa cie uległym, nie znasz znaczenia bdsm w żadnym układzie nie pasujesz tu, czytając twoje chore posty, komentarze u Domin i porównując to wszystko wychodzi że jesteś chory psychicznie a nie uległy, wybacz ale czatowe perypetie sfrustrowanych przegrańców na mnie nie działają i to co Ty nazywasz dyskusją ja nazywam dialogiem/pierdoleniem jakiejś sfrustrowanej przegranej cioty/ofiary życiowej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 5 miesiąc temu #62

• JacuKacu
  • JacuKacu Avatar
pantoflash napisał(a):
JacuKacu napisał(a):

Polak pisze się z dużej litery. Zesrałeś się, to teraz wytrzyj dupę i wypier..laj łachmyto, nie potrafiący podjąć dyskusji.

a zesrać to ja Ci się mogę na ryj sezonowa cioto, ciekawe czy w rzeczywistości chociaż z 10 procent tego co tu prezentujesz pokrywa się z prawdziwym Tobą. Twierdze że w rzeczywistości jesteś zwykłym szarym pajacem który chowa durny łeb w piach jak przyjdzie co do czego, skończ pajacowanie. Jeśli się mylę powiedz mi to prosto w twarz, chętnie dam Ci na mnie namiary i jak będziesz w Wawie powiesz mi to wszystko prosto w twarz ;) Jeśli nie, to nie kompromituj się i nie wszczynaj takich durnych konfrontacji rodem z baśni trola.
Skończony idiota... skąd oni się biorą ? :sick:

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 5 miesiąc temu #63

• Dr.M
  • Dr.M Avatar
skończ obrażać :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 5 miesiąc temu #64

• JacuKacu
  • JacuKacu Avatar
Dr.M napisał(a):
skończ obrażać :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

PRZYPOMINAM że nie ja zacząłem i że to JA zostałem obrażony przez jakiegoś niezrównoważonego psychicznie ZJEBA
który w mojej osobie widzi kogoś innego. Radze Pani zapanować nad tym forum i wprowadzić tu jakiś porządek, bo każdy NORMALNY nowy użytkownik jak zobaczy co się tu dzieje nie będzie miał ochoty się tu rejestrować a tym bardziej wnieść coś nowego na to NIEOKIEŁZNANE forum.

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 5 miesiąc temu #65

• pantoflash
  • pantoflash Avatar
JacuKacu napisał(a):
pantoflash napisał(a):
JacuKacu napisał(a):

Ty jesteś ścierwo polakiem nie Polakiem. Jakie dyskusje Ty skończony internetowy pajacu? tu nie ma żadnej dyskusji, jesteś zwykłym chorym psychicznie zjebem, nazywasz się uległym nie wiedząc co to znaczy, to że jesteś życiową ofiarą nie nazywa cie uległym, nie znasz znaczenia bdsm w żadnym układzie nie pasujesz tu, czytając twoje chore posty, komentarze u Domin i porównując to wszystko wychodzi że jesteś chory psychicznie a nie uległy, wybacz ale czatowe perypetie sfrustrowanych przegrańców na mnie nie działają i to co Ty nazywasz dyskusją ja nazywam dialogiem/pierdoleniem jakiejś sfrustrowanej przegranej cioty/ofiary życiowej
JacuKacu napisał(a):
a zesrać to ja Ci się mogę na ryj sezonowa cioto, ciekawe czy w rzeczywistości chociaż z 10 procent tego co tu prezentujesz pokrywa się z prawdziwym Tobą. Twierdze że w rzeczywistości jesteś zwykłym szarym pajacem który chowa durny łeb w piach jak przyjdzie co do czego, skończ pajacowanie. Jeśli się mylę powiedz mi to prosto w twarz, chętnie dam Ci na mnie namiary i jak będziesz w Wawie powiesz mi to wszystko prosto w twarz ;) Jeśli nie, to nie kompromituj się i nie wszczynaj takich durnych konfrontacji rodem z baśni trola.
Skończony idiota... skąd oni się biorą ? :sick:

Oho, widzę że to nie było typowe sranie, ale biegunka i to z robryzgiem... :woohoo:
Mistrz stylu, demon elokwencji, krynica całej mądrości. Przyszły autor kanonicznej już choć jeszcze niepowstałej księgi, pt. "Czym jest BDSM". Tyle mądrości, że aż trudno się odnieść.
Namiary możesz dać, na swego psychiatrę - stanowczo należy mu zabrać uprawnienia, bo ewidentnie partoli robotę.
Ja inwalidów nie tykam.

Odp: Sposoby na zdradę 5 lata 3 miesiąc temu #66

• SMOCZEK451
  • SMOCZEK451 Avatar
  • Junior
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
witaj ja też bym chciał być zamknięty w piwnicy i zakuty w kajdanki czy możesz mi załatwić cos takiego i przyczepiony łańcuchem do ściany smoczek451
smoczek-dzidzia
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena